Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#7451) M0RGI válasza M0RGI (#7369) üzenetére


M0RGI
őstag

Erre valaki? Köszi!

(#7452) mpierre


mpierre
veterán

Akadt egy gondom a first strike rommal: Amennyiben mms-m érkezik, nem kapok értesítőt (nem csng-bong a telefon, míg sms-nél igen), ellenben a listában megjelenik, de ha rányomok a letöltésre, nem csinál semmit. Nem tudom megnézni a fotót, amit küldtek (nokia telóról jön az mms...) Mi lehet a megoldás?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7453) mpierre válasza mpierre (#7452) üzenetére


mpierre
veterán

Engedélyezett adatkapcsolatnál se tölti le. (Ez a 13Ft/10kb adatdíjjal együtt amúgy se nyerő megoldás, ráadásul céges a sim kártya.)

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7454) tlac válasza M0RGI (#7369) üzenetére


tlac
nagyúr

szolgáltatónál is be van állítva?
hackelt romot használsz?

(#7455) mpierre válasza tlac (#7454) üzenetére


mpierre
veterán

Igen a szolgáltatónál is engedélyezve van (eddig működött htc topazzal). A rom pedig First Strike... :U

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7456) M0RGI válasza tlac (#7454) üzenetére


M0RGI
őstag

Szerintem tőlem kérdezte. :)
Szolgáltatónál nem tudok róla hogy engedélyezni kellene, de régen működött és azóta én nem változtattam semmit.
ROM: CM nightly

(#7457) vargalex válasza mpierre (#7455) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

A First Strike rom-ban (is) hibás az T-Mobile MMS apn beállítás. Módosítsd a hozzászólásnak megfelelően.

Alex

(#7458) mpierre válasza M0RGI (#7456) üzenetére


mpierre
veterán

:DDD Ehh sokáig tartott a tegnapi nap...

vargalex: :R És ezt hol találom a telón és miben tudom (szoftver) módosítani?

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7459) hr2 válasza GrandS (#7450) üzenetére


hr2
őstag

136-os elég neki.

(#7460) Jama85 válasza ZSOOLT2 (#7447) üzenetére


Jama85
tag

Hello

azért szerettem volna ha van a legújabb nightly romból is egy kelzsoca féle rom, mert munka helyemen haszontalan a legtöbbet a telefont, és ott proxy sajnos csak dns forwardal működik, és reménykedem benne hogy az újabb romban van erre való javítás.

(#7461) GrandS válasza hr2 (#7459) üzenetére


GrandS
senior tag

Ok, de a gyári (T-s) 2.2-é mennyi? 128?

(#7462) hr2 válasza GrandS (#7461) üzenetére


hr2
őstag

(gyári) partíció méretek :

system: 220.0Mb
data: 162.5Mb
cache: 37.5Mb

(#7463) apeelme válasza mpierre (#7458) üzenetére


apeelme
addikt

így van vargalex-nek igaza van, de jó hír hogy a CM forrás is rendbe lett téve így legközelebb már nem lesz ilyen gond...

egyébként Beállítások - Wi-Fi és hálózati beállítások - Mobilhálózatok - Hozzáférési pontok nevei, ott a megfeleő hozzáférési pontra tapizva állítsd be vagy módosítsd a következőket:

Név: T-Mobile H MMS
APN: mms
Proxy: nincs beállítva
Port: nincs beállítva
Felhasználónév: mms
Jelszó: mms
Szerver: nincs beállítva
MMSC: http://mms.t-mobile.hu/servlets/mms
MMS-proxy: 212.051.126.010
MMS port: 8080
MCC: 216
MNC: 30
Azonosítás típusa: PAP
APN típusa: mms

[ Szerkesztve ]

(#7464) GrandS válasza hr2 (#7462) üzenetére


GrandS
senior tag

Kösz! :D

(#7465) djadji


djadji
senior tag

Hali!

Két kérdésem lenne.
Milyen fóliát érdemes venni ZTEre? Sok van a ebay-en, vettem is egyet de kissé érzéketlenebb a kijelző tőle. Volt ott matt, fényes, karcálló, meg mindenféle, de sok mellett ugyanaz a termékkép szerepelt. Tudtok olyat mondani ami kafa?

Másik: tudtok olyan alkalmazást mondani, ami logolja a hívások idejét? És a végén le tudom kérdezni, hogy x telefonszámot háyn percet hívtam az elmúlt 1 napban, 1 hétben, egy hónapban, stb...?

http://djadji.fw.hu

(#7466) Sanyi.mTs válasza djadji (#7465) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

még nincs ilyen telom, szól ne kövezzetek meg: (telenoros lesz)
telefon beszélgetés felvételét/rögzítését tudja az android, vagy ahhoz külön app kell?

(#7467) SutiAdi


SutiAdi
tag

Megvettem a második olyan töltőt a Blade-hez, ami nem működik vele. Az előzőnél ugye nem reagált az érintő, a mostanit pedig bedugom, és újraindul a telefon. Pedig ez egy HTC töltő basszus. Ennek a rohadék Blade-nek semmi se jó. Egyelőre marad a gépről töltés. Kénytelen leszek elcserélni barátnőm öccsével, mert az ő Huawei töltője meg tök jól viszi.

(#7468) robit1973


robit1973
aktív tag

Friss svéd stock Blade 2.3.5
[link]

(#7469) domerator válasza robit1973 (#7468) üzenetére


domerator
veterán

A svédeknél ígérték is... anno belinkeltem a topikját egy svéd fórumból... igazat mondtak ezek szerint...

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#7470) hr2 válasza SutiAdi (#7467) üzenetére


hr2
őstag

SE X8 töltőjével hibátlan.

(#7471) Razor_alpha válasza kelzsoca (#7446) üzenetére


Razor_alpha
tag

Akkor rosszul tudom, hogy TomG dolgozik még a Blades, CM9-en?

(#7472) premete válasza Sanyi.mTs (#7466) üzenetére


premete
veterán

Total Recall vagy Sanity tudja a telefonbeszélgetés felvételét rootolt stock 2.2-es romnál. Alapból az androidban nincs ilyen figura, sok országban eleve tiltott is, de az androidos készülékek egy részén megoldható megfelelő .lib fájlok beillesztésével.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7473) mpierre válasza apeelme (#7463) üzenetére


mpierre
veterán

:R Tesztelem.

Még egy kérdés: Így beállítva kell hozzá engedélyezett adatkapcsolat?

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7474) szezso15


szezso15
addikt

Nos, megnéztem a GTA-t Blade-en, mindent alapon hagyva HTC-s átírással, törölt hangokkal egész szépen fut! :K
Le a kalappal a Penge előtt, hogy ilyenekre képes! :R

Mondjuk HD2-n sokkal élvezetesebb a játék, meg ott hangokkal is gyönyörűen megy (MIUI, 1,2GHhz) holott kezdetben úgy volt, hogy csak két magos gépekre lesz megcsinálva... Mondjuk a Market a HD2-vel se jelzi kompatibilisnek a GTA-t...:N

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#7475) sagit


sagit
addikt

telenor frissitővel lett frissítve gen2-re egy blade de nem megy a recowery... első hsz alapján nem tudom megcsinálni....

universal androot hibát jelez

ötlet?

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7476) kelzsoca válasza sagit (#7475) üzenetére


kelzsoca
félisten

A gyári sem vagy csak a CW recovery nem megy?

https://vertigostore.eu

(#7477) hjanos1 válasza szezso15 (#7474) üzenetére


hjanos1
senior tag

Mondjuk a Market a HD2-vel se jelzi kompatibilisnek a GTA-t...

Nem lehet ez azért, mert a HD2 alapból Windows Mobile? :P

The Factory Must Grow

(#7478) szezso15 válasza hjanos1 (#7477) üzenetére


szezso15
addikt

Nem hiszem, mert mondjuk a N.O.V.A.-val kompatibilis... Meg egyéb komolyabb appokkal is, amivel pl. a Blade nem...:)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#7479) sagit válasza kelzsoca (#7476) üzenetére


sagit
addikt

gyárinak a home és a hang le gombokra kéne előjönni ugye?

FTM jön csak elő arra.. ha a gyári bejönne akkor egy zippel feltolnám a CWM-et

zroot-al rootoltam a telefont... és rom managerből akartam telepíteni a cwm-et.. de nem akar összejönni

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7480) ux1 válasza hjanos1 (#7477) üzenetére


ux1
addikt

Talán inkább azért mert az SNMP lekérdezést a build.prop nem csapja be.... :D

(#7468) robit1973

Ezzel már csak megint az a bajom, hogy hivatalos linken nem találom :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7481) Nerd válasza SutiAdi (#7467) üzenetére


Nerd
aktív tag

Én ezekkel töltöm, gond nélkül:
- HTC TC E250.
- Sony Ericsson greenheart töltő.

(#7482) apeelme válasza sagit (#7479) üzenetére


apeelme
addikt

így próbáld: [link]

(#7483) zszabika válasza apeelme (#7482) üzenetére


zszabika
aktív tag

Tapasztalt már valaki olyat gyári rommal,hogy fogta magát a Blade és ujraindult magától?Először elszíneződött a kép aztán egyszercsak kikapcsolt 2x is ma.Hozzátartozik,hogy ma kaptam vissza a szervizből ahol kicserélték a kijelzőt egy nagyon ocsmányra,öklömnyi pixelhiba,a kijelző alatt tele porszemekkel,alul a hol megvilágítja a kijelzőt az LCD ott meg mintha széjjel lenne tördelve végig.Ha belépek az albumba és mozgatom a képeket akkor meg villódzó pixelek.Na ez milyen? :F :W

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#7484) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Hali nektek megy a GTA III bladen? nekem feltelepült letöltötte a sd-t de fekete képernyő. Ötlet valaki?

