Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) anulu válasza Stimpy (#496) üzenetére


anulu
félisten

új albumuk megvan? unokanővéremtől ezt kaptam szülinapomra :) nagyon jó, bár elsőre kicsit furcsa volt :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#502) anulu válasza Alvin_ti4200 (#500) üzenetére


anulu
félisten

naon helyes! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#503) gyufa


gyufa
tag

HoldXTrue lemezbemutató!! Rocktogon, Szombat! 800ft 19:30. Sage, Tisztán a cél felé!
Nem mintha bárkit is érdekelne

(#504) Hellfire


Hellfire
tag

Vasárnap lesz Morbid Angel a Wigwamban jön valaki?

Gyerekkorában mindent megengedtek neki csak a gázcsapot nem.

(#505) Vikthor válasza maniac (#499) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Hali Maniac!

Sztem arra nem megyek, jó zene, ismerem őket, csak hát anyagiak... :)

Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#506) anulu válasza Hellfire (#504) üzenetére


anulu
félisten

anyagiak miatt sajnos ki fog maradni :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#507) Vikthor válasza anulu (#506) üzenetére


Vikthor
nagyúr

detto

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#508) al_age válasza anulu (#493) üzenetére


al_age
senior tag

Én egy régi Helloween koncertet vállaltam volna be szívesen (Kiske mindenképpen, Hansen meg hab lenne a tortán:)), csak sajna ennek technikai akadályai voltak, mivel most vagyok 20 éves:D

Manowar, Gamma Ray, Dream Theater esetleg nem lesz mostanában hazánkban?

[Szerkesztve]

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#509) Dilikutya válasza al_age (#508) üzenetére


Dilikutya
félisten

Dream Theater, június 14, PECSA.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#510) Gomez válasza al_age (#508) üzenetére


Gomez
aktív tag

Halihó!
Én ott voltam a 2003-s Iron Maiden koncerteken, így Debrecenben is ahol a Gamma Ray volt az előzenekar! :DD
Sajna mostanában nem nagyon hallok semmit a Gamma Ray felől, a honlapjuk sem túl mozgalmas :( .

És erős a gyanúm, hogy nem lesz Maiden koncert idén! [kép]

[Szerkesztve]

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#511) Gomez válasza Dilikutya (#509) üzenetére


Gomez
aktív tag

Lehet már jegyet venni? Ha igen, akkor hol? A ticket express-nél esetleg?

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#512) #72042496 válasza Gomez (#510) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az NAGY buli volt! :D
Idén is szívesen vennék egy jó kiadós Maident koncertet, de 99%, hogy ez elmarad... :O

(#513) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Viszont lesz Anthrax :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#514) #72042496 válasza Dilikutya (#513) üzenetére


#72042496
törölt tag

Inkább május 26.:Nightwish! Végre megnézem élőben is azt a csajt! :D
Anthrax-ra most nincs keret :(, nagyon kell a CM Stacker. (Én barom... :DDD)

szerk: Ha jönne a ManOwaR, na, azt is el tudnám viselni! :))

[Szerkesztve]

(#515) Dilikutya válasza #72042496 (#514) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én inkább koncertre megyek, minthogy zsák pénzért vegyek kasznit :D Jó nekem az, amit 2k-ért hoztunk el 4 helyett a Mustárból ;] Anthrax a Wantedon lesz, még nemtom melyik nap. Jobban megéri :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#516) #72042496 válasza Dilikutya (#515) üzenetére


#72042496
törölt tag

Persze, hogy jobban megéri, de ha valamit a fejembe veszek... :)

És mivel úgy néz ki, nem jön Maiden, Anthrax helyett inkább gyűjtök, veszek egy Stacker-t, s festetek egy kurva nagy Eddie-t az oldalára, jó lesz az! :DDD

(#517) Gomez válasza #72042496 (#512) üzenetére


Gomez
aktív tag

Hát tényleg nem volt semmi.
Egész évben olyan jól viselkedtem, igazán megérdemelném, hogy idén a BS-ben, vagy a Népstadionban adjanak teltházas koncertet! :D

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#518) Dilikutya válasza Gomez (#517) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Sportaréna túl drága, a Népstadion pedig romos. Más se hiányzik annak, csak hogy akellős közepén megdörrenjen a metal ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#519) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Tegnap a Wigwamos Kowalsky meg a Vega baromi rossz volt,megbántam azt is,hogy lementem.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#520) Gomez válasza Dilikutya (#518) üzenetére


Gomez
aktív tag

De volt már ott Maiden koncert nem? Biztosan attól került ilyen állapotba...
A sportarénában szerintem csak azért nem rendeznek Maiden koncertet, mert azt hiszik, nem fogyna elég jegy, hogy megteljen. Pedig dehogynem!
Vagy arra gondolsz, hogy esetleg szétszednék? A kultúráltan szórakozó rajongók? Soha... :U

