Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#673) emlekmas


emlekmas
tag

Tegnap elkészült az első sentinelem, egy kockát gyártottam.

Gondolom itt is külön kell fejleszteni magát a kockát (mint framet) és a fegyverét. Jelenleg a kocka 3-as szintű, a fegyvere meg 7-es. Bele van rakva a távolsági lövöldöző kártya (felezős slotban), meg egy 20% life kártya. Ezek el is viszik a 3 pontnyi fejlesztést. Fegyvernél egy 6-os fire kártya van. Viszont van néhány kérdésem ezzel kapcsolatban:

1) Honann tudom játék közben, hogy kocka milyen állapotban van, mennyire van kipurcanva? MErthogy sem életerő sem páncél csíkot nem látok sehol. Először azt hittem, azt kell nézni, mennyire füstöl :DDD , de ez a kezdésnél is füstöl néha, amikor mozog. Szóval honnan tudom, mikor kell kímélni?

2) Néha ír olyat, hogy "Power 0". Ilyenkor mi van? Úgy tapasztalom, hogy ilyenkor abbahagyja a lövöldözést, és kis pihenő után lassan újrakezdi (nem mindig, mert vaksi dög, és néha háttal áll az ellenségnek). Hogyan lehet ezt az intenzív lövöldözős szakaszt kitolni, milyen kártya kell hozzá? Mert az a legrosszabb, ha mindig meg kell állnia, és ismét csak lassan tud felpörögni. A kockába kell valami energiás cucc, vagy a fegyvernek kell valami?
A tapasztalatom az vele, hogy igen lassan kezd el lövöldözni, aztán elég gyorsan lövöldöz, de pontatlan is. Ezt onnan tudom, hogy kapott fire kártyát, és bizony van, hogy elég sokáig darál, mire lángot kap az ellen, és néha látszódik is, hogy mellette pattognak a golyók a földön. És ehhez nem is kell nagyon távoli ellenfél.

3) Hogyan lehet hatékonyan szintezni a kockát és a fegyvereit? Én azt gondoltam, hogy neki kell lőni/ölni sokat, és attól majd jó gyorsan fejlődik. Ezért letoltam vele a legalapabb extermination pályát vagy 2-3szor, és utána átálltam egy infestedes-payloados pályára, ami elvileg lvl16-huszonakármi. Itt felmásztam vele egy ládára, és darálta az érkező infestedeket. Néha birka, mert hiába állok ki a láda szélére, akkor sem látja a láda tövében az ellent. De még így is igen lassan fejlődik. Szóval hogyan fejleszthetem gyorsan?

4) Érdemesebb lehet a wrym-et legyártani? Az pontosabb/hatékonyabb? Melyik tud stunnolni inkább?

[ Szerkesztve ]

i5-3570K, ninja, asrock z77 pro3, 2*4 gb corsair vengeance, sapphire 7950, samu 120 ssd, 2*500Gb WD green, gigabyte IF333, corsair GS 600, valamilyen Labtech bill, Logitech G500, Creative S750

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.