Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#7501) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Gen3 ról Gen2 esítettem, Pigfish is azt írja, hogy Gen2, úgy hogy jó lett. Viszont csak FTM Recoverym van, hogy tudok rendeset feltenni?

:R :R

(#7502) apeelme válasza #04441088 (#7501) üzenetére


apeelme
addikt

(#7482) apeelme

(#7503) TRob1 válasza #04441088 (#7501) üzenetére


TRob1
veterán

"Gen3"-nál is gen2-t ír :U (úgyhogy ez alapján nem tudod hogy jó lett-e)

(#7504) apeelme:
Jaaa, szóval más nem tudhatja ezt a titkos infót? Akkor törlöm is. :P :))
(Köszi, jó lett a "kameraképbuhera", már nincs dupla/tripla :DDD)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#7504) apeelme válasza TRob1 (#7503) üzenetére


apeelme
addikt

én is megírtam neki...(privibe)

(#7505) #04441088 válasza TRob1 (#7503) üzenetére


#04441088
törölt tag

Már rájöttem. De a verziónál 2.2-t ír, meg minden más lett, úgy hogy úgy néz ki összejött...
Most ott tartok, hogy One Click Recoveryvel feltettem egy normálisabbat, de ez meg elég régi fajta. Egy újabbat zip ben honnan tudnék leszedni?

Ill. ez a 2.2 még nem is rootolt, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#7506) #04441088 válasza #04441088 (#7505) üzenetére


#04441088
törölt tag

Megoldva. Fent van a 5.0.2.0-s recovery.

Viszont most meg más a baj, amikor csatlakoztatnám USB-vel a telefont, akkor ezt dobja ki: E: Enable to open ums lunfile(No such file or directory)

Hogy tovább? :R

(#7507) apeelme válasza #04441088 (#7506) üzenetére


apeelme
addikt

telepíts 4.0.0.5 vagy 4.0.1.5 verziót, annak biztos működése van! recoból downgradelj!

[ Szerkesztve ]

(#7508) kelzsoca válasza apeelme (#7507) üzenetére


kelzsoca
félisten

Na az ilyen pillanatok miatt mondom azt, hogy mindig a jól bevált dolgoknál kell maradni, aztán nem lesznek meglepetések.

https://vertigostore.eu

(#7509) Psychonaut válasza robit1973 (#7468) üzenetére


Psychonaut
addikt

Par tapasztalat:
-halozat mukodik
-tele van szolgaltatoi szemettel, mindenfele haszontalan program, igy csak 140MB jut appoknak
-alapertelmezett nyelv a sved, ezen kivul angol van meg
-kb ugyanolyan mint a malaj, laggok tekinteteben is

(#7510) #04441088 válasza apeelme (#7507) üzenetére


#04441088
törölt tag

:R 4.0.1.5-el jó lett, már megy fel az új rom :)

(#7511) !attis!


!attis!
tag

kelzsoca: hogyan lehet készíteni egy olyan .zip állományt amit recoveryből szeretnék flashelni?
pl: van egy recovery.img és meg szeretném csinálni úgy, hogy azt recoveryből tudjam feltenni.

(#7512) ux1 válasza Psychonaut (#7509) üzenetére


ux1
addikt

140 azé van mert a partíciók is a gyárira állnak... ~160M data :)

Lassan el kellene fogadni, hogy a CM7 bizony jobb, vagy ezen a szinten van több szolgáltatással.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7513) TRob1 válasza ux1 (#7512) üzenetére


TRob1
veterán

Mint kiderült nála, hónapokig jó volt a CM, aztán egyszercsak elkezdte zabálni az akkuenergiát. ;] :))

¤ R'n'R ¤

(#7514) ux1 válasza TRob1 (#7513) üzenetére


ux1
addikt

( Biztos bekapcsolta a telót :D )

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7516) domerator válasza ux1 (#7514) üzenetére


domerator
veterán

... ide fogok járni röhögni, komolyan mondom... a nap beszólása... :D :DD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#7517) jr1994


jr1994
addikt

helló

tegnap anyum gondolt egyet és visszavitte vodába a behalt blédet de nem kért cseretelefont ami rossz mert valami mást is kipróbáltam volna szívesen így blédhiányban :O
milyen cseretelefont szoktak adni? régi jó kis nokia6234 van hát izé telefonálni lehet vele ;] másra nem igazán alkalmas :))
szóval ha szerintetek esetleg nem ősrégi butatelefont adnak, érdemes visszamenni így utólag kérni egyet vagy nagyon gáz és teljesen hülyének néznek és elküldenek? :DD :W
álom és kb 1% esélyt látok rá de pl egy wp7 cuccot kipróbálnék :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#7518) kungzi válasza jr1994 (#7517) üzenetére


kungzi
veterán

Én is szeretek álmodozni :DD

(#7519) tboldi válasza jr1994 (#7517) üzenetére


tboldi
nagyúr

Biztosan hülyének néznének. :D

Amúgy haverom GT540-e kétszer volt szervizben (szintén voda) és mindkétszer Sony Ericsson V630i-t kapott cserére.

