Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #53172992


#53172992
törölt tag

Nah.
Hát nem is tudom hol kezdjem....
Kb olyan 12 éves lehettem amikor a TV-ben láttam egy házaspárt akinek baromi sok patkány volt és láttam hogy ez nekem kell!!SZÓ SEM LEHET RÓLA!!
Naná.Két évig kértem és most itt van a picike.Már Szeptember óta....
Nagyon aranyos.Imádom!El sem tudom képzelni nélküle az életem.De tényleg.
Óriási hogy néha mennyire megvigasztal...Elég ha ránézek..Volt pár hónapja egy elég durva betegségem(Krónikus Bélgyulladás)és egyszer volt egy görcsöm(többször is :( )de amikor ő odaszaglászott hozzám akkor egy perc múlva elmúlt..
Ja amióta megvan a hosszúságom(mert olyan hosszúkás) ÚTÁLOM A MACSKÁKAT!Az a baj hogy otthon is van egy..Egyszer ki akarta készíteni amikor egy percre otthagytam.Persze én mondom a hülye mackának hogy én szeretném őt dehat ilyen *@** akkor k**j* be a jó édes **** anyját :DD
Egyépként mostanába kezdi a macsek is felfogni ,hogy ő az enyém..Most itt van mellettem és a szemei becsukva és a nagy orrát se mozgatja..Ezüstpatkány egyébként.Engem viccből harapott már meg,de idegent soha.Olyan kis tiszta állat.
Ha teheti vakarózik(nem,nem tetves.).Mármint elsimítja a szőrét.A nyakánál le, aztán megint hátra.Ezzel az a bajom,hogy néha vérzik az orra(csak egy kicsit nem ömlik belőle nem is látszik),és akkor orrmosás aztán hát...És sokáig nem tudtam hogy mér' rózsaszín néha a háta :) .
Felébredt.
Ja reggel odajött hozzám felrakta a két pici mancsát a lábamra(én ültem ő a széken volt melettem) rámnézett és akkorát ásított hogyaznemigaz.
Azé' Brian a neve mer a Brian élete a kedvenc filmem:)
Vucktor

(#2) #53172992


#53172992
törölt tag

Most este van..Bár még majd fürdésnél kiveszem...Nem akartam hogy hugyoznia kelljen melettem és rám ''pazarolja'' szal beraktam a helyére.
Tegnap lett cserélve az alma a picimnek.Most nincs is olyan büdös a szobámban :)) bár én nemtom inkább legyen büdös + patkány mint anélkül.
Ajánlom www.patkany.hu
Viktor@vucknick

(#3) #53172992


#53172992
törölt tag

Hát ejnye..Ez lehugyozott..
No sebaj még így is jó.Ma reggel teljesen kómába volt összevissza ásítozott.Most éppen mosaxik.

(#4) #53172992


#53172992
törölt tag

Hát igen.Most tanunom kéne(már tanultam) meg kocsitmosnom meg minden szal nem írok túl sokat meg nem is igazán tudom hogy mit írjak.Nem tudom, hogy erőltessem -e.
Nah elvileg lehet hogy( :)) holnap megyek a kis Radeon 8500Le-m ért.Tökjó.Így 4000Ft-lesz nekem mivel a mostani mx440Se-met beszámítja a srác 5k-ért.Király.
Van 5k készpénzem ''Búcsúra'' :DD.Tökre kisegített.Csak az a gáz hogy e mellé a gép mellé hiába rakom nem fog gyorsulni egy karcot sem(198Mb Sdram/100Mhz,633@799 mhz cel2,2x 4 gb vinyó),de hamarosan'' remélem is
lehet hogy lesz egy 2500+-os barton és az alá már számít a 8500-as....Nemtom hogy vegyem-e.Az ára nem megy le egy hónapon belül,de ha addig se lesz gép akkor meg lehet hogy jobban járok egy GF4ti4x00-al.Ugyanennyiért.Nemtudom.
Most ez éri meg a legjobban nekem úgy tűnt a tesztek alapján, hogy az f5600 szintjén lehet,az meg jóval drágább.Tudom FarCry meg dx9 meg minden, de nem csak az van.Meglátom.
Vuck

(#5) #53172992


#53172992
törölt tag

Huhh.
Hát itt vagyok(megint).
Most nincs itt velem a Patkány, de úgyismost lemegyünk Balatonra és oda levisszük szal király lesz.Meg a laptopot is :)
Na tökjó tegnap mentem venni a Radeon 8500-amat, amit meg is vettem(ez egy kicsit hülyén hangzik),most itt pihen a gépemben (máshol nem is lehetne).
Király volt mer 10-kor jutott eszembe hogy találkozok a sráccal aszthittem hogy 3-kor erre kiderült hogy 12..Abból lett 1/4 1.Szal fogtam, szétszedtem a gépet kártya ki Fogom a pénzem, felváltom szalad a Nővéremhez hogy menjünk má' 5 perc múlva mit hallok (apa mondta):''Mi az hogy nem értek oda?Gyere már le az öcséd vár rád!''hUHH :Y ASSZITTEM ÖSSZESZAROM MAGAM!A kártya nagyon jó, durván 2x gyorsabb mint az mx440se-m.Úgy, hogy még a proci fogja vissza a gépet.2500 3dmark(2001 :DDD) tudom hogy kevés de ez van.
Ma indulunk el jó lesz, bár a Brian nem lehet velem az autóban de ugyis ott lesz.. :DD
Na ennyi.
Vucktor

