Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- lezso6: Miért is jó, ha dohányzol?! Megéri rászokni!
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- MasterDeeJay: Gigabyte GA-B350M-D2 - AM4 lap 2016-ból, amikor még nem volt Ryzen!
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- urandom0: Kicsit most elfáradtam...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dunstan
tag
válasz
kissas57 #4836 üzenetére
Ha amúgy is készítenél egy ilyen külső tápellátású USB átalakítót, akkor egy próbát megérdemel, mert lehet, hogy a te géped látszik külső tárolóeszközként. Ha sajnálod rá azt a pár száz (akkuval együtt pár ezer) forintot, vagy nem vagy műszaki beállítottságú, és problémát okoz néhány forrasztás, akkor nem érdemes vacakolni vele.
Az átalakítót elkészítve persze rádughatsz a navira egy memóriakártya-olvasót, ami a CF kártyákat is fogadni tudja. Ha pedig bekötve hagyod az átalakító +5V-os vezetékét a navi felé, akkor egy külső akkupack-et nyersz a navihoz, ami újabb 2-3 órával megnöveli a navi akkumulátorának élettartamát.
-
snowdog
veterán
-
snowdog
veterán
válasz
kissas57 #4803 üzenetére
Nem tudom mire gondoltál, de ahogy én gondolom, úgy nem lehet.
Ha a fényképezőgépnek a kijelzőjét akarod megjeleníteni az N770-en, akkor azt azért nem lehet, mert a PNA-nak nincs video bemenete.Ha viszont a képeket akarod nézegetni, akkor másold át a képeket, és egy képnézegetővel tallózhatsz közöttük.
-
snowdog
veterán
válasz
kissas57 #3033 üzenetére
Minek akarod összedugni a fényképezőgéppel? Nem fogják egymást látni.
Izé, a kérdés nem arra vonatkozott, hogy egyáltalán hogyan lehet egy nem támogatott gépen IGO-t futtatni, hanem arra, ha egyszer és huzamosabb ideig működött és a gépet nem buheráltuk, akkor mitől fáradt el hirtelen? Ez talán csak nem tiltott kérdés, vagy igen?
Nem én vagyok az Admin. De mindig akkor avatkozott közbe, mikor hasonló kérdésekre válaszoltunk. Tehát nem a kérdés tíltott, hanem a válaszadás.Itt bővebben lehet a témáról olvasni: #2672-es és #2673-as hozzászólások.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen videókártyát?
- Apple Watch
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Xbox Series X|S
- Spórolós topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- One mobilszolgáltatások
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Motorola Moto G32 / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia
- AKCIÓ! ASUS ROG STRIX Z270G Gaming WiFi alaplap garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2159
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest