Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-11-19 09:14:46

LOGOUT.hu

WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Rruuer válasza The DJ (#3550) üzenetére


Rruuer
senior tag

persze, meg is tettem, a felhasználónál a Szerepkör-nél mutatja is hogy feliratkozó de ha belemegyek nem álltja át

ez a téma az

[ Szerkesztve ]

(#3552) rootkiller


rootkiller
őstag

A következő dologban kérném a segítségeteket.

Az adott honlaphoz kapcsolódó intézetben ugye dolgoznak emberek, nekik kéne egy személyes, nyilvános profil, amit saját maguk egy sablon alapján szerkeszthetnek, de amúgy semmi máshoz nem férnek hozzá az adminisztrációs felületen. Ehhez lenne szükségem egy jó pluginra.

Köszi :)

Artengo TR 990 Pro

(#3553) rootkiller válasza rootkiller (#3552) üzenetére


rootkiller
őstag

Buddypress-en belül a felhasználói csoportok alkalmas lehet erre?

Artengo TR 990 Pro

(#3554) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne hogy a kosár végösszegének a változtatására van valamilyen mód? Megrendelésnél hozzá adtam pár egyedi input mezőt,checkboxot,és úgy kéne megoldanom hogy pl a checkbox beppipálása után emelkedjen bizonyos %-al a végösszeg.Előre is köszönöm a válaszokat!

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3555) adatfalo


adatfalo
senior tag

Sziasztok!

Tudtok olyan Hotel/Motel template-ről vagy plugin-ről ami kommunikál a booking.com-al vagy esetleg a szallas.hu-val?
Egy Hotel foglalási rendszeréhez keresnék olyan lehetőséget, aminek a segítségével a weboldalon történő foglalás a booking.com-on (illetve a szallas.hu-n is) felülíródna, hogy ne lehessen ugyan oda foglalni.

Előre is köszi! :R

www.adatfalodesign.hu

(#3556) spiritex


spiritex
veterán

Tudnátok segíteni, hogy mi az a Facebook képpont és hogy tudom üzembe helyezni egy WP oldalon?
Előre is köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3557) WestBam


WestBam
senior tag

Sziasztok!
Vízjeleket szeretnék az oldalamon lévő képekre. A nehézséget az adja, hogy vannak köztük animált gifek is amiket nem szeretnék kinyírni a plugin használatával. Az Easy Watermark plugint néztem ki. Erről van valakinek tapasztalata? Jól működik? Esetleg gif képnél is működik, vagy azokat kihagyja?

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#3558) Dexter68


Dexter68
addikt

Sziasztok, egy ügyfelem panaszkodik, hogy a woocommerce alapú webáruháza kb. február óta azt csinálja, hogy ha terméket visz fel, vagy módosít, akkor hosszas darálás után 500-as Server errort dobál neki. Sima bejegyzést lehet létrehozni, azzal nincs gond, csak a woocommerce termékekkel. Látott már valaki ilyete? Mi lehet a megoldás?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3559) infectedmann válasza WestBam (#3557) üzenetére


infectedmann
őstag

Ha jól látom két éve nem volt frissítve a plugin ezért kétlem, hogy bárkinek is lenne ezzel kapcsolatban tapasztalata.

Amúgy pont én is vízlejező pluginnal kapcsolatban akartam kérdezni, úgyhogy bárkinek van egy jól bevált pluginja vagy bármi más megoldása erre, akkor ne tartsa magában :)

(#3560) [pod]Diablo válasza Dexter68 (#3558) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Szia,

próbáltad bekapcsolni a php hiba kezelést és megnézni hogy ki dob-e valami hibát?Nekem általába akkor szokott 500-as hibat dobni ha valami php hiba van.

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3561) Flowtation válasza The DJ (#2297) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia!
Már jó régi kommentedre kérdezek. Abban segítettél múltkor, hogy hogyan lehet kikapcsolni a kommentezési lehetőséget php fájl segítségével. Most próbálok pár új sablont és ezekben nincs olyan mappa és php fájl mint a múltkori sablonnál. Ilyenkor mi a teendő? Rákerestem az összes sablonban a comments-template.php fájlra és nincs bennük olyan. A most próbált sablonom az education base, illetve a preschool.

Előre is köszi.

szerk: ehh...találtam egy plugint, ezzel most működik egyelőre, de azért szeretnék választ kapni a kérdésemre.

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#3562) The DJ válasza spiritex (#3556) üzenetére


The DJ
addikt

Facebook képpont definíciója: [link]

Beillesztése kézzel vagy ezzel a pluginnel: [link] (előtte generálni kell kódot Facebookon értelemszerűen, itt: [link])

(#3557) WestBam: Amennyire én tudom ezek a bővítmények nem fogják tudni rendesen kezelni az animált gifeket, sima kép lesz a végeredmény, mozgás nélkül. Kis keresés után sem találtam működő megoldást sajnos, ami rendesen lekezelné a gifeket.

(#3558) Dexter68: Az 500-as server error elég sok mindent jelenthet, rá kellene pillantani a logokra, hogy min hasal el a betöltés. Lehet PHP timeout limit elérése, lehet hibás jogosultság, lehet konfigurációs hiba, túlterhelt adatbázis és körülbelül ezer más dolog is. A logok megmondják és onnan már könnyű javítani.

(#3561) Flowtation: Én is a plugint javasoltam volna :) Valószínűleg mélyebbre van ásva a sablonban a komment szekciót behívó rész, ilyen esetben nem is érdemes módosítgatni, ésszerűbb választás a bővítmény.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3563) Flowtation válasza The DJ (#3562) üzenetére


Flowtation
őstag

Köszi, ez zsír így. :R
Egyébként megnéztem, és a jelenlegi sablonban, a comments-template.php-ben nincs kikommentezve amit javasoltál anno, semmi más php bűvészkedés sincs és mégsem látszódnak a kommentek. Viszont a wp beállításoknál az interakció részben ki van kapcsolva a megfelelő beállítás. Valószínűleg az új verzióval ezt javították, mert amikor készítettem az oldalt, ez a funkció még nem működött, hiába vettem ki a pipát.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#3564) Dexter68 válasza The DJ (#3562) üzenetére


Dexter68
addikt

A logokat így érem el?
define('WP_DEBUG', true);
Vagy esetleg van más is, ahol nézelődhetek?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3565) spiritex válasza The DJ (#3562) üzenetére


spiritex
veterán

Mivel egyáltalán nem értek ehhez a FB pixelhez, nem tudod, hogy mi a különbség az általad javasolt sok beállítási lehetőséggel rendelkező plugin használata, működése, eredménye és a között, hogy a FB pixel kódot beteszem az insert-headers-and-footers plugin headers részébe, ami ugye semmilyen opcióval nem rendelkezik, csak simán beteszi a kódot a html-be?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3566) The DJ válasza Dexter68 (#3564) üzenetére


The DJ
addikt

Sajnos 500-as hiba esetén nem ér semmit a wp_debug használata, mivel el se jut addig a dolog, hogy betöltse az oldalt és magát a WordPress-t, ezáltal a debug sem kerül meghívásra. Itt csak a szerver logok böngészése segít (apache error.log vagy a megfelelő virtualhost hibanaplója). Ha van webes tárhely admin felület, akkor általában ott is van lehetőség megnézni a logokat, ha nincs és FTP-n sincs log mappa vagy error.log fájl, akkor csak a rendszergazda fog tudni segíteni.

(#3565) spiritex: Lényegében mindegy, hogy csak beilleszted a Facebook által adott kódot vagy a bővítményt használod, mindkettő ugyanazt az eredményt hozza. A bővítmény annyival nyújt többet, hogy ott meg tudod adni, hogy milyen bejegyzés típusok esetén legyen aktív a követés.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3567) spiritex válasza The DJ (#3566) üzenetére


spiritex
veterán

Köszönöm!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3568) WestBam válasza The DJ (#3562) üzenetére


WestBam
senior tag

Köszönöm! Akkor ez a megoldás kilőve :(

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#3569) Dexter68 válasza The DJ (#3566) üzenetére


Dexter68
addikt

Egyelőre még mindig tapogatózom... W3TC-ben mit csinál a Relic? Merhogy azt írja, hogy nem megy, aztán rájöttem, hogy ezért:

Additional Server Modules

New Relic
PHP version: Not supported: 5.6.7. Supported versions are 5.2.x, 5.3.x, 5.4.x.
Operating System: Not Supported. (Windows NT OBERON 6.3 build 9200 (Windows Server 2012 R2) AMD64 See NewRelic Requirements page.)
Web Server: Not Supported. (Microsoft-IIS/8.5 See NewRelic Requirements page.)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3570) infectedmann válasza infectedmann (#3559) üzenetére


infectedmann
őstag

Sziasztok!

