Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14701) enginev3.0 válasza xmxnorbi (#14700) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ennyit tudok róla :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14703) Oczu


Oczu
senior tag

Tisztelt Fórumozók!

Többször írtuk-kértük, hogy ebbe a topic-ba csak azok írjanak, akik érintettek a leírt üzletben. Okoskodások, Kéretlen tanácsok itt NEM kellenek, átláthatatlanná, szétdarabolttá teszik a topic-ot.
Az ide nem illő post-ok törlésre kerülnek, a szerző pedig 1. körben figyelmeztetésben fog részesülni.
Amennyiben mégis fontos, kikívánkozó mondanivalója van valakinek, itt megteheti.

(#14704) kozmiviki


kozmiviki
csendes tag

TAKACSTAMAS a világ legaljasabb embere!
Sok ígérgetés és pénz elküldése után nem postázta az állítólagos PSP-jét.
Még soha nem volt problémás ügyem a hardverapro-n ez az első.
Gondolom a pénzt többet nem látom.
Ilyenkor mi a teendő?
Feljelentés ?

Jelentsd fel....az oldalról eltávolítva

[ Módosította: Oczu ]

(#14705) kozmiviki


kozmiviki
csendes tag

A számlaszám tulajdonosának a neve: Takácsné Papp Éva
Gondolom valami hozzátartozója lehet.

(#14706) Fl3x válasza kozmiviki (#14704) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Ez az ürge rám is rám akarta sózni a hirdetésében szereplő cuccokat. Alapjáraton is gyanús volt h COD MW2 és BO h lehet 5K és még több játék is volt rajta, mondom biztos kel neki nagyon a pénz ( bár 5K nem nagy összeg vajon mire kelhetne ennyire?!) aztán privibe már 4K akarta adni.... no komment

[ Szerkesztve ]

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#14707) danii14 válasza Fl3x (#14706) üzenetére


danii14
tag

aliking
TakacsTamas
vélhetően ugyanarról a felhasználóról van szó

Bannolva

[ Módosította: Oczu ]

Szívesen adok-veszek piros pontokat sikeres üzlet esetén! :)

(#14709) Bedczooo


Bedczooo
tag

A mai napon megkaptam a [krisz.v] kolegától egy VGA kártyát. Mindn rendben is lenne, de sajnos egy kábel hibádzott a csomagból.

Mindjárt írtam is privátban, hol is van a kábel?

Természetesen a hírdetésben nem szerepelt, hogy hiányosan kapom a kártyát.
Egyébként mielőtt megvásároltam volna, jeleztem az eladónak hogy, a kábelek is kellenek.
Ha nem mondtam eddig, a VGA táp kábelei közül az egyik nem érkezett meg a csomaggal.

Sajnos nekem a tápom hiányos és nincs meg rajta a VGA táp csati. (egyébként ezért is írtam neki hogy szükségem lenne a kábelekre is).

Jött a válasz:

Lazán csak annyit írt hogy ő egy kábelt vett hozzá, mert az ő tápján van egy.
Meg valami olyat hogy, még jó hogy nem táppal kérted.

Nem mondom, elgurult a gyógyszerem.

Sajnos elharapodzott az idulat és lényegében az jött le hogy vegyek én egy kábelt, ha szeretném használni a VGA kártyát.

Kaptam is egy elegáns 300Ft-os vásárlási ajánlatot LINK formályában, hogy hol is szerezhetem be.

Tudomásom szerint, az ATI kártyákhoz is gyárilag jár a 2 darab táp kábel, akár az NV 8800GTX-hez is. (már mint ahol 2 darab kell)

Engem csak az bosszantott fel, hogy az eladó még fel is háborodott.
Mit piszkálom őt, mert ő ugyan nem írta hogy 2 kábellel adja a kártyát.

Ez viszont igaz, a kérdésemre nem is válaszolt, amikor írtam hgy, a kábelek kellenek a kártyához.

Lényegében a kártyát megkaptam, ki próbálni nem tudom, a kábel hiányában.
Kénytelen leszek egy látatlan kiadást eszközölni a kártyára az eladó hibájából és az én naivitásomból eredően.

Nem tudom mit érdemelne az eladó, ebben az esetben?

(#14711) Bedczooo válasza shteer (#14710) üzenetére


Bedczooo
tag

Ahogyan a PÜ-ben látszik próbáltam is, de én naív nem vettem észre hogy nem válaszolt a kérdésemre.

Hála az égnak biztosított affelöl hogy itt nem üzletelget.

(#14713) Oczu válasza Oczu (#14703) üzenetére


Oczu
senior tag

Tisztelt Fórumozók!
Többször írtuk-kértük, hogy ebbe a topic-ba csak azok írjanak, akik érintettek a leírt üzletben. Okoskodások, Kéretlen tanácsok itt NEM kellenek, átláthatatlanná, szétdarabolttá teszik a topic-ot.
Az ide nem illő post-ok törlésre kerülnek, a szerző pedig 1. körben figyelmeztetésben fog részesülni.
Amennyiben mégis fontos, kikívánkozó mondanivalója van valakinek, itt megteheti.

(#14715) Oczu válasza Bedczooo (#14709) üzenetére


Oczu
senior tag

Mivel nem tisztáztátok le az adás-vétel részleteit, s a hirdetésben sem szerepelnek tartozékok, így az eladó nem vonható egyértelműen felelősségre. A kábelek nem feltétlen tartozékok, gyártója válogatja.
Legközelebb tisztázzatok elöre minden részletet, s elkerülhető a félreértés

(#14716) Rannon


Rannon
csendes tag

grafmókus megkárosított 13K-val.
szendrei gábor
Személyes adatok moderálva
Eladott nekem egy nem működő 4870-est, majd voltam olyan hülye hogy visszaküldtem neki postán, mert azt mondta megnézi és visszautalja a pénzt.
Sajnos ahogy most olvastam nem én vagyok az egyetlen..

[ Módosította: Oczu ]

(#14717) phanfantom


phanfantom
senior tag

Hali

Ha egy hirdető ellen, alapos gyanúval lehet élni, hogy kamu a hirdetése(úgy is lehet fogalmazni, hogy egyértelmű a dolog), abban az esetben lehet ellene tenni valamit?
Mit gondoltok?(vagy mit gondol egy moderátor)

(#14718) Oczu válasza phanfantom (#14717) üzenetére


Oczu
senior tag

Azt a gyanút nem árt bizonyítani. Egy linket kérek privátban

(#14719) phanfantom válasza Oczu (#14718) üzenetére


phanfantom
senior tag

ment privát

(#14720) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Na most már felfedem az illetőt és szerintem minimum jár a fekete
neki feryboy84 vett tőlem itt egy procit , amit én sonaj0203 rendesen el is küldtem neki úgy és akkor, ahogy megbeszéltük 06.21-én. Ő 06.30-án írt egy privátot:
"figyu a proci nem jo át vettem de visza is küldöm remélem a lóvét visza küldöd vagy el küldöl egy jo E6300 ammi nem fog fel menni 80 fokra mert agyon huztad vagy nem kel a lóvé és külgyél egy ehez hasolo procit gondoltam is hogy valammi csel van benne"
Ami természetesen kizárt, de igyekeztem ki deríteni, hogy hogyan rakta be a gépbe és, hogy hogyan tesztelte, de erre nem válaszolt.
Azt írta, hogy 06.29-én jött meg a csomag hozzá, akkor vette át. Azt is írta később, hogy: "ok semi gond majd ha meg érkezik küld el visza majd el adom valakinek ok"
Mivel részemre sokáig nem jött se pénz se semmi érdeklődtem mindenhol postán 07.05-én és tanácsot is kértem a fórum társaktól az üzleti vita topicban ahol hosszabban lehet gyönyörködni ékes írásaiban, mondataiban az illetőnek, itt még csak "vevő" néven fut.
Ma 07.07-én megint be mentem a postára érdeklődni, hogy tudnak-e valamit mondani a csomagomról pénzemről. Kiderült, hogy a csomagot vissza küldték azzal, hogy nem jelentkezett érte :Y :Y vagyis nem is tesztelhette az én processzoromat, mert addig nem veheti át a csomagot amíg az utánvétes árat ki nem fizette. Vagy valami falubéli postás haverjával kibontatta és vissza csomagolta :F
A lényeg 2000ft posta költség veszteségen túl, van egy csomagom a postán amiben nem tudom mi van :(( ja és közben a procimat lehet eladhattam volna egy helyi érdeklődőnek. :( :((

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#14721) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Bocsánat most látom, hogy a név linkelések valamiért nem sikerültek, hogy tudom javítani?

