Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13901) Isee


Isee
senior tag

Üdv mindenkinek!

Eddig azt hiszem egyszer kellett ebbe a topikba írnom, de az akkori aktuális problémajelölttel megoldottuk a problémát normális keretek között, de egy másik illetővel nemrégen sajnos nem ez történt.
scorpio7541 kollegával akadt egy kis gondom. Árultam egy hibás, de működőképes ezeréves lga775-ös alaplapot, íme a hirdetés: [link]
Jelentkezett, hogy érdekelné postával/utalással, stb. Válaszoltam neki, hogy rendben, hogyha elutalod az összeget+postaköltséget, akkor feladom.
Írta hétvégén, hogy elutalta, mondom király, hétfőn/kedden meg is kapom a pénzt és fel is adom a csomagot.
Részemről feladtam, de a pénz még nem érkezett meg, írt nekem üzenetet, hogy feladtam-e az alaplapot, mert ő átutalta (múlt időben) a 2500Ft-ot (1500+pk).
Pénz még sehol napok múlva se, kérdeztem, megkapta-e az alaplapot, erre válaszolt, hogy igen, de nem működik a barátjának a C2Quad procijával, és ezért visszaküldi. :W
Ott volt a termékinfó, gyártói oldalon szerepelt a cpu-support list (e6400 a tető), azt nekem meg ne magyarázza be senki, hogy egy ember, akinek van egy c2quadja, az egy 1500ft-os félig-meddig működő alaplapban akarja használni, ami ráadásul már múzeumba való :DDD
Mindegy, írta a kollega, hogy a barátja visszaküldi az alaplapot, és elutalja az 1000ft-os postaköltséget is 2x kérte el a számlaszámomat privátban, miszerint elkavarta, de sebaj megértem én azokat, akik nem tudnak visszaolvasni ;] .... Ami azóta is jön, igaz, az alaplap 2hét múlva megérkezett, de az állítólag utalt 1000Ft amivel meg lettem károsítva sose látta számlámat.
Mindez 2010 December végén kezdődött, és 2011 Január 5-én írtam neki utoljára.

Őszintén szólva nem az az 1000Ft vág haza, nem abból nem tudok kenyeret venni holnap a szalámihoz, de akkor legalább annyi velő legyen ilyenkor az emberben, hogy HÁHÁ átvágtalak, soha nem kapod meg a pénzt, mert egy gerinctelen rusnya alak vagyok :D
Remélem nem untattam senkit a problémámmal, de ami tény, az tény, én arról nem tehetek, hogy lusták utánanézni valaminek normálisan. Meg hogy C2Q egy ilyen kövület alaplapba.... vicc.... Én se tennék egy Striker II Xtreme alaplapba egy 1600mhz-es celeront (de az legalább menne) :DDD

Egy szó mint száz, mindezek fejében kérnék egy nagy fekete pontot scorpio7541-nek.

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#13902) rastawicc


rastawicc
tag

Üdv!

Norb3rto -nak szeretnék kérni egy fekete pontot, mert egy biznisz során vettem tőle (beszámítás GTS250+66K kp) egy VGA-t(GTX480), amin elvileg 2,5 év garancia volt...

A dologhoz hozzá tartozik, hogy mikor cseréltünk a beszámított VGA-m garlevelét nem vittem, és így nem adtam át, pedig az is a megállapodás tárgya volt, de ez van, egyszerűen elfelejtettem.
Megbeszéltük h el postázom.
Aztán otthon észrevettem, hogy a garmatrica hiányzott a GTX480 burkolatának oldaláról, a burkolatrögzítő csavarok feje szétforgácsolva.
Ez simán csak garanciavesztés.
Mikor kérdőre vontam, ő a kártya előző (első) tulajára hivatkozott, aztán állította h nem is úgy van az, és van rajta garancia...
Másnap: biztosan én szedtem szét a kártyát, tehát innentől az én saram a garancia elvesztése!
Itt jegyzem meg, végig a gyári hűtéssel használtam a VGA-t, és NEM BONTOTTAM MEG!!!
Hisz magammal szúrtam volna ki.
Utolsó lehetőségként felhívtam a számtech szaküzletet, ahonnan a GTX480 származott, és megérdeklődtem, hogy ha ez a helyzet a VGA-val, akkor mi a szitu a garanciával.
A válasz a következő volt: ha a matrica hiányzik az oldaláról, vagy nyomát látják annak h meglett bontva a hardver akkor nincs tovább gari!
Ezek fényében én nem voltam hajlandó elpostázni Norb3rto-nak az általa, tőlem beszámított VGA garlevelét!
Mert a megegyezés a következőképp nézett ki: ő beszámolja az én GARANCIÁLIS GTS250-es kártyámat, ezen felül én fizetek 66k-t és ezért cserébe kapok egy szinte új GTX480-ast ami GARANCIÁLIS!
Lehet, hogy én vagyok barom mert úgy gondoltam ha én nem kapom meg a beígért garanciát, akkor úgy igazságos ha ő sem,
de nem tartom korrektnek azt, hogy arra hivatkozott akitől ő vette a VGA-t, (és közölte, h én akkor azzal az emberrel beszéljek!) MERT ÉN VELE KÖTÖTTEM ÜZLETET, ÉS A PÉNZT IS NEKI ADTAM ODA! :W

Elnézést az összevisszaságért!
Szép napot!

[ Szerkesztve ]

La Mastre.

(#13903) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Üdv!

"Maist" nevű kollégának adnék fekete pontot.

A történet röviden:

Vettem volna tőle egy Motorola Defy-t. Le is beszéltük szombatra a találkozót a nyugatiba, 10-re. Nem jött el. 1-ig vártam rá, mert amúgy kecskeméti ha jól emlékszem, hátha valami közbe jött. Ő tudta a számom, én nem az övét. Pedig elkértem.
Azóta nem is írt, azt se tudom él-e vagy hal-e.

Mivel tudta a számom, igazán felhívhatott volna, akár mi is történt. Máig vártam hátha ír, hogy mi történt. Nem tette meg. Gondolom kapott jobb ajánlatot engem meg csúsztatott...
Vigyázzatok vele! :(((

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13904) #41635072


#41635072
törölt tag

Hatalmas feketepontot szeretnék adni gigolo0000 felhasználónk ezzel az üzlettel kapcsolatban.
Ok: Nem jött el a megbeszélt helyre, ráadásul a telefont sem volt hajlandó felvenni. :W

(#13905) DeNi91 válasza DeNi91 (#13784) üzenetére


DeNi91
tag

Megoldódott, végre elküldte, gondjai voltak és ezért késett ennyit a küldéssel.

(#13906) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#13909) #16155904 válasza shteer (#13907) üzenetére


#16155904
törölt tag

Ez nem az a topic. :N

(#13910) Norb3rto válasza rastawicc (#13902) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Mint írtam az oldalán ott volt a matrica mikor átadtam és stimmelt a matricán lévő szám a garipapíron lévő számmal,tovább + pénzért átadta volna a garipapírt kicsit érdekesnek tartom mikor hogy kevesebbért már is tökéletes lett volna számára a vga.Kérném a feketepont felül vizsgálását.Köszönöm :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#13911) echric


echric
csendes tag

Hali! Szeretnék egy feketepontot Bartók nevű felhasználónak emiatt:[link].A tőle vásárolt vga eleinte kisseb problémákat okozott,szétesett kép,elfeketedett.Aztán új rendszert raktam fel új driverrel,a probléma nem szünt meg,sőt egyre gyakoribb lett a végén kék halál lett belőle.Amikor nagy nehezen sikerült elindítanom,lefutattam vidmem test-et,és kiderült,hogy szar a kari ramja.Telefonon nem elérhető,írtam neki privit,de nem reagál semmire.Most jelen pillanatban itt vagyok egy használhatatlan kártyával,és egy telefonszámmal ami nem él.

(#13912) DoubleFe

chooky-nak jár a fekete,az inkorrekt hozzáállásáért!

(#13913) Exposure


Exposure
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos egy feketét kell tolnom Domlor5 nevű értelmiséginek, aki 3000 forintért (rám terhelve) feladott egy VGA-t, melynek postaköltségéről, csak utólag tájékoztatott! Mindezek mellett, én a cserébe szánt videókártyát felvitettem neki Pestre! Nem nagy dolog, csak jobb ezt megbeszélni előre! Tanuljunk más hibájából!

Köszönöm

"Állandóan nagyszerű lehetőségekkel szembesülünk, amelyek megoldhatatlan problémáknak vannak álcázva." (John Gardner)

(#13914) Norb3rto válasza Norb3rto (#13910) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Megvan az összes ember akinél volt a vga és mindenkinél tökéletese állapotban volt és a matrica is sértetlen volt telefon számot adok ha kell ill privátban minden megvan azt is linkelek ha kell. :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#13915) pilaka


pilaka
csendes tag

Sziasztok , van itt egy problémás emberke , aki több nickkel reggelt be , egy hibás xbox360-at hirdetett, több verzióban, miután kétszer is összeakadtam vele és csak az áru átvételekor szembesültem vele , hogy egy és ugyanaz a személy ezért kicsit anyagilag megjártam Ennél nagyobb a bosszúság ami bennem van.Az illetőre a legjellemzőbb , hogy fárasztó és értetlen és trükkös.A részletek :2 nick: norbiee, epictwelve , majdnem ugyanazon freemailes címekkel. Amivel átvágott : nem azt és nem annyiért küldte amiben megállapodtunk: 10 000+posta ,helyett 12000+posta , HDMI 2008 gyártású helyett nem HDMI és a gyártási idő cetli sincs rajta.Az üzenetváltásokat és az egyéb részleteket kérésre megosztom.

