- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- TheLázs: Mi várható el a betegtől...?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- bobalazs: Alulfeszelt GPU profilok FPS teljesítményének összehasonlítása 10 játéknál
- Graphics: Hello Moto! - Kipróbáltam a Motorola Moto G55 5G-t. (videó is)
- GoodSpeed: POCO X6 PRO 5G 12/512 GB vs Samsung Galaxy S24 FE 8/256GB
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Kínai DDR5 második felvonás - Puskill PSK-D5M4800BH-16G
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
-
LOGOUT
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.
-
(rögzített hozzászólás)
Figyelem!
Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!
Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)
Új hozzászólás Aktív témák
-
zodo
nagyúr
válasz
Directors #116185 üzenetére
Nem régiben kezdtem komolyabban ráfeküdni a med vonalra de még csak a Szovjet ágon azon belül a T-43 szerintem jó tank és csak egy lépés a T-34-85-től.
Jelenleg a T-44-et hajtóm de csak pár napja lett fullos és a legények is csak másfél képességnél tartanak.
Na de ahogy visszakerestem a nekem és másoknak ajánlott medek közül főként az Amcsi T-20, Pershing vagy Brit Comet, Német Indien-Pz és Szovjeteket emlegették a 7-es 8-as osztályon belül, utóbbiaknál akár a 10-ig.
Cseheknél 9 és 10 a favorit de 7-8 szíívás ha minden igaz.
Szerintem kinek mi mert pl előbbiekben Comet javasolt listás míg korábban engem lebeszéltek róla.
Ez mondjuk adódhat abból hogy a Cromwell-el nem voltam eredményes.
Szóval ha ráér akkor tesztszerver és próba, egyelőre részemről a T-43 aztán a folytatást majd meglátod. -
SoulReaver
veterán
válasz
Directors #116185 üzenetére
Ha kifullozod a tankot és lesz benne legalább 2 skilles legénység, 6. érzékkel, és nem mész előre meghalni, hanem taktikusan a nagy vasak mögül, vagy fedezékből lövöldözöl, akkor egész jó kis gép.
(#116186) jr1994
T-44 et sokan nem szeretik, pedig nagyon jó kis gép az is.
-
jozefgucci1
addikt
válasz
Directors #71473 üzenetére
Nekem az angol td ág nagyon bejött ellentétben a franciákkal .
Angolok AT15 van meg most. Nagyon pontos gyors löveg jó front .Jó célzási idő és viszonylagos lövegkitéríthetőség . Lehet vele rendesen pattintani , de közelről már ismerik a gyenge pontot és simán átlövik . A kis sebzés ellenére szerintem nagyon is használható gépek , mert sokszor láncon tudod tartani az ellent és így a csapat is sebzi közben . Sokkal használhatóbbak mint a francia társai . Ott tier ötig játszható sőt az ötös francia TD anno nagyon op volt ,de ami utána jön az egy vicc . Nem szoktam ágat feladni ,de ott ezt megtettem , ugyan azt éreztem mint anno a jpz4-nél bár az használhatóbb. Ha választanom kellene én a kettőből az angol ágat kezdeném.
-
sebijani1982
senior tag
válasz
Directors #71473 üzenetére
Angolok lassúak, iszonyatosan! Viszont a frontjuk "vasbeton ólommal és egyéb nehézfémekkel..." Csak a gyenge ponton lőhetőek, saját tier-beli ellenfeleknek szemből nem sok esélyük van. A újratöltési idejük, célzásuk nem rossz. Az átütés viszont általában kicsi. Nézni kell, hogy hova lősz, de nem kell kiugrálni a fedezékből mindig, néha több lövést is eleresztesz (átlag 2-3) mire az ellen Heavy-je újra tölt. Egyedül sajnos életképtelen ha egy Light vagy Med melléd ér onnantól várhatod, hogy mikor menj a garázsba. Viszont ha hátulról figyelnek rád, akkor akár lassú spotter-ként is használható.
AT-7-ig volt nekem. A franciákról és az angol nagyobbakról a többiek tudnak segíteni.
(Nem annyira szerettem őket, mert pici ezeknek a sebzése, illetve messze nem tudom úgy használni őket, ahogy kellene. Orosz-német TD-k nekem jobban bejönnek.)
(#71476) Mardel: Jaaa, így értem. És nem szóltam! Köszi a választ!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Apple IPhone 13 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB,Újszerű,Adatkábel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozával,24 hónap garanciával
- Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 256GB,Újszerű,Adatkábel,12 hónap garanciával
- Samsung Galaxy A56 5G 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Samsung Galaxy Watch 5 40mm, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Lenovo ThinkPad dokkolók: USB-C 40A9/ 40AY/ 40AS/ Thunderbolt 3 40AC/ Hybrid USB-C DisplayLink 40AF
- Samsung S23 128GB / normál állapotban / 12 hónap jótállásal
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R3 2200G 8GB DDR4 250GB SSD 500GB HDD GTX 1050Ti 4GB Zalman T6 Zalman 500W
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest