Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Dilikutya válasza Ráczkölke (#550) üzenetére


Dilikutya
félisten

Április 12, Kultiplex.
Finntroll, Naglfar, Amoral
Jegy: elővételben 3600, helyszínen 4000.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#552) Ráczkölke válasza Dilikutya (#551) üzenetére


Ráczkölke
tag

GEBASZ! 3nap és nincs pénzem!!! :O:O:O Nyárra még össze tudtam volna szedni valamennyit, de így?! Azért kösz, jó lett volna...

(#553) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Április 23-án a Vuduban Fostartály koncert ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#554) #72042496 válasza Dilikutya (#553) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ehh... :DDD

(#555) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Az Anthrax mellett a Soulfly is tiszteletét teszi az idei Wan2 Fesztiválon, Mezőtúron!! Mi lesz ott, te jóisten..... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#556) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ööööö izé, ha valakit érdekel, kb 1 óra múlva Ideglelés koncert lesz Rákóczifalván a Vígh-Szabó sörözőben ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#557) g@bo válasza Dilikutya (#556) üzenetére


g@bo
nagyúr

ha mész oda, nem irogacc már ide. ;)

(#558) Dilikutya válasza g@bo (#557) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elmaradt... jobb híján a helynek a kocsmafunkcióját használtuk ki ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#559) anulu


anulu
félisten

Wanted:
Soulfly, Anthrax

Hegyalja:
Clawfinger (meg asian dub is, de az nagyon elektro ebbe a totyikba :DDD)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#560) TitiRii


TitiRii
senior tag

Greenday koncertröl ki tud valamit?
Mert hogy jönnek ide, sportsziget elött fognak az arénában koncertezni
jegyárakról ki tud valamit?
(greenday honlapján is ki van irva) de itthon még semmit nem hallotam róla csak kosza híreket

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#561) anulu válasza TitiRii (#560) üzenetére


anulu
félisten

na wazz'! +x ezer ft kiadás a nem létező költségvetésemből :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#562) Dilikutya válasza TitiRii (#560) üzenetére


Dilikutya
félisten

7k-ról indul a licit... június 9-én lesz amúgy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#563) TitiRii válasza Dilikutya (#562) üzenetére


TitiRii
senior tag

7k ? :Y rol...
az már egy fél sziget :D nem akarja az ihm a sport szigetet 3 naposra tolni megint, és ennek kereteiban el eslö napot (9.) megkoronázni egy ingyenes greenday koncertel?:D

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#564) anulu


anulu
félisten

íjjj! :Y júni közepéig elővételben 20k a Sziget jegy, és 5k lesz a napijegy :O ez ebben a formában nagyon nem-menés gyanús :O '98 óta mindíg kint voltam, de ennyi pénzem nincs :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#565) TitiRii válasza anulu (#564) üzenetére


TitiRii
senior tag

nekem se
20k baz + ottani élet..
elötte meg lesz green day
és akkor hegyalja meg volt? még nem is volt bele kalkulálva
akkor marad a jo magyar ember modra valo internet turás, haverok kérdezgetése olcsobb források után:)
csakazért is kintleszek :D

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#566) anulu válasza TitiRii (#565) üzenetére


anulu
félisten

nemtudom, h nálam mi lesz. van egy ilyen ajánlat, h Wanted + Tokaj jegy 12900,-. igaz, minimálisan olcsóbb, de...

amúg a Tokaj jegy elővételben 7,5k, helyszínen 9,5k.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#567) TitiRii


TitiRii
senior tag

na
kis kedv csináló

Május 26. 19:00
Nightwish
Petőfi Csarnok Szabadtér
5500,-

Június 5.
Avril Lavigne
Papp László Budapest Sportaréna
7900,- 8900,- 9900,- 11900,-

Június 8. 20:00
Duran Duran
Papp László Budapest Sportaréna
6900,- 7900,- 9900,- 10900,-

Június 9. 20:00
Green Day
Papp László Budapest Sportaréna
6900,- 7900,- 8900,-

Június 22. 20:00
Velvet Revolver
Petőfi Csarnok - Szabadtér
8900,-


2005. Augusztus 23.
Marilyn Menson
Papp László Budapest Sportaréna
6900,- 7900,- 9900,- 10900,-

de jo hogy 5 nap és zp! :D

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#568) TitiRii válasza anulu (#566) üzenetére