(#7485) gabe8719 válasza SutiAdi (#7467) üzenetére


gabe8719
senior tag

Érdekes.. Nem gondoltam hogy ennyire kényes, bár ha nincs nálam a sajátja, akkor barátnőm Huawei U8500asának a töltőjével szoktam etetni. Annyit nézz meg szerintem, hogy az áramerősség stimmeljen (700 mA, max 1A), és 5V-nál ne legyen több. Ugyan szabványos az USB feszkó, de azért itt is van szórás, a Blade tűrőképessége pedig elég behatárolt ezek szerint..

Szezso:
Mit és hol írtál át HTC-re? :D
Nekem semmi nincs átírva, csak simán feldobtam, és hangok nélkül 710 Mhz-en szépen játszható.. Esetleg van még valami bónusz okosság? :D

(#7486) ux1 válasza Lacka89 (#7484) üzenetére


ux1
addikt

Juj nem mondod, csak az elmúlt két-napban erről olvas az ember... Ki is vették a támogatásból a blédet... ;]

(#7485) gabe8719

Ez aztán a széles-spalettájú szignó :DDD

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7487) Psychonaut válasza Lacka89 (#7484) üzenetére


Psychonaut
addikt

build.prop-ban ird at ZTE-t HTC-re manufacturer resznel.

(#7488) domerator válasza zszabika (#7483) üzenetére


domerator
veterán

zszabika:

Ne haragudj már a szarkazmusért, de te amikor visszakaptad a szervizből a vasat, akkor zsebrevágtad és elrohantál vele? :U

Tudom, hogy nem lehet mindenre sok időt szánni, de pl. amikor én mentem a szervizbe az x-edik bléddel (DunaPlaza), akkor átvétel után beültem egy kávéra szembe és 20 percig nyomogattam, hogy minden rendben van-e... :U

... és te már másodszor jártál így nem? :F :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#7489) sagit válasza apeelme (#7482) üzenetére


sagit
addikt

waiting for device... (igen fent a driver)

mind1.. el vitte az illető 2.2.2-vel.. így is jobb mint 2.1-el.. de hogy miért nem tudtam előcsalni a recovery-t azt nemtudom

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7490) szezso15 válasza gabe8719 (#7485) üzenetére


szezso15
addikt

build.prop-ban a manufacturer-nél ZTE-ről HTC-re! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#7491) apeelme válasza sagit (#7489) üzenetére


apeelme
addikt

előcsaltad...az a gyári recovery

(#7492) sagit: az FTM...

[ Szerkesztve ]

(#7492) sagit válasza apeelme (#7491) üzenetére


sagit
addikt

micsoda? az hogy egy zöld droid van a képernyőn?

szerk: ftm bejött.. de abbl hogy tudok főzött romot telepíteni? sehogy... vagy mit szúrtam el?

1 plédet már megcsináltam ( barátnőmét) de kb fél éve.. és elfelejtettem a recovery előcsalásának módját

az FTM pedig kimerűlt egy feliratban.. semmit nem lehetett csinálni vele

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7493) gabe8719 válasza Psychonaut (#7487) üzenetére


gabe8719
senior tag

Köszi szépen! Bocsi ha láma a kérdés (sajnos magam is elég láma vagyok), de ezt hol találom, és mivel tudom átírni? :B

ux1:
Köszi, nem akartam kihagyni senkit..:DDD

(#7494) zszabika válasza domerator (#7488) üzenetére


zszabika
aktív tag

Sajnos nem volt túl sok időm,mert épp hogy csak be tudtam ugrani érte.Itthon vettem észre ezeket a dolgokat,ugyanis a gari jegyre csak annyit írtak rá,hogy szoftverfrissítés történt,így gondoltam szét nem szedték csak visszadobták.Na mondom mindegy,akkor belenyugszom a kijelzőhibába és többet nem hozom szervizbe.Erre nem gondoltam,hogy így tönkrerakják. :(

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#7495) Psychonaut válasza gabe8719 (#7493) üzenetére


Psychonaut
addikt

Root explorer-rel latod, a ROM-on beluli system mappaban van, modositasahoz Mount R/W opciora ra kell nyomni a Root explorerben, onnan egyertelmu. Megnyitod, atirod, mented, ujrainditod a telefont, Market cache adatait torlod ha gondolod.

(#7496) apeelme válasza sagit (#7492) üzenetére


apeelme
addikt

a gyári recoval nem tudsz semmit csinálni...telepíteni kellett volna CW-t az általam is linkelt kelzsoca féle leírással....

[ Szerkesztve ]

(#7497) ux1 válasza sagit (#7492) üzenetére


ux1
addikt

Ha a szigszalag így elhülyíti az embert akkor biztos nem veszek! Nem hiába az iPhonról koppintották... dzsííí is elég .... lett tőle :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7498) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Valaki tudna segíteni vissza blédesíteni a librásított blédem?Api leírása alapján csináltam. Esetleg egy link h milyen leírás alapján csináljam? Előre is köszi

(#7499) apeelme válasza Lacka89 (#7498) üzenetére


apeelme
addikt

semmi extra, kezeld úgy mintha gen1 lenne a telód...tehát gen2esíts!

[ Szerkesztve ]

(#7500) Lacka89 válasza apeelme (#7499) üzenetére


Lacka89
aktív tag

ok köszi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.