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#521) Dilikutya válasza Gomez (#520) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Spoertaréna drága. Nézd meg, emnnyibe kerül ott egy jegy. Pl az Avril Lavigne is 9k lesz, pedig az sehol nincs egy Maiden-hez képest.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#522) anulu válasza Gomez (#510) üzenetére


anulu
félisten

2003-ban mind2 Maidenen ott voltam :C mind2 nagyon ütött! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#523) anulu válasza Dilikutya (#521) üzenetére


anulu
félisten

Rammstein is 9k volt :O de megérte! meg szvsz a Sportaréna kicsi lenne a Maidennek.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#524) Dilikutya válasza anulu (#523) üzenetére


Dilikutya
félisten

Más kérdés, hogy mi éri meg, mi nem. Ha lenne most lé dögivel, nemhogy 10-et, de 20-at is odaadnék a Maidenért. Nem lenne azaz Aréna olyan kicsi 9k-s jegyárak mellett amúgy. Mondjuk az a 9k elég pofátlan ár volt. Csak viszonyitásképpen: tavaly az aerodrome-ra 11k volt a napijegy, ami magában foglalt egy Metallicát, Slipknotot, meg asszem a Placebo-t, meg még eztazt ami nem jut az eszembe, mivel nem én voltam kint :) Persze lehetne hivatkozni az Aréna bérleti díjára, de még akkor is magas az összeg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#525) al_age válasza Dilikutya (#509) üzenetére


al_age
senior tag

:C Köszi.
Ott a helyem.:)

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#526) Gomez válasza Dilikutya (#521) üzenetére


Gomez
aktív tag

Sztem ha lenne idén Maiden koncert, az is 8-9k körül lenne.
Erős a gyanúm hogy az Avril Lavigne-re sajnos többen mennének :( .
Ez nem úgy működik, hogy ahhoz igazítják a választott helység férőhelyeinek a számát, hogy mekkora lenne az érdeklődés?

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#527) LJoE válasza Stimpy (#519) üzenetére


LJoE
senior tag

mi volt a gáz Kowaékkal?
ők mindig jók szoktak lenni

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#528) Stimpy válasza LJoE (#527) üzenetére


Stimpy
aktív tag

A zenészekkel semmi gond nem volt,csak a Kowa nem volt toppon: eltévesztette a belépéseket,néha a szöveget is,a dallamot meg mellőzte az előadásból.Számomra fülsértő volt,amit művelt.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#529) Gomez válasza #72042496 (#512) üzenetére


Gomez
aktív tag

Abban reménykedek még, hogy TALÁN a Szigetre akarják őket beszervezni. Hülyeség, tudom. :(

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#530) Stimpy válasza anulu (#523) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Nekem a legjobb koncertélményem a '97-es KISS koncert volt,az megért volna bármennyi lóvét,de szerencsére akkor még a Pecsában melóztam,és nem volt ezzel gond.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#531) Stimpy válasza Gomez (#529) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Arra szvsz marha kevés az esély,de ugye a reményhal,meg egyebek.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#532) BaLinux válasza maniac (#499) üzenetére


BaLinux
tag

Hmm jó lenne az a Finntroll, Naglfar sem rossz... be kéne nevezni rá :)

(#533) Hellfire válasza anulu (#506) üzenetére


Hellfire
tag

Nem tudod miből maradtál ki, megint a David Vincent volt az énekes ;] és a Trey olyan imprrovizációkat nyomott, hogy teljesen transzba estem! :D

Gyerekkorában mindent megengedtek neki csak a gázcsapot nem.

(#534) #72042496 válasza Gomez (#529) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tavaly nyomtam rájuk vagy 30 szavazatot, mégsem jöttek. :D

Dilikutya: 20k-t Maidenre? Irány Párizs! :))

(#535) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Green Day koncert június 9-én a Papp László Budapest Sport Arénában!!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#536) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Egy up a topiknak, és emlékeztető is a Metal Ligetre: Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#537) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Green Day hivatalos infók. Nem lesz olcsó. De csak menni kéne.
Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#538) Dilikutya válasza Dilikutya (#536) üzenetére


Dilikutya
félisten

Állítólag elmarad a pápa temetése miatt :((( Hivatalos infót még nem tudok erről, egyenlőre csak szóbeszéd.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#539) Dilikutya válasza Dilikutya (#538) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nah, kacsa volt. A CDT és a Kalapács fórumán is ott a hivatalos megerősités, miszerint a buli meg lesz tartva. Alig várom :)
Úgyhogy továbbra is Metal Liget: Bővebben: link

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#540) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Suicidal elmarad!!! :(

I am having fun staying poor.