[ Szerkesztve ]

(#13916) krecso


krecso
tag

Sziasztok!
Egy dögnagy fekete pontot kérnék Spor-nak, mivel sikeresen megszabadított egy GTA4 Xbox-os játéktól. Meg volt beszélve, hogy cserélünk, én elküldöm az enyém, ő a Gran Turismo 5-t. Én már elküldtem szerdán, azóta se kaptam meg a játékot. Persze privátra és email-re nem válaszol, hiába írok neki... Viszont megvan a címe és a neve (nemes gábor), lehet személyesen kell majd ösztönözni őt... :((( :W

(#13917) chungee


chungee
addikt

Gyanús, de spam user az biztos.

(#13918) Myth válasza Ginkologic (#13651) üzenetére


Myth
aktív tag

Ugyanezen a véleményen vagyok... Kérnék egy óriási feketét emerico2004

A sztori: Már az elején gondolhattam volna, hogy nem szabad tőle vásárolni. Február 10.-e környékén érdeklődtem nála, beszámítással kapcsolatban a 470-es gtx kapcsán. Megkaptam a választ de mivel csak érdeklődtem és az ajánlat sem volt megfelelő számomra ezért nem vásároltam tőle. Utána jött egy nagyon akciós evga 480-as kártya 69990Ft-ért amire persze rögtön le is akartam csapni. Irtam neki priviket valamint még aznap este írtam neki sms-t is (péntek este 10 körül), hogy ment neki néhány privi mindenképpen érdekelne a 480as akár előre is utalok stb. Utána szombat és vasárnap is be volt többször is jelentkezve de egyszer sem válaszolt a privátokra pedig minden nap írtam neki kapott még néhány sms-t mert gondoltam nem leszek olyan illetlen hogy zavarjam a telefonommal hétvégén. Aztán vasárnap este láttam, már visszaírt mikor is mondta, hogy hát sajnos már elkelt... Na ekkor felmerült bennem a dolog hogy talán nem is volt igaz ez az egész, hogy ennyiért eladja! Mind1 ez annyiban maradt... Most jött a következő esetünk amikor is írtam neki alaplap ügyben, hogy beszámítaná-e az én lapom egy ex58 ud3r-be! Erre annyi jött vissza privátba, hogy "szerintem nincs értelme beszélgetnünk", erre megkérdeztem miért is? Erre visszaírt, hogy én már 20 privit írtam és, hogy ő nem koptatja az ujját mert komolytalan vagyok meg hogy emeljem fel a telefont 20ft és ne kínozzam a másikat azzal hogy válaszolnia kell... Aztán gondoltam akkor adok egy új esélyt a dolognak mert még mindig jóhiszemű voltam, hogy csak rossz napja volt a srácunknak. Felhívtam telefonon úgy, hogy ne is tudja, hogy én vagyok az aki szerinte komolytalan mert nem hívom fel telefonon, hogy megkérdezzem mennyiért számít be egy dolgot holott én úgy gondolom, hogy így legalább át tudja gondolni mennyit is ér neki a dolog. Szóval most vasárnap felhívtam, hogy kell az alaplap és, hogy szerdán leszek fent Pesten leghamarabb. Ő közölte, hogy rendben de félretenni nem tud mert nem bízik senkiben ha jön valaki eladja. Mondom jó akkor látom 990Ft-ért házhoz viszed akkor benne vagyok tesóm fent van hétfőn este el tudod neki vinni mondta jó hívjam fel még másnap hogy megbeszéljük a részleteket... Felhívtam kb. 3szor egyszer nem hívott vissza 3.-ára felvette megbeszéltük, hogy 8ra ott van a megbeszélt helyen... Nem volt felhívtam, hogy mi a helyzet és úgy tett mint aki nem is tud az egészről azt mondta elfelejtette de bocsánatot nem is kért és mondta, hogy akkor holnap (kedden) tényleg elviszi de hívjam fel délbe, hogy megbeszéljük a részleteket. Ismételten 3 telefon nagy nehezen elérem megbeszéljük a dolgot hogy 8ra a megbeszélt a helyen. Nem sokkal 8 előtt ennyit kaptam sms-be, hogy "nem tudok menni"... Semmi bocsánatkérés semmi! Felhívtam, hogy akkor mi van azt mondja szerda de hívjam fel nappal, hogy mikor ér rá este, én már mondtam neki, hogy szerdán már fent leszek inkább elmegyek házhoz hogy ne legyen gond. Ma felhívtam 1kor, hogy akkor mi lesz. Mondta, hogy 5 felé ér haza és akkor felhív, hogy mehetek. Várok, várok 30 perce felhívtam, hogy miért nem hívott de közben fél 6kor már sms-t is küldtem!!!!!!! és erre meg se szólal a telefonba elakad a lélegzete és megkérdezi, hogy micsoda miről van szó?? Arra hivatkozott, hogy rosszul érzi magát. Na itt még jószivűen mondtam, hogy a háza bejárata elé megyek és csak kijön odaadja és kész. De nem most ezzel nem tud foglalkozni pár napig. Na itt már teljesen felforrt a vérem! A héten 12szer hívtam (ez neki 20Ft), a kis álszent nem teszi félre mert ő nem bízik meg bennem meg utalni se jó ha utalok előre valamennyit mert nem hanem csak személyesen! És egyszerűen nem lehet megvenni tőle az alaplapot!

