Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14874) Luke84


Luke84
csendes tag

üdv mindenki!

Előre szólok, hogy nem vagyok túl járatos a Vistában, annak ellenére, hogy 4 hónapig használtam az Ultimate verziót (a SkipRearm már nem jött össze), igaz csak azért mert xp-n nem ment a Gears of War.:) Szóval nem mélyedtem el benne túlságosan.

De most kezdek elgondolkozni egy dobozos Home Premium beszerzésén és ez felvetett néhány kérdest. A boot menüt rendesen megcsinálta a vista az installkor. Mindkét oprendszer C-n indul. Ha leformázom (letörlöm) xp alatt a D-ről a vistát, akkor megmarad a bootmenü. XP SP2 van fönt (amit nem én telepítettem, olvastam valahol, hogy a fixboot, fixmbr-hez rendszergazda jelszó és xp sorozatszám kell, ami nekem nincs), saját sp1-es telepítővel helyre tudom állítani a boot-ot, ill. helyre kell e állítani. Vagyis a Home Premium telepítéskor betesz egy újabb menüpontot, vagy az ultimate által készített menüponttal lesz indítható?

Ja és sata vezérlővel mit kell csinálni, FDD-m már nincs. Kell még vele szórakozni vistánál. Gépem az adataimnál.

Lehet valami baja az xp-nek vista partíció formázása, ill. az új vista telepítése miatt?
Lehet már kapni magyar, sp1-gyel integrált, dobozos vistát?

Egyenlőre ennyi, hogy belevágjak-e egyáltalán. Előre is kösz a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.