Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14601) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Figyelem, mostantól én viszem a fekete pontok osztását is!

Amit kérek tőletek:
-Mindenképpen írjátok le mi történt, illetve mennyi kár ért!
-A felhasználót linkeljétek, illetve a hirdetést is.
-És ha megbeszélni valótok van, akkor azt "off topic" módban tegyétek, hogy könnyebben átlássam a dolgot!

Csak akkor érvényes a fekete pont, ha anyagi kár ért.
Kalandor illetve az én döntésemen múlik, hogy ki kap pontot.
Amennyiben nem kapta meg a pontot, az akinek szerettél volna adni, nyugodtan írhattok nekem, tehát nem itt a topicban!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14602) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Vissza kaptam a kártyámat!! :R

(#14604) Centaurus


Centaurus
tag

Sziasztok vettem ettől a sráctól égimeszelő egy ati radeon 4870 videó kártyát.Elvileg jól működő kártya ként adta el.Egy kicsit furcsáltam is hogy annyira tukmálja rám a dolgot de utána nem tartottam fontosnak..Mikor megérkezett a kártya egyből nem tudtam megnézni mert nem volt időm.De mikor szakítottam időt a dologra valamiért nem működött a kártya már mikor kezdett hullani a hajam az idegeskedéstől hogy miért nem működik összehasonlítottam az én meglévő kártyámmal és azzal szembesültem hogy a tőle vásárolt kártyáról hiányzik 3-rom kondi pontosabban le volt törve róla és ezen felül némelyik kisebb kondi egyik fele is a levegőben volt...Amúgy nem tudom hogy szándékosan adott el rossz kártyát vagy csupán mikor kiszedte a gépéből akkor törtek e le a kondik vagy egyszerűen öreg volt a kártya (ha bár a forrasztás minősége szerintem az évek folyamán nem nagyon változik) , szóval bizonyítani sajnos nem tudom hogy szándékos volt e a dolog úgy hogy csak annyit mondok nektek hogy ha tőle vesztek valamit akkor leges legelőszőr nézzétek át az árúját.

Károm:17000Ft

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#14605) k.geri19 válasza Centaurus (#14604) üzenetére


k.geri19
tag

szándékos hibás kártya eladás:)
kondik nemtörnek le kiszerésnél, nem áll a levegöbe
ezer év mulva se ,,rohad,, el a forasztások rajta ha használod folyamtosan melegen van nincs mitöl

szoval átvert..:S

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=k.geri19

(#14606) ricsi99


ricsi99
addikt

Fekete pontot kérnék ETOM -nak ,postán vettem meg töle ezt a videokarit 8k -ért.
A hirdetésben hibátlannak hirdette a kártyát de az terhelés alatt cicergő hangot hallat magábol. Amikor felajánlottam hogy vegye vissza ,vagy ha megjavittatom állja annak a költéségét ettöl elzárkozott hogy ez nem hiba mert egy több éves kártyánál természetes jelenség.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#14607) Attix82 válasza ricsi99 (#14606) üzenetére


Attix82
őstag

Más VGA-k is képesek ciceregni, ez nem újdonság és nem hiba véleményem szerint.

(#14608) ricsi99 válasza Attix82 (#14607) üzenetére


ricsi99
addikt

zárt házbol ,rohadt idegesitö hogy csak ez hallatszik ki,elnyomja a ventik zaját,szal nem halk...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#14610) #64791808 válasza ricsi99 (#14606) üzenetére


#64791808
törölt tag

Attól függ, mennyire cicereg, nekem az ATi 5770-em is cicereg terhelés alatt. Ha nagyon cicereg, akkor el fog szállni a feszszabályzó kondik közül egy-kettő.

(#14611) shteer válasza ricsi99 (#14606) üzenetére


shteer
titán

ne hülyéskedj, erre még a gyártók sem vállalnak garit

..szerintem jónak tűnik

(#14612) zsola94


zsola94
csendes tag

Ha már a gépekről beszéltek akkor tudnátok nekem segíteni hogy egy Gép ház meddig melegedhet fől mert már volt 40fokos és csak annyi volt hogy zúgót egy kicsit ez nem tesz kért benne hogy egy meleg van a gépben? :D

Keresd a megfelelő topic-ot, jelen esetben ezt ajánlom. OFF-ért figyelmeztetésben részesítelek!

[ Módosította: Oczu ]

(#14613) gban válasza zsola94 (#14612) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ez nagyon nem az a topic, de ha egy meleg van a gépedben az gáz, véletlenül se fordíts neki hátat, le meg végképp ne hajolj neki háttal...
Vigyázz, kárt tehet a gépedben, meg benned is!

OFF-ért figyelmeztetésben részesítelek!

[ Módosította: Oczu ]

Postázást nem vállalok.

(#14614) ricsi99 válasza shteer (#14611) üzenetére


ricsi99
addikt

Véleményem elmondtam, cucc hibátlannak volt hirdetve mégsem az ,ha meg szerinted nem hiba akkor ennyi

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#14615) Pizzu


Pizzu
aktív tag

Megkérdezem:

Mi a teendő akkor, ha az ember vesz egy alkatrészt jónak SEMMMI
és ha ez az eszköz az egész gépedet tönkreteszi, mert hibás!?

alkatrész ár 4000 volt és az ösz kár amit ez az eszköz okozott 40-50 ezer forint amit majd vásárláskor megtudok

Ne sor mintázz

[ Módosította: Oczu ]

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#14616) enginev3.0 válasza ricsi99 (#14483) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pontot megkapta, és írtam neki levelet!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14617) enginev3.0 válasza BRIKLY (#14602) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ennek örülök!

Égimeszelő is kapott pontot és levelet!

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14618) enginev3.0 válasza Pizzu (#14615) üzenetére


enginev3.0
félisten

Moderátorok, sajnálom már a 3. hozzászólás, csak nem megy olyan gyorsan, egyszerre az írás, olvasás, levél küldés, pont osztás

Pizzu igazából, szinte semmit, maximum az eladó kifizeti, bár azt sajnos erősen kétlem :( :(((

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14619) Pizzu válasza Centaurus (#14604) üzenetére


Pizzu
aktív tag

Semmi esetben kondenzátor NEM VÁLIK LE IDŐ SORÁN

csakis fizikai behatástól tőrik válik el

Besírok mik mennek itt.... :F

lehet forrasztási hiba de ennyi..... Esélytelen, kizárnám

[ Módosította: Oczu ]

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#14620) Darklyn válasza Darklyn (#14587) üzenetére


Darklyn
csendes tag

Sziasztok!

Előző hozzászólásomhoz kapcsolódóan szeretnék felmutatni pár dolgot ami alátámasztja amit állítok ServerWorks-el kapcsolatban, nem az első problémás esete, nem egyszer állította más által árult termékre (véleményem szerint szintén alaptalanul) hogy hibás (vagy talán saját hibájából hibásodott az meg?!), nem egyszer rágalmazott, fenyegetőzött, mind itt, mind vaterán, sokszor elérhetetlen volt, nem jelentkezett...stb.

Prohardveren itt és itt jelezték a vele kapcsolatos problémákat továbbá a hirdetésemben közzétett üzenetei is ellentmondásosak (Azt állítja keresett prohardveren és msn-en is de nem tudott elérni, majd később pont ezt cáfolja meg azzal hogy állítása szerint elfelejtette a felhasználónevem és véleménye szerint én kerestem őt további szerverekkel kapcsolatban?! Hogy lehetséges hogy nem tud elérni valaki akit én keresek?).Vaterán pedig itt találhatóak meg (érdemes végig olvasni őket). Ezekből csak hogy néhányat idézzek:

"Negatív vélemény: A vevő nem utalt, telefonon elérhetetlen "

"Negatív vélemény: Nem hajlandó utalni a termék árát, hiába vártam türelmesen. Lehetetlen vele kommunikálni, egy igazi
bunkó! Amikor kilátásba helyeztem,hogy értesítem a Vaterát, mivel nem akar fizetni, akkor még neki
áll feljebb, fenyeget, trágár hangnemet használ, a kúltúráltság legkisebb szikrája sincs meg benne!
Ja! 300Ft.-os tételről van szó! A szülei biztosan szégyenlik, hogy csak egy HÜLYE gyereket tudtak
"összehozni! Azt ajánlom, hogy nézzen tükörbe és nyugodtan köpje szembe magát! Szarrágó, büdös
patkány!
Másik fél: Az illető, a leütést követő 3. napon írt, hogy sikerült e már utalni vagy szóljon a vaterának?
Megkérdeztem tőle, mire fel ez a hangnem és ugyan honnan tudja, hogy nem utaltam, hiszen tudtommal
több időm is van rá illetve a különböző bankok közti tranzakció ideje is lehet akár 3 nap, tehát
akár utalhattam is. Válaszomra melyre minősithetetlen hangnemben trágár módon, tegeződve válaszolt,
cigányozott-zsidózott illetve megfenyegetett azzal, hogy megveret mert nem utaltam még a 300Ft -ot a
vackáért, amit el sem küldött előre. Több szót nem is érdemel... egy "0"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem hajlandó utalni a termék árát, rendkívül arogáns, az IQ szintje a 0-t sem éri el. Jellemtelen, gerinctelen bunkó. "