(#6) #53172992


#53172992
törölt tag

Huha.
Na hazajöttem.Brian itt van mint mindíg.Megy a zene(most nem Kispál, Iron Maiden kivételesen).
Nade jó.
A Kispálról jut eszembe megyek a nővéremmel koncertre(Pecsa).Olyat zúzok majd hogy az nekem fog fájni :DD Imádom a zúzást az első sorban.Először 12 évesen voltam Kispál koncerten a szülimmel nem akartam elmenni azt nekeik nem teccet(torz volt) de én egy utánna úgy éreztem megam hogyaznemigaz.Király volt.Csak a szemem vágta be egy srác.De jó volt.
Najó.Hamarosan lesz gép csak a nővérem(Vivi) barátja(értsd:pasija) visszaigényli az Áfát és ezért szep 1-étől vehetjük csak... :((( GRRRR
Már egy 2 éve várok rá...Nem vicc.Sajnos.lol. :DD :DDD
Nemgáz.Basicben balatonon írtam egy jókis progit.Az egeret követi egy csík(be lehet állítani hogy mennyivel azonnal vagy ammenyivel akarod) és az a csík is kitörlődik a csík tulajképpen egy kör, de bármi lehetne(FEAR OF THE DARK)
Azt ha nyomsz egy q-t akkor változik a szine meg minden..Ha valakit érdekel www.qbasic.com azt ott mousedrivers.A joy-részt töröltem(minek az),de olyan is lehetne..
Ja most balatonon ott volt a nővérem pasija is(Győzi).Már két éve járnak.Tökjó.Azért nekem is jól jönne néha egy barátnő.Néha lol.A lányokkal jóba vagyok az nem gáz de nemtomhogyismondjam.Na mindegy.Most úgyis tiszta ragya vagyok a steroid miatt szal így egy kicsit gáz.De majd lemennek ha már nem kell szedni.De legalább mindíg van mit csesztetni.Tökjó.Most nem nagyon gépezhetek mert a fél félévet kórházban töltöttem azt javíthatok ha akarok(akarok).
Szal most tanulok.Elvileg :DD.Nadejó.Ja fizikából a kerületi 1.Helyezésem ellenére 3-ra zártak le(asszem 3 hibám volt a versenyen abból 3(lol) azért mer rosszul váltottam át és a srácnak 10 l tejet kellet volna innia).De így is első lettem.
Ja most veszek egy könyvet c++ról és majd azt átrágom aztán 3d programozás...
Apám is programozó.Sztem halálprofi.A rohadt életbe a torus forráskódját(nem tud semmit a 3d-ről basicben sem annyira jó) egészen a 3d-s generálásig(polygonok..)
úgy levezette nekem hogyaznemigaz.1-2x éve van ott.Foxproban 10 éve programoz,php-be most egy éve kezdett bele.Már írja a cégünknek a progit(pharmaline bt)
ÁLLAT!
A patkány nagyon fura hangokat ad ki.Na megyek túrógombócot gyúrni.ÁSSSÍTOTT!

Vuck

(#7) #53172992


#53172992
törölt tag

Jahnah.
Itt vagyok.A patkány fura hangkat ad ki mintha az ember csikorgatná a fogát...
Na mindegy.Most meg mit írjak..Jön az a gép jön,csak még nem látom :DD
Azé már ideje.A gépeim sorrendben.
1:Már nemtudom régen volt (:
2:erre sem emlékszem nem is az enyém volt hanem apámé.
3.Itt már lehettem vagy 8 éves.Asszem cyrix 2 mmx 300 mhz-es cpu valami jelentéktelen mennyiségű memóriával.
4.Cel433
5.Új vga(mx440se) nem ment bele a gépbe(NEM VOLT RAJTA AGP PORT LOOL)
ezért alaplapcsere apával én kaptam a 633-as cel-t aztán apa a 433-asat.Rögtön vett egy 1200-as cel-t az simán bírja az 1500-at asszem.Nekem maradt a cel)-:
6.Amit várok:2500+Barton,Abit nf7 vagy valami Asus alaplap(a bluefishben 1000 Ft-val drágább csak!!!!!!Nforce 2, persze hogy, ajánlották hogy azt, mert nincs annyi baj vele mint az NF7-el.)
256 mega ddr400 -as ram(később még bővítjük..)
radeon 8500Le.(most is ez van)
Barricade ADSL Router(wireless lan)(most is ez van)
52x dvd olvasó(creative)(most is ez van)
maxtor 80 gb-os vinyi.Most 8-van(2x4)
VÁRLAK! :DD

(#8) #53172992


#53172992
törölt tag

Nah itt vagyok.
Fizikából sikerült javítanom..Huh egy kicsit többre számítottam.Ki kelett számítanom egy töketlen fecske repülési :DD..Najó nem azt keett kiszámítanom hogy miennyit tesz meg ha ennyivel megy.Erre montam hogy jolvan öt perc alatt megvolt a négyes.(volt még 2 feladat+ a fecskés fejléc).
Na jön a nyelvtan meg az irodalom.Jó lenne mer ha 4.x lennék(átlag) akkor kapnák jobb zsebpénzt és akkor karácsonyra lenne 10000 Ft-m plusz még talán 5k.És akkor kérnék egy 9800Pro-t.Xt-t soha!Bakker nemtom ki fizet +10Fps-ért 2x árat.Most van az apróneten 39 k-ért egy 9800Pro....Remélem lesz még olcsóbb.
Nade mindegy most marad a Radeon 8500Le egy ideig.Nekem semmi bajom nincs veLE.
A patkány most fenn kuksol a fiókban.Ja ki kell olvasnom a szent péter esernyőjét 4 nap alatt.Mindegy már 3 éve olvastam.Szeretek én olvasni ha jó könyv van a kezemben nemazér.Bár nem sok 14 éves gyerek olvas annyit mint én de ez nem izgat.Pedig olyan ciki :DD.
Ja megyek mer 4 nap alatt meg kell tanulnom P.S egy gondolat bánt engemetc. versét.
Nemgáz leülök Americasozni és ha meghalok akkor elolvasom ecce hangosan.
Vuck

