Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) ntomka válasza alratar (#1048) üzenetére


ntomka
nagyúr

Biztosíték téma: [link]

ツ Headphones on - World off

(#1052) 79balage válasza zelikocc (#1050) üzenetére


79balage
csendes tag

Szia! Csatlakozom hozzád, nálam se működik. Szerintem a Mui-s sw frissítés kaszált el a készüléket. :(((

(#1053) zelikocc válasza 79balage (#1052) üzenetére


zelikocc
senior tag

Na szép. Időközben vettem egy Baseus S13-at sokkal jobban működik. Illetve működik. Mert ugye a xiaomi már nem megy iPhone-al.
Automatikusan csatlakozik mindig, megy róla a hívás is, és a hang minősége is tökéletes. Gyors töltést is tud QC és PD szabvánnyal is (van rajta Type C is) szóval azt ajánlom mindenkinek.

(#1054) fp81 válasza zelikocc (#1050) üzenetére


fp81
friss újonc

Hello! Én iPhone-nal használom. Nekem olyan bajom van vele, hogy sokszor, teljesen random egyszer csak fogja magát és eldobja a zene lejátszást, szétkapcsol, majd pár percre rá újra össze kapcsolódik. Amikor szétkapcsol, olyan hangot ad ki, mint amikor anno a Windows 3.1-ből kiléptél. Nem tudom, mitől van ez, de, ha valaki tudja, ne tartsa magában. :F

(#1055) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ezzel a john deere aljzattal mi birkózik meg? Roidmim sajnos nem. :F

(#1056) ntomka válasza Atomgeszi (#1055) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez sima szivargyújtó, nem?

ツ Headphones on - World off

(#1057) Atomgeszi válasza ntomka (#1056) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De.

(#1058) ntomka válasza Atomgeszi (#1057) üzenetére


ntomka
nagyúr

Akkor mi a probléma?

ツ Headphones on - World off

(#1059) Atomgeszi válasza ntomka (#1058) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hát az, hogy nem ér el odáig szerintem a vége a roidminak... Mivel se kép se hang.

(#1060) Balinov válasza Atomgeszi (#1059) üzenetére


Balinov
félisten

A zöld led világít?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1061) Atomgeszi válasza Balinov (#1060) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az a baj, hogy fogalmam sincs ez hányas roidmi, ma meg ki se hoztam már magammal, mivel tegnap nem ment. Talán 2 es lehet.
Nem világít a roidmin semmi :( Szerintem túl széles a nyaka, és nem ér be a középső érintkező. Viszont barmolni nem szeretném, mert másik járműben meg jó.
Ja és jó lenne, ha menne vele a xiaomi 20w charger is.

(#1062) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#1061) üzenetére


Atomgeszi
veterán

(#1063) zelikocc válasza Atomgeszi (#1062) üzenetére


zelikocc
senior tag

Nekem az S-13 lett Baseus-ból amit azért szeretek mert nem csak a QC gyors töltést tudja de a PD-t is (iPhone stb) és van rajta Type C gyors töltő port is.
Gyenge pontja hogy gyenge a mikrofonja hívás közben, de általában a többi is ilyen

(#1064) DeRP


DeRP
csendes tag

Sziasztok! Roidmi 3S-el olyan problémám van, hogy kb. fél percenként sípol egyet akkor is ha megy a zene. Ennek mi lehet az oka?
Firmware legfrissebb. Próbáltuk másik telefonnal is, de ott is ugyanez a gond. Egyébként jól szólna, de így élvezhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#1065) tamas.nick válasza DeRP (#1064) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Elvileg a sípolás azt jelenti, hogy a kocsi akkufeszültsége alacsony. Az alkalmazásban meg tudod nézni a feszültséget, valamint a figyelmeztető hangot ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#1066) swoody válasza Atomgeszi (#1062) üzenetére


swoody
senior tag

Sziasztok!

Erről valakinek vélemény, én is ezt néztem ki, maga a kinézete is szimpatikus.
Viszont milyen lehet a hang minősége?
Van jelenleg egy fm transzmitterem, de nincs benne mély vagy csak nagyon elenyésző.

köszike.

(#1067) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mit kell olyankor csinálni, ha csatlakoztattam a transmittert (2s) működik, de a rádió alapzaját amit az "üres rádió csatorna" ad ki magából nem tűnik el?

Renault Clio 2 (2004-es)

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1068) ntomka


ntomka
nagyúr

Valaki kipróbált már másfajta transmittert a roidmin kívül? Kéne vegyek még egyet, de nem kínlódnék a roidmi biztosíték gyilkos kialakításával, ha nem muszáj, mert van ami tudja ugyanazt.

ツ Headphones on - World off

(#1069) cybershoot


cybershoot
csendes tag

Szasztok,

Járt már hasonlóan valaki Roidmi 3s-el?
Pár napja vettem észre, mikor használni szerettem volna, hogy nem világít az usb port a készüléken, de áramot ad (kamera működik). Ezen kívül a bloototh eszközöknél is a telefonnál már bw-btbox néven jelenik meg, illetve kapcsolódni se tudok rá.
Vicc az egészben, hogy kb 2 hete járt le a gari róla.

(#1070) zelikocc válasza ntomka (#1068) üzenetére


zelikocc
senior tag

Igen, itt.
Baseus-ok jók szerintem.

(#1071) ntomka válasza zelikocc (#1070) üzenetére


ntomka
nagyúr

Végül vettem egy rodimit, mert alapvetően jól működik. Szerencsére a másik járműben jobb a szivargyújtó foglalat és nem okoz gondot a roidmi kialakítása.

Viszont azt a furcsaságot tapasztaltam, hogy szemben a korábban meglévővel erre nem csatlakozik automatikusan a teló. Nem igazán értem, mindkettő ugyanolyan roidmi 3s, egyikre csatlakozik, másikra nem automatikusan. Ez mitől lehet?

ツ Headphones on - World off

(#1072) Marchello19


Marchello19
tag

Sziasztok, valaki tudja, hogy hol kellene keresnem a hibát?
2006-os Chevrolet Aveohoz vettem egy Baseus AUX - BT adaptert. Rádugom a szivargyújtós usb aljzatomra, de kb. 10 másodperc után kikapcsol. Kipróbáltam másik aljzattal, azzal se volt jó. Power bankra kötöttem még, ott ugyan ez volt, viszont lakásban rákötöttem számítógépre, onnan jól kapja az áramot, ahogyan teló töltőről is jól megy. Igazából csak azért nem értem az egészet, mert mindegyik USB amire bedugtam 5V 1A-t enged ki.
Szivargyújtó a kocsiban jó elvileg, mert ha beledugok bármit, akkor világítanak.

(#1073) Tibee86


Tibee86
veterán

Beszereztem egy ilyet, de borzasztó nagy csalódás... Van jópár xiaomi cuccom, mindegyikkel teljesen meg vagyok elégedve, ár-érték arányban nagyon jók. Viszont ez a cucc... Jó is lehetne, ha lenne hozzá normális app. iPhone-nal használom, nem tud automatikusan csatlakozni a telefonhoz, minden gyújtáskor zenél, majd amikor indítom az autót újra, amit természetesen nem lehet kikapcsolni, hangminőség a pocsék környékén evickél. Nagyjából 1-2 ezer forintot érne meg, a mostani 8-9 ezer forintos árcímkéje több mint vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

(#1074) kilincs89


kilincs89
tag

Sziasztok! Évek óta használok egy 3st töltésre. Mit ad isten, ma jó lett volna transmitterként használni. Mojietu app felrak, párosít, frekvencia beállít, minden ok, de hangot nem közvetít sehogy se. Tehát zene megy, bluetoothon kapcsolódva vagyok, de semmit se lehet hallani. Régen egyszer talán kipróbáltam, akkor úgy emlékszem működött, de talán akkor még más appal ment. Mit tudok tenni? Lehet beszart a transmitter része? Újrapárosítottam, töröltem, hangosítottam, frekit váltottam vele, és semmi.

gergely.kovacs43215@gmail.com vagy 30/5541313.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.