NEM AJÁNLOM SENKINEK! HAZUG, GUSZTUSTALAN, SZEMÉTLÁDA!

Battletag: Myth#1775

(#13919) chungee válasza Myth (#13918) üzenetére


chungee
addikt

Sosem értem az ilyen egyéneket. Sztem dög unalmas az élete. És kifogás talál, hogy legyen elfoglaltsága. Mert amint látom/olvasom az átveréshez is hülye :K ;]

(#13920) Johni5 válasza Myth (#13918) üzenetére


Johni5
őstag

Na igen.Kaptam tőle egy Asus HD5670 karit frissen (pill ragasztóval)visszaragasztott lapátokkal.Persze belefolyt a ragasztó a ventibe.Még jó,hogy körbeforgattam vagy százszor mire kikopott.

(#13921) mad1


mad1
veterán

En is beallnek az atvertek soraba.
Szoval 1honapja vettem en ettol a samykonzol
-tol 120gb hdd t ,amit priviben kinallt nekem 11000ft ert
Utaltam mert volt pirosa de azota nem jelentkezik be ph ra,telefonon elerhetetlen.
adatai:
Viski Tamás
303192784
viskit@freemail.hu
Raifaisen bank
12026001-01207876-00100008
Akinek barmelyik adat stimmel,meg veletlenul se uzleteljen vele!

Masik ha mar itt jarok:
Felkonfigot vettem 3-4honapja Gyuszi 78 -tol darabokban,de nem aznap raktam ossze,viszont vallalta a probagarit.Harmadnap irtam neki hogy a gepet osszeraktam,de a winyo kattog....Most nem nagy szam 3000ft ot buktam rajta,csak az a gas hogy ennyiert eladja a becsuletet.Privat uzeneink publikalasara nyitott vagyok,amiben nem adta a szavat arra,hogy nem hibas alkatreszt adott.Mindenesetre proballjatok ki amit tolle vesztek,mert utolag varial.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#13922) emerico2004 válasza Myth (#13918) üzenetére


emerico2004
aktív tag

telefonon elmondtam hogy pár nap türülmedet kérem. azt hiszem szerintük nem vertem át senkit... [link] világosan elmondtam telefonban hogy rosszul vagyok nem tudok dolgozni....

a másik urnak megha gondja van a kártyával amit vett kérem szóljon és kicserélem. :R

[ Szerkesztve ]

(#13923) emerico2004 válasza Myth (#13918) üzenetére


emerico2004
aktív tag

De igen bocsánatot kérek de úgyvélem anyagi kár nem ért nem kellett eljönnöd sehova,én pedig rosszul voltam ennyi.

