Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Vikthor válasza xuldar (#299) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ok, majd megdumáljuk még. Kiírom neked akkor az összes koncertfotókat, bár az Arcturus nem lett túl jó... :( Viszont egy csomó Gorgoroth kép jó lett! Video is van... monnyuk az csak hab a tortán. Ja, Csihar büntetett a hangjával, de sztem ez a 1394 Firewire zenekar elég gázul játszotta a Mayhem számot.

Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#302) LJoE


LJoE
senior tag

november 21. E-klub

Rage + Dead Soul Tribe

jegyár: 4000 HUF

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#303) xuldar válasza LJoE (#302) üzenetére


xuldar
őstag

Ja, nagyon régóta vadászok már a Dead Soul Tribe-ra, de amikor egyedül jöttek volna Debrecenbe, elmaradt :((( Mindig olyan főbandákkal jönnek, akik nem érdekelnek, és nem fizetek ki annyit a jegyért (+vonatjegy).

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#304) Dilikutya


Dilikutya
félisten

a Dead Soul Tribe-nak mi köze a RAGE-hez? nem kimondottan azonos a közönségük sztem

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#305) alitak


alitak
senior tag

Szabad beajánlani a noveber 6.-án esedékes Ossian koncertet? :B

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#306) Dilikutya válasza alitak (#305) üzenetére


Dilikutya
félisten

nem :P najó, csak vicceltem :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#307) benyo


benyo
tag

október 16. Csolnok művház
stainless steel, demonlord, wackor + még 3kisebb helyi banda

HAÉRTMIGO

(#308) LJoE válasza Dilikutya (#304) üzenetére


LJoE
senior tag

tényleg nem, de egész őszi turnét együtt nyomják
élőben eddig csak Dead Soul Tribe-hoz volt szerencsém (NAGYON JÓK!)
viszont én pl. a Rage-t is szeretem
hangulatban azért hasonlít kicsit, de tényleg nem ugyanaz a kategória

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#309) Dilikutya válasza LJoE (#308) üzenetére


Dilikutya
félisten

DST-t nem ismerem, a RAGE-től is csak az új lemezt, az viszont odatesz rendesen

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#310) LJoE válasza Dilikutya (#309) üzenetére


LJoE
senior tag

DST tulképp az ex Psychotic Waltz-os Buddy Lackey alias Devon Graves bandája
a PW hangzásvilága bekerve némi Jethro Tull-al (nagy JT fan a fickó, néha fuvolázik is), maga mellé gyűjtött néhány fiatal zenészt, és valami kegyetlen energikus a dolog

Rage utolsó lemezét meg pl. én nem ismerem, de ha van olyan zúzós, mint a Unity akkor... :DD

Szerintem azért összehozható a két banda egy fedél alá
(kevésbé erős a kontraszt, mint Fekete sereg <-> Edguy (pedig volt előzenekar wigwamban))

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#311) xuldar válasza LJoE (#310) üzenetére


xuldar
őstag

Néztem a DST honlapját, nov. 21-én is lesz koncertjük Pesten. Sehol nem találtam meg, hogy önálló lesz, vagy vendégek lesznek megint. Jó lenne megtudni, mert egy önálló koncertjükre elmennék, míg egy főzenekarért nem fizetnék 5-6ezret, amit nem is ismerek. Plusz a vonatjegy.
Ha esetleg tudsz valamit erről azt alkalomról, ne hallgasd el! :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#312) Vikthor válasza xuldar (#311) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nagyon zsír a CD! :D Thnx még1szer. Majd ütközünk.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#313) LJoE válasza xuldar (#311) üzenetére


LJoE
senior tag

A Rage tíz éves jubileumi turnéja alkalmából lesznek vendégek.
Tehát neked ez sajna nem kifejezetten jó hír.

(Még tavaly voltak itt főbandaként és jó sokat és qrvajól játszottak a Megapubban, kár hogy arra nem sikerült jönnöd)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#314) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Ma lesz Mortiis koncert a Vörös Lyukban, aki tud és érdekli az menjen. Én nem tudok menni, pedig akartam...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#315) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Volt valaki tegnap Mortiison?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#316) xuldar


xuldar
őstag

Vikthor, majd küldenék egy e-mailt, hogy az Arcturusból mely képeket és hova kellene feltenni. Kb 10-15 képről lenne szó. 3 szomszédnál sem tudtam feltölteni mindent :(
Megköszönném, ha megtennéd. Mondjuk egy sör a következő koncerten? :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#317) Dilikutya válasza LJoE (#310) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az új Rage, a Soundchaser valami eszméletlen jó. Az Unity-ről csak az egyik klipes nótát ismerem, az is nagyon odatevős:) A Soundchaserről mindenhol csak áradoztak, és bár a kritikákkal nem mindig értek egyet, ez most rendben van nagyon.
Más:
Február 4-én a PECSA-ban Kreator és Dark Tranquility koncert lesz. Fincsi :) Főleg annak aki vevő a jóféle thrash, és dallamos death metal muzsikára.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#318) Csazsol válasza Dilikutya (#289) üzenetére


Csazsol
aktív tag

Bocsi, de Hangya és Barbaró az agytröszt, Szasza ''csak'' előadja - mondjuk profin....

Vagyok

(#319) Csazsol


Csazsol
aktív tag

Okt 31 Pecsa

Forr-A-Dalom

Vagyok

(#320) Dilikutya válasza Csazsol (#318) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én ennyire nem vagyok képben róluk, csak annyit tudok hogy Barbaró és Szasza van benne. Mondjuk ez sejthető volt, hogy nem szasza az értelmi szerző:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#321) Csazsol


Csazsol
aktív tag

Holnap PeCsa...

Vagyok

(#322) Junkie válasza Dilikutya (#320) üzenetére


Junkie
aktív tag

Amiben Barbaro a zenei ''agy'' az rossz nem lehet.... He has a magician hand on the fu**ik guitar

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#323) LJoE válasza Junkie (#322) üzenetére


LJoE
senior tag

még az is lehet :D

sörkertben hallottam őket a nyáron Black-Out előtt többször is

először sírva fakadtam :O aztán sírva röhögtem :O :D aztán csak röhögtem :)) utána pedig vártam, hogy legyen már vége ennek a kínszenvedésnek :((
(lehet, hogy csak az volt a baj, hogy józan voltam :DD)
Lakodalmas Lagzi Lajos hard rockba öltve, hát ezt azér csak nem kéne :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#324) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Egy kis ajánló:
Gecizők koncert :D
Időpont: 2004. december 14.
Helyszín: Süss Fel Nap

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#325) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Jan Garbarek mikor lesz? Vagy már volt? Lehet lekéstem... Szereti azt innen vki?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#326) LJoE


LJoE
senior tag

''HIGHER THAN THE SKY, WE'RE HIGHER THAN THE SKY''

Hát ekkorát már rég buliztam. Rage-ék nagyon odatették magukat.
Mike ''Super Troll'' Terrana egy kib@szott duracell nyuszi, sok dobszólót hallottam már, de ilyen szinten energikusat soha.

NAGYON NAGY VOLT AZ EGÉSZ BULI! :))

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#327) Gomez


Gomez
aktív tag

Az itt mostan a nagy kérdés, lesz-é jövőre Magyarországon is Iron Maiden koncert? Hallott már valaki esetleg félfüllel valamit a dologról?

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#328) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Nem tudtam kimenni a Brigivel a Kosheenra mert elfogyott a jegy! :((

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#329) duracell89 válasza LJoE (#326) üzenetére


duracell89
senior tag

megható :O:DDD

(#330) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ha ez igaz lenne...
Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#331) Integra


Integra
titán

február 9-10 yamato - the drummers of japan
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#332) Vikthor válasza Integra (#331) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Na ide megyek a Brigivel... :D az 5. sor.. :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#333) Integra válasza Vikthor (#332) üzenetére


Integra
titán

mennyi volt neked a jegy?

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#334) Mennyi?


Mennyi?
aktív tag

Info:

''Monsters of Chaos'' Tour 2005
Morbid Angel /Klasszikus felállás/+vendég
2005.04.03.
Wigwam 20:00
Jegyár: 4500.-

(#335) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Március 10, Metal Mania. PECSA.
Cradle of Filth, Moonspell, Sin of Kain, Watch My Dying, De Facto, Dethroners. Állítólag lesz Opeth is.
Beugró 6200 elővételben, helyszínen 6900.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#336) Vikthor válasza Dilikutya (#335) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Opeth????

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! :Y

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#337) _az válasza Integra (#331) üzenetére


_az
senior tag

háhááá pont ezt kerestem! :D

az

(#338) Dilikutya válasza Vikthor (#336) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez csak pletyka szinten, ahol a Metal Mania-ról már olvastam, ott nem említették sehol sem, bár lehet csak végleges lista nem volt még. Egyenlőre mérget ne vegyél rá :) A honlapjukon ''upcoming gigs...'' van kitéve, nincsenek dátumok.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#339) Sihto_ válasza Dilikutya (#338) üzenetére


Sihto_
tag

Hello Dilikutya(?)
Ez nem volt szép tőled: http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=129562&arc=f

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#340) Vikthor válasza Sihto_ (#339) üzenetére


