Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950

Hozzászólások

(#201) BullZeye válasza Kelvin (#200) üzenetére


BullZeye
veterán

Merre van, hogy marad a 300MHzes DSP? Mert én nem találtam erre vonatkozólag semmit O.o

(#202) DMG válasza BullZeye (#201) üzenetére


DMG
senior tag

ha marad a 128 RAM akkor a nagyobb felbontás kevesebb memo-t hagy másnak, amit mondjuk az útconal tervezésnél fogsz érzékelni, nameg más lakalmazások esetlegesen nem fognak beférni a ramba.Ez volt a gond az N800-al is.

A hardveres 3d gyorsítás viszont azt vonhatja maga után, hogy legalább duplára kéne emelni a ram-ot, vagyis illene.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#203) orbitalion válasza glutamin (#198) üzenetére


orbitalion
tag

Ezt simán meg lehet oldani, én is megoldottam. Kell egy plusz gombot feltenni ami elindítja az MP3.exe-t. Két hét alatt meg lehet tanulni a hogyanokat. Persze vannak Skin-ek és SI-k, de pont olyan, ami nekem kényelmes nem sok. Ezért jobb, ha mindenki maga alakítja ki a megfelelő helyen a gombokat, stb. Megjegyzem nekem nem sok igényem volt. Itt egyébként nem nagyon lehet a hogyanokról beszélni, keress egy iGO fórumot, és megtalálsz mindent, talán még Skint is, ami neked megfelel és van MP3 gombja...

A 800x480-ról annyit, hogy ugynaakkora képernyő méret mellett nem sok értelmét látom, miután 480x272 sem pixeles. Ha több infó jelenne meg a kijelzőn, azok olyan kicsik lennének, hogy nem látná az ember. Ha meg ugyanakkorák csak több pixeléből állnának, akkor semmi értelme. Persze a WinCE alatt valamivel jobban lehetne böngészni, csak a fele akkora betüket nem lehetne látni, így is nagyítani kell. 6...9" esetén már lehetne miről beszélni...

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#204) SimonYana


SimonYana
addikt

Meg vettem életem első GPS-ét!
Valaki tudna segíteni , hogy tegyek egy Wayteq X950-re IGO-t!
Nem vettem memória kártyát! Megy anélkül vagy kell hozzá?
Előre is köszönöm a tippeket ,és a segítséget! :R :R :R

® SimonYana ®

(#205) orbitalion válasza SimonYana (#204) üzenetére


orbitalion
tag

Illegális kérést tettél fel. Keress olyan oldalakat, ahol erről lehet beszélni. (Használd a keresőt)

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#206) SimonYana válasza orbitalion (#205) üzenetére


SimonYana
addikt

Bakker!
Hogy ez nem jutott eszembe , hogy nem lehet ilyenekről beszélni!
No mindegy , megoldottam iGO Primo-al.
Vettem egyet! :)) :)) :))

® SimonYana ®

(#207) BullZeye válasza SimonYana (#206) üzenetére


BullZeye
veterán

Aham, és eredeti Primo-t sikerült felraknod rá? Btw nem úgy volt, hogy Primo-t nem is lehet vásárolni még, csak a partnereknek? És csak előretelepítve van egyenlőre legálisan? Akkor hogy? :S

(#208) glutamin válasza BullZeye (#207) üzenetére


glutamin
őstag

2x vette. Először észre, majd el:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#209) orbitalion válasza SimonYana (#206) üzenetére


orbitalion
tag

Ha veszed, sem szabad rátenni, vagy az x950-re már nem tilos? :)

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#210) DMG válasza orbitalion (#209) üzenetére


DMG
senior tag

Érdekelne, hog ymikor változtat ezen a hozzáálláson a cég, vagy meg lehetne közelíteni más oldalról is, mikor fogja a wayteq PDA-ként árulni a cuccait, amik már most is kenterbe vernek egy MIO P560-at.

Ma reggel jött az SMS, hogy utalták a pénzemet a csere kapcsán, már csk meg kell várni a BT-t :DD

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#211) BullZeye válasza DMG (#210) üzenetére


BullZeye
veterán

Valószínű sok buktatója lenne, ha PDAként árulná. Csak gondolom, hogy kell külön még többet fizetni a Microsoftnak, hogy nem CE, hanem windows mobile-t raknak rá, vagy esetleg több adót kell fizetni. Azaz drágábbak lennének a készülékek. :\

Csak nézzük meg, hogy gagyibb PDAk 2x annyiba kerülnek mint ez.

