Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) lorcsi válasza Vikthor (#349) üzenetére


lorcsi
veterán

van ott hol 1 csomó nájtvis albumom .....érdekes zene...

(#352) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Befutott az első hivatalos infó az idei Wanted Fesztivál egyik fellépőjéről: Bővebben: link. Bár jómagam nem igazán ismerem a bandát, annyit tudok, hogy egy nagy multú csapatról van szó.
Egyes pletykák pedig arról szólnak, hogy a fesztiválon tiszteletét teszi a Machine Head is. erről még semmiféle info nincs konkrét, de 2 hete még a Suicidal Tendencies is csak egy ilyen pletyka volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#353) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kiderült, kik lépnek fel az Opeth helyett a Metal Mania-n: Bővebben: link

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#354) robo01


robo01
tag

KREATOR ENEMY OF GOD TOUR + DARK TRANQUILITY + GUESTS
Friday 04.02.2005 Budapest (HU) Petöfi Hall
Zseniális volt a kreator!!!!!!!!

(#355) Jáger válasza Dilikutya (#353) üzenetére


Jáger
csendes tag

Rögtön más a leányzó fekvése, bár a Moonspell-t a Haunted után berakni elég optimista dolog.;]
''Bury Your Dead''

(#356) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Ma megyek a Brigivel YAMATO koncertre.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#357) tildy válasza Vikthor (#356) üzenetére


tildy
nagyúr

Előbb voltak mtv1en, ügyesek nagyon.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#358) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ami már biztos.... július elején a mezőtúri Wan2 Fesztiválon (korábban Wanted) fellép a SUICIDAL TENDENCIES! Ez már hivatalosan is megerősített tény.
Az pedig még csak pletyka, hogy állítólag a Machine Head neve is felkerülhet a plakátra. Folytak tárgyalások a Fear Factory-val is, de a banda nyár végéig le akar lépni Európából (mert ugye szeretjük az európai rajongókat...), így ez a lehetőség ugrott. Pedig mit ne mondjak, elég ütős kis koncert lehetett volna.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#359) Protezis


Protezis
őstag

Szegeden a Jate klubban Katatonia koncert, március 9-én.
Belépő nem tudom mennyi, nekem ingyért lesz tán :)

(#360) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Jó kis blues-rock est Szolnokon!! Részletek az alábbi linken. Fincsi :)
Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#361) mkbla válasza Dilikutya (#360) üzenetére


mkbla
senior tag

jeeee, királyság, én is láttam már mindenfelé a plakátot, nyerni akarok jegyet :DD
menni kell... vagy lehet h erre is belógunk vhogy :))

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#362) Dilikutya válasza mkbla (#361) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szvsz megéri az árát... már a Blues Company önmagában is ütős :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#363) Vikthor


Vikthor
nagyúr

METAL MANIA 2005 3.10.-én PECSA 6900 a beugró.

KATATONIA
APOCALIPTYCA
CRADLE OF FILTH
és a többi....

MEnjetek ha tudtok én sajna nem fogok kimenni, pedig a Katatoniát megnéztem volna.

Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#364) LJoE


LJoE
senior tag

talán már emlegettük, de:

PAIN OF SALVATION
2005. április 29. 19:30
A38 hajó
jegyár: 4500HUF

(nekem már van :P)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#365) Dilikutya válasza Vikthor (#363) üzenetére


Dilikutya
félisten

... The Haunted, Moonspell..... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#366) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez az összeröffenés is az erősen ajánlott kategória [kép]
Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#367) Drizzt válasza Dilikutya (#358) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Micsoda, ST lesz a Wan2-n? Mezőtúr, ugye?

I am having fun staying poor.

(#368) Drizzt


Drizzt
nagyúr

03/15 - A 38
AGNOSTIC FRONT (USA)
Death Before Dishonor (USA)
Diecast (USA)
Punishable Act (D)
Böiler
Ticket: 3800/4200 HUF
Info: http://www.agnosticfront.com

03/21 - KULTIPLEX
CONVERGE (USA)
MODERN LIFE IS WAR (USA)
Korog
The Taktika
Ticket: 2700/3000/3500 HUF
Info: http://www.convergecult.com


Ez a két dátum hátha érdekel valakit...

I am having fun staying poor.

(#369) BaLinux


BaLinux
tag

E hét vasárnap, azaz 2005. 03. 13-án lesz Enslaved és Vreid (volt Windir).
Jön valaki? :)

(#370) Dilikutya válasza Drizzt (#367) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen. Július 1-jén. Wan2 Fesztivál, Mezőtúr. Nem igazán ismerem amúgy, valahogy nem került rá sor eddig, de most a hír hallatán a már ismert számok mellé meghallgattam a Still Cyco lemezt, és ez alapján bizton állithatom, hogy ez bisz odab@sz majd rendesen :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#371) maniac


maniac
senior tag

Metalmaniara megyek baratnommel :). Csak meg a piara nincs meg a penz :O

[Szerkesztve]

(#372) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Szolnok, március 12, Rock Parking
Watch My Dying
Megazetor
Effrontery
Arcanum
Kellemes kis death metal est, beugró csak 600pénz, baráti!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#373) maniac


maniac
senior tag

Elado lenne egy koncertjegy surgosen sajna :(. Link alairasomban.

(#374) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Holnap Metalmania 2005! Tessék szabit kivenni és elmenni, majd élménybeszámolót tartani, köszönöm! :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#375) cocki


cocki
tag

Szevasz Vikthor a jó hogy megtaláltalak arra lennék kíváncsi hogy te hogyan járattad armot amikor nálad volt mert nálam 3--7/9--2--2 mellet hibázik és nem tudom miért nálad is így volt?:F:O

Halál a hamis császárra,az épelméjűség a gyengék útja, te is hallod a hangokat, szólítanak

(#376) maniac válasza Vikthor (#374) üzenetére


maniac
senior tag

Huh na hol is kezdjem? Na az elejen. A koncert elott alapoztunk picit, majd sikerult nagyon nehezen a PECSA-ba eljutni a vilag masik felerol. A Moonspell vegere ertunk oda (utso 5 szamra), eleg jok voltak. Aztan jott az Apocalyptica - vagy a Katatonia? :D . Eleg jo volt a Katatonia, a legtobb szam a Viva emptinessrol volt ,de volt meg teargas, meg sweet nurse is. Apocalyptica is jol nyomta, bar abbol nem lattam tul sokat, ugyanis voltak sokkal sokkal magasabb emberek is :), de ha jol lattam ugyanaz a diszlet volt mint a Rammstein elott. Aztan a CoF is jo volt, bar sajna inkabb ujabb szamokat jatszottak. Persze 1-2 regebbi szam is bejatszott, csak hat ugye en azokat ismerem, es azokat szeretem :). A koncert koben egyebkent egy rohadt nagy babut mozgattak 1-2 szam kozben - gondolom a satant jelkepezte vagy en nemtom - de vmi iszonyatosan gagyi volt 1-2x :D. Az utso szam a from the cradle to enslave volt. Na az hihetetlen jo volt. Elotte a hangositas mintha nem lett vonla teljesen ok, de az a szam egyszeruen hihetetlenul jol szolt - lehet h playback volt? :D - a hatterben ket oldalt I(a bal oldali csaj volt a jobbo ldali nemtommi) flexxel szroakoztak, oly modon, hogy vmi pancel cucc volt rajtuk, es azt vagdostak, ugye a femdarabok meg szorodtak szerte-szejjel szal jol nezett ki. Leginkabb a Katatonia tetszett egyebkent, meg a CoF eme szama, de az Apocalyptica is nagyon nagyon ott volt a szeren :).

(#377) Twiggydoll válasza maniac (#376) üzenetére


Twiggydoll
tag

Amúgy cradle volt a legjobb de úgyse ismered be :C

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#378) robo01


robo01
tag

Hogy legyen mire gyüjteni
Pecsa:
Május 26: NIGHTWISH
Június 15: ZAKK WYLDE’S BLACK LABEL SOCIETY
Június 23: SLAYER
Junius 14: Dream Theater
Sziget:
Aug. 11: Accept


[Szerkesztve]

(#379) maniac válasza robo01 (#378) üzenetére


maniac
senior tag

ujra jon a nightwish? nem voltak itt par honapja ma :F - nem mintha baj lenne :)

(#380) Dilikutya válasza robo01 (#378) üzenetére


Dilikutya
félisten

Június 22: Velvet Revolver

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#381) robo01


robo01
tag

Az Accept azért mos mindent majd

(#382) _Gudella válasza robo01 (#378) üzenetére


_Gudella
senior tag

''Junius 14: Dream Theater''
ez komoly? :)

(#383) Dilikutya válasza _Gudella (#382) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen. Én is olvastam már.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#384) _Gudella


_Gudella
senior tag

de ez így durva lesz két egymás utáni nap Dream meg Zakk, és mindez vizsgaidőszakban :)

(#385) Dilikutya válasza _Gudella (#384) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem mondom elég húzós időszak lesz lesz... főleg úgy, hogy nekem még ott van remélhetőleg június 20-án a Black Sabbath/Velvet Revolver Bécsben, aztán 22-én a Revolver Pesten, 23-án a Salyeren is illene megjelenni. Július 1-jén Suicidal Tendencies... de ugyebár a Dream Theatert sem szeretném kihagyni :) Zakk mester nekem annyira nem fontos, nem igazán ismerem a szólómunkásságát.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#386) robo01 válasza Dilikutya (#385) üzenetére


robo01
tag

Menjél elöbb egy pár nappal az osztrákokhoz.
005.05.31 Iron Maiden

(#387) Dilikutya válasza robo01 (#386) üzenetére


Dilikutya
félisten

Maidenre most nem. Azon voltam már, és arra nagyobb az esély hogy még visszatérnek. Inkább a Sabbath... ne mondja senki, hogy egy eredeti felállású Black Sabbath-ot ki lehet hagyni :)

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#388) robo01 válasza Dilikutya (#387) üzenetére


robo01
tag

Pedig nagyon mondják, hogy utolsó kör lesz ez.

(#389) Dilikutya válasza robo01 (#388) üzenetére


Dilikutya
félisten

No, eredeti felállású Sabbath turné sem biztos, hogy lesz még. Amúgy szerintem még visszajönnek egyszer. Nem olyan nagyon van ez hangoztatva, hogy utolsó turné. Főleg, hogy a fele ennek az Ozzfest-re esik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#390) robo01


robo01
tag

Ezt már látátok?
Bővebben: link

(#391) Dilikutya válasza robo01 (#390) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez mi?:F

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#392) robo01 válasza Dilikutya (#391) üzenetére


robo01
tag

Régi felállású turné. És sajna úgy néz ki annyira megszerették egymást a koncertekre probáláson, hogy kirugták Busht.

(#393) Dilikutya válasza robo01 (#392) üzenetére


Dilikutya
félisten

Erről a turnéról olvastam már. Azt hittem csak pár koncert lesz. Ez furcsa... most rúgják ki Bush-t, mikor felvettek vele egy új lemezt is a régi számokból?:F

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#394) robo01 válasza Dilikutya (#393) üzenetére


robo01
tag

Pénz. Azt úgy járnak mint a judas az új lemezével.

[Szerkesztve]

(#395) Dilikutya válasza robo01 (#394) üzenetére


Dilikutya
félisten

A szitu nem ennyire egyértelmű... a Judas gyengélkedett, bár Owens jó énekes, de nekik nem vált be. Más kérdés, hogy nem is írtak olyan jó számokat arra a két lemezre. Megjegyzem, az új lemez sem lett egy nagy durranás.
A Maiden is így járt Bailey-vel, bár nekik Dickinson és Harris visszatérése kimondottan jót tett.
Viszont az Anthrax a csúcson van, 2 éve történetük egyik legerősebb lemezével álltak elő, a koncert DVD, és az újrafelvett számokból készült válogatás is egy erős csapat képét mutatja. Bush tökéletesen bevált az évek során. Látszólag semmi sem indokolja ezt a lépést. A pénz... hát nem tudom. Egy csúcson lévő banda hova kereshet több pénzt még?:F

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#396) robo01 válasza Dilikutya (#395) üzenetére


robo01
tag

Szerintem is a legerősebb időszakát éli (élte), de a lemezek nem nagyon fogynak.
Igy lesz a pénz az ok.

(#397) Dilikutya válasza robo01 (#396) üzenetére


Dilikutya
félisten

Eladási mutatókat nem tudok, de egy sikeres turnét allstar felállás nélkül is le tudnának bonyolítani szerintem. Ejj de nem szeretem én az ilyet. Ezért is tetszett Ozzy egyik nyilatkozata. Bár aláírom, nagyon szeretnék még egy Black Sabbath lemezt, de amit mondott, az is elgondolkoztató. Bár együtt turnéznak, Ozzy kizártnak tartja egy új lemez létrejöttét, mivel szerinte nem lennének képesek hozni azt a színvonalat, ami jellemző volt rájuk. Nekem ez tetszik. Mert az nyilvánvaló, hogy anyagilag sikeres lenne a lemez, mégha nem is üti meg a mércét. De ők inkább nem csinálnak több lemezt. A turné az meg ugye olyan, hogy amiket ők már megírtak, azt nem lehet szarul játszani :) A Metallica-nak sem nagyon kellene erőltetnie, ami nem megy, az nem megy.
Sajnálom, hogy az Anthrax is erre az útra téved. :( Pedig azt azért nem hinném, hogy olyan rosszul menne nekik, hogy erre kényszerüljenek. Ez egyébként biztos, hogy Bush-t kirúgták? Én ezt most hallom először, meg is lepett nagyon. Nem úgy, mint Halford visszatérése. Ha a színvonal nem romlik, és továbbra is szállítani tudják a 2003-ashoz hasonló kiváló lemezeket, akkor a csalódottságom valamelyest enyhül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#398) Dilikutya válasza robo01 (#396) üzenetére


Dilikutya
félisten

Úgy rémlik, hogy az első énekes, Neil Turbin is részt vesz a turnén. Asszem volt a heavymetal.hu-n cikk erről. Átolvastam a banda életútját, mindenképpen ez volt a legnyugalmasabb időszakuk, ráadásul majdnem az összes lemezükről írnak valami rosszat :) Nem hinném hogy jó ötlet lenne akárcsak Belladonnát is visszavenni, tekintettel arra, hogy azért kellett mennie, mert nem illet be a zenekarba.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#399) robo01 válasza Dilikutya (#398) üzenetére


robo01
tag

Hát az óra szerint április elsején sok minden kiderűl.

(#400) Jáger


Jáger
csendes tag

Hát aki 7900-ért megnézi a Dream Theater-t az meg is érdemli. Két felnőtt vidékről 30 ropi. Ez is kimarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.