Hirdetés

Aktív témák

  • mira72

    őstag

    válasz atillaahun #30566 üzenetére

    Na, szóval, simán navigál melegbe töltőn is.. De nem kel fogdosni, mert elég meleg lesz a kicsike közbe :)

    Ezt mondtam itt tegnap kedves menszeszes fórumtársnak, hogy ne otthon húzza hüde f@szásan fel, ne csak a cpu-t nyektesse, hanem süsse a készüléket, és meglátja miért lett csak 600as ez a selejtes proci.. de hát ma kiderült nem értette meg.
    Húzva GPS, töltés, kijelző... esetleg mobilnet... meg a klíma nélküli nem apuci kocsijába 50 fok... oszt kiderül mit bír :) lehet a gyári 600at se? :)

    Én melegbe klíma nélkül elmentem pozsonyi reptérre ( nekem oda vissza kb 400km ) töltőn navigált , országon belül ment a mobilnet is, kint 30+ fok, nap sütött.. ( megvásárolt :B ) Aura szépen ment, de az igaz h forró volt a készülék....
    Szóval működik... ennyi...

    (#30588) TRob1 : gyerekek nem látják az igazságot ... .. . én nem fejtettem ki a borítós dolgot, amit te most kifejtettél... csak 3 szóba leírtam... finoman! mert megkérdezhettem volna azt is h "mi a f@xnak a borító ha hallgatod? " mind1... akinek nem tetszett elsőre, őt meg ismerjük h semmi se tetszik neki :) úgy ahogy nekem se :D
    ez van.. megszokják v megszöknek :D

    [ Szerkesztve ]

    MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

Aktív témák

Hirdetés