(#209) orbitalion
Mint kiderült nem az a baj, hogy nem tilos, egyszerűen nem támogatja, így ha rá is rakod, nem indul el.

[ Szerkesztve ]

(#212) DMG válasza BullZeye (#211) üzenetére


DMG
senior tag

Az ár ennyit azért nem változna szerintem, hn abból indulsz ki, hogy egy PDA menniyvel drágább, akkor néz meg, hogy az adott PDA gyártójának a GPS-e mennyire van egy árban a Wayteq-el. Semennyire, egy MIO GPS drágább mint aegy x950-es és nem azért mert többet tud. Szóval még PDA-ként is versenyképes lehetne szerintem, tekintve, hogy mára már PDA nincs is csak okos telefon.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#213) Gordiann


Gordiann
őstag

Egyébként valaki meg tudná mondani, hogy hivatalosan milyen naviációs progit lehet felrakni a Wayteq-ekre?
A "tiltott"-akon kívül nem ismerek mást :B

(#214) orbitalion válasza Gordiann (#213) üzenetére


orbitalion
tag

Sygic

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#215) orbitalion válasza DMG (#210) üzenetére


orbitalion
tag

Akkor neked jól oldódik meg a dolog, örülök! Én még ott tartok, hogy néhányan érdeklődtek...

Az engem is érdekelne, hogy ha egyszer van aki megoldotta a kompatibilitást, akkor mi az akadálya a hivatalos formának. A gyanúm az, hogy a Sygic keze van a dologban és némi bartel kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#216) DMG válasza orbitalion (#215) üzenetére


DMG
senior tag

Hát még én. Nagy szerencsém volt azt meg kell hagyni. De az érdekesség kedvéért még mindig válaszra várok, azzal kapcsolatban, hog yez hiba vagy sem.

Nem nem a sygic keze van a dologban, a Nav N Go áll hozzá így a dologhoz, amíg a teleatlas nem zárkózik fel hozzá ami a magyarországi térképeket illeti addig nem is feltétlen lesz kénytelen ezen változtatni, de azt mondják ez egy-két év. Onnantól kezdve mindenki megveszi az olcsóbb navi-t jobb frissítéssel, nagyobb kompatibilitással. Akkor kell majd váltani, de akkor meg véleméynem szerint már késő lesz, mert teszem azt a sygic Aura már kielégíti minden igényét az embernek, és ha még pontos is a teleatlas, akkor panasz sem lehet rá.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#217) Fotozgato válasza DM43 (#132) üzenetére


Fotozgato
tag

>Nézd meg ezt

Köszönöm szépen.

Samsung Galaxy Note3 (T-Mobile-H), Samsung Galaxy Tab Note Plus 12.2" P901

(#218) glutamin válasza DMG (#210) üzenetére


glutamin
őstag

Arért a Wifi meg nagyobb felbontás azért nem ártana ehhez a PDA dologhoz.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#219) orbitalion válasza glutamin (#218) üzenetére


orbitalion
tag

Nagyobb felbontáshoz nagyobb képernyő is kéne. Nekem volt 15"-os monitorom, ami 800x600-as volt! 5"-ba tök felesleges ennyi pixel.

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#220) glutamin válasza orbitalion (#219) üzenetére


glutamin
őstag

Ezen nem fogunk összeveszni:D De a Wifi azért jó lenne.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#221) orbitalion válasza glutamin (#220) üzenetére


orbitalion
tag

Az bizony igen.

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#222) SimonYana válasza orbitalion (#209) üzenetére


SimonYana
addikt

Ha veszed, sem szabad rátenni, vagy az x950-re már nem tilos?

Mivel kezdő vagyok ezt nem értem!
Miért lenne tilos? Vagy miről van szó?
Már a 920-asokon is ilyeneket láttam!

® SimonYana ®

(#223) tjb007 válasza SimonYana (#222) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igo Primo hivatalosan nem kapható, nem lehet sehol sem megvenni, csak az OEM partnerek számára elérhető.
Sőt, az Igo 8 sem lehet kaphatói PNA -hoz. Amit meg lehet venni az üzletekben az PDA verzió ami kizárólag PDA -ra telepíthető. Minden nemű változtatás a programon a készítők beleegyezése nélkül jogszabályba ütközik.

(#224) DMG válasza SimonYana (#222) üzenetére


DMG
senior tag

Pusztán özletpolitika, én sem értem, de elfogadom. :(

Gyerekek itt a szeptember, hol a BT? :))

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#225) m.jeno válasza Gordiann (#213) üzenetére


m.jeno
senior tag

Utinavi

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#226) orbitalion válasza DMG (#224) üzenetére


orbitalion
tag

Ja-ja, Hama'-hama'... :)

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#227) BullZeye válasza DMG (#224) üzenetére


BullZeye
veterán

x990, ha jól szerepel Bécsben, akkor hó végén dobják itthon pijacra, én ennyit tudtam meg :P

x950bt meg héthatáron túl van, ma használtam x820-at szvsz annyit ír ki amennyit kell, így is annyira apró betűkkel, hogy oda kellett hajolnom a teherautóba :D szóval 5" 800x480 parasztvakítás, 7" nál már megfontolnám ^^

(#228) orbitalion válasza BullZeye (#227) üzenetére


orbitalion
tag

Hogy érted, hogy héthatáron túl van? Az első két hétre ígérték.

A felbontásban egyetértek, említettem, hogy én még 15"-os monitoron használtam 800x600-at, ami akkoriban nagyon jónak számított, és ekkora képen is megfelelő volt. Igaz az LCD kicsit másképp hat, de ilyen kicsi méretre tökéletes a 480x272. A fényképek is tökéletesnek tűnnek. Egy dolog van ami jobb lehetne, a színmélység. Ezen kéne gyalulniuk és akkor még szebb lenne a képe! A 800x480 is árnyalt foltos lesz, ha a színmélység nem változik!

Azt se feledjétek, hogy a 800x480-hoz külön Skinek kellenek. Jelenleg a 480x272 a legtámogatottabb!

Szóval én azt mondom, hogy az x950 az ideális választás.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#229) BullZeye válasza orbitalion (#228) üzenetére


BullZeye
veterán

Fogalmam sincs hogy értettem XD elolvastam amit írtam legalább 5x most, de nem értem :D Tegnap 14 órát vezettem, és nem tudtam előtte reggel se kialudni magam, így a végére hullafáradt voltam, lehet már halucináltam XD

x950bt-ről semmit sem tudok, csak amit másnak is írtak, hogy szeptember.
x990 meg szeptember vége, ha szeretik az emberek (és miért ne tennék) azért jó lenne egy kis info, hogy mennyivel drágább az x990, mert tényleg nem mind1, hogy 5k-val vagy 15k-val.

(#230) krixkrax válasza Kelvin (#183) üzenetére


krixkrax
tag

Nem egyertelmu, hogy YF stand lesz vagy Wayteq.
En arra varok, hogy a PA02-5001-t vagy PA02-5002-t cimkeznek mar fel, nekem wifi kell (hirtelen ertelmet nyer a nagyobb felbontas). Errol info?

mod:
jah, link: YF
korabbi wayteq cuccokat is megtalalni itt...

[ Szerkesztve ]

(#231) Clemi


Clemi
veterán

Sziasztok!

Gyakorlatilag néhány napos x950 tulaj vagyok, de csak most szembesültem egy érdekes, (vagy inkább érthetetlen?) dologgal. Nincs meg a menüben, az FM transmitter. Van benne egyáltalán? Csak azért kérdezem, mert rátettem egy SI felületet, és azon előjön, viszont az adását nem tudtam befogni. (Természetesen az USB kábel be volt dugva.)

A másik érdekesség, hogy az automata fényerőszabályzó, nekem bármit csinálok, leveszi kb 20%-ra a fényerőt, és hiába takarom el a fényérzékelőjét nem változik semmi.

Másnál is ez van, vagy kifogtam egy ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#232) m.jeno válasza Clemi (#231) üzenetére


m.jeno
senior tag

A boltban elfelejtették veled közölni, Te meg nem vetted észre, hogy hiányzik a nevéből az utolsó két betű, a BT, akkor miost sajnos de én kell, hogy szembesítselek vele, hogy az általád vásátolt készülék nem tud se Bluetooth-t se Transzmittert.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#233) gabor_01 válasza Clemi (#231) üzenetére


gabor_01
senior tag

FM transmitter nincs benne, senki nem állította, hogy van.

A fényerőszabályozás valóban ilyen, legjobb kikapcsolni az ótomatát és maxra állítani.
Napon így se látni semmit :D

Akkor még egy érdekesség:
Bekapcsolás után, ahány holdat felismer, csak azokkal dolgozik, később többet nem hajlandó bevonni a munkába. Persze futó naviprogrammal lehet más a helyzet.

Ettől még elégedett vagyok vele eddig.

(#234) Clemi válasza m.jeno (#232) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi a (nem megnyugtató) választ. Csak azért kerestem, mert előtte egy "gagyi" Sieger SG500-as volt a birtokomban 3 napig, és abban volt FM, és tökéletesen működött is, de BT abban sem volt.
TMC vevőre viszont fel van készítve, de azt meg hogyan? Hová kellene csatlakoztatnom? A gyári felületen erre sincs utalás, viszont a cuccra telepített szoftver tartalmazza az FM transmittert, mert elindítható.

(#235) m.jeno válasza Clemi (#234) üzenetére


m.jeno
senior tag

szoftver tartalmazza az FM transmittert -a szemfényvesztés tipikus estének fennforgása állípítható meg jelen esetben.

A TMC-re való felkészítés annyit jelent, hogy a készülék megfelő antennával képes TMC adatokat fogadni. Az itt látható antennát a gépkocsi töltőkábele és a készülék közé kell bekötni. Nem árt előtte sys.txt-ben tudatosítani, vele, hogy van ilyene, valamit a TMC adatok fogadása csak liszenszfájl megléte esetén lehetséges.

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#236) orbitalion válasza krixkrax (#230) üzenetére


orbitalion
tag

A PA02-k tényleg elég okosnak tűnnek, de szerintem nem érnek 100ezer Ft-ot. Ennél nem hiszem, hogy olcsóbbak lennének...

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#237) DM43 válasza m.jeno (#235) üzenetére


DM43
őstag

A TMC-re való felkészítés annyit jelent, hogy a készülék megfelő antennával képes TMC adatokat fogadni.

Na ez így nem teljesen igaz. Az felkészítés azt jelenti, hogy lehet hozzá csatlakoztatni adott típusú vevőt, és tud vele kommunikálni. Amihez csak antenna kell, abban beépített TMC vevő van.

[ Szerkesztve ]

(#238) m.jeno válasza DM43 (#237) üzenetére


m.jeno
senior tag

A belinket oldal is azt tartalmaz, igazad van. :))

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#239) mizu12


mizu12
csendes tag

Sziasztok!

Engem az érdekelne, mennyi ideig bírja töltés nélkül az x950 illetve az x850 (amelyiknél nincs is infó arról, mekkora a beépített akkumulátora)?
Köszi!

(#240) glutamin válasza krixkrax (#230) üzenetére


glutamin
őstag

PA02-5002 :R :R :R

Na egy ilyenért már én is cserélném a mostanit.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#241) BullZeye válasza glutamin (#240) üzenetére


BullZeye
veterán

x950-hez képest jobban akadnának a navi programok, talán még a filmek is :) nekem ez nem kéne. Belseje ugyanaz mint X920-nak :) nagyobb képernyő viszont jóval nagyobb memóriát és procit követel meg.

Egyébként ekkora telefont hogy viszel magaddal? :D

Ha x950BT-be raknának wifit, én azzal már elégedett lennék :)

(#242) glutamin válasza BullZeye (#241) üzenetére


glutamin
őstag

Remélem mielőbb jönnek a WiFi-s változatok is. Amikor a 920-ast vettem, akkor úgy gondoltam, hogy jó pár évig nem lesz érdemi fejlődés, ami miatt cserélnék, de lehet hamarabb eljön ez az idő.

Azért filmnézéshez is bizony jobban jönne egy nagyobb kijelző, mondjuk 7"-os. Azon a 800*480-as felbontás is megfelelő lenne.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#243) krixkrax válasza BullZeye (#241) üzenetére


krixkrax
tag

Ez nem telefonalasra van szerintem. Ha kulfoldon vagy, vehetsz mobilinternetet es nem a fuggetlen telefonodat kell erre hasznalni. Tavasszal volt a Radio Cafen a penteki mobilarenas musorban a Navigon cegvezetoje es beszelt arrol, hogy nyomjak bele a 3G-t a PNAkba, es mar idenre varhatok ezek a keszulekek. Elsosorban a poikat akarjak ezzel javitani, de hosszabb tavu otleteik is vannak (pl automatikusan vesz autopalya matricat).
Na mindegy, nekem akkor is inkabb wifi kene, ha otthon vmit gyorsan meg kell nezni, nem kell bekapcsolni a gepet, sem a telefonon benazni, nyaralaskor meg lehetne ingyen wifiket hasznalni.
Felhasznalasban inkabb az N800 (YF: 80T-1) utodja, nem?

