Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Golyo69 válasza KamuMazsola (#14357) üzenetére


Golyo69
senior tag

Csak az messenger újra telepítése oldotta meg..hibába kapcsoltam be bármit nem jelent meg semmi...

Aki azt kikapocsolja az tudja hogy ha vissza akarja kapcsolni akkor ujra kell rakni :)

Köszi a segítséget.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#14402) KamuMazsola válasza Golyo69 (#14401) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem meg tegnap lett frissítve és az összes értesítés aktiválódott miatta. :( Kapcsolgathattam ki.

Ezért vagyunk itt, szívesen!

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#14403) DroiDMester válasza Trailblazer (#14399) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Bocsi de melóztam, nemrég értem haza, 4PDA.ru oldalról szedtem le, de már nem találom a linkjét! :(((

de természetesen a TWRP.img meg van
és ide feltöltöttem => twrp-3.2.3-0-RN5.img

így néz ki,

de első indulásnál ha jól emlékezem orosz nyelven indul, tehát át kell váltani és csak orosz, és angol nyelv van benne!

és a különálló INTERNAL mentés benne.......

az Advanced/tools részben jó pár finomság is található..

[ Szerkesztve ]

(#14404) Trailblazer válasza DroiDMester (#14403) üzenetére


Trailblazer
addikt

Jónak néz ki, köszi! Az orosz nem okoz problémát, még volt szerencsém tanulni. ;)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#14405) *Mukeey* válasza neoforce (#14379) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Kipróbáltam természetesen.Nekem az nagyon lassú már,én 0.5-ön használom.Inkább legyen kis röccc de legalább villámgyors.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#14406) neoforce válasza *Mukeey* (#14405) üzenetére


neoforce
aktív tag

Nemtudom nekem 0.5 nél szétesik az egész animáció olyan görcsös lesz az egész.Rossz nézni.

[ Szerkesztve ]

(#14407) *Mukeey* válasza neoforce (#14406) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nálam nincs ilyen gond global dev szintén.Home-ra kicsit laggol de annyi.Elviselhető simán pedig én kritikus vagyok a működésre.Elötte S8-am volt,azert kellett mennie meg egy lag halmaz volt az oreo után.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#14408) neoforce válasza *Mukeey* (#14407) üzenetére


neoforce
aktív tag

Megnézném videón, nekem 1.5-ön király gyönyörűen ùsznak az animációk,kimondottan jó nézni.

(#14409) *Mukeey* válasza neoforce (#14408) üzenetére


*Mukeey*
addikt

[Képernyőfelvétel]

Parancsolj :D

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#14410) R a y


R a y
senior tag

Urak!
Neten már számtalan leírást végignéztem, hogy hogyan lehetne ezt ignorálni! Volt egy módszer, ami azt hittem hogy működött, de amint fellépek egy wifire egyből jön ez az idegesítő frissítés. Nem, nem akarok frissíteni.
Köszönöm :R

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#14411) w333 válasza *Mukeey* (#14409) üzenetére


w333
félisten

Húúú de csúnyák ezek a MiUi 10 ikonok ! :D

(#14410) R a y

Aztán miért nem ? félsz hogy gyorsabb lesz a telefon és jobb az akku ? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#14412) *Mukeey* válasza w333 (#14411) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekem bejön.Nova Prime-om is van pedig,de ez jelenleg ami tetszik.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#14413) Takuun válasza R a y (#14410) üzenetére


Takuun
aktív tag

Neked az meg hogy lett lila? Nekem allandoan zold színu.

(#14414) madrac válasza DroiDMester (#14403) üzenetére


madrac
őstag

végeztem egy gyors kutató munkát a témában, és a telefon 4pda-s fórumában a recovery lenyíló menüpontnál elég sok TWRP variánst felsorol.
Az official utáni link rögtön az Orange TWRP, ami egyből érdekes lehet. XDA fórumon is fent van képernyőképekkel, hasznos plusz funkciókkal, és tud menteni internal storaget is ahogy látom. Úgy látom whyred, tehát ehhez a telefonhoz való.

(#14415) Viktor0610 válasza Takuun (#14413) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal mindig változtatja a színét.
Vagy attól függően, hány óra van, vagy az időjárás alapján. Most nem jut eszembe, melyik. ;)

Samsung Galaxy A54

(#14416) R a y válasza Takuun (#14413) üzenetére


R a y
senior tag

Mindig más színű :D néha idegesít hogy váltogatja a színét. Ezt nem lehet kikapcsolni amúgy?

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#14417) R a y válasza Takuun (#14413) üzenetére


R a y
senior tag

Fórumos visszajelzések alapján, illetv most augusztus végén váltottam 10 év iOS használat után androidra és most nem akarok "béta" teszterkedni és még nem vagyok jártas annyira hogy verziók és romok között lépkedjek, nyilván később ez változni fog de most így jól érzem magam ezzel a rendszerrel.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#14418) DroiDMester válasza madrac (#14414) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Próbáltam már a narancs rókát, de nagyon bugos, vissza állításnál kb 10.ből 1 alkalommal sikerült neki szívtam is miatta mikor először kellett volna vissza állítanom vele egy korábbi mentést, látszólag minden rendben lefut aztán a DATA partíció meg nem vagy hibásan lett vissza állítva!

