- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- ldave: New Game Blitz - 2026
- hmzs: Fujitsu Futro S920 csúcsra járatva
- aquark: Flipper PC-n!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Új hozzászólás Aktív témák
-
TheProb
veterán
Sziasztok!
Most kezdtem el a játékot, előtte gyorsan letoltam az első részt, hogy valami képem legyen a sztori-ról.
Kicsit kiverte a biztosítékot a játék most.Normál nehézségen játszok. egy sima hackelős mission-re mentem, meg akkor már megcsináltam a skulljack-es küldetést is. lejött az a teleportálós, clonozós féreg és 1,5 kör alatt kiírtotta kb az egész squad-ot (1/4 maradtam a végére). Kabaré amit az a retek művel, 1 körön belül 52x lemásolja magát, azokkal egyenként még támadni is tud ugyan abban a körben. mindenkit egyhitel, de én persze el nem találom. Undorító mód OP. Bár szerintem ha nem ennyire a játék elején jött volna szembe, akkor nem lett volna ekkora túlereje, de full alap cuccban voltak a katonáim, a legjobb is kb csak rank2-n volt, esélyem nem volt.
Amúgy az első részhez képest egyelőre úgy tűnik számomra, hogy a találati esély is szarabb. Mármint nem a százalékos értékek, hanem a tényleges találatok. Pl sniperre 65%-okra 5/1 alkalommal JÓ, ha eltalál valakit. Az első részben ugyan ilyen eséllyel legalább 3x betaláltam. Persze ez csak szerencse faktor, lehet most ilyen peches voltam vagy nemtom.
u.i.: Ha valaki meghal küldetés közben, ugye akkor még fel lehet venni. Ha felveszem, akkor utána "felélesztik"? Valamint a fel nem vett, sárga cuccokat megkapom a végén? Mert gyanítom, hogy nem, viszont akkor nem értem, hogy mért nem én döntöm el, hogy mikor akarom befejezni a küldetést (extraction)? Mert szeretném felvenni a cuccokat a földröl, összeszedni az elesett katonákat, hogy ha az utolsó ellenség megölése után, automat vége a küldetésnek.
Új hozzászólás Aktív témák
● A spoiler formázás a topikban elérhető.
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- Véleményes teszt bizonygatja mennyit ér a Macbook Neo 8 GB RAM-ja
- Revolut
- LEGO klub
- Windows 11: miért nem vált mindenki?
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Vezetékes FEJhallgatók
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- További aktív témák...
- Erős (HP Omen 17) gamer Laptop! -i9 13900HX, RTX 4090 16gb/175w tgp, 32gb DDR5, 1tb SSD
- riello UPS SDH 3000 - Szünetmentes tápegység - 3000 VA -2U
- Fortinet FortiGate 100E - Tűzfal
- Ruckus ZoneFlex 7363 - Access point - hozzáférési pont - Több db
- 2TB - 2,5" SAS - HDD - HP MM2000JEFRC 2Tb HDD - új dobozos
- AKCIÓ! Gigabyte B650M R7 8700F 64GB DDR5 1TB SSD RX 7800 XT 16GB LianLi VectorV100R RGB TG 750W
- ÚJ MSI Katana 15 HX - 15.6" QHD 165Hz - i7-14650HX - 16GB - 1TB - RTX 5060 - Win11 - 3 év gari - HUN
- Corsair Hydro X XC7 PRO White
- LG 75QNED86T3A / QNED / 75" - 164 cm / 4K UHD / 120Hz / HDR Dolby Vision / FreeSync Premium / VRR
- Akció! Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I9 13900 / RTX 3090 24GB / 32GB RAM / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