(#7520) nrbii válasza jr1994 (#7517) üzenetére


nrbii
tag

Nekem az egyik rokonom a Vodafone-tól 2-szer is Vodafone 845-öst kapott a Blade helyett, míg az javítás alatt állt (cserélték mindkétszer, de nem egyből). Szerintem ne akard kipróbálni, a Penge után katasztrofális. ;] A rokonom szidta pedig a ZTE-t, hogy másodszor is elromlott, de a Huawei után mindig az egekbe emelte a ZTE-t... És a mai napig imádja a harmadik Blade-jét, ez már bevált neki. :))

(#7521) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Ahhoz hogy egy Bladeet hazavágjon valaki majdnem fizikai eszközök kellenek, hogy kettőt, az művészet. Megölhetetlenek. A kb 60-adik FW csere és a közel 270 rom verzió után is úgy néz ki a teló, ahogy első nap, mikor megvettem. A hátlapom mondjuk már akkor eltört, de más baja nincs.

[ Szerkesztve ]

(#7522) ux1 válasza Keeperv85 (#7521) üzenetére


ux1
addikt

+1 Szinte elnyűhetetlen... :D Igaz nekem ez a második :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7523) Keeperv85 válasza ux1 (#7522) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Na, itt van a kezemben egy Nokia C5. Aki ezt telefonnak nevezi, azt kéne vele hátbaszúrni. Ez egy rémálom. Kb. 5 mp kellett volna még, hogy falhoz csapjam.

[ Szerkesztve ]

(#7524) ux1 válasza Keeperv85 (#7523) üzenetére


ux1
addikt

Ráadásul az "okos" telefon :DDD Apámnak is van, kézbe se merem venni.. :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7525) apeelme válasza ux1 (#7524) üzenetére


apeelme
addikt

:DDD most nézem aláírásod, micsoda "légicsapásod" van?

(#7526) ux1 válasza apeelme (#7525) üzenetére


ux1
addikt

Kellet már egy működő ROM :D ;] Amúgy is sztrájkolok :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7527) apeelme válasza ux1 (#7526) üzenetére


apeelme
addikt

:DDD :P

miért sztrájkolsz?

(#7528) ux1 válasza apeelme (#7527) üzenetére


ux1
addikt

Mondjuk.... kevés a nyugdíj :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7529) SutiAdi válasza Nerd (#7481) üzenetére


SutiAdi
tag

Én ezekkel töltöm, gond nélkül:
- HTC TC E250.
- Sony Ericsson greenheart töltő.

Pedig én is pont ilyen HTC E250-es töltőt vettem, és mindkettő Blade, ami itthon van, újraindul tőle, amint rádugom. Más eszköznél nem problémázik amúgy.

(#7530) joestone


joestone
addikt

Tegnap óta nem tartozom a Blade tulajok táborába. Telefonon a voda ugye azt mondta most vámolják a vadontaúj készüléket amit kapok , mert nem tudják megjavítani . Tegnap el is mentem a röpke 47 nap alatt elkészült berendezésért .Aztán a boltban derült ki a turpisság . Bladet nem tudnak adni , de vásároljam le az árát . Egy óra küzdés után visszakaptam a vételárat.

@Zsolt_72 : nem a ZTE hibája volt ebben biztos vagyok. A jelenlegi kinálatukból minden visszalépés lett volna a Blade árkategoriában . 50-60 ezret meg nem akartam ráfizetni a blade árára , hogy előrelépjek .

[ Szerkesztve ]

(#7531) Keeperv85 válasza SutiAdi (#7529) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ugye nem valami korai CM7 van azokon a készülékeken? A töltő ugyanis kissé nehezen tud ilyen hatást kifejteni, ha a szoftver rendben van.

(#7533) SutiAdi válasza Keeperv85 (#7531) üzenetére


SutiAdi
tag

Az egyik gyári Telenor 2.2, a másik gyári T-Mobile 2.2.

