Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) vlevi


vlevi
nagyúr

Ezt inkább ide írom, de még insidernek is korai a dolog.
Új felületet próbálnak rajzolni.
https://www.windowscentral.com/windows-10-sun-valley-ui-october-2021-update?amp
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2352) BiP válasza vlevi (#2351) üzenetére


BiP
nagyúr

Hányszor mondták már ezt, hogy új UI lesz?
Könyörgöm, egyet legalább fejezzenek be rendesen.
(Ahol nem csak a calculator változik meg, meg pár pixelt arrébbtolnak a start menüben, hanem valóban egész rendszert érintő új UI)

(#2357) Kékes525


Kékes525
félisten

A tavaszi frissítésben lesznek fejlesztések a Windows Sandboxban (Windows Tesztkörnyezet) és ha igen mi?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2359) westlake


westlake
félisten

(#2360) norti


norti
addikt

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 21277

Based on Insider feedback, you can now use the built-in screen snipping experience in Windows (WIN + SHIFT + S) to create a snip of your screen and paste it directly into a folder of your choice in File Explorer to save the screenshot there.

To help you find what you’re looking for faster, we’ve updated our folder logic in Start menu’s all apps list so that if a folder only contains a single item we will now display that item in place of the folder.

[ Szerkesztve ]

(#2361) vlevi válasza norti (#2360) üzenetére


vlevi
nagyúr

Elfelejtetted említeni, hogy kapunk egy rakás új emojit.
Nem tudom miert, de ezekben az insider bejelentésében nem nagyon lehet olvasni lényegi, belső változásokról.

(#2362) norti


norti
addikt

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 20279

This build is largely the same as Build 20277, but we wanted to test our ability to quickly follow-up a flight with another flight.

Windows Insiders who updated to Build 21277 (RS_PRERELEASE) last week will not be offered this build as they are on a newer build. We are working on getting a new build out to those Insiders soon. We expect to move all Insiders in the Dev Channel back to receiving builds from RS_PRERELEASE sometime after the holidays.

[ Szerkesztve ]

(#2368) mefistofeles

Hm, mazochista kedvemben vagyok. Azon filózok, hogy felmelgítsem e az "insiderségemet"
Még a program kezdetekor csatlakoztam, de évek óta a normál kiadásokat használom (ha nem linuxozok). Máig is kapom a microsoftos email címemre az insider híreket. Ilyenkor elég ha a gépházban a "windows insider program" alatt a kezdésre kattintok nem?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2369) pzstm válasza mefistofeles (#2368) üzenetére


pzstm
Topikgazda

igen.

Majd kiválasztod a számodra megfelelő "sebességet"/"veszélyességet" :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2370) norti válasza mefistofeles (#2368) üzenetére


norti
addikt

Nem olyan vészes a Dev channel sem, félévente van egy nagyobb bug, teljesen használható.

(#2371) vlevi válasza norti (#2370) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ami aztán simán benne marad a végleges változatban is. ;]

(#2372) norti válasza vlevi (#2371) üzenetére


norti
addikt

Vagy még rosszabbak kerülnek bele :D

(#2375) westlake válasza norti (#2374) üzenetére


westlake
félisten

Érdekes, hogy a frissítés szót begépelve már nem hozza fel a Windows Update-et. Az up-ot (update) beírva megjelenik a "A Windows Update beállításai", de ha tovább gépeljük az up-ot (upd...), akkor már nem. Remélem ez csak valami átmentei hiba. Megszoktam már a "fris" (frissítés) begépelését a Windows Update ablak megjelenítéséhez.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2376) norti válasza westlake (#2375) üzenetére


norti
addikt

Mivel a nyelvi csomag is folyamatosan frissül (többször, mint a dev build), el tudom képzelni, hogy a kereső motorja elhasal valamelyiknél. Volt már rá példa, hogy hasonlót javítottak, ha jól emlékszem. Meg amennyit most b*zerálják a start menüt, meg a taskbart, az is bekavarhat.

(#2378) westlake


westlake
félisten

(#2379) westlake


westlake
félisten

(#2380) westlake


westlake
félisten

(#2382) pzstm válasza norti (#2381) üzenetére


pzstm
Topikgazda

nagyon bejövős ez az uj ikonszett eddig :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2383) westlake


westlake
félisten

(#2385) westlake


westlake
félisten

(#2386) norti válasza westlake (#2385) üzenetére


norti
addikt

Végre néhány érdemleges újdonság!
Ez az Eco mód valami process priority light funkció, kíváncsi leszek, hogy működik majd.

(#2389) szabonagyur válasza norti (#2388) üzenetére


szabonagyur
félisten

Rájöttem közben van ez a téma is, ezt miért írhatja ki?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2390) saomifan


saomifan
kezdő

Pont ugyanezt szerettem volna kérdezni, sziasztok. 21376.co_release.210503-1432 verzióval jött ez a kis "ajándék"...

(#2391) pzstm válasza saomifan (#2390) üzenetére


pzstm
Topikgazda

Tenyleg tok felesleges blogolniuk meg ismert hibakrol irni….meg insiderek sem olvassak :(

We’re working on a fix for an issue where after updating to this build, some devices may show a warning in the tray indicating your version of Windows 10 has reached end of service.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2392) RandomName válasza pzstm (#2391) üzenetére


RandomName
aktív tag

Azért az insidernek is több szintje van. Nem mindenki a dev csatornát használja.
Mindenesetre köszönöm az idézetet, dobom is a fordítóba.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#2393) pzstm válasza RandomName (#2392) üzenetére


pzstm
Topikgazda

nyilván, és nem sértésnek szántam, elnézést ha a pici irónia nem ment át :R

Az említett buildek csak a Dev csatornában vannak így az úriemberek azt használják :)

Annyit tesz hogy ismert hiba, no para, dolgoznak a javításán :) :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2394) szabonagyur válasza pzstm (#2393) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem olvastam a blogot eddig :DDD

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2395) westlake


westlake
félisten

(#2396) szabonagyur válasza westlake (#2395) üzenetére


szabonagyur
félisten

Felraktam és megoldódott a fentebb írt issue.

A homályos időjárás kijelzés a tálcán megjelent valahol? Feedbackbe beraktam de nem tudom elég e.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2397) norti


norti
addikt

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 21387

We fixed an issue in the previous flight where during the upgrade and in the welcome screens displayed after first sign in, the text was unexpectedly using the Times New Roman font.

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#2398) westlake válasza norti (#2397) üzenetére


westlake
félisten

Csak lusta voltam akkor leírni, hogy mennyire nem jön be az új font. :U :D
Nagy szerencséjük, hogy csak véletlen volt...

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2399) norti


norti
addikt

Oké, megyek aludni, hátha reggelre 100% leszek! :DDD

(#2400) BiP válasza norti (#2399) üzenetére


BiP
nagyúr

Gyönyörű ez a kép.
I am same in English :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.