"Negatív vélemény: Több mint 3 hete ütötted le a terméket, minden adatot megadtam emailben. Telefonon beszéltünk, akkor
azt mondtad, hogy utalod az összeget. Email-re válaszként 1 hét múlva azt kaptam, hogy "Intézés
alatt" Egy határidőt sem vagy képes betartani. Elhiszem hogy rettenetesen FONTOS ember vagy, de hogy
az ígéreteidnek nem lehet hinni az biztos. Ha nincs időd foglalkozni a leütött termékekkel akkor ne
vaterázz. NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Másik fél: ahogy megbeszéltük... köszi! ;-)"

"
Negatív vélemény: Leütötte, 20 nap alatt 3 email-t írtam, 0 válasz. Ő soha nem keresett. Vaterán rendszeres vendég
volt ez idő alatt, szóval nem internet probléma az ok. Úgy látom nem ez az első ilyen eset.
Másik fél: Én kerestem 1x nem jött válasz. Mivel nem fontos részemröl a termék, igy nem foglalkoztam vele
majdcsak jelez az eladó. A megadott mail cimem ritkán olvasom, de az eladótól azóta sem érkezett egy
darab levél sem, nem hogy három..."

"Negatív vélemény: A leütés óta 16 nap telt el. Többször kerestem levélben vagy telefonon a vevőt. A telefonszáma nem
él. A vevő bár később jelentkezett, a megbeszélt helyen és időben nem jelent meg, nem vette át az
árút. Komolytalan.
Másik fél: Minden levelére válaszoltam, de kicsit fura volt, hogy magammal levelezek, ugyanis egy levelem sem
érkezett meg hozzá... holott két cimröl is irtam neki. Felhivtam telefonon is, majd mikor mentem
volna nem volt elérhető a megadott helyen. Sajnos a bácsi email cime biztos rossz, és fogadni nem
tud, csak küldeni. Kommunikálni nem tudtam, nem lehetett vele ezért aki nem akar saját magával
kitolni, az ne üzleteljen vele.
"Negatív vélemény: Rövid levélváltásunk során már a lezárást követő 9. napon megírtam neki, hogy ha nem fizet, lezárom
negatívval. Válaszában megfenyegetett, hogy "kapsz akkor te is olyan negativat ha szórakozol velem"
:) Hogy mire föl, nem tudom, én mindent megtettem ezúttal is, mint mindig. Azóta nem válaszol az
emailekre, sms-eim kézbesíthetetlenek, mobilja állandóan kikapcsolva. Utoljára a zárást követő 14.
napon írtam neki, de semmi visszajelzés. Most kb. 3 hétnél tartunk... A magam részéről letiltottam.
Másik fél: Letiltott... jajjjajjajajj, most akkor nekem ettől rossz? Nah szia, looser "

Javasolnám a csaló feketelistára való helyezését és kizárását, de mindenképp a feketepont jár részemről neki szerintem...

A történethez tartozik még hogy miután közzétettem a negatív tapasztalataimat vele kapcsolatban, elkezdett feljelentéssel is fenyegetőzni... (Mire föl?) Talán egy újabb zsarolási kísérlet?

[ Szerkesztve ]

bRIOS: cukros || Intel Vuvuzela Inside

(#14621) Bull Boss válasza csirkescsavo (#14583) üzenetére


Bull Boss
senior tag

grafmokus-nak [link] én is kérnék szépen egy fekete pontot. Kicsit vicces a dolog, de úgy tűnik a srác notórius hazudozó.. Én csak ahogy olvasgattam a hsz-eket akkor lettem figyelmes a névre ill cimre. Kb 1-1,5éve volt valami üzletünk itt (már azt sem tudom mi volt) de a lényeg hogy valami rossz cuccot adott el és kárpótlásul felajánlott egy winchester aztán mégegyet :D tiszta gáz ez a gyerek. Hetekig hivogattam semmire nem válaszolt, pedig itt lakik tőlem pár km-re. A párjára ken mindent, én már lemondtam a dologról sok sms és telefonszámlám bánja talán már több is mint amivel anno megkárositott... Tudok egy másik srácról is akit megkárositott, legalábbis sokáig irogatott nekem, hogy mit tudok petiről stb őt nagyobb pénzzel verte át Kukksteve -t . Nem tudom, hogy őt kárpótolta-e már, de ha esetleg még nem akkor vele összefoghatsz ha feljelentésre kerül sor. Innen Ph-ról érdemes volna kitenni, bár látom valahogy összeguberált 8 pozitivat.. de nem lehet neki hinni. Én találkoztam vele régebben személyesen, amugy aranyos srác meg biztos vannak anyagi gondjai is, de nem itt kéne ártatlan embereken élősködnie... Elnézést kérek ha OFF volt a hsz-em de lényegében csak megerősiteni tudom az előttem elmondottakat.

(#14622) DISC4U válasza csirkescsavo (#14583) üzenetére


DISC4U
csendes tag

Ez sajnos mind 1 személy és hasonló ügyekkel :(
ExonPSD
P.K.Gabesz
grafmókus

(#14623) ETOM válasza shteer (#14611) üzenetére


ETOM
addikt

ugyanezt mondtam neki, de vicc.. 5 éves kari nem 1 hónapos.. 8800 széria amúgy is cicergös

"Hibátlan műkődésű, tuningolt kari. Így néz ki csak nincs venti rajta:[link]"

nem kommentálom.. ezért szerintem nem jár fekete

(#14624) csirkescsavo válasza DISC4U (#14622) üzenetére


csirkescsavo
csendes tag

Sajnos én csak grafmókusként találtam meg a csókát és azzal a névvel "tiszta" volt... és mertem utalni. :W :W :W

Holnap Rendőrségen megteszem a tőlem telhetőt, aztán reménykedem, hogy napokon belül lesz utam Miskolc felé! :((( :((( :(((

(#14625) totyax válasza Kalandor (#14497) üzenetére


totyax
aktív tag

Helló, egy hete írtam, de nem látok fekete pontot az illetőnél. Azt írod "Szóltam, hogy válaszoljon." Ez valami vicc? Szerinted majd a földön sírva fetrengve fogja beismerni hogy amit árul, az nem az annak aminek hirdeti, így eldobva magától egy jó kis bevételi forrást? Hah! Ugyan már. Úgy látom ez a ph megbízhatóság semmit nem ér, ráadásul egyszerű fekete pontot sem lehet adni, mert a modi (kifejezetten te) megszédül ha van pár piros.

Az illető válaszát olvasva abból semmi érdemleges nem derül ki, csak ugyanaz a logika, ha sokan "meg vannak elégedve" akkor az a termék jó. Kíváncsi lennék azokra az emberekre...
Ez a rész mondjuk tetszett:
"Ha már ennyire letámadtál a fekete pont adásoddal, azt miért nem említed például, hogy mivel pár napot csúszott a szűrő feladás az én hibámból adódóan, voltam olyan korrekt, hogy a rendelt méret mellé ugyanolyan méretűt küldtem pluszba a saját költségemre, és persze mindezt elsőbbségivel"

Én azt írtam, hogy a leszállítás rendben lezajlott, tehát ezzel a részével nem volt gond. Holott a fentiekből következően az történt, hogy feladtam a pénzt, és utána semmi reakció nem volt. Miután írtam neki kezdett mentegetőzni, és engesztelésül kicsivel többet adott az anyagból. Mivel ez a kis tévedés belefér, ezt nem is említettem, hiszen első panaszra reagált. De pozitív dologként előadni, hogy noszogatásra szállította le az árut egy hétre rá hogy a pénz előre lett utalva, ehhez azért pofa kell :)

Nem fogok "könyörögni" fekete pontért, marad a tapasztalat, hogy mennyit ér a ph megbízhatóság valójában.

[ Szerkesztve ]

(#14626) Attix82


Attix82
őstag

Solta11 emberként nekem gyanus.

Eset:
[link]

Amint beírtam a tényt rögtön levette az összes hirdetését.....szerintem lehet bannolni is...mondjuk tuti eljön még más reggel :)

(#14627) Cadal válasza Attix82 (#14626) üzenetére


Cadal
őstag

Már külön topikja is van. [link] Zajlik a moderáció.

Más:
Bár nem az én dolgom, de cicergős videokártyáért nem kellene hogy fekete pont járjon. Sok kártya újonnan is cicereg.

[ Szerkesztve ]

(#14629) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Figyelem, mostantól én viszem a fekete pontok osztását is!

