Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950

Hozzászólások

(#401) Tim72 válasza VIVIEN1987 (#399) üzenetére


Tim72
tag

Melyik IGO verzió telepíthető PNA-ra hivatalosan? Ha pl egy IGO 8-ra gondolsz akkor nem Wayteq... Primo-t nem tudom... Ezzel nem mondtam, hogy a másikra telepíthető! (mert ezt nem tudom)

(#402) Giordano


Giordano
csendes tag

Ma vettem egy x950BT HD-t, útközben valami nálam lévő kártyán lévő zenével vagy videóval próbálva volt hangja, de azóta nincs. Kerestem mindenféle hangerő állítást, fel van véve mindenhol. A 3.5mm jack kimeneten viszont van hang.

Van 5letetek ? HW hiba lenne ?

Kösz,

JG

(#403) süti5


süti5
őstag

Valaki árulja el nekem légyszíves hogy hol kell módosítani a készüléken (x950hd) a képernyőfelbontást mert elindítom a navit és azt mondja hogy a 400x240-es felbontást nem támogatja (a progi tudja a 800x480-at). Szóval a képernyő beállításainál nincsen olyan fül hogy felbontás, tippek?

(#404) mindfreak


mindfreak
őstag

Üdv,

Most vettem egy ilyen készüléket, de fogalmam sincs hogy kell bekonfigolni a szoftvert. Hol tudok utána nézni, hogy a sys.txt-be milyen beállításokat írjak?

Köszönöm,

(#405) DM43 válasza Giordano (#402) üzenetére


DM43
őstag

Kapcsold ki az fm transzmittert

(#406) kismark022


kismark022
csendes tag

Hahó! Szeretnék kérni egy SOS segítséget.
Látom ti nagyon benne vagytok ebbe a témában. Most vettem apámnak egy ilyen készüléket, és igo Primo-t akarok feltenni rá, de nem tudok :D
Nincs olyan ikon, hogy beállítások. Nem tudom így megadni a program elérését, így nem indul.
Pedig jó lenne feltenni valami navigálós progit :D
Előre is kösz a segítséget.

(#407) Bálint85


Bálint85
senior tag

valaki lécci küldje át az email címemre akinek Wayteq x950 van a sys.txt fájlát, hogy neki mik vannak beleírva,mert nekem tuti hogy valami gebasz van benne :W . THX :R

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#408) Bálint85


Bálint85
senior tag

wayteq x950 -nél a baud="57600" vagy baud = 38400 kell állítani?

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#409) Crazy Fox


Crazy Fox
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.Kaptam egy Wayteq x950-et .szerettem volna rá navigációs szoftvert tenni,de nem jött össze.Be van rajta kapcsolva a navigáció automatikus indítása,activesync mod,a gépen is van activesync.Mivel az igo nem indult el le akartam törölni,csatlakozás után a ResidentFlash-ből kitöröltem az átnevezett mobilenavigator mappát,és azóta még bekapcsolni sem lehet,állandóan újraindul.Mit ...sztam el,és hogyan tudom helyrehozni?

(#410) Bálint85 válasza Crazy Fox (#409) üzenetére


Bálint85
senior tag

kösd gépre aztán az igo mappát töröld ki. ami fájlok voltak gyárilag a belső memóriáján azt is letörölted, mert azt nem kellene?!

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#411) Crazy Fox válasza Bálint85 (#410) üzenetére


Crazy Fox
csendes tag

Szia!Az a gond hogy mire csatlakozna a gép addigra újraindul :((
Ha véletlenül elég gyorsan sikerül csatlakozni akkor meg mire bármit csinálhatnék ismét újraindul.Annyit sikerült megállapítanom hogy még benne van az a 4 fájl ami eredetileg is benne volt+a mobilenavigátor mappa is,de ha törölném akkor nem engedi,hozzáférés megtagadva,mert addigra ismét újraindul.

(#412) DM43 válasza Crazy Fox (#411) üzenetére


DM43
őstag

Idézet a 820-as topic első hsz-éből:
"Aki hurokba került az így tud kijönni belőle:
-Notepadot nyisd meg írj bele bármi rövidet
-Mentsd le YFGo2CE.bld néven.
-Másold a kártyára / csak a név és kiterjesztés számít a tartalom nem / tedd a gépbe.
-kapcsold be,a wince felülettel indul a gép"

Innen már törölheted a belső mem-ben levő dolgokat. Ha ezek után újra indítod, akkor valószínűleg egy hibaüzenettel ugyan, de bejön a gyári felület. Ezentúl sose kapcsold be az automatikus indítást.

[ Szerkesztve ]

(#413) SimonYana


SimonYana
addikt

® SimonYana ®

(#415) Rick4


Rick4
félisten

Most jöttem át a 920-as topicból.
Pár napja vettem egy x950 BT HD-s cuccot, előtte 920BT volt, azelőtt meg 770BT, azelőtt meg 410-es. Egyikkel se volt semmi bajom, mind tökéletesen működött, pedig havi 6ezer km körül szoktam menni, a navi végig be van kapcsolva, akár 14-16 órán keresztül is. Most megnéztem, 3 napja nem volt a készülék bekapcsolva, kimentem az udvarra, bekapcsoltam, 30 sec múlva 4 holdból megvolt a pozíció, és már mehet is. Megnéztem ezt a kalibrálás dolgot, amire itt panaszkodtak, nálam tökéletes, sőt, van egy csúszka ami kevesebb mint 4 cm-en 0-335-ig ír ki számokat, attól függően merre húzom azt a csúszkát. Nem remeg semmi, tökéletesen ott marad a szám is, nem ugrik még egyet sem. Nekem csak jó tapasztalatom van ezekkel a cuccokal, soha semmi bajom nem volt egyikkel sem, pedig jópár éve van navim, és ebből az utolsó sok sok db wayteq (meg még intensa néven is futottak) volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#416) Rick4 válasza plajos (#390) üzenetére


Rick4
félisten

X950HD-n ott a gyári menüben a gyári gomb: WinCE, és ha rákattintok, bizony belép.. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#418) Rick4 válasza Letsgo (#417) üzenetére


Rick4
félisten

Mivel ezen a fórumon beszélgetünk, bátran kijelenthetem, hogy a hozzáadott sygic, az igo nem megy és soha nem is fog menni. Persze ha másik fórumon beszélgetnénk, akkor mást mondanék... Már ha érted. :DDD

Szerintem a Te programoddal két dolog lehet, egyrészt az épületek és az egyéb memóriazabáló megjelenítéseket közepesre kellene venni, plusz az se mindegy, melyik skin van fent. Egyébként a primo a cég termékei közül az egyik leginkább memóriaigényes, nem tudom miért választottad azt...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#419) spali88


spali88
csendes tag

Sziasztok!

A napokban szeretnék pna navigációt vásárolni, és azt már eldöntöttem, hogy mindenképp Wayteq lesz, és engem igazából az x950-es széria érdekel.

Azt nem tudom pontosan hogy mi a különbség az x950 x950BT és a x950BT HD között. Én csak navigálásra szeretném használni, nem érdekel semmilyen más extrája stb. Ti melyiket ajánlanátok?

A felbontás miatt én a sima x950-essel szimpatizálok, de a HD verzió sok helyen olcsóbb. :F

Köszönöm előre is a segítséget! :)
S

(#420) sniphoe válasza spali88 (#419) üzenetére


sniphoe
aktív tag

Ha csak navigálni kell akkor x950HD.

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#421) spali88 válasza sniphoe (#420) üzenetére


spali88
csendes tag

Igen, mostmár én is csak a x950 és az x950 HD között gondolkodom.

Igazándiból a felbontás miatt aggódom (800x480 vs. 480x272), hogy lassabb lesz vele a navigációm. Erről esetleg egy tulajnak a tapasztalatai?
Jó lenne tudni, mert szívesebben venném az újabb HD-t, de emiatt aggódom....

(#422) Rick4 válasza spali88 (#421) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem X920BT volt, az új X950BT HD ehhez képest ég és föld, teljesen jól szalad vele.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#423) spali88 válasza Rick4 (#422) üzenetére


spali88
csendes tag

Végül az x950 HD mellett döntöttem!

Rengeteg fórumon tömérdek mennyiségű bejegyzés, komment ( + és - ) elolvasása után döntöttem így.

Engem abszolút meggyőzött ez a készülék, néhány napos aktív használat után. Így minden olyan érdeklődőnek, aki PNA vételén gondolkodik, abszolút ajánlani tudom a Wayteq ezen termékét, személyes véleményem szerint az ár/érték aránya verhetetlen. :C

[ Szerkesztve ]

(#424) Rick4 válasza spali88 (#423) üzenetére


Rick4
félisten

használd egészséggel..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#426) georgeh válasza DMG (#103) üzenetére


georgeh
tag

Hali!
Melyik exe-vel lehet visszamenni a menübe?
Köszi!

(#427) Rick4 válasza georgeh (#425) üzenetére


Rick4
félisten

Biztosan elolvastad az aslapelveket, mikor regisztráltál, itt nincsen warez. Tehát az itteni fórum álláspont szerint ez a program nem is működik ezen a készüléken.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#428) georgeh válasza Rick4 (#427) üzenetére


georgeh
tag

Bocsánat, most értem a végére a fórumnak!
Azt nem találtam, hogy lehetne a menübe visszatérni a WinCe-ből. Készítenék egy ikont az exe-nek, de nem tudom a nevét :-(

(#429) Rick4 válasza georgeh (#428) üzenetére


Rick4
félisten

A legrosszabb eset a reset.. És még rímel is. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#430) georgeh


georgeh
tag

Sziasztok!
Jó öreg 770, arról mindent tudtam (igaz, egy év után... :)
Az X950 Micro SD-ből viszi a class 4-et, vagy magasabbat?

[ Szerkesztve ]

(#431) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy, a WayteQ X950-es készüléken is használható Szövegszerkesztő-programot? :R

(#432) huant


huant
csendes tag

Halihó minden ügyes és jó szakembernek a témában... gondoltam talán itt.... nos navi készülék vásárlása előtt vagyok kb 3 hét és indulok Angliába. Kérdésem, milyen készüléket vegyek? ...amin esetleg még film is menne útközben jó a szoftvertámogatása és persze megfizethető is...megelőzően olvasgattam már ilyen témákban, de nem egyszerű... amikor már döntenék akkor mindig találok egy negatív bejegyzésű tapasztalatot... szóval örülnék nagyon ha tapasztalattal együtt kapnék infókat és tanácsokat ebben a témában...megjegyzésként mivel fényképezőgépet is vennék ezen kívül, kaptam tanácsot, hogy inkább PDA-készüléket vegyek... úgyhogy tiszta K-osz van most bennem :F

előre is :R

(#434) DM43 válasza szimplak (#433) üzenetére


DM43
őstag

Az FM-transzmittert is kipróbáltam, de az csak akkor működött ha a készüléket az autó tetején lévő antenna mellé tettem. Ennyire kicsi lenne a hatótávolsága?

Dugd bele a töltőt, és egyből meg fog nőni a hatótávolsága :DD

(#437) mclaren777 válasza mclaren777 (#431) üzenetére


mclaren777
senior tag

Erre valaki? Vagy ezt csak SI-vel tudom megoldani?

(#438) laszlohu


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Az alábbi linken található egy szoftverfrissítés

Csak és kizárólag : Wayteq X950HD és X950BT-HD - hoz

http://www.wayteq.hu/hu/node/309

(#440) szimplak válasza nyestegabesz (#436) üzenetére


szimplak
tag

Köszi szépen, közben sikerült megoldanom. Peugeot 307esben próbáltam:D
Majd megnézem ezt a szivargyújtós dolgot, hátha. Lehetséges, hogy csak olyan autókban működik, ahol a rádióantenna a szélvédőbe van építve...

Apple iPhone 4 & Asus 1005ha-H

(#447) tr4nc3


tr4nc3
tag

Üdv!

Ha valaki tud egy jól működő PDF olvasó progit x950-esre, kérem jelezze nekem akár itt, akár PM-ben! Nagyon fontos lenne. Jó megvásárolható program is!

Köszönöm! :)

(#448) laszlohu válasza tr4nc3 (#447) üzenetére


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Valaki úgy oldotta meg a PDF kérdést, hogy átkonvertálta SWF kiterjesztésre, amit szépen lejátszik alapból.

(#449) Geru


Geru
csendes tag

Sziasztok!

Egy technikai kérdés, X950 HD-re lehet valahogy valamilyen normális E-Book olvasót telepíteni?
Csak azért, mert ami gyárilag van rajta, azzal csak txt.-t tudok megnyitni, az meg nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#450) Bero79


Bero79
csendes tag

Sziasztok tud nekem abba valaki segíteni hogy a speedcam-ot hogyan tudnám működtettni? Mert hiába van bekapcsolva nem igazán látok ill hogy figyelmesztetne hogy ha vész lenne.
Elöre is köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.