(#13924) emerico2004 válasza chungee (#13919) üzenetére


emerico2004
aktív tag

Kérem a szemétládát,hülyét csalót és a többi rágalmat törölni én sem beszélek senkivel így és igen valóban nem tudtam kivinni a terméket,mint mondtam és irtam akadályoztatva voltam :R

[ Szerkesztve ]

(#13925) emerico2004 válasza emerico2004 (#13924) üzenetére


emerico2004
aktív tag

jah és itt a link aki elégedetten használja az egyik gtx480at [link]

(#13926) Myth válasza emerico2004 (#13924) üzenetére


Myth
aktív tag

Ja csak tegyük már hozzá, hogy a 3. napon nyögted be ezt, hogy nem érzed jól magad, addig mindig a következő napra ígérgettél meg elfelejtetted meg mondtad, hogy hívjalak (10szer) stb..... Mert ha vasárnap közlöd velem, hogy a héten nem tudsz ezzel foglalkozni akkor semmi probléma nem lett volna! De ez a hitegetés... Most meg nincs gépem mert az alaplapom már elment. Na de mind1! Mindenki eldönti maga, hogy mit hisz és vesz-e tőled... Ennyi! Részemről lezárva a dolog! Ja meg amúgy csak úgy mellékesen hova tűnt az a jó kis eladó alaplap? Mert úgy látom már nincs hirdetve...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#13927) makosnudli99


makosnudli99
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Sajna megjartam. :O Tud valaki informacioval szolgalni "kobra82" uriemberunk kileterol? Mar ugy ertem miert zartak ki? Kihez fordulhatok ilyen ugyben?

kobra82
(* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!)

Szal januarban elkuldtem neki 5db 256MB DDR1 modult, azota is varom a 4000 + postakoltsegemet.

http://hardverapro.hu/apro/256mb_pc2700_ddr_elado/hsz_1-50.html

Egy gerinctelen aljas szemetlada. Sorozatos igergetesek utan, ismet akartam neki irni, hogy akkor kuldje vissza a modulokat, de aztan meglepodve lattam, hogy ki van tiltava?

Na es akko most ...? Menjek el szemelyesen par haverral? :U

Kocce.

(#13928) chungee válasza chungee (#13919) üzenetére


chungee
addikt

del

(#13929) kovi72


kovi72
csendes tag

sziasztok

csak azért szólok hogy a Simipy nevű taggal vigyázzon mindenki !!!

hirdettem 1 Manta típusú kormányt melyre igényt tartott és ajánlott érte cserébe 1 wincsit nos a kormányt megkapta amit meg is köszönt és állítólag fel is adta a merevlemezt amit állítása szerint hibás csomagolás miatt visszakapott ha ha.
azután újra feladta állítólag azóta is érkezik a feladóvevényt már 2 napja ígéri hogy elküldi erről ennyit ....

(#13930) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Nem érdemes üzletelni braner00 nevű újonc-al, CoD 7-et elküldtem neki olcsón, postát álltam, és visszaküldette a játékot. Arra nem volt képes, hogy szóljon h nem kell neki a játék! Azért ennyi emberség mindenkibe szorulhatna! De ebben nem!

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#13931) Ghard


Ghard
őstag

Érdemes odafigyelni zsolti65 nevű felhasználóra. Egy qx9650 procit hirdet, miután képeket kértem tőle és msn címet,a gyorsabb megbeszélés miatt,azóta gyakorlatilag nem válaszol semmire.
Azt mondja én nem vettem fel most hogy küldje el a képet. Ha már itt tartunk semeddig nem tart feltölteni egy képmegosztóra majd a linket eldobni privátban.

Én már nem igazodok ki ezeken az eladókon,komolyan könyörögni kell néhánynak hogy meg tudj venni valamit,akkor minek hirdeti? Nem akarja postázni? Mondja azt, vagy akármit,de az hogy nem ir vissza,meg mellébeszél az milyen dolog?!

(#13932) netseft


netseft
aktív tag

Zsici79: potenciális csaló, a Logitech X530 hirdetésemre jelentkezett, el akarta kérni a sorozatszámokat, hogy ő majd leellenőrizteti valahol, mert már megjárta máskor és javított hangfalat vett. Marhaságokat hordott össze-vissza folyamatosan, hiába magyaráztam neki, hogy Logitech szerviz nincs, a hibás termékeket cserélik. Amikor konkrétan rákérdeztem, hogy miért is kellenek neki ezek az azonosítók, mikor ezek alapján garanciális cserére lenne jogosult, már nem válaszolt semmit. Írtam neki azóta 2 újabb privátot, nem kaptam semmilyen választ, pedig fel is hívtam a figyelmét, hogy ha nem ad magyarázatot, jelenteni fogom. Az utolsó privátja óta több mint 1 hónap, az én utolsó privátom óta lassan 2 hét telt el, nem várok tovább. Mindenki vigyázzon vele, szerintem csak a sorozatszámokat akarja kicsalni az eladókból.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#13933) Norb3rto válasza Norb3rto (#13914) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Erre és erre vmi választ kaphatok? :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#13934) G.E.T.T.O


G.E.T.T.O
csendes tag

A jelentsd a csalókat rovatban 5901-es hozzászólás. Bemásolom ide is.

Üdv!
Zone eladótól vettem egy viszonylag komplett gépet, mely használtnak volt hirdetve, de különösebb hibát nem írt róla. Megegyeztünk az összegben a gépet postán kaptam meg. A megérkezéskor már a doboz is olyan cigiszagú volt, hogy csak na. Kinyitottam, és egy összesárgult házat láttam, bár igaz az nem is kellett. Viszont az alkatrészek hihetetlen állapotban voltak, ill. vannak. Rendkívül füstszagú, az alkatrészeken a ráégett füst, korom, por már fekete, zsíros állagú, veszélyezteti a működést. A vezetékek barnás-sárgák, mitha ezer évesek lennének. Elkezdtem tisztogatni, közben tárgyalni Zone eladóval, aki a levelezés alatt sem a visszavételről, sem kártalanításról nem akar hallani. Ez a gép nem használt, hanem rommá dzsuvázott. Bármiről tudok képet készíteni, hiszen alig jön le a kosz róla. Több fehér rongy is olyan koszos, hogy félelmetes. Kérem a fenti üzletben lehetőség szerint bíráskodni. Pár kép a tápról. Szagot nem tudok sajnos mellékelni, de a családom már kitagadott a géppel együtt! köszönettel: G.E.T.T.O

Kérnék Zone eladónak egy nagy fekete pontot, hogy más ne járja meg!

(#13935) Wictor


Wictor
senior tag

Kérnék egy feketét Wictor-nak (azaz saját magamnak), mivel az utolsó pillanatban mondtam vissza egy üzletet (szó szerint az utolsó), kissé elszámoltam magam...

Akit megkárosítottam: tengo24

(#13936) Bloodrayne2


Bloodrayne2
tag

Üdv!

fabko kollégának szeretnék egy fekete pontot adni,amiért azzal próbált engem beetetni,hogy egy rossz terméket adtam el neki,a termék egy Creative Inspire 5.1-es hangcucc, bizonyítékom van rá hogy mielőtt feladtam tökéletesen szólt,sztem a posta nem rontott el mert sztem jól becsomagoltam,1 hangszóró lemaradt, de azt is úgy tettem bele hogy ne tudjon elvánszorogni,meg olyan dobozba, és nem egy ember halotta szólni a hangcuccost és megelégedtek vele hogy jól szól,jogtalan rágalmakért,meg hazugságáért szeretném egy fekete ponttal jutalmazni,és kérem adják meg neki

[ Szerkesztve ]

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#13937) dzsozefo


dzsozefo
aktív tag

Fekete pontot petya1199 felhasználónak ! Megrendelte a telefonjára a kijelzővédő fóliát és most el állt az átvételtől. Elég szomorú, hogy pár - száz forintos tételel is szórakoznak az emberek. Az ilyenek nem PH-ra valók!

(#13938) Pug


Pug
veterán

Régi történet, de mostanra betelt a pohár, úgy gondolom ezért már igazán járhat a fekete Gianni27-nek...

Ez egy 2010-12-20i üzenet, eredeti forrása

Kedves Gianni!
A mai nap folyamán megérkezett a garanciába visszaküldött Sapphire HD5770 Rev.1-es 1GB-os hibás kártyának a "cseréje".
Na már most: Én nem véletlenül kérdeztem már az elmúlt 2 hét folyamán számtalanszor privátban, hogy pontosan milyen revíziójú lesz az új kártya, erre választ nem kaptam tőled, egész mostanáig amíg ki nem bontottam az előttem álló csomagot.
Hol is kezdjem:
-Én anno tőled nem véletlenül Saphhire kártyát rendeltem, mivel azt a márkát szerettem volna.
-Garanciális csere esetén minimum, hogy ugyan azt a márkát várja el a vásárló, de maximum, ha az nem áll rendelkezésre /amit nagyker esetében kétlek/ akkor talán illene megkérdezni a vásárlót...
DE ami szerintem finoman fogalmazva elfogadhatatlan, hogy egy HASZNÁLT, poros, piszkos Gigabyte Batmob-os hűtésű kártyát kapok, szakadt dobozban.... amin úgy meg van húzva a hűtés csavarjai, hogy még a nyák is meg van tőle feszülve... és a hűtés ferdén áll, ez se nem Sapphire, se nem originál...
Ne haragudj meg, de ez garanciális cserének, elfogadhatatlan
Üdv
Pug
Ezt az üzenetet privátban is elküldtem, várom mielőbbi válaszod, privátban, sms-ben, telefon