(#9) #53172992


#53172992
törölt tag

Na tökjo.
Itt vagyok és tanulok.Muszáj, mert külömben gáz lesz.Kijelentették ,hogy nem is az a verset(egy gondolat bánt engemet) hanem egy másikat(szondi két apródja) kell 3 napra megtanulnom.Még van 5 percem gépezni remélem be tudom fejezni...
A patkány itt ül az ölemben.Most konkrétan a fejhalgató zsiórját rágja oda is csapok neki.Na nem olyan nagyot cak hogy a fejét elüssem onnan.Egy egerem madzagját már megrágta..Nem bírja a konkurenciát.Naonjo mer jon le az 1.2.1-es AA szal remélem az majd nem szaggat annyira.Mint a 2.1.
Most lesz a névnapom.Asszem egy c++-ról szóló könyvet kérek majd..A gép az külön kategória.Esetleg +256 mega ramot a mamámtól.Talán lesz is..Mert 256 az egy kicsit kevés.Aztán Dualban azért jobban összedolgoznak nem?De igen.
Mindjárt megyek fel olvasni a Szent Péter-t.
Vasárnap jön a Wolfeinstein -ET.Csak nemhinném hogy menni fog tűzfalon keresztül.Az AA az egyetlen olyan játék ami megy.A CoD se ment.Modjuk az nem is volt eredeti.Na sikerült leírnom azt az eredetit.Megyek aszem.A patkány felmászott a nyakamba.Nembaj az.Most itt szaglászik a fülembe.Az a dolga :DD
Moft tanultam nyelvtant meg mindenfélét.Irodalmat főleg.Már várom a Kispált de nagyon.-nagyon.Ja tegnap a közös baráti kasszából vett RC autót eladtam 20k-ért.
Van még 5-k.Az összesen25k+még esetleg egy ezres.Ja még van munkánk 4500Ft-ért.Ebből akarok egy gépet összedobni nekik.Már van:Ház,táb,floppy,4gbwinyó,durci600-as.Kellene egy videókari(én mx440-re gondoltam 5k-ért(annyi az aprón)),meg 128megaddr233(gabnak van 3,5k-ért)Meg egy alaplap.Az sztem 5-k lesz.És lehetőleg bírja a 1800+-os AMD-t.Elvileg elbírja.Anyám itt ordibál hogy száljak ki.Meg hogy cancel-eljem le a letöltést.EGY ÉVE KÉREM AZT A **** GET RIGHTOT DE MAJD ODADOM!Persze,persze.De azért kapcsoljam ki.Naszóval ott tartottam hogy van még egy 1800+os AMD az 7k.
Ennyi.
Majd meglátom mi lesz..
Vuck

(#10) #53172992


#53172992
törölt tag

Nnnna itt vagyok.De nemtom mit írjak nem is nagyon akarok szal mindegy. :)
Ez kicsit hülyén hangzott.Oke oké mindjárt írok valami értelmeset csak még nemtotm mit.Najó ezt abbahagyom majd ha lesz értelmes gondolatom akkor azt leírom.Na már van is.Annyira nem értelmes de mindegy.Egy jofej tacskó betelepedett a házunka vigyázunk rá amíg távol van(nak) a gazdája(i).Jófej.
Most nemnagyon tudok írni.UI:A hülye AA-sererek megint becrasheltek...
Vuck

(#11) #53172992


#53172992
törölt tag

Hogy én mekkora egy sokcsillagos **** vagyok!
Hazamegyek, indulunk a barátaimmal az alaplapért.Jó.Gabnak írtam egy mailt hogy fél hétre ott leszek..Erre aztán nincs net és én csak onnan tudtam a számát(aláírása).Erre gondoltam hogy nem megy el a mail...Kimegyek a srác negyed 6-ra jön..6 ra odaért...Ez még nem gáz.De addigra odakint már megszerelték a netet(villanyoszlot csesztették hogy hálózatbővités).A mail elment hogy ott vagyok 1/2 hétre.Én meg nem mentem el.Számomat se tudja ): Írtam neki egy bocsánatkérő mailt.Csak az a kár hogy közel volt a Bluefish....Vettem egy Radeon 7000-est 8k-ért meg 256 mega 333ddr-t 8-ért.Meg egy spire Falconrock 2-t.ÉS MÁSNAP(MA)LEHET VISSZAVENNI AZ ÁFÁT Hogy ennyi agyam legyen egy napot nem tudok várni......A radeon-t visszavetetjük velük (levásárolom majd most lesz gép mert az átlagom is 4,1 meg már 2 éve várok azt ideje csak a kocsi szervizben van azt majd kocsival hozzuk haza a cuccost.) mert találtam egy Új radeon 8500-ast 128megásat 7600Ft-ért nettó.És akkor inkább olyant.Ja a gép a haveroméknak lesz a rammal meg mindennel együtt+600-as durci.Okes csak nincs hozzá ház meg még kéne 2k...De majd meglesz asszem.
VUUUCK

(#12) #53172992


#53172992
törölt tag

MEGVANNNNNNNNNNNN!!!!!!!
Ez a gép egy ÁLLAT!
Végre.
Ja és nem Falconrock2 hanem whisperrcok 4 van rajta ami ugyanaz(mindkettő rézmagos) csak a whisper 500 Ft-val drágább volt.És a gép most:
2500+barton(most3200+-on megy alapfeszen és telepítek+töltök+ez és nem fagy ki.Még a windows se volt a gépen se semmi már felraktam 3200+-ra :DD)
256 mega ddr 333(nem volt 400-as majd egy héten belül lesz és akkor megyünk érte addig ez,de ez is bírja a 200-as FSB-t.
80 gb maxtor 8mb cache 7200
spire whisperrock 4
400 wattos codegen
asus A7N8x-x (nem volt NF7 a bluefishben)
Meg egy bazinagy serverház(7xxxhufvolt 300 wattos wattos táppal az -3000 plusz beleraktuk a 400 w-ost az +6000) azé csak 7000 ft-volt mert ''kifutó darab és nincs p4-es csatlakozó)
Plusz egy DVD olvasó.
Na restart mert dxsetup.
Vuck

(#13) #53172992


#53172992
törölt tag

Na itt vagyok :DD
Király ez az optikai...Meg az egész.Vki írjon má nekem 57 fok az sok?Mármint 3200+-ra húzva.VKI aki ezt olvassa és 2500+@3200+Bartonja van!
Na így ni.Még mindig win98-van rajta de majd lesz ikszpé.Na mindegy.A puckány almát kicseréltem tegnap (ideje volt).Nemtok mit írni csak azt hogy:9600 3dmark(2001se build 330) szal tökjó.
Vuck

(#14) #53172992


#53172992
törölt tag

Még mindig viszi a 3200+-t...A panzers Fullon megy max felbontáson AA is..Az aa melett zenét halgatok+töltök és úgy 80 FPS nagyon durva..A patkány még mindig fura hangokat ad ki.....Mindjárt megyek oszt lehozom.Haveromat sikerült rábeszélnem egy videókártya cserére...Kb 2 Ghz-es gép alá(celeron sztem) van egy TNT2-ese...Szal nem jó a kombináció.Ma volt a névnapom, megkaptam a c++ könyvet a nővéremtől...Pihenek rá egyet...Nagyon durva!270 oldal kb és vaskos egy kicsit.Az optikai A4tech egér is állat.Meg az új bill. is.A proci most 40 fokos mert nincs terhelve.Akkor az jó?58 fölé soha nem megy játék közbe is olyan 57 fokos.Olyan stabil mint az állat...De jópofa..Megfogtam a videókarin is a RAM-okat és most már melegek :DD .A 633@790 celeron nem igazán dolgoztatta meg őket.
Nálunk van egy kis nemugrikbemilyen fajta kucsa olyan nagy fülekkel és úgy tud nézni hogyaznemigaz.Csak 8-asba megy az ember lába között ahogy lép és mindig előtted megy, pedig nem is tudja hogy hova mész (:
Vucktor

(#15) #53172992


#53172992
törölt tag

Na itt vagyok.
Hát igen régen írtam már.Nagyon régen.
A gép megy, hamarosan lecseréljük a 256 megás ramot egy 512-esre.Cserébe lemondhatok a vízhűtésről.Na sebaj.A vízhűtés annyiból állt volna hogy www.pixel.hu
azt ott van egy olyan hogy hűtők vagy mi.Ott van 99999.999-ért egy Zalman hűtőblokk és azt és onnan 2,5k lett volna egy nem vízbemerülős szivattyú (BEO állatkereskedés,ott a srác mondta hogyha PC-hez szertném akkor azt vegyem)
+500 forint lett volna a barkácsboltban a slag :(
Mindegy.
Nagyon bejön az a 6600Gt......Kéne eggy :DD
Majd karácsonyra gondoltam.Nemhinném hogy megkapom.Egyéptként sikerült a haveraim gépébe egy GF2Ti-t szerzenem.Vagyis nem is.Holnap hozza az osztálytársam.Kétezer forint :DDD.
Jó vétel
Na mindegy.
A patkánynak teljesen normális ha vérzik az orra.Mondták.A hülye hangjaira nem tudtak mit mondani.Megyek mer nem lett volna szabad gépenem lenyó előtt.........
Vuck

(#16) #53172992


#53172992
törölt tag

Hmmm..
Utazok el osztálykirándulásra...
Hát nemtudom..Tökjó,hogy még mindig nem találtunk fordítót c++-hoz(borland kellene), ilyen ''írd meg txt-ben másold be, fordítsd azt kinyomja hogy error ebben és ebben a sorban'' izé meg nemigazán jó...
A patkány vakarózik(még mindíg).Mint mindíg.A matekdogám csak nekem lett 5-ös az egész csoportból.A nyelvtanom meg 1-es.Na mindegy.
Matekból elnéztem egy feladatot, 4 feleadatból 4 hibátlan de az eggyik helyett mást kelett volna ,nekiáltam annak is ,de nemtudtam befelyezni(2 művelet lett volna).Erre ránézek a dogára,és látom hogy +5 pontal több lett a pontszámom a maxnál..Erre a többiek elkezdik hogy ''persze én megcsinálom a könnyebbet(ez jól írtam?)''.Könyörgöm d helyett a-t csináltam ugyanabból a feladatból!!!!!!!!!!!!!
Király.Gabóék gépe kiment áthozták.Táp kampó.Szegények.Nem egy miliárdosok ,adtam volna nekik tápot,de nem volt ATX-esünk..
VALAKI SEGÍTSEN A C++-AL!
VALAKI!
Vuck
Ui:Lehet hogyha nem találok c++ buildert akkor flash mx.Ismerek egy embert aki tud segíteni(macromedia(<-- ezt jól írtam :F)studio,flash mx programjai vannak+könyv)
Vuck2
:U

(#17) #53172992


#53172992
törölt tag

Huh de baromi rég írtam huhhhhhhhhh..
Na mindegy.
Most csendesebben gépelek mert elvileg nem ezt kéne csinálnom..
Haveroméknak összeállt a gépük..
Azaazzz:Abit KG(B??)7-E Durcás 650@950 , Spire Falconrock II, ddr 333 256.
S3 trio vagy vmi ilyesmi (LOL lehet bele memóriakockát tenni :DD), és egy 4Gb os vinyó amit próbálok eladni..Valami baja van a FAT-al aztán azé..De megy rajta a winfos.
Most winXp-m van ami sokkal lasabb.98 Rullz :DD
De jobb is nemarról van szó.
A Puckány itt ül az ölemben, nem híztam egy kilót sem asszem 59-60 között lehetek.
A gépre visszatérva: ma veszünk egy Radeon 8500 (nemLE) 128 Mb ost ami az enyém lesz azt övék a mostani....
Meglássuk.
Mondjuk 7500 Ft-ért megéri nem ( 6500- ért van 8500 LE 64.)
Meg majd veszül egy hangkártyát (ha van neked szólj, bár úgyse Fox(pro))
Láttam egy tök jó könyvet..Asszem c++ 21 nap alatt vagy vmi ilyesmi (500 oldal :))
Na majd az lesz.
A Patkány halál nyugodt, most éppen ''térdelek'', az egyik lábam a földön a másik a széken és a ''másik'' lábam és a hasam közé beszuszakolta magát azt ott elvan..
Nem is szaglászik.
De most igen mert megmozdultam.
Éppen a Sorstalanságot olvasom bár nem nagyon tetszik.Kissé cinikus.
Na mindegy.
Meg láttam egy baromi nagy DirectX-ről szóló könyet de az még várhat 1-2 évet :DD
Ennyi :
Én a görény.

(#18) #53172992


#53172992
törölt tag

Pál Detti :)

(#19) #53172992


#53172992
törölt tag

Váhh.
Komolyan, nem értem magam......
Van egy lány, mondta, hogy szerinte nekem van a legnagyobb szivem, és a legszebb lelkem a sulisok közül..Egyszerűen nem tudom elhinni..Én nem bírom ezt.
Komolyan.
Egyszerűen amit látok, elborzaszt, sikkes, és felszínes....
Normális az olyan lány, aki csak azért tart pasit, hogy legyen.Jah ezt csak azért mondom, mert vmikor a szerelemről volt szó nyelvtanon(Soha nem szoktam a suliról beszélni, talán én sem tudom miért, magam sem értem...)nah ez olyan 3 hónapja....Az egyik lány már megint játszotta az agyát, (semmi bajom vele, csak ez a szokás idegesít) mondom, a szerelemmel kapcsolatban mondott vmit...Vagyis inkább kifigurázta a tanárt...Szerettem azt a tanárt...Komolyan , őneki soha nem voltak velem szemben előitéletei..Tényleg, végiggondoltam (''Viktor az iskolai teljesítményed alapján biztos a te ágyad a legrendetlenebb'' Hát ehez mit szóljak..Ebben a félévben is nyertem versenyt..Kerületit .2. fizika of course..4-es lettem....) hogy ő mindíg fer volt mindenkivel...Szval a elkeztem ordítozni, hogy fogja már be a száját, mert mindíg ezt csinálja...És engem idegesít...Hátulról jön a hang hogy ''Ugyan viktor kuss már, egyszer te is leszel szerelmes''Ezt pont egy ilyen ember mondja???Ezt nevezi ő szerelemnek?Megosztja a gondolatait .??Nem .Őszinte biztos nem, mert akkor már nem járnának...Hűtlen szemét, egy rongy....Ő beszél erről nekem???Könyörgöm, az égre basszus.!
Néhány lányban meg csalódnom kelett...Megcsókolni vkit, akinek tönkreteszed a kapcsolatát, lehülyézed, leszemetezed, siratod a bnőjét?Aztán megcsókolod...Azután , miután láttad , hogy 4 ember ugyanezt teszi vele egy perc alatt...Undorító..Könyörgöm, érzelmek nélkül csinálják az egészet, csak azért, hogy vagánynak látszódjanak...És ez mondja nekem hogy én is leszek majd szerelmes...Mikor csak a tanárom védtem....
hülye p....
komolyan , az első csókon úgy kell átesni, hogy csak azért csinálod, mert ki akarod próbálni???Hú, na ez tényleg vagány...Igen, ilyen egy igazi nő!Nah ennél gyerekesebb dolgot el se tudok képzenli....De igen, ő érett.Igen, ő ugyanazt csinálja, mint egy 18 éves, akkor ő is van olyan.....Felszínes.
Komolyan ,ha szeretsz valakit....akkor nem nézel rá másokra, én legalábbis nem!.
Nekem tetszik ez az, emez, amaz..Dehát, IGEN, ez tök komoly, jaj viktor ,ezt te nem érted, nem vagy elég érett..15 vagyok ..Ő 13..Birom őt is..csak ez beteges....
Esküszöm az emberek olyanokat néznek ki belőlem....(fogalmazni meg nem tudok, összefüggéstelenek a gondolataim, mint ez a kis zárójeles rész is)...
Én egy embert szeretek, tiszta szívből, félvállról ÉLNI nem érdemes, akkor inkább halj meg.....
Nem érzem magam otthon ebben a világban, ez nem lehet ilyen szar.
Táborban sztem eléggé leittam magam..Sírva fakadtam...A barátom sírt, és én nem bírtam nézni.....igazából hosszú történet..
Komolyan a felnőttekről , lányokról, mindenkiről olyan képet alkotok, hogy ők nem olyanok mint én...Olyan szemetek, szennyesek, mocskok.De igen ők is ugyanúgy...Kétszinűség lengi át ezt az egész világot..Nagyképűség, lenézés.
Nah ..Játszok egy r&r.-t.A gittyóm második legvastagabb húrjának a hangolórésze egy fos.....Nemtom.csak a szólót tudom rajta játszani..Ehhmind1.
Hogy tetszhet valakinek ennyi ember..Jah igen , ő tudja mi az a szerelem....Ő érett én nem...Semmit nem tud é éretlen...
Vucktor

(#20) #53172992


#53172992
törölt tag

Hmm.
Itthon ülök, monitoron a lábam....
Asszem mostanság lesz az elektoakusztikusom meg....
Néha úgy érzem, hogyha nem ismertem volna meg mennyivel jobb lenne.
Nem kéne lefognom magam, szabadabb lennék...Ő meg ide se szól, ha elmegy, vagy bármi...
Ez az üzenet megjelölt :)
Különös egy lány, tök más mint én.
Sztem rohadtul nem illünk össze....Áhhh nemtudom....
Még jó, hogy erkölcsileg oké...aztán..
Más világ mint én.
ő mondta.
Sztem pár hét- hónap-nap- nemtudom, és otthagy.
Azért egy kapcsolatot nem ilyennek képzelek el, és ezt nem is nevezném annak.
Nem érzem azt, hogy egy picit is a fejében lennék...
Hát sz@r ahogy van..
azonfelül iszonyat kedves, aranyos, meg minden...de.
Olyan dolgokat képes hozzámvágni néha...Ehh beleképzeli azt amit akar hallani abba amit mondok, ha ez így érthető volt.
Sokkal jobb is lehetne
Bazdmeg egész nyáron 6 x-5x láttam
!
Jó, részben az én hibám is..
Nagyon nem én vagyok az első neki..
Komolyan, úgy érzem, hogy csak azért vagyok, hogy legyek
Sok lány van, akivel tök jó lenne minden...Csak én szeretem..
Amikor ott van...Akkor nagyon jó..
arra gondolok..hogy csak ki kéne használnom a hátra lévő időmet...Addig is jól érzem magam vele, amíg lehet...
Lehet, hogy csak beleképzelem, mittomén...Nem tudnám otthagyni..
Viktor

(#21) #53172992


#53172992
törölt tag

UP:D

(#22) #53172992


#53172992
törölt tag

Najó figyelj, nem tudom most mi bajod, de nyilván nyomós
okod van rá, ha ennyire kivagy. Tényleg nem értem mit
csinálhattam, nem tudok rájönni mit baszhattam el ennyire,
de nagy dolog lehetett. Ettől függetlenül rosszulesett amit
mondtál, és bocs hogy mondtam azt a koptatós dolgot, nem
azért mondtam, hogy beleszóljak az életedbe, tudom, hogy
semmi közöm a csajügyeidhez, nem gondoltam teljesen komolyan

azt a dolgot. Ettől függetlenül, ha Az esett rosszul és
amiatt haragszol rám ennyire, akkor bocsánatot kérek érte.
Ha ezt vetted annak, hogy nem hagylak élni, vagy azt, hogy
rádköszöntem vagy valami, akkor azt is sajnálom és komolyan
mondom, nem ''ál''sajnálomok ezek meg ilyesmik. Úgy éreztem,
hogy kezdünk tényleg jóbarátok lenni, és bánt, hogy most
valamiért ennyire megharagudtál rám.

Sajnálom, hogy ezzel valami véget ért, mert gondolom valami
véget ért, ha ennyire drasztikus változtatásokra szántad
magad. A neved is rosszul esik, nyilván érted mire utaltam,
de bizonyára azt sem véletlen írtad át. Szóval, hogyha
ezennel ennyi voltam neked, ennyit jelentettem, hogy
valamivel ilyen gyorsan el tudtam cseszni, akkor csak
szeretném megköszönni ezt a fél évet és hogy itt voltál nekem

amikor szükségem volt rád. Köszönök mindent amit adtál, és
mindazt az időt amit velem töltöttél. Soha nem fogom
elfelejteni. Sokat jelentesz nekem, akármi történjék is, ha
nem is szerelemmel szeretlek, de valami mással teljes
szívemből.
Köszönök mindent
Detti
puff.

Én nem mindig voltam biztos benne hogy szeretsz.
Tudod, hogy szerettelek, az is elég egyértelmű volt.
Hónapokon át szerettelek teljes szívemből, és emlékszem,
amikor a Máté azt mondta nekem, hogy össze akarsz velem
jönni legszívesebben kiugrottam volna az ablakon, hogy
tudjam igaz-e, mert annyira boldog voltam. Aztán teltek a
napok...emlékszel arra az estére, tudom, hogy emlékszel.
Kivoltam miattad, hogy csak vártam és vártam és habár úgy
éreztem érzel valamit irántam nem történt semmi.

A Dávid hirtelen lépett be az életembe, még hetekkel később
is volt, hogy ha valami olyat csináltál, akkor egész éjszaka
fentvoltam, mert gondolkodtam, hogy mi legyen most, mit
csináljak. Mikor először mentünk ki gitározni és hazafelé
meg akartad fogni a kezem, akkor az jutott eszembe, talán
mégis akarsz valamit. De addigra már késő volt,
elutasítottam, és reménykedtem benne, hogy ezzel a te
részedről lezártam a dolgot. Jól tudom, hogy még Egyiptomban
is írtam olyan levelet a Nikinek, amiben kétségbe voltam
esve, hogy mit csináljak. Valahol még szerettelek, de bíztam
benne, hogy te nem így vagy vele, nem akartam hogy te is
átéld ugyanazt, amit én.

Ezután megint jóidő eltelt és nagyon boldog voltam, mert nem
mutattad jelét, hogy szeretnél. Örültem, hogy a te részedről
én már csak egy lány vagyok a sok közül és így nem éreztem,
hogy el kéne mondanom a Dávidot. Sokszor eszembe jutott,
hogy elmesélem, de valami mindig visszatartott, mostmár
tudom, mert akkor nem bíztam benned, tulajdonképpen
semmilyen belső dolgot nem mondtam el neked.

Amikor mégis elkezdtünk méylebben beszélgetni akkor megint
nagyon örültem, hogy mostmár igazi barátok lehetünk, és hogy
van valakim, akire mindig számíthatok. Viszont egyszer
megsejtettem valamit, volt egy olyan érzésem, hogy talán nem
csak barátságból vagy velem annyit...elkezdtem emlegetni a
Dávidot, célozgattam rá, nem túl feltűnően, mert mondom, nem
voltam biztos abban, hogy érzel valamit, és féltem, hogy mi
lenne, ha elmondanám. Nem tudom mitől féltem, de nem mondtam
el. Aztán kedden ugye találkoztunk és akkor világossá vált
előttem, hogy mit érzel, kicsit dühös is voltam magamra,
hogy biztos azért van, mert olyan közvetlen voltam és azt
hihetted, hogy van valami. Ezért, ha nem kérdeztél volna rá,
akkor este mindenképpen elmondtam volna, hogy van valakim.

Megkérdezted, elmondtam. Nem láttam rajtad, hogy
különösebben bántana, vagy meglepett volna, teljesen
megnyugodtam, hogy akkor ezekszerint már rájöttél, vagy a
Marcell elmondta, vagy valami ilyesmi. Szóval örültem, hogy
nem bántottalak meg. Aztán tegnap este amikor rádköszöntem,
éreztem, hogy valami nincs rendben. Írtad azt a bizonyos
mondatot, amit tényleg nem gondoltam komolyan, csak amolyan
nemistudom, hülyeségből mondtam, vagy ilyesmi.

Nem gondoltam, hogy idáig fajul a dolog, hülye voltam
belátom, meg kellett volna mondanom, de tudod bennem volt,
hogy meddig is vártam arra, hogy köztünk legyen valami, és
most, hogy végre ilyen jóban lettünk, kár lenne elmondani.
Én azt hittem csak barátság. Lehet, hogy sokkal előbb is
észrevehettem volna, hogy te többet érzel, de mindvégig
teljes szívemből bíztam benne, hogy csak én éreztem így, és
hogy neked nem kell bejárni az én utamat. Ha most előről
kezdhetnénk elmondanám, mert én soha sem akartam, hogy ez
legyen belőle, sosem akartalak emiatt elveszíteni.

Lehet, hogy te sok lánnyal vagy közel ilyen jóban, vagy még
sokkal jobban, ennek csak örülni tudok, szerencsés vagy.
Nekem nincsenek igaz barátaim, csupán a Niki és te. Nekem
igazi kincs egy ilyen barát, mert nem könnyen adom a fejem
arra, hogy megosszam valakivel a belső dolgaimat. Szóval..

Hogyha örökre leírtál, és már soha többé nem leszünk jóban,
akkor meg tudom érteni. Hülye voltam, nagyot hibáztam,
elismerem és hidd el, nem vagyok büszke rá. Jó okod volt rá,
hogy meggyűlölj...vígasztalom magam azzal, hogy neked van
igazad és tudom, hogy ez így van.
De akkor is fáj, hogy vége. Fontos vagy nekem, és ezután is
az leszel, de túlságosan szeretlek ahhoz, hogy most
elkezdjem védeni magam. Nem éri meg...mit érnék el vele?
Amit megtettem megtettem, már nem éri meg eltussolni.

Mindig is azt vártad tőlem, hogy őszinte legyek. Hát most az
voltam. Mindent úgy írtam le, ahogy történt, ahogy én akkor
éreztem, semmilyen helyesbítés nincs benne, ami javíthatna a
helyzetemen.

Hogy mit teszel, az a te döntésed. Én nem haragszom rád,
egyáltalán, nincs is miért. Se okom, se jogom nincs rá. Ha
úgy döntesz, hogy végleg kitörölsz az életedből, nem mondom,
hogy megértem és egyből elfelejtelek, de talán majd egyszer
sikerül megértenem. Elfelejtenem téged nem, arra soha sem
leszek képes, ahhoz túl mélyen vagy a szívemben, de
megérteni talán egyszer megtudom majd...