(#541) Dilikutya válasza Drizzt (#540) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jól indul a Wan2, mondhatom... :( Bár még mindig jobb, mint ami tavaly volt, hogy kezdés előtt 1 nappal derült ki, hogy nem lesz Death Angel. Bár én már csak a helyszínen értesültem róla.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#542) anulu válasza Dilikutya (#539) üzenetére


anulu
félisten

jelen állapot szerint megyek :C holnap reggel még írok ezügyben :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#543) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Utolsó up: Bővebben: link
És mindenki hozzon magával még egy embert :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#544) xuldar válasza Hellfire (#504) üzenetére


xuldar
őstag

Na már azt hittem, hogy meg sem említi senki a Morbid Angyalokat, csak most pótoltam az utóbbi 200 hozzászólás elolvasását.

Szerintem nagyon zsír volt a koncert, bár majdnem elnyomták a teljes Covenantot, sejtettem, hogy nem hagyják ki a God of Emptinesst. Nagy hiba lett volna :DDD
Gondoltam, hogy az utolsó három lemezről nem nagyon fognak játszani, de azért az az egy (?) szám túlzás volt. Vannak jó számok azokon a lemezeken is.

Az a latex póló nagyon gáz volt Vincenten, a többiek rendben voltak. A tavalyi koncert után ismét megbizonyosodtam arról, hogy Sandovalnál gyorsabb dobost még nem hallottam. Ráadásul iszonyú pontosan üt. Szerintem nem is ember :)

Aki nem volt ott, sajnálhatja! ;]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#545) xuldar válasza Hellfire (#533) üzenetére


xuldar
őstag

Ja, a ráadás előtti szólója végén majdnem spriccent a gitár vége :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#546) anulu válasza Dilikutya (#543) üzenetére


anulu
félisten

nemtom. egyedül nem szívesen mennék, haverok közül meg senki nem akar jönni :O így jártam. majd megnézem ezt a felhozatalt 30-án a PeCsa-ban, Brainstormmal kiegészítve :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#547) Dilikutya válasza anulu (#546) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mit hagytál ki.... :) A Krízist mondjuk én is kihagytam, a CDT elejére sikerült csak a kocsmából odaérni :) Az még csak csendesülős buli volt, kevesen is voltak, a kutya se ismerte szinte őket. Aztán az Auróra alatt már egész lelkes kis közönség jött össze a színpad elé, rég tomboltam ekkorát :) Utána az Akela azzal telt, hogy egy hülye picsát kutattam, akinél a pulóverem hagytam. Kikönyörögte, hogy hadd jöhessen velünk, de végül a volt fasziját csak megtalálta. Onnantól kezdve rikán láttam, mindig egyre rosszabb idegállapotban, éjfél körülre teljesen egyedül maradt :) Még arra emlékszem, hogy a nyakamba borult, átöltelt, aztán kiment. De még ezelőtt ugye Akela. A Főnök nagyot alakitott. A koncert vége felé elővett egy papirt, hogy kapott faxot a vatikánból, hogy szüntessék be a koncertet :) És utána előadott egy dalt:
Pá pá pápa..... itt nem emlékszem mit énekelt
Elmentél és azóta csak a vodkát, a sört, a bort nyelem
A Moby Dick fullos volt, bár a hangzás kritikán aluli, kb a koncert feléig szinte csak a dobokat lehetett hallani, meg jobbára az éneket.Aztán a végére jó lett, a Keresztes vitéz már úgy szólt, ahogyan kell :) A Depresszióról nincs mit elmondani, untam :) A Pokolgép/Ossian/Kalapács a szokásos színvonal volt. Hála az égnek A Gép és az Ossian is mellőzte a Totális metál kaliberű dalokat, inkább az újabbakra, illetve az értelmes régiekre (Háború gyermekei, Ítélet helyett, Éjféli lány) koncentráltak :) Nagyon király kis koncert volt, bőven megérte az árát.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#548) anulu válasza Dilikutya (#547) üzenetére


anulu
félisten

ÁÁÁÁ!!! tudtam, h le kellett volna mennem, de egyedül semmi kedvem nem volt hazavonatozni. mindegy. majd 30-án megnézem őket :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#549) Dilikutya válasza anulu (#548) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Metal Liget-nél nincs jobb :) Csak kicsit tömény... gyakorlatilag 5-6 órától egészen hajnal 2ig végigzúzni az estét... kimerítő... a slusszpoén, hogy mivel kocsink nem volt, és sóherek vagyunk, nem taxizunk, 10km-t gyalogoltunk az éjszakában hazáig :D
Viszont nem tudom, a hülye tyúkkal mi lett :D Amikor vége lett, nem láttam sehol. Várhatott legalább 1 órát a vonatra, de úgy kell neki :) Nem sajnálom. Bazz minek jött, azt se értem. Na mind1, én jól éreztem magam :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#550) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Segítsetek: nem tudjátok-e véletlen, h nyáron lesz-e vhol Finntroll koncert? Ha már volt akkor szívás, de nem szívesen maradnék le róla, ha lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.