Scummvm-et hasznal vki wayteq cuccon? Mukodik?

(#244) orbitalion válasza krixkrax (#243) üzenetére


orbitalion
tag

Tulajdonképpen igazad van, de ha többe kerülne mint 60-ezer, akkor annyit nem adnék érte, mert nem használnám ki. Én 100ezerre becsülöm az árát, de lehet, hogy tévedek. Ez már nem PNA, inkább PDA, abból is cifrább fajta.
Most annak is örülnék, ha az x950BT kijönne!

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#245) BullZeye válasza glutamin (#242) üzenetére


BullZeye
veterán

Hajadra kenheted a nagyobb felbontást, ha akad rajta a film, már pedig egy 800x480as film azon a készüléken 500mhzes procival bizony akadna.

Egyenlőre x950bt jöjjön ki, én azt veszek, x990 bizony nagyon jó lesz, de árról nem tudni semmit, arról sem, hogy memóriát növelnének e benne, ha meg nem, akkor ekkora felbontás megint kínlódás lesz. Abban nem lesz ugyanúgy wifi se semmi érdemleges. Úgyhogy sztem jövőre jönnek csak wifivel szerelt gps-ek. de ez még mindig csak GPS/PNA, nem PDA.

(#246) orbitalion válasza BullZeye (#245) üzenetére


orbitalion
tag

"a Wayteq honlapján egy teljesen új készülék bukkant fel, amely hardveres 3D gyorsítót, és 5″-os, 800×480-as felbontású kijelzőt kapott"
Ha ez igaz, akkor nem lesz lassú(kérdés, a navi program tudja e kezelni a gyorsítót?). De akkor sem hiszem, hogy kellene 800x480 ott, ahol a 480x272 sem pixeles. A színmélységgel vannak az igazi gondok, azon kéne faragniuk, nem a pixelek számával marketingolni! A PDA/PNA mára erősen elmosódó határait nehéz megítélni. A PA02 sorozat inkább PDA, még ha WinCE6 fut is rajtuk.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#247) BullZeye válasza orbitalion (#246) üzenetére


BullZeye
veterán

Haverom szerint ez a 3D gyorsító kb akkora marketing szöveg, mint a TMC READY.

És nem a processzor a baj főleg, hanem, a 128mb memória. De egyébként én ezt arra mondtam, amit ő linkelt, annak a belseje x920bt, ehhez képest 4x nagyobb a felbontás, és a processzor is csak 500Mhzes, 800x480-as filmet lejátszani pedig nem lesz elég ekkora, 95%. Így marad ugyanolyan "pixeles", mert csak 500x300as filmet tud rajta nézni akadás nélkül. :\

(#248) orbitalion válasza BullZeye (#247) üzenetére


orbitalion
tag

Érdemes tájékozódni, mielőtt mondunk valamit. Az x990 600MHz-es procival jön ki. A memória kérdésben igazad van. A hardveres gyorsító konkrét dolog, de van egy buktatója, íme:

"A Sygic erőteljesen összpontosít arra, hogy megkülönböztetett figyelmet szenteljen a PNA piacra és olyan új technológiákat fejlesszen, amivel a felhasználók a legtöbbet hozhatják ki készülékeikből - Az Aura pedig a világon az első és mindeddig egyetlen, PNA-n 3D hardvergyorsítást alkalmazó navigációs program." mondta Samo Jurdik, a Sygic termék- és marketingmenedzsere.

Naszóval erről ennyit...

Itt a cikk: x990

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

(#249) Tim72 válasza m.jeno (#235) üzenetére


Tim72
tag

Nem mondanám szemfényvesztésnek. Tudtommal nem mondják, hogy van benne. Egyébént a residentflash2-n belül van a program.Itt mellékesen a BT is megtalálható. Nincs minden letisztítva róla. (Pl van egy GsensorSet nevezetü program is. Ez ha jól láttam egy gyorsulásérzékelő talán érzékenység beállítására jó)

(#250) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

A jövő héten kellene beszereznem valamilyen kütyüt. E modell, és az X920BT között filózok. Melyiket, miért?

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.