Detti
paff

Szia
Tudom, azt írtam, hogy Dettid, meg hasonlók, de nemistudom.
Nekem azok nem sokat jelentenek, engem senki se hív
normálisan és én is több fiút szoktam csak úgy spontán
''édesem'' ''kisszivem'' ''drágám'' satöbbin hívni és lévén ők is
ezt teszik fel sem tűnt.
Az pedig, hogy aranyos vagyok? Hátnemtom...nekem ez is
hétköznapi, teljesen átlagosan fogadtam azt is. Ha azt
mondtad volna, hogy mittomén csodálatos vok akkor azt
teljesen máshogy reagáltam volna le. De persze már mindegy,
ez is csak egy a sok dolog közül amiről nem beszéltem neked.
Mondom, én nem tudtam, bármily nehéz is elhinni, hogy te
többre vágysz. Lévén előtte nem igazán mutattad jelét
érdeklődésnek én úgy voltam vele, hogy akkor csak barátok
vagyunk.
És ismerem a szabad vagyok érzést, hidd el nekem. Mert
3hónappal ezelőtt pontosan ugyanezt éreztem, akár elhiszed
nekem, akár nem, éppen így éreztem én is, csak nem ilyen
sokáig. Kevesebb ideig voltam bizonytalanságban, mert a Niki
viszonylag hamar behozta a Dávidot az életembe.
Nekem könnyebb volt talán, mint neked..nemtudom, de
szerintem biztos. Jobb helyzetben voltam, mert nem a semmibe
érkeztem a sok hónap után.
Igazad van, nem gondoltam bele. Mert nem számítottam rá,
hogy így érzel, hogy ennyire komoly a dolog. Szerettem volna
jóbarátod lenni, miután már nem éreztem irántad többet ennél.
Hogy miért tettem? Nemtudom. Nem tudok többet annál amit az
előző levelemben leírtam...gondolkodtam már rajta, hidd el,
de nem jutottam semmire. Nem tudom megmagyarázni...talán nem
is lehet.

Rendben van...akkorhát, keress meg, hogyha elérkezettnek
érzed az időt és akkor talán sikerül megint egyenesbe
jönnünk...én hiszek benne, és várni fogom a leveled.
Detti
hát igen........
Köszönöm.....
Így talán már jobb.
jobb mint az utóbbi 1-2-3 hónap :(
Alig sírtam..
Viszlag.
csak 3 napig.
talán 5.
de vége.
és érzem, hogy a MAGAM URA VAGYOK!....És ez most még jó is...
Vuck

(#23) #53172992


#53172992
törölt tag

Mindennap így fölkelni...
Mindennap boldogabb vagyok..
Kicsit kihevertem magam....
De még így is sz@r vagyok...

(#24) #53172992


#53172992
törölt tag

Ez van...
hamarosan jön egy 6600 az majd megdobja a hangulatot :DD

(#25) #53172992


#53172992
törölt tag

When you were young and your heart was an open book,
You used to say live and let live.
(You know you did, you know you did, you know you did.)
But if this ever changing world in which we live in,
Makes you give in and cry...
Say live and let die.
(Live and let die.)
Live and let die.
(Live and let die.)

What does it matter to you?
When you got a job to do you gotta do it well.
You've got to give the other fella hell.

You used to say live and let live.
(You know you did, you know you did, you know you did.)
But if this ever changing world in which we live in
Makes you give in and cry,
Say live and let die.
(Live and let die.)
Live and let die.
(Live and let die.)

Hello
Megint back...

Ittvagyok.
Detti szakított a barátjával..Nagyon sz@r volt.
Borzalom ez az egész....
''Rájöttem 4 hónap alatt, hogy sohasem leszek olyan fontos mint neki a bringája''..
Nem bírok élni.Nem tudom hogyismondjam...Magam jól érezni....
Nem is értem, hogy mi van..
Szeretem.
Hello!Járhatnánk megint..?(LOL megint..........................mind1).
Mit történik mi van:(
Alakul az új zenekarom...
Próbaterem.
Zsír lesz.
Erősítő.
énekre..
350 W névleges azaz... kb 280 lesz..Elég:)
60 W +60 W gitárra...
2 kombó..
Basszusra még nem tudom.......
Van egy elektronikai zseni srác, az csinálja.
3
8.-os.
:DDszappanosdobozból 3 sávos keverő :)
ügyes kissrác.
Annyira sajnálom ami itt történik.
Már.
Régebben tetszett valaki...Akkor olyan fura volt.
Semmi érzés nincs bennem üres vagyok.
Szval....
Van egy lány.
Beszéltem vele gólyatáborban 10 percet.
Folyamatosan (najó, szünetekkel) nézelődik rám..
És olyan fura....Köszöntem neki egyszer és rámosolyogtam....
Széles mosoly, sűrű integetés.
Remélem én értem félre :S
Vuck