Vízjelező plugin kínomra tud valaki bevált tippet?

Köszi,
Infy.

[ Szerkesztve ]

(#3571) Dexter68 válasza Dexter68 (#3569) üzenetére


Dexter68
addikt

Na, közben az egész cuccot átmásoltam egy másik szolgáltató szerverére, ahol meg bezzeg Apache szerver van, na ott semmi baja, lazán lehet dolgozni.
(hogy miért futok bele mindig ilyenekbe, hogy ragaszkodnak a windowsos szerverükhöz, aztán meg orálozhatok hetekig, mire kiderül, hogy má megin igazam lett és az általam ajánlott szolgáltatóhoz kellene menni inkább)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3572) ace05


ace05
senior tag

Azt, hogy tudnám beállítani, hogy egy menüelem csak szöveg legyen ?

(#3573) Flowtation válasza ace05 (#3572) üzenetére


Flowtation
őstag

almenükkel? Mint itt pl a dokumentumok? Ha igen, akkor a megjelentés/menük pontban van olyan rész, hogy saját hivatkozások, ott ki kell törölni a http:// részt és helyette be kell tenni egy #-et. A hivatkozás szövegének beírod ami a menüpont neve kell, hogy legyen, aztán hozzáadod a menühöz. Ezek után tudsz betenni "rendes" oldalakat is alá akár, mint a fenti linken.

He nem erre gondoltál akkor tekintsd tárgytalannak a hozzászólásomat. :))

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#3574) ace05 válasza Flowtation (#3573) üzenetére


ace05
senior tag

Igen erre gondoltam, szintén egy iskolai oldalnak. Amúgy egy véleményt róla ?

[ Szerkesztve ]

(#3575) Flowtation válasza ace05 (#3574) üzenetére


Flowtation
őstag

Örülök, hogy sikerült.
Nagyon baba, gratulálok. Milyen sablont használsz, ha nem titok? Nekem ez az első ilyen típusú weboldalam, mindent ezen tanultam meg, ami keveset tudok eddig a WP-ről.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#3576) ace05 válasza Flowtation (#3575) üzenetére


ace05
senior tag

Zerif Lite. Nekem is ez az első wp oldalam. Reszpozív skint akartam, és ez volt az egyetlen ingyenes ami tetszett is.

[ Szerkesztve ]

(#3577) Flowtation válasza ace05 (#3576) üzenetére


Flowtation
őstag

Nekem travelify, ez is ingyenes és responsive.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#3578) The DJ válasza Dexter68 (#3571) üzenetére


The DJ
addikt

Windows szerver IIS-el...jáj, csak a baj van vele, senki nem optimalizál rá, inkompatibilitás hegyek a bővítményekkel, csoda, hogy csak egy 500-as hibát láttál :) Én feltételeztem, hogy Linux/Apache van, ezért is mondtam az error log keresését, Windows alatt nem is találtad volna meg, legalábbis ilyen formában biztosan nem :)

Semmi bajom a Windows-al, de véleményem szerint web hosting célra csak a Linux+Apache (és/vagy nginx) az, amit van is értelme használni WordPress mellé. Jó döntés volt a váltás.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3579) wmati


wmati
addikt

Hogy lehet plugin nélkül megoldani hogy belépés után ne a vezérlőpultba kerüljek hanem a kezdőlapra ?

(#3580) Dexter68


Dexter68
addikt

Na, VPS-ügyben van-e valakinek tapasztalata?
Van pár weboldal, ami alá tennék VPS-t, mert az a hír járja, hogy az jó.
De már ott elakadtam, hogy nem tudom, melyik nekem a jobb?

A HDD VPS?
Vagy az SSD VPS?
És melyikből melyik csomag?

Nem nagyon látom a különbségeket, mert nem értek hozzá... Sosem volt még dolgom VPS-sel. Nem tudom, mi alapján döntsek.

Van egy sima kereskedelmi célú weboldal (nem webshop), kb. 100 aloldallal
Meg van egy 1200 termékes woocommerce oldal... ugye, amit esetleg költöztetnék a fentebbi kínlódás miatt.

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3581) Vision válasza Dexter68 (#3580) üzenetére


Vision
veterán

Ha nem értesz hozzá, akkor felejtsd el! Nem a HDD-SSD lesz a legnagyobb problémád.

(#3582) Dexter68 válasza Vision (#3581) üzenetére


Dexter68
addikt

Oké... hol van valami értelmes leírás ahhoz, hogy érthessek hozzá?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3583) The DJ válasza wmati (#3579) üzenetére


The DJ
addikt

Ez a plugin valószínűleg segít: [link]

Vagy ez mehet a functions.php-be ha az adminokon kívül mindenkit a kezdőlapra akarsz irányítani belépés után:

function custom_blockusers_init() {
if ( is_user_logged_in() && is_admin() && !current_user_can( 'administrator' ) ) {
wp_redirect( home_url() );
exit;
}
}
add_action( 'init', 'custom_blockusers_init' ); // Hook into 'init'

(#3580) Dexter68: A VPS jó dolog, nekem már jó pár éve fut egy megállás nélkül, viszont ha nem értesz a Linuxhoz, akkor valóban gondok lesznek, mert itt minden rád van bízva, a szolgáltató csak a kiesésmentes futtatásért felel, nem telepít és konfigurál semmit, sőt, csak neked, mint megrendelőnek van root (rendszergazdai) hozzáférésed, tehát a vásárlás után lesz egy szűz Linux operációs rendszered, amire neked kell telepíteni az összes szükséges csomagot és magát a web hosting környezetet is. Ha ez nem akadály, akkor természetesen nem kérdés, hogy az SSD VPS a jobb választás, mert köztudott, hogy az SSD pár kört ráver sebességben a HDD-re olvasás és írás területén is. A csomagot az alapján érdemes kiválasztani, hogy mekkora forgalomra lehet számítani a weboldalon. Én tapasztalatok alapján azt mondom, hogy szervert/VPS-t 2GB RAM alatt nem érdemes bérelni. Még a 2GB is csak óvatosan lesz elég bármire is, emellett is swappolni fog a rendszer elég jelentősen. Az én Linode VPS-em 4GB RAM (és SSD) mellett folyamatosan telepakolja a swap partíciót is, pedig csak pár alacsony forgalmú weboldalt tárolok rajta. Tehát memóriából sosem elég, a tárhely mérete pedig opcionális és az igényektől függ. A CPU magok száma is minél több, annál jobb.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3584) wmati válasza The DJ (#3583) üzenetére


wmati
addikt

Igen ez tökéletes de közben adódott egy gond "A jelszó-helyreállítási hivatkozás nem tűnik megfelelőnek, alul lehet kérni egy új hivatkozást."

(#3585) apple87


apple87
senior tag

sziasztok!

Letöltöttem egy templatet, és behuztam a mappába ahova kell.
De ezt írja ki, mi lehet a probléma?

(#3586) Gabis válasza apple87 (#3585) üzenetére


Gabis
őstag

Próbáld meg újra letölteni és felmásolni... hátha

(#3587) The DJ válasza apple87 (#3585) üzenetére


The DJ
addikt

Az elementor tudtommal nem sablom, hanem bővítmény :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3588) apple87 válasza The DJ (#3587) üzenetére


apple87
senior tag

Köszi :)

(#3589) apple87


apple87
senior tag

Tudtok mondani olyan tárhelyet(szervert) ahova felteszem a wordpresset, és ott tudom szerkeszteni?
Melyik a megbizhatóbb? Esetleg ingyenes, van?

(#3590) The DJ válasza apple87 (#3589) üzenetére


The DJ
addikt

Írtam a tárhelyekről egy összefoglaló cikket, benne vannak az ajánlott cégek is: [link]

Az ingyenesekkel nem érdemes foglalkozni, több velük a baj, mint amennyit azon a pár ezer forinton spórolnál évente.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3591) greenity


greenity
aktív tag

Sziasztok. Feltettük a Slimstat plugint a wordpress oldalunkra, egyelőre nem látjuk hogy működik. Van esetleg tippetek, hogy mit kell hozzá beállítani? Előre is köszi

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3592) The DJ válasza greenity (#3591) üzenetére


The DJ
addikt

Nem ismerem a plugint, de a FAQ-ban van egy rész, ami segíthet, főleg, ha van valami cache plugin aktiválva: [link]

Egyébként én még mindig a Google Analytics-re szavazok, ha arról van szó, hogy weboldal statisztika :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3593) sz.j


sz.j
nagyúr

Egy számomra furcsa hibát vettem észre az oldalainkon, ami lehet, hogy régebb óta meg van, de csak tegnap konstatáltam ...

Két oldalunkon is a Frontier sablont használjuk, eddig többnyire megelégedéssel, és mind a kettőnél ugyanazt a hibajelenséget tapasztaltuk.
A hiba csak azt általunk keveset használt Chrome böngészőnél jelentkezik, legyen az normál vagy inkognitó mód, illetve ha a Google találati listájából nyítjuk meg az oldalt.
Az Operánál, a FF-nál az IE-nél és a Edge-nél sem jelentkezett a hiba és az oldalak relatíve gyorsan betöltődnek (mobil 75/100, asztali 91/100)

A hibajelenség a következő (csak Chrome-nél és több különböző gépen is!):
Az oldal megnyitásakor nagyon lassan töltődik be az oldal (mindkettő), valamint a mellékelt képen pirossal keretezett részeken sokkal nagyobb méretben jelennek meg a szövegek. Baloldal felül a sárgával jelzett részen egyfolytában pörög a betöltésjelző ...
Ezt a hibás megjelenést többnyire csak úgy tudtam "megszüntetni", hogy ha a menük közül valamelyikre rákattintottam, vagy ha a frissítésre kattintottam, de ez utóbbi kevésbé volt hatásos.

Amivel eddig próbálkoztam:
- Az összes bővítményt kikapcsoltam, majd egyenként be.
- A child sablon helyett az "anyasablont" kapcsoltam be.
- Az egyik weboldalnál egy régebbi verziójú Frontier sablont raktam fel az új helyett.
- Természetesen a style.css-ben ellenőriztem a beállított értékeket.
Sajnos a hibajelenség nem szűnt meg.

Szerintetek mi lehet a hiba okozója és hogy lehetne ezt megszüntetni?

Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3594) The DJ válasza sz.j (#3593) üzenetére


The DJ
addikt

Ránéztem a legfrissebb Chrome-al, nálam villámgyorsan betöltődik és a hibát sem tapasztalom.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3595) sz.j válasza The DJ (#3594) üzenetére


sz.j
nagyúr

Akkor ezt végképp nem értem, mert nálam is a legfrissebb Chrome van fent (most újraraktam), de továbbra is meg van a hiba ... :W
Ráadásul 3 gépen is megnéztem (2db asztali win 7, 1 db noti win10) és mindegyiknél ugyanaz van.
Az okostelon viszont nincs hiba.

Esetleg ha mások is lennének szívesek Crome-val megnézni az oldalt azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3596) Magga válasza The DJ (#3594) üzenetére


Magga
aktív tag

+1
Azonnal betölt és nem látszik az általad említett probléma sem!

(#3597) sz.j válasza sz.j (#3595) üzenetére


sz.j
nagyúr

Közben Chrome-al végignéztem az oldalainkat azt tapasztaltam, hogy a Kapcsolat oldalon lévő Google térkép hosszú idő után sem töltődött be (Az Operánál, FF-nél, IE-nél, Edge-nél betölt)
Nálatok betöltődött Chrome alatt?
Ennek lehet valami köze az általam tapasztalt hibához (bár ahogy írjátok nálatok nem volt hiba)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3598) The DJ válasza sz.j (#3597) üzenetére


The DJ
addikt

A kapcsolat oldalon a Google térkép betöltése is azonnali nálam.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3599) sz.j válasza The DJ (#3598) üzenetére


sz.j
nagyúr

Srácok!
Köszönöm az infókat. :K

Ezek szerint csak nálam nem működik valamiért Chrome alatt az oldal (hogy miért azt nem tudom :( ), de öröm az ürömben, hogy legalább az oldalra látogatókat nem éri csalódás

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3600) spiritex


spiritex
veterán

Tudnátok segíteni a Google Tag assistant 3 hibakódjának megszüntetésében?
Megkaptam az ügyfél Google Analytics kódját, betettem a WP oldal Header részébe az Insert Headers and Footers pluginnal, A Chrome Google Tag Assistant bővítmény szerint működik is, de kapok 3 hibakódot, amikket nem tudok mit kezdeni.
Nem tudjátok esetleg, hogy mi okozza ezeket és mit lehetne tenni, hogy eltűnjenek, vagy nem nagy gond és maradhat így is?
Előre is köszi!


Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.