Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22701) mukibuci válasza Pttypang (#22698) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

majd akkor vagánykodjál, ha az altavizslát is be tudod állítani :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22702) pushalias válasza mukibuci (#22701) üzenetére


pushalias
addikt

Az nehéz lesz, most szűnt meg. :) Annak idején az első kereső volt, amit használtam. Nem sokáig, úgy volt egy rakás ɕȖȻȹɣɰȨ, ahogy volt.

Honor 9 / HP 8470P

(#22703) Psychonaut válasza pushalias (#22702) üzenetére


Psychonaut
addikt

:P

SZERK: viszont a Yahoo! most frissítette a toolbarját, szóval mindenki telepítse!!!négy (2013-ban még ilyenek vannak...)

[ Szerkesztve ]

(#22704) pushalias válasza Psychonaut (#22703) üzenetére


pushalias
addikt

Toolbarra már generátorok is léteznek. Elárulom, a WinMagazinnak is van toolbarja. :))

Ha már itt tartunk, kikerült indexre a Win RT-s nokiás tabletes cikkünk, amiben szavazás van, hogy kéne vagy nem kéne. Nyulak vagytok (természetesen puskázás nélkül!) megtippelni a jelenlegi részeredményt.

Megint más: hoppácska!

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#22705) Psychonaut válasza pushalias (#22704) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nyilván kéne, és ezt meg is tippelem jelenlegi eredménynek. :D

SZERK: nyertem! :))

[ Szerkesztve ]

(#22706) pushalias válasza Psychonaut (#22705) üzenetére


pushalias
addikt

Súgni tilos, ülj le, egyes! :)

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#22707) Pttypang válasza mukibuci (#22701) üzenetére


Pttypang
veterán

Ne kisertsd meg a gonoszt :D

Everybody lies.

(#22708) Oppenheimer válasza pushalias (#22704) üzenetére


Oppenheimer
veterán

WP-n nem lehet szavazni. Kiválasztom és semmi. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#22709) Pttypang válasza negyedes (#22699) üzenetére


Pttypang
veterán

A főoldalam fix, nem fogok ilyen useless dolgokat kirakni rá, ha a bing-el is meg lehet oldani amit akarok, ennyire azért nem vagyok életképtelen ^^
Teljesen felesleges ráerőltetni a kuglit, ha egyszer a telefonom nem akarja, hát nem akarja, így jártam ;D

Más :Y

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#22710) pushalias válasza Pttypang (#22709) üzenetére


pushalias
addikt

Márvót :P

Honor 9 / HP 8470P

(#22711) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Soha többet nem iszok.. :O :(

Everybody lies.

(#22713) Pttypang válasza #40993792 (#22712) üzenetére


Pttypang
veterán

Akkor mind elinnád :DDD

Everybody lies.

(#22714) Barthezz2 válasza #40993792 (#22712) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A másnaposság még hagyján, de életembe nem volt még így, mint tegnap, pedig annyit nem is ittam..
Bográcsoztunk, kajoltam, letoltam 3 sört, aztán iszogattunk kis fütyülőst. Kezdtem érezni, hogy elég lesz, de a köv emlékem, hogy magam mellé(mint itthon kiderült nem csak mellé) rókázok az asztal mellett :O
Aztán haver hozott haza kocsival, de az oldalát még annak is megkínáltam.. Gyáá..

Everybody lies.

(#22716) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Tényleg létezik ember aki használja ezt az appot :Y

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#22717) gzbotii válasza pushalias (#22700) üzenetére


gzbotii
veterán

Ott a Bing menő. Elvégre olyan jó :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22718) gzbotii válasza Oppenheimer (#22716) üzenetére


gzbotii
veterán

De meg mennyien.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22719) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Az Uvex márkát ismeri valaki? Mennyire korrekt? Napszemüvegeket nézegetek, találtam egy egész jót, de számomra egyelőre ismeretlen a márka..

Everybody lies.

(#22720) Lall válasza Barthezz2 (#22719) üzenetére


Lall
veterán

Jó márka. Főleg sportoláshoz gyártanak szemüveget. Van sí és Board szemüvegük is.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22721) tailor válasza Barthezz2 (#22719) üzenetére


tailor
őstag

Olyannyira korrekt, hogy egy csomó sportágban az ő szemüvegeiket viselik a sportolók :) Vedd meg bátran.

Más: tegnap voltunk vidámparkban. Felültem a "Break Dance" nevű pörgős rettenetre. Konkrétan 5 mp-en múlt, hogy nem bújt ki a róka a lyukból :O ;] Szörnyű volt.

(#22722) Barthezz2 válasza Lall (#22720) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, az lejött, hogy sport szemüvegek. Igazából nem is baj, amúgy is ilyen stílust szoktam venni, meg sokat bringázok is.
Konkrétan ezt néztem. Vagy esetleg ez a Polaroid.

Az a baj, az én fejemre nehéz találni, viszont ez az Uvex elvileg direkt kisebb fejre van(azért a Small a nevében, van enélküli verzió is), így jobban preferálnám, mert talán biztosabban jó, mint a Polaroid. Bár utóbbi meg kicsit jobban tetszik.

(#22721) tailor:
Ohh, akkor valóban nem lehet szar:)

A máshoz: konkrétan én ezt ha nézem, nekem az is elég, hogy visszafele induljon meg a bélműködésem..:DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#22723) Lall válasza Barthezz2 (#22722) üzenetére


Lall
veterán

Inkább az Uvex, mint a polaroid. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22724) CsonkaImo válasza Lall (#22723) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Lumia 820-am van és az lenne a kérdésem, hogy az "Amber" frissítés pontosan mit takar? Tegnap kiírta a store csempére, hogy x frissítés elérhető (Here drive+, maps, city lens, inteligens felvétel, stb). Ez lenne az? Mert olvastam, hogy lesz fm rádió de én nem találom. 820-ra nem lesz elérhető vagy ez még nem is az "Amber" frissítés volt? Elnézést, ha hülyeséget kérdeztem de még 1 hete se használom a windows phone-t.

(#22726) pushalias válasza CsonkaImo (#22724) üzenetére


pushalias
addikt

Rossz helyre tévedtél, ez az off topik. Az Amberről itt olvashatsz: [link], ha angolul megfelel.

Honor 9 / HP 8470P

(#22727) CsonkaImo válasza #40993792 (#22725) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Köszi szépen a választ! :R Te már tudtál frissíteni?

pushalias:Neked is, hasznos volt a link.

(#22729) CsonkaImo válasza #40993792 (#22728) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Értem. Akkor várok türelmesen.

(#22730) Lall


Lall
veterán

Azért a legeslegjobb barátnő barátnők és testvérek, tehát úgy egyetemben a nő-nő kapcsolatok megfejtése számomra is néha rejtély. Ugye arról nem is beszélek, hogy pl. nőknél nincs 15 fős baráti társaság, mint pl. nálunk, mert ahol 3 nő van egymásra utalva, ott féltékenység, armány, szerelem stb... összeveszíti úgy is őket. Szóval a Béke Nobelt jövőre annak adnám, aki összehoz egy 15 fős női társaságot és egyben tartja őket. :D

Velünk/velem történt, hogy pénteken többed magammal Baratonfüredre vettük az irányt egy szülinap megünneplésére. Minden folyt a megszokott mederben. Pia, jófejkedés, diszkóhajó, örület. Sikerült is kikukáznom egy kedves, rendes, jóravaló lányt, akivel lebeszéltem az éjszakát, hova, mikor, miért megyünk, mit csinálunk. Rögzíteni szoktam mostanság, hogy ne menjen rá felesleges időm, energiám. Szóval minden a megbeszéltek szerint zajlott, mikor is leszálltunk a hajóról és a legeslegjobb barátnője aki a legeslegjobbat akarja a barátnőjének mindig félrehívta és úgy összebalhézott vele miattam, hogy a csaj el kezdett sírni. Majd szépen választás elé állította. Na, ekkor fogtam magam és angolosan távoztam (szó nélkül ugye). Sebaj, gondoltam még előttünk az éjszaka. Úgy is volt. Cafe Cocomo, itt is jófejkedés, jó hangulat újabb nő/nők. Itt is sikerült egyet kibontanom, aki a barátnő és nővérkéjével volt. Nem akarom sokáig ragozni, de ennek a nővére kötött utilaput a lábára, hogy márpedig ha velünk/velem, akkor bizony... Mi hajtja ezeket? Mondjátok, hogy a féltékenység. És nem ez az első ilyen esetem, megszámolhatatlan sok csaj [moderálva] már el tőlem/tőlünk a féltékenykedő legeslegjobb barátnők. Én még soha nem mentem oda egy haveromhoz sem, hogyha elmész ezzel a csajjal akkor örihari. Legfejebb, akkor van örihari, ha engem nem hív. :DDD A legundorítótt nőfajta a féltékeny barátnő, nővér.. Taktikát kell váltanom? :U