A kimenetele az lett, hogy a fogyasztóvédelemmel való fenyegetőzésem rávette, hogy egy original Sapphire HD5770 1GB Vapor-X-re cserélje. Ahhoz garlevelet nem küldött, közben privátban letiltott, engem állított be "idiótának".... arról hallgat, hogy anno privátban és telefonon is kb 4* hazudta azt a garanciális procedúra során, hogy a kártyát garanciáztatta és már postázta is stb.... közölte garlevelet nem kapok, velem csak személyesen tárgyal, szerinte "alapos indokok miatt", meg "a garlevél elfogadása úgyis csak rajta múlik"......
Szerencsére a kártyán már túladtam, az új tulajnak Tomcsesz-nek a helyzetet teljes egészében vázoltam, ő tisztázta a kártyára vonatkozó garanciális körülményeket Giannival...

A 3x kidobott postaköltségem miatt, a kellemetlenségek végett, a messzemenőkig nem korrekt eladói magatartást is hozzáadva, szeretnék tehát a "kollégának" egy szép fekete pontot.... Amennyiben az általam szolgáltatott információk nem lennének elégségesek, kérem a moderátorokat, hogy nézzenek bele a Gianni27 és köztem zajlott privát üzenetekbe, ott minden eléggé egyértelműen látszik.... ha az sem elegendő, akkor a fórumának utolsó pár oldalán a bejegyzéseimet

köszönettel
Pug

[ Szerkesztve ]

(#13939) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Fekete potot adnék Danny750 -nek ebben az üzletben való magatartásáért.

Link[link]

Lebeszéltük a cserét és azt hogy egyszerre adjuk fel postán és fel is adtam a megbeszéltek szerint fotó link a feladásról.Ő is azt mondta h ez metörtént de most sajna nincs fényképezője h lefotózza.Ez történt tegnap.Ehhez képest ma küldött egy linket és rajta a mai dátummal amit már az én megérkezett telómmal fotózott le...Tehát megvárta amíg az enyém megérkezik és csak azán adta fel ez egyértelmű.(közben persze a csillagot is lehazudta h ő már feladta stb.. )Ez nem korrekt sőt...Egyenesen gerinctelen..

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#13940) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Helyesbítenék ezért az üzletért:

Link[link]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#13941) syberia


syberia
veterán

Berkes100 friss hírdetése ott lett gyanús mikor rákerestem, egy lejárt hírdetésnél ugyanaz az msn cím :C és a feladó pc18 kitiltott felhasználó. Mindkét hírdetés Nógrád megyei, tévedés kizárva ;]

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#13942) Steve(AMD)


Steve(AMD)
tag

Egy nagy fekete pont jár k.mamut-nak!
Egy FET blokkot csináltattam vele, itt a hirdetése.
Elutaltam neki a pénzt érte, ő viszont egy olyan blokkot készített nekem,
amiben az 1/4-es menetek ferdén vannak vágva. Ezáltal a csatik is ferdén állnak benne.
Azt állítja teszteli a blokkokat, ezért neki is látnia kellett a szembetűnő problémát.
Mégis elküldte nekem hibásan. Kétszer is kértem tőle korrekt megoldást a problémára
erre ő teflonszalagot és tömítőfolyadékot javasolt.
Mivel ferdén vannak a menetek, az egyik oldalon durván éles, (ami elvágja a teflonszalagot) a másik oldalon pedig tompa. Ezáltal a tömítés semmit sem ér!
Az ő nemtörődömsége miatt nem fogom eláztatni vízzel a gépemet!

Én úgy vélem, jogos a felháborodásom, és leminősítem a munkáját és a hozzáállását!
Hülyének néz onnantól kezdve, h. beletette a zacskóba és feladta nekem.
Ráadásul az utólagos megoldást is el akarja sumákolni!
De ugye én, hogy merek korrekt munkát és hozzáállást követelni, amikor fizettem??
Mert: "minden munkában előfordulnak némi hibák.
Ezzel nincs is semmi probléma."

De igen is, van probléma, azzal ahogy ezt kezeli!!

Utoljára azt javasolja, vegyek menetfúrót és javítsam meg magamnak,
mivel úgy is olcsón (4000ft) vettem tőle a blokkot.
Gratulálok, a korrekt, "szak"emberi hozzáálláshoz!

A pénz nem érdekel amit buktam, azt szeretném, ha a hozzáállásán változtatna
amit tanúsít, és vállalná a felelősséget a hibás munkájáért.
Tényleg mindenki követhet el hibát, viszont az lett volna a korrekt, ha fel sem adja.
Vagy, ha véletlen nem vette volna észre, legalább felajánlja, h. visszaveszi!

(#13943) khorus


khorus
újonc

Janga nevű hirdető 5000Ft-al (és adatvesztéssel) károsított meg. Ez volt (az egyik) hirdetése: [link]
A processzorokat (mert többet is hirdetett) teszteltnek mondta, garanciát ígért rá. Hibásat küldött, amit nem cserelélt ki az előre megbeszéltek szerint, annak ellenére.
Miután jeleztem a hibát hamarjában érvénytelenítette ezt hirdetését is. Előtte email címét is megváltoztatta, ami korábban ez volt: werewolf.robert@gmail.com.

[ Szerkesztve ]

(#13944) rastawicc


rastawicc
tag

Norb3rto-nak kértem egy fekete pontot, és azt jóvá is írták neki, ám azóta az eltűnt!
Haladéktalanul megkérem az illetékest, legyen kedves azt vissza helyezni oda ahova az a fekete pont való!
Köszönöm!

La Mastre.

(#13945) buzasibg


buzasibg
csendes tag

gyori222-nek kérnék egy fekete pontot és esetleg valami kártérítést. 30 000Ft-tal károsított meg amikor elcseréltem vele a hibátlanul műkődő HD4830-omat, ő meg adott helyette 2 összecigizett, gányolt 7600GS-t, meg egy 8600GT-t. Ami otthoni vizsgálat utan kiderult hogy nem is mukodik, az eladoval pü-ben felvettem a kapcsolatot nem volt hajlando barmit tenni az ugy lerendezese erdekeben.

Welcome

(#13946) kerxy


kerxy
senior tag

Üdv!

benike123 -nak mehet a fekete pont ezért az üzletért. Én adtam volna el, meg is beszéltük a találkozót, nem jött el, telefonját nem vette fel vagy kinyomta valamint privátban sem válaszol pedig azóta volt is bejelentkezve... Szóval egy nagy feketét neki, nem is az első már...

(#13947) Steve(AMD)


Steve(AMD)
tag

Érdeklődnék, h.történik-e valami az ügyben?

(#13949) benike123


benike123
tag

Hatalmas fekete pont kerxynek aki nemcsak hogy gerinctelen de elég egy tapló ember.
egy vizipipát vettem volna tőle 1000 Ft-ért (gyanús is volt az ár!) de nem jelent meg a megbeszélt helyen és időn, ezekután ugye hívtam többször, ki volt kapcsolva jó...
és most a pláne: hazajövök és az fogad h idézem:"Kapod a fleketét geci"
1. ha nincs annyi bőr a pofámon h elmenjek legalább felhívom, de MINIMUM felveszem a hívnak!!!
2. Jogtalanul nem adunk feketét ugye, de ez itt semmit se ér úgy látom, az ad annak akinek akar és bármiért...
3. mit képzel hogy ilyeneket ír? alapvető modor és etikett...

kerxy egy szemét ember aki megkárosított mert potyára mentem fel pestre...
mindenki vigyázzon ezzel a csalóval!!!!!

(#13950) Zohan


Zohan
senior tag

Hatalmas Fekete Pntot Szeretnék kérni engusz ph tagnak

Volt egy Ventilátor szabályzóm Konkrétan revoltec meghibásodott és gariba cseréltette is, de csodák csodájára amit kaptam rossz volt irtam is neki h rossz az áru... (nem csak én ellenőriztem) kéne vele valamit kezdeni akkor, erre engusz kijelentette, hogy az lehetetlen, nem lehet hibás ez is mert zsir uj.
Mondtam neki h pedig az. Erre elkezdett Vacilálni h jó majd kiteszteli amit először visszadtam neki és ha hibás akkor visszafizeti a vételárat.. Nos ez nem történt meg azóta sem..
Illetve az újnak meg elpostázza a gari levelét ez majdnem 1 hete volt.. és teszem hozzá h csak 4km-re van tőlem a bolt tehát a posta nem ilyen lassú... vagy mondja azt h menjek vissza.. nem én kértem a postázást.!!!

Innen vettem volna ezt

És azt sem tartom kizártnak, hogy továbbiakban a fogyasztóvédőkhöz forduljak a problémámmal, nem az összeg miatt hanem az ilyen tanulja meg tisztelni a vevőit.

És nyilván ért anyagi kár is ezzel konkrétan mivel a terméket hibásként tudtam eladni töredék összegért. ( A hibajelenség az új tulajnál is jelentkezett természetesen de tudatában volt a vevő)

Tehát mégegyszer fekete pont engusz -nak és nem ajánlom senkinek sem őt sem pedig a boltját.

köszönöm, hogy meghalgattatok.

[ Szerkesztve ]

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.