Amit kérek tőletek:
-Mindenképpen írjátok le mi történt, illetve mennyi kár ért!
-A felhasználót linkeljétek, illetve a hirdetést is.
-És ha megbeszélni valótok van, akkor azt "off topic" módban tegyétek, hogy könnyebben átlássam a dolgot!

Csak akkor érvényes a fekete pont, ha anyagi kár ért.
Kalandor illetve az én döntésemen múlik, hogy ki kap pontot.
Amennyiben nem kapta meg a pontot, az akinek szerettél volna adni, nyugodtan írhattok nekem, tehát nem itt a topicban!

Kalandorral, mindenkinek próbálunk segíteni!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14630) Pizzu


Pizzu
aktív tag

GONZO. tagtól vett egy PH -s kolléga egy laptop invertert posta előre fizetés
mire megérkezett teljesen más volt a csomagban (gondolom a postás kicserélte)
ilyet küldött, ilyen érkezett
ez eddig "okés"

jön a rizsa duma tőle..... tudjátok a szokásos izé meg hozé-ra hivatkozva....

kiprobáltam a nyáklapszám alapján megfelelő gépbe
láss csodát kijött a füst a gépből (zárlatos volt az inverter nem kicsit)

HP szervizes megnéz: videokártya zárlatos, ement szevaszba

uj gép vásárlása miatt kár 45 ezer foront + inverter kökltsége :Y

gratulálok kedves kolléga ....

Szeretném ha károm kifizetnéd! A rosszindulatú magatartásod meg szerintem nem ezen az oldalon kéne gyakorolnod!!!

[ Szerkesztve ]

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#14631) eketomy


eketomy
senior tag

Sziasztok!
Kérnék egy nagy-nagy fekete pontot szszk34 nevű kollégának (akár mehet a bannolás is)
Mindenki aki üzletelni akar vele nagyon vigyázzon, mert van pozitiv értékelése is, de az semmit nem jelent mert engem jól átvert.
A következő a szitu:
- nekem is volt egy hirdetésem
- neki is volt egy hirdetése
Ezeket szerettük volna elcserélni, legalábbis az én részemről szerettem volna, ugyanis Ő megkapta az én laptopomat amit küldtem neki, viszont én nem kaptam meg a számítógépét ami a hirdetésében szerepel. Egy az egyben ment volna a csere meg is volt beszélve egy fix időpont amikor mind a ketten feladjuk a csomagot, na a részemről megtörtént meg is kapta viszont a részéről nem.
Először amig felvette a telóját jött nekem a himi-humi szövegelésével, hogy véletlenül rossz címet írt a csomagra és hogy ismeretlen címzettként vissza ment a csomag meghogy újra küldi, de ennek már több mint 1 hete és semmi nem történt, azóta a telefonját sem veszi fel vagy kinyomkodja, ráadásul már a hirdetését is törölte. Nekem meg még lesz egy kellemes utam a yard-ra is. Szóval vigyázzon mindenki aki üzletel vele. Jah és a kárértékem 35-40ezer Ft (ennyi volt a laptop értéke ami már nála van)

Köszi, hogy meghallgattatok, üdv

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#14633) eketomy válasza mobileman (#14632) üzenetére


eketomy
senior tag

Hát jah, utólag már könnyű okosnak lenni, igazság szerint engem szerencsére mostanáig nem vertek át, pedig jó pár éve már jelen vagyok itt a PH-n, mindig figyeltem hogy kinek mennyi pozitivja van meghogy mióta regisztrált, de valahogy most ezt jól benéztem :(
Azt gondoltam, hogy biztos korrekt ha ennyi idő alatt összeszedett pár pirosat! Na mind1, ez van, ebből is tanul majd az ember !

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#14634) eketomy válasza mobileman (#14632) üzenetére


eketomy
senior tag

Hát jah, utólag már könnyű okosnak lenni, igazság szerint engem szerencsére mostanáig nem vertek át, pedig jó pár éve már jelen vagyok itt a PH-n, mindig figyeltem hogy kinek mennyi pozitivja van meghogy mióta regisztrált, de valahogy most ezt jól benéztem :(
Azt gondoltam, hogy biztos korrekt ha ennyi idő alatt összeszedett pár pirosat! Na mind1, ez van, ebből is tanul majd az ember !

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#14635) mobileman válasza eketomy (#14634) üzenetére


mobileman
aktív tag

Nem utólag kérdése, ha itt vagy jó pár éve, mért nem olvasod ezt a topikot rendszeresen? Elég sok tanulságos eset van, úgy néz ki, hogy ez sem elég! Nem egyszer írták le, hogy pár napos regisztrált egyénnek NEM adunk előre se pénzt, se előreküldést, a pont nem számít!

