Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110) Dewri


Dewri
aktív tag

Nem az a probléma, hogy előjönnek az idióták. A probléma az, hogy direkt figyelem és MINDEN vereségnél szemben ott figyel a 63-70% WR-es ember, 1 garantáltan, néha 2. Nálam pedig MINDEN ilyen körben 60% alatt mozog mindenki, jellemzően 43-49% környékén!!! Ez látványosan direkt pro vs amatőr összeállítás!!! És az a vicc, hogy én vagyok berakva folyamatosan az amatőrök közé, pedig szinte mindig top1-2 sebző vagyok magasan, sokszor a győztes ellenfél legjobbjánál is jobbat sebzek!!!!!!!!!!!!! Akkor miért???

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Ez a felfoghatatlan számomra! És ez megy minden nap gyakorlatilag, mióta kijött az új event, szezon vagy mi a franc... Mostanra odáig süllyedt ez a rakás szar, hogy prémium t8 járművel, prémium nappal, kredit boosterrel 50ezres kört tudok menni (korábban 90-110ezer között mozgott ugyanez), mert a 7-ből 5 ellenfél átlőhetetlen t9 tank (500+ sebzés, bárhonnan beütnek kategória...) + az agyhalott csapatom adott, így egyéni teljesítményt se tudok leadni rendesen, mert nem ütök be semmit...

Próbálok kitartani és nem letörölni ezt a fosrakást, mert itt 1100 csata alatt meglett a t9 E75, ami a nagy wotban 9ezer csata alatt se sikerült. De az ilyen köröktől olyan szinten megy el a kedvem az egésztől, hogy hihetetlen... :((( :((( :((( :((( :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.