TitiRii
senior tag

hmm
tényleg?
és hol az az ajánlat?:D

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#569) anulu válasza TitiRii (#568) üzenetére


anulu
félisten

Bővebben: link :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#570) maniac


maniac
senior tag

Tudtok valamit arrol hogy lesz maj 28-an Aborym koncert? :F

(#571) Gomez


Gomez
aktív tag

Nah, itt figyel végre a jegy a zsebemben a június 14-i :RDream Theater:R koncertre!!! :C:C:C

Már csak az kell, hogy gyertek minél többen, mindenki hozzon magával legalább még egy embert, akik hoznak magukkal még egyet! :D Legyünk annyian, hogy a helyszínt áttegyék a Kisstadionba (vagy a Sportarénába). :))

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#572) xuldar


xuldar
őstag

Na megvan az elmaradt Marduk koncert új időpontja: szeptember 15. Ó, jeee...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#573) Fisha válasza Gomez (#571) üzenetére


Fisha
őstag

DT-re en is megyek, nomeg bevallalok meg a black label-t meg a velvet revolvert. Huzos het lesz :).

(#574) Alvin_ti4200 válasza TitiRii (#567) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az Ifjúsági Magazinban most olvastam, hogy idén a Green Day előzenekaraként turnézik a Simple Plan. Szerintetek jönnek hozzánk is?:F Csak azért kérdezem, mert a GD mellett a másik kedvenc együttesem:B

(#575) mkbla válasza Dilikutya (#549) üzenetére


mkbla
senior tag

A metál liget télleg királyság volt, én mondjuk sajna csak a depresszióra értem oda.... a Moby Dickről lemaradtam :O :O aztán meg hülye haverommal kitaláltuk h gyerünk el kajálni... kimentünk a prontoba de csak az Ossian végére értünk vissza, azt hittem szétrobbanok az idegtől :O :O :O :O mármár az öngyilkoság gondolata járt a fejemben... :(( volt haveromnak egy ismerőse, rokona a hangosítóknál aki bevitte haveromat a színpad mögé... emiatt is tiszta ideg voltam, (mármint nem amiatt h őt bevitte, hanem mert engem nem!!!) ezért fogtam magam besétáltma a szalagon túlra, Paksi Endre, és Kalapács aláírással a jegyemen jöttem ki :C úgyhogy minden jó ha vége jó :DDD

[Szerkesztve]

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#576) Dilikutya válasza mkbla (#575) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem egy tavalyi feszten sztárfotó van Paksival és Kalapáccsal ;] Látom jól elmászkáltad a bulit. Pedig a Moby Dick az igen ütős volt, meg előtte az Auróra is. A Depresszió az meg olyan, amilyen, én nem szeretem. Bár Halász Fecó ''és akkor most jöjjön az, amit mi csak mészárlásnak hivunk'' beszólása mindig mosolyt csal a szesztől elzsibbadt arcomra :) De a Pokolgép is jó bulit nyomott, de a pálma egyértelműen az Auróra/Moby Dick párosé nálam. A CDT is jó lett volna, csak korán játszottak, kb annak a közepére értem oda. Haverod ismerősének pedig üzenem, hogy ha még egyszer ilyen lesz a hangosítás, akkor kiütöm a keverőpult mögül ;] Az olaj csarnokos buliknak híresen szar mindig a hangzása, de ez most kritikán aluli volt. A Moby Dick-et úgy elcseszték, hogy az hihetetlen. Kb a koncert feléig csak az éneket, meg a pergőt lehetett hallani. Meg mintha a basszus duruzsolt volna csendesen alatta. De a többinél sem alkottak maradandót, még gerjedt is a technika. Napokig folyamatosan sípolt a fülem megállás nélkül. És nem azért, mert elöl voltam. Máskor is előre szoktam menni és nem sípol. Valamit nagyon félrenyomtak :) Ez az apró kellemetlenség a fellépők teljesítményéből azonban mit sem von le, igazán kiváló kis mulatság volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#577) mkbla válasza Dilikutya (#576) üzenetére


mkbla
senior tag

:O pedig a Moby Dick+ Ossian érdekelt volna elsősorban... de ez van, majd motorostalálkozón.... Ossian, Beatrice, Blues Company... Pórtelek, Jászboldogháza.... királyság.... :R
mondjuk a CDt meg a másik előzenekar nem is érdekelt annyira.... de volt vagy 7-fél8 mire kiétünk a tiszaligetbe.... zanziba kezdtünk haverral ,mert ott találtuk legolcsóbbnak a boroskólát (150!!!) (van vhol olcsóbb?) aztán full részegen még betévedtünk utközben a garázsba... már inni se tudtam mert féltem h visszajön :B de mire odaértünk a sportcsarnokba, mmá tiszta józan voltam... csak az volta gáz h az szinte az összes pénzünk elittuk, az a néhány sör meg már nem oszt nem szoroz...
egyébként igaz, mindig szar a hangosítás... de mind1 ez van... majd jól meglincseljük a srácot ;]

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#578) LJoE válasza Gomez (#571) üzenetére


LJoE
senior tag

menni kéne...
mennyiért is dobálják rá a jegyet :F

de előtte még pain of salvation!!! (de ne tessék túl sokan jönni, mert a hajón lesz és hátha nem férek el :D :P )

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#579) Dilikutya válasza mkbla (#577) üzenetére


Dilikutya
félisten

Blues Company :R:R:R
A jászboldogházi motoros buli immáron harmadik éve kötelező :) Anno Beatricére mentünk át, de ha már ott voltunk, megnéztük mi lesz utána... sose felejtem el... feltolták a dobot a színpad elejére, és beült egy rövidhajú, hátul lófarkas öreg fószer, és elkezdett egetrengető baromságokat beszélni. Mi röhögtünk, mint az állat. aztán egyszer csak előkerült a többi zenész is, és elkezdtek játszani. Kezdésnek rögtön bele a sűrűjébe... Kispirics. Mondom havernak, mi ez a szar :D Aztán ahogy pörögtek a slágerek, Kocskarock, Klárika, kezdett megváltozni minden. Amikor másodjára játszották a Kispiricset, már élveztük. Amikor a végén mégegyszer eljátszották, az már zenei orgazmus volt ;] A fene se gondolta hogy akkora buli kerekedik belőle. Kb a koncert felénél tartottak egy kis szünetet, volt egy elég kellemes sztriptíz műsor. Még előtte, a Blöró elment a doboktól a szünetben, majd pár perc múlva visszajött, beszólt a mikrofonba, hogy ''ne örüljetek, nem jöttem még vissza csak nem találok le a szinpadról vazze'' :D Na mondom, ez kéééész :) Koncert után gyorsan vettem is egy CD-t, persze dedikáltattam :) Tavaly 4 koncertjükön voltam. Idén jó lenne ezt felülmúlni :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#580) mkbla válasza Dilikutya (#579) üzenetére


mkbla
senior tag

:R Blöró a király :R
Én 2 éve voltam először ott. jól bebasztunk, még a személyimet is elhagytam. Aztán haveromék meg akivel mentem otthagytak a csába, mentek kocsmába, aztán meg haza (NÉLKÜLEM), találkoztma másik haverokkal is akik motorral voltak, megdumáltuk h majd hazavisznek, de hajnalban ők is eltűntek nélkülem amikor mentem a személymiet keresni.... aztán összehaverkodtam egy hidai csajjal aki hazavitt :DDD
tavalyi buliban csak az volt a gáz h esett az eső... (már persze ha jól emléxem) de ettől függetlenül király vol a Blues Company :R (tök jó h van ez a leborulós szmájli :R)

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#581) Dilikutya válasza mkbla (#580) üzenetére


Dilikutya
félisten

A tavalyi bulin összeszedtem egy tisztességes torok vagy mandulagyulladás, magam se tudom melyiket. Elmentem rövidgatyában meg egy vékony pulóverrel, aztán ott tomboltunk az esőben... nem csoda ha huzatot kapott a torkom, tüdőm :D Utána 1 hétig úgy fájt a torkom, hogy az hihetetlen... de akkor is megérte, mert óriási volt :) De azért remélem idén jó idő lesz :) Blöróval idén mindenképpen lesz sztárfotó, nehogymár kimaradjon ;] Amúgy annyira nem vagyok oda az ilyen autogrammos, fotózkodós dolgokért, öreg vagyok én már ehhez, de ha már egyszer haverok mindig benne vannak, csak nem maradok ki belőle:)
Idén már várok új számokat, új lemezt. A tavaly rock farsangon Szolnokon volt egy KFT: Afrika feldolgozás, azóta se hallottam többször, pedig az nagyon kemény volt :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#582) Gomez válasza LJoE (#578) üzenetére


Gomez
aktív tag

7900HUF + 200HUF ''kezelési díj'' by TEX

De ha van 300$-od, akkor vehetsz valamilyen platinum jegyet, amivel bemehetsz a színpad mögé sörözni a zenekarral+kapsz pólót, stb. :D

Mondjuk ha nekem lenne 300$-om, elmennék az osztrák Maiden koncertre is...

[Szerkesztve]

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#583) mkbla válasza Dilikutya (#581) üzenetére


mkbla
senior tag

Én is nagyon remélem h jóidő lesz. :)
Én szeretem ezt a sztárfotós(leszámítva h nem igazán szeretem h a fényképeznek) autogrammkérgetős pengető/dobverő gyűjtögetős témát. Királyság Ossiantól is vannak pengetőim, LORD, Alvin, Tankcs (+dobapdaverő), PICSA dobverő, Children of Bodom aláírások, személyesen találkoztam velük a szigeten, óriási koncert volt!!!!!! :R

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#584) TitiRii válasza Alvin_ti4200 (#574) üzenetére


TitiRii
senior tag

Jó lenne :D
de a faxé nem ugy van mit tavaly? hogy sport sziget keretei között ingyenes?:D
elötte lesz pont egy nappal..
háát :(
de érdekesség hogy mediában sehol sem emlitik még, csak jegyiroda lapokon meg green day honlapon van fent hogy jönnek meg hogy mikor

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#585) perempe


perempe
addikt

2005. május 4.
Mark Knopfler (Dire Straits)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#586) Dilikutya


Dilikutya
félisten

2005. április 30., Szolnok, Rock Parking Klub, 21:00
Arcanum
Vissza
A belépés ha jól emlékszem, díjtalan!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#587) Vikthor válasza Dilikutya (#586) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Basszus, azt hittem először, hogy Arcana-ról vcan szó... :Y

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#588) Mennyi?


Mennyi?
aktív tag

április 28. Zöld Pardon: Zorall :DDD

(#589) _az


_az
senior tag

június 23. Slayer ;]
aug. 23. Manson ;]
szeptember: Michael Flatley:C

az

(#590) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Helloween lemezbemutató koncert
2006.01.15., PECSA
Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#591) baliii


baliii
senior tag

mikor lesz pontosan a green day es mennyi a jegy?
remelem nem lesz ez a szunet is 2ev hosszu a blinknel mint az elozo... jo lenne egy magyarorszagi koncert... ugy hallottam h volt mar a szigeten egyszerr... ez igaz?

(#592) Dilikutya válasza baliii (#591) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem egészen értem, mit beszélsz, de amennyit megértettem, atta válaszolok: június 9-én, a Sportarénában. A beugró 7k-ról indul.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#593) perempe válasza perempe (#585) üzenetére


perempe
addikt

Naon tuti volt. Szólt a ''Sultans of swing'' és a ''Money for nothing''.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#594) Alvin_ti4200 válasza Dilikutya (#592) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Tudni lehet már, hogy ki lesz az előzenekar? Lesz egyáltalán?

(#595) Dilikutya válasza Alvin_ti4200 (#594) üzenetére


Dilikutya
félisten

My Chemical Romance lesz: Bővebben: link

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#596) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Május 14, Szolnok, Rock Parking Club
Fürgerókalábak, Norm, E330!
Belépő: ezt nem tudom, de 500-600-nál aligha lehet több :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#597) LJoE


LJoE
senior tag

2005. Május 8. Vasárnap 18:00 (azaz ma este) Zöld pardon
Inkább holnap, Fugato, After Crying

gondolom ingyen, legalábbis ZP-ben eddig így volt...

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#598) szucsi


szucsi
őstag

Ibrahim Ferrer ;)

[kép]

Bővebben: link


:R:R:R:R:R:R

[Szerkesztve]

(#599) Mennyi? válasza Mennyi? (#428) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Már közel van! ;) :)

(#600) Stimpy válasza Mennyi? (#599) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Tehát akkor ma este Wigwam, Disco Express.Tessék szépen jönni!!!!!

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.