(#26) #53172992


#53172992
törölt tag

Elég vegyes érzés utólag ezt itt olvasni..vegyesen rossz
így utólag detti levele jól hangzik..csak ekkor se mondott igazat.vicces ember.
jó tudni ehez, hogy utánna egy hónappal szakított azzal a dávid sráccal, én nem tudok a kapcsolatukról semmit, nem is nyilatkozom( előítéletei mindenkinek vannak....), de azért szakítottak, mert a srác 1 hétig föl se hívta amikor dolga volt..biztos nagyon szerette őt a detti teljes szivéből..igaz szerelem..meg a srác is.mert ő ám nem olyan lány, ő különleges.. különlegesen szemét.
hát és akkor ezt nekem meg is írta, én fasz meg örültem..vagyis sírva fakadtam. de utánna hát még 1 próba..
jól haladtak a dolgok, egészen addig amíg azt nem mondtam neki, hogy '' pszichológiai eset vagy''.hát nyilván, az emberek attól haragszanak meg ami igaz rájuk...ez nyilvánvaló, én pl elég ideges lennék hogyha ezt az esetet emlegetné valaki, és hozzá még hogy milyen béna voltam..hülye dolgokra nem reagálok, és senki más sem..
nos miután ezt mondtam mint egy fal, tipikus mentalitás, persze, mondta, hogy én nem értem, meg magyarázott mindent, a lényege az volt, ahogy minden ilyen embernek (nem vagyok beteg, nem vagyok beteg..beteg.. persze, nem vagy az, aki az az menjen pszichiáterhez, akinek LELKI problémái vannak az pszichológushoz..de nem ő nem beteg.)
ettől a mondattól kezdve, 3 -4 nappal(nem emlékszem) elhívta a volt eggyik legjobb barátom, (akire persze máig se haragszom, csak tudom, hogy nem lehetünk barátok, de vele no offense) amikor találkoztunk.azóta ők összejöttek, amiben semmi baj..(lassan éve..talán?).
ezt persze sose mondta el ,hogy ezért haragudott meg..nyilvánvaló..akkor nem is szólt, fél év múlva hozzámvágta..épp amikor képes voltam nem köszönni neki, amikor a barátjával volt...krva szar volt, barátjával kezetfogtam..rá csak visszanéztem, de nem láttam a szemét.. nemtudom rossz volt..padon ültek... és akkor hogyhogynem szüksége volt rám, hogy kiosszon..fél óra után amikor elkeztem mondani az én problémáimat akkor ''jaj már nincs kedvem veszekedni''..jah oké:)
és mondta megint amikor megkérdeztem tőle, hogy mi van, hogy ''nem tudtalak olyan szintre helyezni..sajnálom.barátság igen..barátom.legjobb..igen, tisztellek stb.) jó, gondolom, kedves dolog így beletiporni más emberbe..szép tőle..
hozzáteszem ,hogy az 1 hét alatt se jártunk (nagyon rossz érzés volt...valahogy azért a megalázottság bennem volt végig..csak a kezét fogtam max).
de én neki sokat jelentek.
hozzám se szól, csak ha baja van, amúgy semmit nem közölne velem soha, gyakorlatilag addig volt rám szüksége amíg nincs pasija...
frusztráló.
most ez kb 1 éve volt...nemrég szedtem ki msn-ről egy kedves kis vita után.....
kicsit illuminis állapotban voltam, és kerestem valamit(kit) és kelett hozzá a barátja száma(Csabi ).
fölhívtam, de végig a hányinger kerülgetett.nem akartam hogy tudja. hogy kivagyok.
rájött egy jellemző szavamból ,amit használok, hogy én vagyok, deee mondjam meg a nevemet..megmondtam, probléma megoldódott.
másnap
''szia''
''szia, klassz volt a tegnap este''
''gracca a bebaszáshoz''.
''nem basztam be, csak be voltam csiccsentve''.
''jaj igen''
'' igen''(nem szószerinti a szöveg)
és innentől hogy én miért nem vagyok képes a nevemet megmondani, meg a barátja nevét kimondani.
és leírtam
hogy megalázó volt.
és ha már tudja ki vagyok, miért kell erősködnie?jó érzés neki?
és mondtam, hogy iszonyat önző ember..
ezt se lehetett vele megbeszélni( hogy én miért ragaszkodom ehez..mindent elmondjak neki.. fél évbe került ,hogy megérse hogy gondolkozom..fura ez másnak 1 h alatt megy...)
és ekkor hát mivel láttam ,hogy nem tudok vele beszélni, meg aberrált picit, meg mindent ötször kell elmondani ,hogy megértse( egyépként memóriában, talán racionalitásban okos lány... csak van amihez segghülye. pl empátia. itt nem eq-ról beszélek, hiszen az embereket (engem pl kihasznált, átbaszott) alaposan kiismerheti( természetesen a cselekvése ok-okozataikat, nem a gondolkodás , látásmódjukat).
msn-ről leszedem.
otthagyom.
iwiwről ő
nem tiltottam le..
nyilván belépett az msn-embe(megadtam neki a jelszavam, de nem fogja megváltoztatni..tudom:) )és látta ,hogy törölve..csutak).
jó érzés volt..
nem a szabadság, tőle már nem függök, persze nem fogom elfelejteni.
Viktor? Viiiktttoooorr???

(#27) #53172992


#53172992
törölt tag

NEM LETTEM HIMSOVINISZTA.. csak hogy tudjátok:)

(#28) #53172992


#53172992
törölt tag

Talán 3-4 éve a legkiegyensúlyozottabb életszakaszomat élem.
Persze apró problémák most is vannak, de megtaláltam azokra a dolgokra a választ, ami a gondolataimba vágott szüntelenül.
A saját gondolkodásom alapjait, és hogy mit miért teszek..mit és hogyan.
Jobban megértem a körülöttem lévő embereket.
de ez sok dolgon nem segít.van amit nem lehet megmagyarázni.
..
egyszer nem is olyan régen, hajnali 3 körül, valamilyen parkban kint ülve, ismerőseim eldobtak egy sörösüveget, ami hát ugye összetört..aznap láttam őket először, 1-2 kivétellel.
jött két bringás srác, akik mondták hogy szedjük össze, meg ne hajigáljuk már el.
én odamentem összeszedtem ,mert mondtam, ''van időm'' és volt is, talán kedvem is.
És leálltam azzal az 5 db 30 éves bringással beszélgetni..
fél óra beszélgetés után mondta az egyik a szavaimra, hogy ''te nagyon keserű ember vagy''..
Olyan száraz a gondolkodásom, azon kívül, magamat nem érzem annak.
én is ösztönösen jót akarok, magamnak, aztán másoknak..ezt nem próbálom magyarázni.
mindent ami létezik a világon meg lehet érteni és el lehet fogadni és lehet szeretni.
én is hiszek valamiben.csak annyiban, hogy az okozatból következik az ok..
nem tudok minden mélységig leásni.
bármilyen témában lehet beszélgetni, csak olyan mélységekben kell lerakni az alapokat ,amiben minden fél eggyetért.
ha a másik fél alapigazsága, hite egy szinten van, és annál alább nem hajlandó adni, akkor vele érdemes vitatkozni?
Egy lányismerősöm szerint, az élet fontos dolgaiban csak 1 igazság van, és csak a jelentéktelen dolgokban van több..
tegyük föl , minden ember gondol valamit, amit tud, amire rájött, és vannak dolgok amiket a génjeiből kapott.ez a kettő játszik szerepet a döntéshozatalban..ha ezt valaki nem hiszi el, ott értelmetlen folytatni.
ha valami neki ösztönös, arról nem tehet, tehát igaza van, ha valamit gondol, de csak részlegesen tud, arról sem ő tehet, hogy nem tudja a másik felét, tehát igaza van.
ahány ösztön és tudás, annyi féle igazság van.
Valaki ezt képtelen elfogadni..
Vuck

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.