Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz DroiDMester #11114 üzenetére

    + (#11123) Departed
    (#11124) jUUh

    Persze, kb 2 hónap különbség van a két telefon vásárlása között, de mindkettő pont egyformán ugyanolyan.
    Biztos így van...
    Azért bírom ezt, nem látjátok egymás mellett se a 2 RN 5-t, se a RN 3-t de azért biztosan minden OK. Én elhiszem, hogy nektek tökéletes, nem azt mondtam, hogy szar, hanem, hogy a kettőt összevetve az RN 3-é sokkal szebb.
    Akkor én is levonok egy konzekvenciát, a korábbi RN 3 kijelzője volt nagyon szuper, és az emelkedett ki az átlagból :P
    Így már OK? Nem gázolok bele ezzel a kijelentéssel senkinek sem a lelkivilágába? ;] :DDD

    Mondjuk ilyenkor kíváncsi lennék, hogy ti mire mondjátok, hogy ez így tökéletes, mert simán lehet, hogy az RN3 kijelzője volt egy jobban sikerült darab, és amiatt érzem jelen kijelzőt egy picit fakóbbnak, vagy csak az ottani lehetséges beállítások között volt olyan, ami nekem jobban bejön. Mindenesetre ha megjönnek az új TG-k, akkor erről le fogom venni a jelen TG-t, és úgy is össze fogjuk vetni a kolléganőjével.

    Nektek mire van állítva egyébként:
    Nekem jelenleg:
    Szín: Természetes
    Kontrasz: Automatikus/Megnövelt (ezek kb egyformán adják)

    Ha a kontraszt normálon van, akkor eléggé sárgás a fehér, ugyanez ha Melegre van véve, Hidegnél nagyon kékes az egész.

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák