Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950

Hozzászólások

(#551) gnd válasza Clemi (#550) üzenetére


gnd
csendes tag

I corrected sorry.

[link]

Change and reset your device.

(#552) gnd válasza Clemi (#550) üzenetére


gnd
csendes tag

You must correct all iphoneshell for wayteq x950.I accidentally deleted the good iphoneshell.
I will correctid to tomorrow.

sorry

[ Szerkesztve ]

(#553) georgeh válasza gnd (#522) üzenetére


georgeh
tag

Hi!
This SI seems extremely nice! Can you manage that in 800*480 resolution (for X950HD)?
Thanks in advance!
BTW: Miért is írunk angolul?

(#557) Clemi válasza Heidana (#556) üzenetére


Clemi
veterán

Van MicroSD kártya a kütyüben?

(#559) laszlohu válasza beci46 (#558) üzenetére


laszlohu
addikt

a sys.txt - be próbáldd meg

[dynamiccompressor]
compressor=1
a0=56806
thrs=24703
ratio=8
gain=11

A gain értékével lehet játszadozni

(#560) Clemi


Clemi
veterán

Valaki segyítsen PLS! Ha nem Datasync módban van a Wateq hogy férhetek hozzá a Residentflash2 mappához?
Sajnos egy frissítés után újraindítás nélkül átkapcsoltam adatátvitel módba, és most tök üres a kijelző, csak a hátterem van, és persze semmire nem reagál. Valahogy a ResidentFlash2-be kellene bejutnom, mert ott tudom mit kell kijavítanom.

[ Szerkesztve ]

(#561) Clemi válasza Clemi (#560) üzenetére


Clemi
veterán

Huhhhh sikerült. A fentebb írt sz.-ben linkelt fájlt feltettem a memória kártyára, és úgy hozzáfértem a WinCE felülethez, és onnan sikerült helyreállítanom.

(#562) gyurmagyuri


gyurmagyuri
csendes tag

Sziasztok!

Melyik SI felületet ajánlanátok nekem?

(#563) laszlohu válasza gyurmagyuri (#562) üzenetére


laszlohu
addikt

Sziasztok!

A 800X480 - as felbontás egyenlőre mostohagyerek, de szerintem hamarosan lesznek hozzávaló si-k, addig is

Egy másik típushoz valót kéne átalakítani, úgy, hogy neked is jó legyen :

Itt találsz magadnak:

http://navisi.weboldala.net/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=77&Itemid=138

Én ezt javasolom neked :

iPhoneToday skin CNS Globe HD_by_Gpsztigris (ami 800X480 -as ), bár nem Wayteq kütyühöz készült.

[ Szerkesztve ]

(#564) laszlohu


laszlohu
addikt

480X272 -re pedig ez :

http://navisi.weboldala.net/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=187&Itemid=138

(#565) laszlohu


laszlohu
addikt

Bocsika, nem vettem észre, hogy van már 7.1 - es DM SI , ami tudja a 800X480 -at és direkt Wayteq kütyükre készült.

[ Szerkesztve ]

(#567) georgeh


georgeh
tag

Sziasztok!
950HD-m van, nagyon tuti, de a fényerővel nem igazán vagyok elégedett, hiába van csutkán. Tudtok esetleg vmi "tuningot", vagy olyan SI-t, amiben kapnék némi extra fényt? Köszi előre is!

(#568) DM43 válasza laszlohu (#565) üzenetére


DM43
őstag

Bocsika, nem vettem észre, hogy van már 7.1 - es DM SI , ami tudja a 800X480 -at és direkt Wayteq kütyükre készült.
Helyesbítenék: nem csak Wayteq kütyükre :)

(#569) Soldika30


Soldika30
tag

Sziasztok vásroltam egy Wayoteq 950-et minden tökéletes rajta, csak az a problémám,hogy ha másolok fe lfilmet és elinditom akadozik a kép. Mint már kideritettem, átt kell lépni a windovs Ce-be és oda feltepeiteni egy normális lejátszót. Nos a bibi itt kezdődik mivel 3 at is leszedtem de egyikse müködött.. tud valaki olyan progit,lejátszót ami tökélestesen lejátsza a divix-et? válaszolhattok privibe is .. a segitséget előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#570) gyurmagyuri válasza laszlohu (#565) üzenetére


gyurmagyuri
csendes tag

Köszönöm!

(#571) Soldika30


Soldika30
tag

Senki nem segit?

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#572) csepige44 válasza Soldika30 (#571) üzenetére


csepige44
csendes tag

Felraktad a frissítést?
Mivel nekem HD-s van ezért nem tudom,hogy milyen kódolású filmet visz,de egy arra alkalmas konvertáló progival egy kellőképpen rövid teszt filmmel ,addig próbálkoztam míg megtaláltam a tuti kódolást.Az új lejátszók nem jöttek be.A frissítésben azt mondják az atomtudósok ,hogy az egyik legújabb lejátszó van ,nekem bejött,bár megint meg kellet keresni a hozzá való kódolást.

[ Szerkesztve ]

(#573) Soldika30 válasza csepige44 (#572) üzenetére


Soldika30
tag

Szia hol tudom ezt a frissitést beszerezni? segitenél ebben az egész kódolásban?

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#574) Whynot? válasza Soldika30 (#573) üzenetére


Whynot?
aktív tag

a frissítés csak 950HD-re kell.
Ha neked az van, csak akkor próbálkozz vele.

http://www.wayteq.hu/hu/node/309

(#575) Soldika30 válasza Whynot? (#574) üzenetére


Soldika30
tag

Az én dobozomon nincs feltüntetve ah hogy HD csak az hogy WayoteQ X950 5" TFT akkor ez nyilvánvaló nem HD de akkor az én problémámra nincs is megoldás?

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#576) Soldika30 válasza Whynot? (#574) üzenetére


Soldika30
tag

bocs mégis csak HD itt a kép
[link]

[ Szerkesztve ]

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#577) Soldika30


Soldika30
tag

bocs nem megy ez nekem itt a kép http://kep.psharing.com/509565.jpg

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#578) csepige44 válasza Soldika30 (#577) üzenetére


csepige44
csendes tag

[link]
Itt le van írva pontosan,hogy mit csinálj.
Vigyázz!
Csak a tiedhez valót telepítsd fel!

(#579) Soldika30 válasza csepige44 (#578) üzenetére


Soldika30
tag

Szia 1000 hála neked.. akkor ezt letöltöm,felmásolom a gépre és az oprendszerből telepitem?

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#580) Soldika30


Soldika30
tag

bocs figyelmetlen voltam,le van irva részletesen minden. Nincs külön memórakártyám csak a belső memória ami 4 gb oda is másolhatom? onnan is el,epithetem? mert itt külön mikr sd-t ir

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#581) m.jeno válasza Soldika30 (#580) üzenetére


m.jeno
senior tag

Szerintem csak sd-ről telepíthető, mert feltelepítés után minden alklommal újratelepíti magát, mert a telepítést csak újraindítás után végzi el ha nincs fent a telepítendő program, illetve lehet, hogy eleve úgy van beállítva az elérési útvonal hogy SD-ről tudja csak telepíteni..

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#582) Soldika30


Soldika30
tag

Igen igazad volt egy számtech boltba bevittem betttek egy sd karit és frissitették ahogy itt a linken szerepelt. de semmi eredmény ugyanugy lasú a filmlejátszás.. még egy kisebb formátumot ha jól emléxem mpeg? azt is kipróbltunk de ugyanugy az is lassú késik a hang.. olyan mint ha kodek problémája lenne. a másik msot hogy frisitettük a zene lejátszónál hiába pipálom ki az EQ engedélyezését és állitgatom a hangszineket mégis egy szólamban szól. egyszóval nem tudok magas mély hangot állitani próbálgattam a pop rock baromságokat azok se szólalnak meg.. kezdek kétségbeesni megvettem számomra sok pénzért és szopok vele,, :o

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#583) Soldika30


Soldika30
tag

a zenelejátszó probléma megoldódott. de a filmet továbbra is kaki módon játsza le:S

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#584) Soldika30


Soldika30
tag

nektek amugy nincs ilyen gondotok? viszi rendesen a diwix et?

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#585) zst válasza Soldika30 (#584) üzenetére


zst
tag

Minden megy rendesen a frissítés után, kivétel a videó lejátszás. Na az szaggat rendesen.

Van vkinek tippje, hogy mibe érdemes átkonvertálni, hogy jó legyen?

(#586) csepige44 válasza zst (#585) üzenetére


csepige44
csendes tag

Én ezt kísérleteztem ki,lehet ,hogy van jobb is de ezzel tökéletesen megy.
Még nagyobb MKV fájlokat is és DVD-ket is tök jól viseli.

(#587) Soldika30 válasza csepige44 (#586) üzenetére


Soldika30
tag

Akkor ha jól értelmezem át kell konvertálni a divixet kisebb formátumra?

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#588) Soldika30 válasza csepige44 (#586) üzenetére


Soldika30
tag

nos én kipróbáltam le is szedtem a konvertálót amit mutattál átkonvertáltam abba a formátumba,ami a képeden van mpeg4 800X480 igy nem akad,de viszont nagyon nem jó minőség kockás a kép.. ez igy meg élvezhetettlen.

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#589) csepige44 válasza Soldika30 (#588) üzenetére


csepige44
csendes tag

Videó bitarányt állítsd kisebbre.

(#590) Soldika30 válasza csepige44 (#589) üzenetére


Soldika30
tag

semmivel nem jobb

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#591) zst válasza csepige44 (#586) üzenetére


zst
tag

Kipróbáltam én is. Igaz nem ezzel a progival, egy másikkal. Eredmény: Videó akadozik, igaz nem annyira, mint amikor direktbe játszottam le a filmet, kódolás nélkül.
Ezen még szerintem finomítanom kell. Egyébként a végeredmény mibe érdemes rakni? .avi, .wmv?

(#592) Soldika30 válasza zst (#591) üzenetére


Soldika30
tag

Szia nekem ezt irták vissza a hivatalos képviselettől. :Tisztelt Horváth Krisztián!

A honlapunkon található és letölthető frissítésnél újabb nem létezik. Elképzelhető, hogy a video felbontása, tömörítése, file mérete olyan mértékű, hogy azt a készülék nem tudja akadásmentesen lejátszani. Kérjük konvertálja át a filmet kisebb felbontásúra.

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#593) Soldika30


Soldika30
tag

De akkor mért szerepel a specifikációba hogy alkalmas diwix filmeg lejátszására? akkor ez igy enne a formában nem igaz..!! valaki leirná,hogy miylen formátumba érdemes átkonvertálni és milyen méretezés stb legyen?

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#594) georgeh válasza Soldika30 (#593) üzenetére


georgeh
tag

Tényleg érdekes, hogy nekem a régi 770bt simán vitt akármilyen gigás Divx-et (még az mkv-t is!!!), akármilyen konvertálásban, a 950HD pedig esik/kel 350mb-tól is. Jó lenne megtudni, hogy kodec v. grafikus gyorsítási gond e. Ha valakinek menne vmilyen lejátszóval, kérem írja meg. Köszi!

(#595) Soldika30 válasza georgeh (#594) üzenetére


Soldika30
tag

Igen nos én is azért vettem ilyet mert azt irták szinte minden téren tökéletes mind a navigáció mind a Divix lejátszása terén. Sőt a frissités ami a hivtalos oldalon van az is azt irja,hogy " Javult a videolejátszás minősége. Nagyobb felbontású (max. 800x480) videoknál is megfelelő minőségű a lejátszás." nos ez mind kamu? Nehogymár én konvertálgassak kicsinyitsek filmeket mert az amiért kiadtam a pénzem,nem képes normálisan lejátszani egy Divixet.

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#596) georgeh


georgeh
tag

Totál érthetetlen.. :W Van bárki, akinek egy 700mb-s "standard" Divx v. Xvid megy rendesen? Tényleg nevetséges lenne konvertálgatni! Sőt, visszagondolva a 410-es Wayteq-em is nyomta a divx-et (igaz, az nem tudom melyik Divx verzió volt, és lehet, hogy most már a kodek algoritmusa kíván combos gépet, de akkor ne reklámozzák úgy, hogy ez aztán visz mindent, mint az állat)? Imádtam ezt a márkát, de ez most igan nagy fekete pont. 500-as procival köhögő video!!! És firmware után dicsérni a lejátszást, ami minősíthetetlen...Furcsa, kaptak nálam egy kis feketepontot, bár tény, nem(csak) ezért vettem a kütyüt.

[ Szerkesztve ]

(#597) Soldika30 válasza georgeh (#596) üzenetére


Soldika30
tag

Jó ha nem ezért vetted oké mert én se de elolvastam mit tuda gép mondtam magamban akkor ez faxa lesz. ÉS azért azt kapjam amiért kiadtam a pénzem.

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#598) Corbie válasza Soldika30 (#597) üzenetére


Corbie
csendes tag

Szia!
Én még nem frissítettem a ketyerét, de a régi fw-el ezzel a beállítással szépen mentek a filmek:

PocketDivXEncoder_0.3.60
MPEG-4 codec (alapbeállítások)
480x272 pixel 25 FPS a (16:9-es filmnél nem baj ha a program magától 272-nél kisebbre veszi a magasságot és 4:3-as filmnél 480-nál kisebbre)
128-160kbit/sec Stereo 44KHz MP3 audio

Majd kipróbálom az új frissítéssel hogy 800x480-ba konvertálással ugyanaz é az eredmény :)

(#599) Clemi


Clemi
veterán

Sziasztok!

Nekem is a video lejátszással akad egy kis nyűgöm. Természetesen én is keresek olyan CorePlayer verziót, ami megbízhatóan működik, és jól viszi a DivX/Xvid filmeket.
Nekem Wayteq x950-em van (nem HD) és a melóban ezen nézem a sorozatokat, és mondhatom elég sokat. Elég nonszensz lenne állandóan konvertálgatni, főleg ilyen mennyiséget.

Az iPhoneToday skin Wayteq device v.1.3 (by Gipsztigris) felülettel van csomagolva egy Core Player (nem tudom a verzió számát, mert valami apple skin van rátéve, és az about-nál nem ír kis semmit) ami gyakorlatilag akadás mentesen, és "vajsimán" viszi a standard DivX/XviD filmeket. Csak egy a bajom vele, hogy 10-ből 8-szor lefagy a film indításakor, sokszor úgy, hogy csak a reset segít. Mondjuk az az érdekes, hogy mikor elkezdtem használni, nem fagyott le ilyen sokszor, de ma már ott tartok, hogy 10-ből 10-szer nem tudok vele filmet elindítani.

Ha valaki tud olyan lejátszót, vagy olyan CorePlayer beállítást amivel simábban mennének a filmek nagyon jó lenne, ha megosztaná. Esetleg ha lenne valami tipp, hogy miért van, hogy egyszer megy az említett lejátszó, és sokszor lefagy, hogy vajon mi lehet a baja. Már gondoltam arra is, hogy a sok feltelepített, majd leszedett skin-ek teljesen összekutyulták a WIN CE regisztrációs adatbázisát, és azt kellene rendbetenni, de erre nem hiszem, hogy vállalkoznék.

(#600) laszlohu válasza Clemi (#599) üzenetére


laszlohu
addikt

Próbáltad az ebben lévő 2 lejátszót Wayteq X950 ( nem HD ) ?
( korábbi link )

http://www.multiupload.com/7ORS42K3QM

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.