Vikthor
nagyúr

a topicod egy kicsit LOL... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#341) Dilikutya válasza Sihto_ (#339) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sajnálom. Ez egy olyan dolog, amiről nincs mit beszélni. Azok a topikok bennem legfeljebb a szánalom érzését ébresztik a nyitójuk iránt... örülünk, hogy nincs köztünk, nem kell, hogy topikja is legyen. Az a gyerek csak f@**ságokat írt, de a sok baromságból egyet se tudott fotóval illusztrálni. Ellenben ha valós tényekkel állították szembe, hajlamos volt egyszerűen tudomást sem venni róluk, és egyszerűen nem válaszolt (mivel az ő képességein túlhaladott az már). Az XP-ről összeállított 30 pontja, hogy miért szar, tételesen cáfolható. Ami esetleg valós tény lehet (qbasic kompatibilitási problémák), azok meg a problémás szoftver hajlott korából adódnak. Komolytalan... nagyvonalakban ezért nem kell topik neki, és ezért nem komolynak az általa felhozott témákat sem. Pár hónap alatt tucatnyi szürreális dolgot vetett föl, de egyet sem csinált meg, ettől kezdve őt nem lehet komolyan venni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#342) Vikthor válasza Dilikutya (#341) üzenetére


Vikthor
nagyúr

remélem lesz opeth, nem voltam a 2k4-esen... :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#343) Dilikutya válasza Vikthor (#342) üzenetére


Dilikutya
félisten

MetalMania - Opeth nélkül
[2005. január 21.]


A márciusi, Pecsás Metalmania fesztivál szervezői az alábbi hivatalos hírt küldték nekünk: ''A HammerWorldben megjelent hirdetésünkkel ellentétben, sajnos nem lép fel az Opeth a MetalMania fesztiválon, mivel a lapzárta után jelezték, hogy a korábbi tervekkel ellentétben ütközik a fesztivál idôpontja a stúdiófelvételükkel. Ami viszont már biztos, hogy a Katatonia jön. Az esetleges kellemetlenségért elnézést kérünk, az Opeth részérôl pedig tervben van egy magyar fellépés még az év elsô felében.
A fesztivál jelenlegi programja:
Nagyszínpad: CRADLE OF FILTH, APOCALYPTICA, MOONSPELL, KATATONIA, DE FACTO, WATCH MY DYING
Plusz egy nemzetközi zenekar lekötésén dolgozunk jelenleg is.
Kisszínpad: AGREGATOR, CASKETGARDEN, GIRE, THE DETHONERS, GARDEN OF EDEN, TESSTIMONY, SIN OF KAIN''
Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#344) Jáger válasza Dilikutya (#343) üzenetére


Jáger
csendes tag

Túl szép lett volna, pedig én is ráizgultam a hírre kegyetlenül. De hátha lesz külön koncert. A tavalyi Opeth koncertről csak annyit, hogy ahhoz képest, hogy egy USA turné után nyomták holtfáradtan, valami über-istencsászár volt. Milyen lehet mikor pihenten myomják? Csak azt nem értem, hogy miért E-klub, miért nem vitték át a pecsába?

(#345) Vikthor válasza Dilikutya (#343) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Akkor majd erre várunk: ''az Opeth részérôl pedig tervben van egy magyar fellépés még az év elsô felében.''

:))

Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#346) Dilikutya válasza Vikthor (#345) üzenetére


Dilikutya
félisten

Épp linkelni akartam: Bővebben: link :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#347) Loopus


Loopus
tag

Bepofátlankodok én is :). Ha esetleg éli vki a progressziv zeneket: Fates Warning, 02.16, Wigwam, 4900.-.

(#348) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Black Sabbath - eredeti felállású buli!
[2005. január 29.]

Június 20-án, Bécsben meg lehet nézni az eredeti felállású Black Sabbath-ot. Jegyek jövő szerdától válthatóak Bécsben, de valószínűleg itthon is lehet majd zsugát szerezni. Az előbanda a Velvet Revolver lesz.
Forrás: Bővebben: link

Ezt nem hiszem el... mire erre nekem lém lesz, rég elkelt az összes jegy... mert secperc alatt elviszik, az biztos. Istenem... ide miért nem jönnek?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#349) Vikthor válasza Dilikutya (#348) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ez a Katatonia egy kicsit felizgatott... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#350) Sir Tyudor


Sir Tyudor
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék tőletek segítséget kérni!

Kellene nekem a ''Children of Bodom Live in Seoul 2001 04 05'' Komcertnek a borítója.
Ha valamejikőtöknek megvan, elküldené nekem?
Cím: sirtyudor@tvn.hu

Köszi.

Mindenki azt monda, hogy az AMD kevesebbet tud mint az Intel. Ezért olcsóbban is adják! Szerencsére nekem is AMD-m van! ---------www.rom.by---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.