(#7534) zszabika


zszabika
aktív tag

Lenne egy fura kérdésem.Hogyan tudnám fullra letéglázni a Pengét?Tehát teljesen,hogy full hulla legyen. :D

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#7535) ^Clown válasza joestone (#7530) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ezt szomorúan hallom... Micsoda szemetek ezek, minek kamuztak neked, hogy jön egy új készülék?! Hihetetlen... És a végén még neked kellett harcolni a pénzedért, a pofám leszakad.

zszabika: ezen a kérdésen már én is elgondolkodtam - persze szükségem ninc srá (kopp-kopp) :)

Nerd: szerintem nem azért kérdezte. Hanem pl. azért, mert kóddal ütötte aki a pengét, és ha baj van/lesz, akkor is le tudja gariztatni. Tény, hogy nem szép dolog.

[ Szerkesztve ]

(#7536) Nerd válasza zszabika (#7534) üzenetére


Nerd
aktív tag

B@ssz rá pár téglát... Kicsihuszár, azt hiszed mindenkinek felajánlják a levásárlást... :W

(#7537) SutiAdi válasza zszabika (#7534) üzenetére


SutiAdi
tag

Szerintem a mikrohullámú sütő megfelelő lenne.

(#7538) #04441088 válasza zszabika (#7534) üzenetére


#04441088
törölt tag

küld el postán nekem, visszaküldök egy féltéglát.

(#7539) zszabika válasza Nerd (#7536) üzenetére


zszabika
aktív tag

Most mit támadsz befele?Nem is írtam miért akarom téglázni Kicsihuszár.Nem akarok semmit levásárolni,csak ugy érdekel a művelet,mert most ehez van kedvem. :W

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#7540) zszabika válasza ^Clown (#7535) üzenetére


zszabika
aktív tag

Igen majdnem talált.Nem ütöttem ki kóddal,csak már 3x volt szervizben a Telenornál és egyre ganébb lett,most van olyan hogy magától ujraindul miután elszíneződik a képernyő.Az akksit ugy kaptam vissza,mint amit megrágtak a disznók,a képernyő alatt tele porral az egész kijelző.Plusz kaptam egy öklömnyi pixelhibát ami annyira világít hogy kiég a szemem. :)

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#7542) zszabika válasza #40993792 (#7541) üzenetére


zszabika
aktív tag

Sajnos siettem és nem néztem jól végig.Ma hívtam az ügyfélszolgálatot,azt mondták vigyem be az üzletbe és állítólag kérhetem a cserét és ki is fogják cserélni amennyiben ezek fennállnak.Ha mégsem cserélik akkor marad a tégla,tudom nem szép,de amit ők művelnek az meg egyenesen gusztustalan.A vicc az hogy amikor először leadtam,szinte alig volt baja,csak egy minimális lcd bevilágítás volt,most meg ugy néz ki,mint egy 2 éves telo.Na ennyi voltam,nem offolok tovább.Elnézésetek kérem a hülyeségeim miatt.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#7543) xSide válasza ux1 (#7526) üzenetére


xSide
őstag

Feltettem, egy hétig tesztelem és ha beválik ez marad is.
Bár a wifi...
Nézted a build.prop-ot?
Tele van dupla bejegyzéssel, töröltem ezeket és kiegészítettem cm-es feature-kal, még picit darabos a 'mozgás':)

(#7544) Keeperv85 válasza xSide (#7543) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A gyári is tele van duplázott kulccsokkal, így állítja elő a script. Felesleges kézzel beletörölni, semmi érdemi változásokat nem okoz.

(#7545) ux1 válasza xSide (#7543) üzenetére


ux1
addikt

Ha az
#
# ADDITIONAL_BUILD_PROPERTIES
#
Utáni hsxpa két részre gondolsz akkor az biza nem felesleges, mert a class átkapcsolás után elvileg mégegyszer meg kell adni a ril értékeket.. :D Ezt amúgy a fordító szabályozza...

Kíváncsi lennék mégis mit adtál hozzá? :F

Darabosság mexünik a helyes beállítás és egy reboot után...

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7546) Keeperv85 válasza ^Clown (#7535) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A kóddal kiütött telót is kb. 20 mp visszazárni. Semmi nyoma sem marad. Bár aki a Bladere ilyen módszert használ, az inkább ne vegyen ilyen telót, mert utána csak ide jár majd egy hétig, hogy aztán eladja, mert felismeri, hogy nem neki való.

(#7547) ux1 válasza Keeperv85 (#7546) üzenetére


ux1
addikt

Na most megcsináltad magadnak a programot :D ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7548) Keeperv85 válasza ux1 (#7547) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nincs pc-m. Ha akarnék sem tudnék segíteni. Telóról nem fog menni...

(#7549) ux1 válasza Keeperv85 (#7548) üzenetére


ux1
addikt

Eltudja azt mindenki intézni a marketen... :D Aztán a bléden is... ;)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7550) Keeperv85 válasza ux1 (#7549) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hörr. Ötletes kis cucc. Szerintem jelenésünk lesz a Modkerben hamarosan. :Y:DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.