Az újabb fejlemények részletesebben itt

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#14723) joky72


joky72
csendes tag

Üdv mindenkinek

Szeretnék egy jokora fekete pontot kérni aerocool12 illetönek,[link]

A történet rövid vett tölem egy 550W -os tápot [link] utánvéttel amibe én bele is mentem ,elvégre nem én fizettem a postát.Kedden reggel 10 ora körül meg is irtam neki hogy feladtam a csomagot,és irtam hogy irjon ha megérkezik....rá egy napra érdeklödtem hogy mi a helyzett ....akkor irta meg hogy a csomag megy vissza mert Ö közbe vett egy HKC tápot,igy az enyémre nincs szüksége!!!!Csak igy engem anyagi kár ért ugyanis a postát vkinek fizetni kell,de Ö nem hajlando.Szerintem ha idöben szolt vna kedden hogy Ö közbe már rendelt egy másikat ,akkor 16 oráig vissza tudtam vna venni a postán,igy el lehetett vna kerülni hogy többet fizesek ki.

Ha vki megrendel vmit ,föleg utánvéttel azt illik kifizetni,és az ilyen magatartás nem valo a PH-ra!!!!Szerintem egy fekete pontot meggérdemel...

(#14724) vigh.t


vigh.t
csendes tag

Sziasztok.
Mindenki vigyázzon "ferencnm" felhasználóval.
Vettem tőle egy telót .
A telót megkaptam , csak a töltőt meg a memória kártyát nem .Ígérte egy ideig , de utána én lettem a sz.r , sz.mét , hogy meg mertem kérdezni töbször hogy mértnem küldi.
Már egy hónapja ide sem jelentkezett be, de nekem sem válaszol.

Illő válszolni ha kérdeznek , az még nem kerül semmibe.

(#14725) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Úgy néz ki valami nagyon elkurvult itt, vagy csak én fogom ki az összes sz..r házit :F
Tegnap lebeszéltem gyorsba egy üzletet, mert eladtam a 8800GT-met, (egy tisztességes, becsületes embernek, eddig úgy tűnik, sok piros pontja van), de a Hd5770 kedves eladója darktemptati jó poénnak gondolta, hogy nem jön el a megbeszélt helyre és időben. Nekem az újabb idegen túl 640ft-om(busz jegy) bánta a kis kirándulást. Természetesen ma reggelre a hirdetését törölte.
Egyre jobban kezdek ki ábrándulni a ph-ból. Eddig egyszer sem vertek át most meg ürülök, ha egy normális embert találok :(

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#14726) penge1975


penge1975
csendes tag

balazs17:[link] /kitiltása előtt:[link] néven szerepelt itt a PH-n/nevű fórumtársunknak adnék egy nagyon nagy fekete pontot ezért:[link] az üzletért.A kártyát a megvétel után kb. 10 percig bírtam használni.Utána a gép a vga-l fagyott majd csíkozott.Ezt jeleztem neki még aznap.Egy ideig hitegetett a kártya visszavételéről,de most már válaszra sem méltat.

(#14727) Bedczooo


Bedczooo
tag

brumesz
Kolega megérdemel egy FEKETE pontot.

A terméket megkaptam, csak a csomag feladás dátumával és az ajánlott levék sorozatszám nem helyes megadásával, hitegetet, acsomag uton van.

Megkárosított, mert rengeteget telefonáltam a semmiért és a személyes látogatásom a postán és a kínos pillanatok miatt.
Buszjegy, telefonszámla, stb...

Azt ítra 05-én ,hogy 04-én postára adta a csomagot, mondom jó rendben akkor már szerdán itt lesz.
06-án írok hogy, gond van mert nem jött a csomag és küldje az ajánlott levél sorozatszámát a kereséshez.
Egész nap vártam, semmi.
07-én köldi, azt is délután, sajnos rosszul adta meg és fél órát telefonáltam a postával a rossz szám miatt
Természetesen írtam a brumesznek, hogy írja meg mégegyszer.
Válasz a mai napig nem jött.

A csomag ma, 08-án meghozta a posta a csomagot és 07.07 pecsét égtelenkedik rajta :Y
Vagy is tegnap adta fel, ahogy küldte a számot, csk hibássan.

A FEKETE pont azért jár, mert valótlan állításaival, nem kevés plussz költségeket okozott, telefon, buszjegy és az idegeskedés, folyamatosan a PH-n lógva várva hogy ír-e valamit.

Persze a mai napig nem írt a, hibás sorozat szám óta.
A rendszer azt mutatta, hogy egy nap többször is fent volt, de ő azt írta hogy UPPERT használ.

Rendkívül kellemetlenűl érint a dolog, minden bizalmam meginogott, hogy itt vásároljak-e valaha.
Mivel ez a második gondom a héten a PH eledóival kapcsolatban.

(#14728) Bedczooo


Bedczooo
tag

ha kell elküldöm a PÜ beszélgetéseket is.

[ Szerkesztve ]

(#14729) huskyboy02 válasza Oczu (#14703) üzenetére


huskyboy02
csendes tag

Üdvözlet!

Valaki ismeri az Airbus nevezetű felhasználót?
90.000 Ft-al húzott le,a neve Radnóti Tamás a bank számla szám ezen a néven szerepel!
Cím,személyi adat,munkahely bármi jöhet róla PM-ben,köszönöm!

(#14730) enginev3.0 válasza huskyboy02 (#14729) üzenetére


enginev3.0
félisten

Rendőrség

A megérdemelt pontokat kiosztottam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14731) huskyboy02 válasza enginev3.0 (#14730) üzenetére


huskyboy02
csendes tag

Köszönöm!

Ma délután elmentem és beszéltem a megyei kapitányságon dolgozó,nyomozó nagybátyámmal,aki annyit mondott,hogy várjak még jövőhétig,elvégre a posta is késhet,de ha jövőhét elején sincs semmi,akkor szóljak neki,és megoldjuk szépen az ügyet,megvan minden kapcsolata hozzá,úgy hogy nem fog jól járni,bárki is legyen az.

(#14732) sunahunter


sunahunter
senior tag

choky55 nem megbízható.
Kértem fotót a termékéről, erre egy netről lopott képet küldött. Számomra így negatív a történet: [link] Miért nem merte a sajátját lefotózni???

(#14736) ShadowLord


ShadowLord
senior tag

Nos nem tudom ez fekete pontot e érdemel ezt döntse el akinek a tiszte.

Egy újonc kollégával:[levelesjozsi] esett a következő történet.

Megegyeztünk két termékének megvételében árban mindenben.Nem telt el sok idő s rám írt hogy az egyik terméket eladta a másikat megvehetem.Nem tetszett a hozzáállás de mondom legyen.Mivel az általam megjelölt helyek nem voltak jó neki egy barátom kértem meg hogy intézze el vele az üzletet.(az ő lakhelye megfelelő volt).Ez megfelelt neki felhívta megegyeztek az időpontban mindenben.Most meg olvasom hogy ja bocs mégse jó neki így ez nem megy el oda.Ezzel egy gond van a barátom nem hívta fel hogy nem megy fölöslegesen gubbasztott otthon s várta hogy ő urasága megérkezzen.

Összefoglalva 1x a már lebeszélt üzletet megszegte 2x a lebeszélt időpontra nem ment el és még csak telefonálni se volt képes.

Nem mondom hogy ezért feltétlenül negatívat adjatok neki de óvatosságra intem azt aki üzletelni akar vele!

Szebb napot ebben a melegben mindenkinek!

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#14737) Shkiz0 válasza Shkiz0 (#14353) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nos újra ide kell, hogy jöjjek.

AirBooms alias Várda Zsolt a mai napig nem rendezte a tartozását, holott telefonon történt beszélgetésünk után abban maradtunk, hogy ha június 20.-ig nem tudja eladni a törött autóját és nem tudja egy összegben kifizetni a 115.000 forintot, akkor visszaadja a ki nem fizetett GTX 580-at illetve + 30.000 forintot.
Én türelmesen vártam (ekkor már több mint 2 hónapja) de megint csak üres szavakat, ígérgetéseket kaptam, mivel közölte eladta az egész gépét mert kellett a pénz. Most amikor kérdőre vontam (igen mert azóta napi szinten feljár a ph-ra csak más nickel) még neki állt feljebb, ezért úgy döntöttem nem fogok várni 07.24-ig ameddig haladékot adtam neki a fizetésre, hanem a holnapi vagy a keddi napon rendőrségi feljelentést teszek ellene.
Egy utolsó, hazudozó nyomorult féreg (elnézést, de már nem tudok mit mondani rá), aki mindent meg tud magyarázni, mindenre van kifogás, de amikor fizetni kell akkor már nem olyan nagy fiú.
Mindenki kerülje el nagyon messziről, senkinek sem ajánlom!

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#14738) enginev3.0 válasza Shkiz0 (#14737) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kapta a feketét!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14745) Shkiz0 válasza lajosx (#14744) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Igen odaadtam, mivel előtte már elvitte a vga értékének a 2-2.5x-ét, volt nálam személyesen 2x is (Dunántúlon lakik, én meg Szabolcs megyében) és addig midig minden rendben ment.
Ment postán/futárral is neki cucc, akkor megjött szinte időben a pénz.
Szóval nem feltételeztem, hogy ez lesz. Sőt közben kiderült hogy nem jó karit küldött a nagyker, ezért még azt is letelefonáltam neki, hogy ha bemegy kicserélik neki a kártyát mert amit elsőnek kapott az nem referencia volt, és kérte hogy cseréljük ki mert a vízhűtőblokkja nem megy rá. Mellesleg időközben mikor nem tudott fizetni, ilyen-olyan indokokra hivatkozva, akkor felrakta a kártyát ide a ph-ra eladásra asszem 85K-ért.
Én ekkor felajánlottam neki, hogy küldje vissza a karit, +30k-t és el vagyunk intézve. Természetesen jöttek a kifogások, a vga-t levette, hogy majd most lesz kp-ja abból kifizet stb stb. Persze a mai napig nem fizetett ki. Amikor ide jöttem elsőnek beírni hogy érdemes vigyázni vele, felhívott és azt mondta, hogy ezek után ő úgy érzi nem is kellene kifizetnie, meg még neki állt feljebb. Egy majd 1 órás telefonbeszélgetés végén megegyeztünk, hogy ha június 20.-ig nem tudja eladni a törött autóját (ebből akarna kifizetni elvileg) akkor visszaadja a vga-t és a 30k-t. Most meg közölte hogy kellett a pénz és eladta a komplett gépét. Ma voltam az ügyvédemhez, a héten megindítom ellene a Fizetési meghagyásos eljárást, és ha ez nem lesz elég akkor bírósági ügy lesz belőle.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#14746) Oczu válasza enginev3.0 (#14738) üzenetére


Oczu
senior tag

Már rég kitiltotta magát, hiába a fekete :O

(#14747) Najz


Najz
tag

Sziasztok!
Hatalmas feketepontot szeretnék kérni Kingsize nevü felhasználónak,mert egy telefont vettem volna tőle de harmadszorra se jött létre az üzlet egyszer lemondta a találkozót másodszór a találkozó elött szólt 1órával hogy nem jön el amikkora én elutaztam 1.5 órát + lemondtam programokat.
és ma 3adjára se jött el a megbeszélt helyre ahova szintén órákat utaztam 40fokba.
a telefonon is alig sikerült elérnem ahol lerázott egy szánalmas "szerintem" kamu szöveggel.
szóval SENKINEK SOHA NEM AJÁNLOM nagyon megbízhatattlan !

[ Szerkesztve ]

Lassan járj többet mész. Esőben a nyílt difi is sperr

(#14748) sirius111


sirius111
csendes tag

Elnézést, hogy ide írok ilyet, de adamok26 egy csaló és megfenyegette a családom egy tagját hogy megveri...mit tudok tenni ilyen esetben? ( természetsen a feljelentésen kívül )Vigyázzatok vele! Rossz laptopot árul, ami megy pár napot és meghal!!!
Bocsi, hogy ide írok, de szerettem volna nyomot hagyni erre vonatkozólag, mert ha megpróbál ártani a családomnak azt nem fogom hagyni....
Ez nem vicc....tényleg komoly és mégegyszer elnézést mindenkitől!!!!

Linkesítettem és kivettem a személyes adatokat (az illetékesek látják továbbra is). Pompi

[ Módosította: Pompi ]

(#14750) KingSize válasza Najz (#14747) üzenetére


KingSize
tag

Najz - teljesen igazad van, én nem áltatom magam, próbáltalak reggel hívni hogy vidékre utazom, teljesen váratlanul ért, én nem vagyok egy link ember, persze tudom hogy csalódtál bennem, mivel tényleg 2* lemondtam mert nem engedtek el a munkahelyemről, persze ez nem kifogás, eddig ilyen soha nem történt, mindig minden üzletem rendben volt, 12 pozitív vissza jelzés is láthatod, tudom hogy csalódtál bennem, és ha kapok feketét az jogosan kapom, ne haragudj hogy dél u. nem hívtalak, én reggel próbáltalak de akkor nem vetted fel, dél u. én már Eger-ben voltam, megértem hogy ezek után már nem akarsz velem üzletelni, de tényleg ilyen még soha nem történt, ez most sajnos így jött ki, és ebben én vagyok a hibás :W , szóval vállalom a felelősséget érte!

[ Szerkesztve ]

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny aítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak mkénit rdeeözndenk el a btűek: eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen; ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.