Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18306) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

újra itt vagyok.

képzeljétek el, a hétvégén kinyitottam az ablakot...hát nem beesett egy UHD3000-es gép egyszercsak.. de így, a kezembe, hogy tessék, próbálj ki, hátha mégis jó lesz egy zidoo-termék a rendszerembe
beraktam, kis FW-frissítés (persze semmi beta csak stabil változat), és hopppsz, mi történt a koax kimeneten?..
láss csodát, szóljanak a fanfárok, megérkezett a 48kHz feletti tartomány is, a zidoo-ból :)
méghozzá, nem is akárhogy. marha jó hangja van a kínai nagyvas lejátszónak..
Tidal connect is megy natívan szépen ezzel az újabbik FW-vel - ott mondjuk még mindig 48kHz-s korlát van, de a lényeg, hogy a vas maga kiadja most már azt, ami nekem kellett.

lehet azt fogom csinálni, hogy berakok valami mást a NAD proci kijelzőjére, ne a sample rate-et mutassa mégse, mert csak idegesít.. :D mert ugyanakkor a hang mert nagyon rendben van. levegős, precíz, teres, nyílt - tetszik egyelőre nagyon
de hát nem véletlen csúcsgép ez már. a belsejét a z2600 kis gagyi belsejével összehasonlítva is lejön ez egyből
ez már egy korrekt gép, azt gondolom, az új z-es modellekkel szemben ez sokkal jobban megéri a pénzt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.