Amit belinkeltem verziót azt már ~2.hónapja használom és soha nem volt vele gond se telepítés se mentés se vissza állításnál sem, tökéletesen működik! múlt7végén pedig eléggé le lett tesztelve kb 10.custom ROM ot telepítettem fel próbaképp melyik milyen, és egyiknél sem volt semmi gond vele!

(#14419) WhiteWalker válasza DroiDMester (#14403) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi! Le is szipkaztam!

(#14420) Trailblazer válasza DroiDMester (#14418) üzenetére


Trailblazer
addikt

Szerintem a linkelt verzióval magam is teszek egy próbát holnap. Köszi még 1x! :R

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#14421) puritan válasza totalallat (#14269) üzenetére


puritan
csendes tag

Nos én is tapasztaltam, hogy a MIUI optimalizáció nélkül valami elromlott az ikonok körül.
A helyhiányt leginkább a MIUI órája okozza (az időjárás jelző bizbasszal együtt) mert elfoglalt két teljes sort, és nem lehet a méretét csökkenteni.
Mivel a hangerő normális szabályzása nekem lényegesen fontosabb, mint az óra szellős megjelenítése, ezért nagyon gyorsan ledobtam az órát, és föltettem helyette a Digi Clock nevű alkalmazást. Ennél az óra csak két ikon helyét foglalja el, nem nyolcét, és szabadon lehet változtatni a méretét, meg minden létező dolgot az órával kapcsolatban.

(#14422) WhiteWalker válasza Trailblazer (#14420) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Felraktam és ANGOL nyelvvel indul.:C
Komoly nagyon , és mennyivel többet tud mint az official...

[ Szerkesztve ]

(#14423) madrac válasza DroiDMester (#14418) üzenetére


madrac
őstag

Akkor jó régen próbálhattad. Úgy látom folyamatosan reszelgetik ezt is. Nem tudom, hogy megvannak-e még ezek a hibái. Ha jól látom a 8-as verzió a legrégebbi amit lelehet tölteni, és az is most szeptemberi...

(#14424) DroiDMester válasza madrac (#14423) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

most 8.1 nél jár, én az előző 8.0 verziót próbáltam 1 hétig volt fenn, de elég is volt sőtt sok(k) is!

(#14425) trouble


trouble
senior tag

Stable rom-nál be leht valahol állítani, hogy milyen időközönként frissítsen az időjárás(vagy ,hogy egyáltalán frissítsen) !?
Jelenleg teljesen random teszi(bár lehet, hogy csak akkor ha megnyitom,ezt nem tudtam egyértelmüen csekkolni)!

[ Szerkesztve ]

(#14426) hangyasz


hangyasz
újonc

Sziasztok!

Estére mindig kikapcsolom a telefont és reggel indítom. Na ez most nem sikerült... :(

A tünetek: nem kapcsol be pedig kipróbáltam már minden gombkombinációt (töltővel, töltő nélkül, stb.), töltést nem jelez (a töltő viszont melegszik), se kép se hang. Olyan mintha alvó módba lenne amiből nem tudod felébreszteni, szörnyű... még sohase fordult ilyen elő.

Minden gyári volt rajta, 4/64-es verzió, MIUI 10 Global rendszerrel (OTA frissítés). MM-ben vettem, így visszavittem garanciás javításra.

Valakivel történt már hasonló? Mik a tapasztalatok? Javítható szerintetetek?

Köszönöm!

(#14427) dragonfx válasza dragonfx (#14351) üzenetére


dragonfx
veterán

???

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14428) Trailblazer válasza WhiteWalker (#14422) üzenetére


Trailblazer
addikt

Felraktam, tényleg patent. Nem látom be, miért ne maradhatna. :K

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#14429) zzz03


zzz03
őstag

jelentkezik e masnal is ez az uzenet: "a halozati kapcsolodas nem sikerult" ha pl bongeszot hasznalok vagy olyan appot ami a neten log es ugy zarom le a kijelzot h megnyitva van majd feloldom a telot akk ez az uzenet fogad, de net van es egybol tudom tovabb folytatni amit csinaltam. global stabil 10.

szerk:

[ Szerkesztve ]

(#14430) dioka7 válasza DroiDMester (#14205) üzenetére


dioka7
senior tag

Akkor szakadjon meg aki kitalálta.... :W Nem szoktam ROMolni, nem is értek hozzá és nem is akarok, eddig semmi gondom nem volt vele.... :O

(#14431) baitsee23 válasza zzz03 (#14429) üzenetére


baitsee23
őstag

Nincs olyan beállítva a telón, hogy a lezárás után lekapcsolja a netet?

小米 12 - 8/256GB

(#14432) dioka7 válasza wwenigma (#14206) üzenetére


dioka7
senior tag

Most az egyszer nincs igazad. Olyan helyen dolgozom (gyártó üzem), ahol nagy a zaj ezért ott teljes hangerőn kell, hogy legyen, hogymeghalljam. Ez a hangerő viszont mindenhol máshoil zavaró. Ezért kell minden nap minimum 2x állítanom. És nem, a rezgést sem érzem, ha pl targoncán ülök...

(#14433) zzz03 válasza baitsee23 (#14431) üzenetére


zzz03
őstag

nem tudom. whatsapp, viber uzenetek jonnek mobilneten es wifin is. merre tudom ezt megnezni?

(#14434) dioka7 válasza jUUh (#14204) üzenetére


dioka7
senior tag

Én is szoktam a média hangerejét is állítani, de eddig tök jó volt, hogy ha elindítottam egy filmet vagy játékot, akkor a médiát állította a gomb, ha meg nem voltam semmibe belépve, akkor a csörgés hangerejét. Amúgy azért tart tovább, mert így feloldom-gombot nyomok-pöttyre bökök (ha nem találom el elsőre, akkor eltünik, kezdhetem elölről...)-csúszkát húzgálok-lezárok, ami eddig feloldás-gombbal hangerő állítás-lezárás. Ennyi volt. Akár hogy nézem, ez több idő...

(#14435) tonyrulez válasza dioka7 (#14434) üzenetére


tonyrulez
őstag

Azért volt gond az automata média-csengőhang váltással, mert gyakran a média helyett is csengőhangot állította, mert pont nem volt médiahang. Vagy megnyitsz egy videót, gyorsan levennéd a hangot, de nem, mert csengőhangerőt állít, alatta persze indul a bömbölő videó, a csengőhangerő állító felület eltűnése meg éveknek tűnik mire végre állíthatod a médiát... A frusztráltság érthető, a legjobb opció a választás lehetősége lenne.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#14436) kszthly válasza tonyrulez (#14435) üzenetére


kszthly
senior tag

Vagy elég emelkedő hangerőre állítani a csengőt. Úgy bárhol jó lehet.
Egyébként nekem is jobban tetszik az újabb megoldás.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#14437) jUUh


jUUh
Topikgazda

Sziasztok!
Örökzöld téma: milyen tokot tudtok ajánlani ami nem horror árú, nem flippes tok, lehetőleg nem 2 hónap mire érkezik, és nem nyomja fel a TG-t?:))

Samsung Galaxy S23+

(#14438) hangyasz válasza hangyasz (#14426) üzenetére


hangyasz
újonc

Valaki? Senkinek se volt ilyen vagy ehhez hasonló? Lehet beleválasztottam, pedig nagyon meg voltam vele elégedve...

(#14440) ktommy91


ktommy91
addikt

Annyiért már Poco F1-et lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#14442) dioka7 válasza tonyrulez (#14435) üzenetére


dioka7
senior tag

Na igen, az tök jó lenne, ha testreszabható lenne :K

(#14444) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Jah , ez a PE rom mennyire stock?
A YT videók alapján nem tudom eldönteni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14445) Zsee75 válasza dioka7 (#14432) üzenetére


Zsee75
tag

Mindig máskor dolgozol?
Mert ha nem akkor autoamtel.
Én épitkezésen dolgozom, reggel felveszi a hangerőt 6:30 kor 90 %ra, 16h kor meg visszaveszi 60ra. Kapcsol bluetootht mikorra odaérek a kocsihoz, este meg reggel kapcsoltatom vele még a wifit is.

(#14446) Kaltgarn


Kaltgarn
csendes tag

Sziasztok! Tudja valaki, hogy az elrejtett jegyzeteket Note 5-ön hogy találom meg??

(#14448) ElDiabloo válasza Kaltgarn (#14446) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Fentről lefelé húzod az ujjad. Galériában is így működik.

(#14449) KamuMazsola válasza jUUh (#14437) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én ilyen tokot rendeltem, kb egy hónap alatt jött. A tok elég vékony, slim, a kijelző mellett körben kb fél milliméterrel magasabb, így ha képernyővel lefelé teszem le a telót az üveg még nem ér le. Szerintem a tg-t nem hajtja fel, inkább védi, hogy ez ne történhessen meg. Rendeltem 5D üveget is, az törötten jött és nem is ott voltak a kivágások ahol a kamera, meg az érzékelők, szóval nem jót küldött, az is összetört az úton.
Ugyanitt bevált TG ajánlást szívesen fogadok.

Üdv.: KamuMazsola

(#14450) Kolondrum válasza hangyasz (#14426) üzenetére

Megmérném Mennyi áramot vesz fel, hátha csak tölt és később bekapcsol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.