Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) #53172992


#53172992
törölt tag

Váhh.
Komolyan, nem értem magam......
Van egy lány, mondta, hogy szerinte nekem van a legnagyobb szivem, és a legszebb lelkem a sulisok közül..Egyszerűen nem tudom elhinni..Én nem bírom ezt.
Komolyan.
Egyszerűen amit látok, elborzaszt, sikkes, és felszínes....
Normális az olyan lány, aki csak azért tart pasit, hogy legyen.Jah ezt csak azért mondom, mert vmikor a szerelemről volt szó nyelvtanon(Soha nem szoktam a suliról beszélni, talán én sem tudom miért, magam sem értem...)nah ez olyan 3 hónapja....Az egyik lány már megint játszotta az agyát, (semmi bajom vele, csak ez a szokás idegesít) mondom, a szerelemmel kapcsolatban mondott vmit...Vagyis inkább kifigurázta a tanárt...Szerettem azt a tanárt...Komolyan , őneki soha nem voltak velem szemben előitéletei..Tényleg, végiggondoltam (''Viktor az iskolai teljesítményed alapján biztos a te ágyad a legrendetlenebb'' Hát ehez mit szóljak..Ebben a félévben is nyertem versenyt..Kerületit .2. fizika of course..4-es lettem....) hogy ő mindíg fer volt mindenkivel...Szval a elkeztem ordítozni, hogy fogja már be a száját, mert mindíg ezt csinálja...És engem idegesít...Hátulról jön a hang hogy ''Ugyan viktor kuss már, egyszer te is leszel szerelmes''Ezt pont egy ilyen ember mondja???Ezt nevezi ő szerelemnek?Megosztja a gondolatait .??Nem .Őszinte biztos nem, mert akkor már nem járnának...Hűtlen szemét, egy rongy....Ő beszél erről nekem???Könyörgöm, az égre basszus.!
Néhány lányban meg csalódnom kelett...Megcsókolni vkit, akinek tönkreteszed a kapcsolatát, lehülyézed, leszemetezed, siratod a bnőjét?Aztán megcsókolod...Azután , miután láttad , hogy 4 ember ugyanezt teszi vele egy perc alatt...Undorító..Könyörgöm, érzelmek nélkül csinálják az egészet, csak azért, hogy vagánynak látszódjanak...És ez mondja nekem hogy én is leszek majd szerelmes...Mikor csak a tanárom védtem....
hülye p....
komolyan , az első csókon úgy kell átesni, hogy csak azért csinálod, mert ki akarod próbálni???Hú, na ez tényleg vagány...Igen, ilyen egy igazi nő!Nah ennél gyerekesebb dolgot el se tudok képzenli....De igen, ő érett.Igen, ő ugyanazt csinálja, mint egy 18 éves, akkor ő is van olyan.....Felszínes.
Komolyan ,ha szeretsz valakit....akkor nem nézel rá másokra, én legalábbis nem!.
Nekem tetszik ez az, emez, amaz..Dehát, IGEN, ez tök komoly, jaj viktor ,ezt te nem érted, nem vagy elég érett..15 vagyok ..Ő 13..Birom őt is..csak ez beteges....
Esküszöm az emberek olyanokat néznek ki belőlem....(fogalmazni meg nem tudok, összefüggéstelenek a gondolataim, mint ez a kis zárójeles rész is)...
Én egy embert szeretek, tiszta szívből, félvállról ÉLNI nem érdemes, akkor inkább halj meg.....
Nem érzem magam otthon ebben a világban, ez nem lehet ilyen szar.
Táborban sztem eléggé leittam magam..Sírva fakadtam...A barátom sírt, és én nem bírtam nézni.....igazából hosszú történet..
Komolyan a felnőttekről , lányokról, mindenkiről olyan képet alkotok, hogy ők nem olyanok mint én...Olyan szemetek, szennyesek, mocskok.De igen ők is ugyanúgy...Kétszinűség lengi át ezt az egész világot..Nagyképűség, lenézés.
Nah ..Játszok egy r&r.-t.A gittyóm második legvastagabb húrjának a hangolórésze egy fos.....Nemtom.csak a szólót tudom rajta játszani..Ehhmind1.
Hogy tetszhet valakinek ennyi ember..Jah igen , ő tudja mi az a szerelem....Ő érett én nem...Semmit nem tud é éretlen...
Vucktor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.