Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#794) makoss válasza Anonymus23 (#792) üzenetére


makoss
addikt

Nem tudom ki, hogy van vele, én egész biztos nem rendelek semmit kínából, de más eus országból sem, rosszak a tapasztalataim, ha más meg igen, hajrá!
Én kicsit közelebbről rendelek, ha baja lesz a cuccnak az az ő hibájuk, felfogod?

Ha kínából rendelek még azt küldjem oda vissza ha gond van vele, ha innen rendelek kinlódjanak ők. Ennyi

(#793) tlala: Ritkán szoktam vitatkozni olyanon ami tényeken alapul. :U ;) Én 1× végigmentem egy kínais rendelésen de elég volt! Téma részemről lezárva.... ;)

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.