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#14636) eketomy válasza mobileman (#14635) üzenetére


eketomy
senior tag

Hát pedig sajna pont az utólag kérdése, ugyanis ha időmilliomos lennék, ami sajna nem vagyok akkor jóval többet lennék itt és talán akkor ez sem történik meg. A másik meg ha nem lenne egy kedves kis aranyos asszonykám aki nem csesztetett volna állandóan azzal, hogy cseréljünk minél hamarabb mert neki szg kell, talán akkor se lett volna ez. --> Dehát mint mondottam utólag már könnyű :))

üdv

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#14638) csirkescsavo válasza csirkescsavo (#14624) üzenetére


csirkescsavo
csendes tag

Ma megtettem a feljelentést a hatvani Rendőrkapitányságon grafmókus ellen. Kiderült, hogy csak ezen a kapitányságon már én vagyok a második sértett, akit megkárosított. Szóval üzletszerűen elkövetett csalással már meg van gyanúsítva.

Most már nem elérhető, további költségekkel terheli a pénztárcám. Igazolást kellett kérnem az OTP-ből, hogy valóban elutaltam a kicsalt összeget és ezt 1500Ft-ért adta ki az otp.

Továbbá a hatvani RK 20 km-re van tőlem, ez további 1500Ft benzinköltség.

Szóval csak óvatosan SZENDREI GÁBORRAL!!!!!!!

Akit megkárosított Hatvan környékén kérem jelentkezzen nálam, együtt mehetünk a bíróságra is!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#14639) enginev3.0


enginev3.0
félisten

GONZO. és szszk34 nevű felhasználóknak ment 1-1 pont

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14645) boff


boff
senior tag

Sziasztok

Fekete pontot kérnék Se_Fan kollegának..
már sajna nincs meg a hirdetés de egy 5.1 házimozit cseréltem vele egy Monitorra (amiből hiányzik egy láb de ezt később vettem észre) egy vinyóra ami elvileg használható ( fél napot járattuk teszt képeen ma és 10 alap hibás szektorból lett 20, 88% kondicióból 80% és 30 fok helyett 70 körül) és egy memokariolvasóra (kb 1 napig működött aztán behalt..)

üdv.

(#14646) boff válasza boff (#14645) üzenetére


boff
senior tag

EZ lenne a hirdetés egy kedves kollega megtalálta nekem :)

üdv.

(#14649) DioRulez!


DioRulez!
csendes tag

Alikingnek kérnék egy jó erős fekete pontot, mert megegyeztünk egy Cod-termékkulcsban, és megbeszéltük utalok, kaptam nevet, számlaszámot, mikor meglepve olvastam hirdetése kommentjei között egy átvert áldozatot, izohipsza-t, hogy őt a Battlefield-el ugyanígy verte át.
Írtam is gyorsan privit a alikingnek, hogy igaz-e, erre gyorsan törölte hirdetését, és nem válaszol, nyilván nem vert volna át engem sem..
izohipszanak örök hálám!

Minél messzebbre sétáltak az erdőben Micimackóval, Malackát annál jobban aggasztotta, hogy Micimackón nincs nadrág.

(#14650) hwiki92


hwiki92
csendes tag

Fekete pontot kérek bakimajom eladóra.

bakimajom 2011 06 16. szintén átvert.
Az átvett csomag szemetet tartalmazott proci és proci hűtő helyett 14000 Ft-ért.
http://hardverapro.hu/apro/e8400_atveres/hsz_1-50.html

Az átverés értéke miatt rendőrségi feljelentést tettem.
Akit szintén megkárosított, kérem nyomtassa ki az üzenet váltást a harverapro
oldaláról bakimajom hirdetését
illetve az adás-vételig vele kapcsolatos privát üzenetet is.
....................................................................
A hirdetés:
http://hardverapro.hu/apro/core_2_duo_e8400_hutovel_elado/hsz_1-50.html
...............................................................................................................
http://iwiw.hu/i/Potkovacz-Zsolt
/dl/upc/2011-06/30/124459_d5zdzfoy1tleevoq_potkovacz.jpg
elérhetőségek: bakimajom
ár: 14 000 Ft
(nem lehet hozzászólni)
feladva: 2011-06-16
lejárt: 2011-06-16
.................................

bakimajom
(* A felhasználó jogait a Szabályzat sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.