[ Módosította: radi8tor ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22731) catroot válasza Barthezz2 (#22711) üzenetére


catroot
veterán

+1 :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#22732) negyedes válasza catroot (#22731) üzenetére


negyedes
addikt

Latom voltal lagziban ;) aranyosak vagytok a baratnoddel :-)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#22733) mukibuci válasza Lall (#22730) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen, taktikát kell váltanod. vinni kell mindkettőt egyszerre :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22734) dejaris válasza Lall (#22730) üzenetére


dejaris
addikt

Szivembol szoltal:)

Mas: ez a b my lake non-plus-ultra lenne, ha nem a tipikus magyar tagozat jonne el ra:W

(#22735) Pttypang


Pttypang
veterán

Everybody lies.

(#22736) crey válasza Pttypang (#22735) üzenetére


crey
MODERÁTOR

micsoda meglepetés. A bezzeg a Google voice search és a Bing TellMe... Oh wait a minute...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#22737) Pttypang válasza crey (#22736) üzenetére


Pttypang
veterán

Hádde a kugli jófej, a wp meg úgyis használhatatlan :DDD

Everybody lies.

(#22738) Воланд válasza Pttypang (#22737) üzenetére


Воланд
titán

nem hasznalhatatlan, hanem annak az ot embernek aki hasznalja, tok mindegy, h mit es hova kuld.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22740) catroot válasza negyedes (#22732) üzenetére


catroot
veterán

Köszönjük! :B

Arra a momentumra még emlékszem... :( :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#22741) crey


crey
MODERÁTOR

EPIC. :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#22742) Lall válasza mukibuci (#22733) üzenetére


Lall
veterán

Ha ez ilyen könnyű lenne, már ráuntam volna. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22743) gzbotii


gzbotii
veterán

Nagyon racupantam erre a szamra. Meloban folyton ez megy

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22744) Pttypang válasza gzbotii (#22743) üzenetére


Pttypang
veterán

Hjaj uramisten, mikor a kamionos a nyerges hátuljában erre a zenére ugrált a szolid 130 kilójával.. targoncással szakadtunk a röhögéstől..
Asszem nekem ott lett elég ebből a számból ^^

Everybody lies.

(#22745) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha már cég..

Drága IT-s emberkék a cégnél egy MSI monitor PC-ről egy 30, azaz harminc méteres HDMI kábellel próbálták továbbítani a képet egy másik monitorra, aztán álltak bambán, hogy mér' nem jó.. omg.. :O

Everybody lies.

(#22746) gzbotii válasza Barthezz2 (#22745) üzenetére


gzbotii
veterán

És mi Nem volt jó?
:P
Működnie kell :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22747) Barthezz2 válasza gzbotii (#22746) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Biztos csak fordítva dugták be.. :DDD

Bár lehet nem ártana egy jelerősítő bele.. :P

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#22748) Pttypang válasza Barthezz2 (#22745) üzenetére


Pttypang
veterán

Honnan szedtek annyi hdmi kábelt hirtelen? :DDD

Everybody lies.

(#22749) Barthezz2 válasza Pttypang (#22748) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Vették, de azt meg ne kérdezd, honnan :D

Everybody lies.

(#22750) Pttypang válasza Barthezz2 (#22749) üzenetére


Pttypang
veterán

De 30 m-es kábel volt, vagy sok 1-2 méterest összedugdostak? :DDD

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.