Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Komoly volt a tegnapi Anathema... Egy fazon előttem állandóan headbangelt... és az izzadt haja a pofámba csapódott... :O Így kénytelen voltam hátrálni... A két előzenekar egy kicsit tré volt, bár az elsőnek jó volt a gitár hangja, csak énekelnie nem kellett volna. :D

Ki volt kint közületek?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#102) _Gudella válasza Vikthor (#101) üzenetére


_Gudella
senior tag

Csodás volt az Anathema!

Jó hogy volt egy ''igazi'' ráadás is. Imádom a Pink Floydot :)

(nekem is feltűnt a De Factoban milyen jól szól a gitár :) )

[Szerkesztve]

(#103) Vikthor válasza _Gudella (#102) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Mennyire égő volt a hangja néha... :DD Csórikámon ott röhögtünk hátul, viszont elég jól gitározott, ami kárpótolt minket. :D Rohadt meleg volt viszont, ezért rühellem az Eklubbot, mert nincs jó szellőzése. :( És kicsi, no mindegy ez van.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#104) _Gudella válasza Vikthor (#103) üzenetére


_Gudella
senior tag

jaja, a meleg majd meg ölt, viszont közel sem volt olyan tömegnyomor, mint Opethen. Méretileg erre a koncertre pont ideális volt szerintem. Meg a hangosítás is fasza volt.

viszont nem tud elképzelni mi lehetett, mikor Maiden volt ott .....

(#105) _Gudella válasza Vikthor (#103) üzenetére


_Gudella
senior tag

Akkor röhögtünk nagyot, mikor ment valami nagyon sablon billenyűtéma, és megszólal, hogy tapsoljuk meg a billentyűst :DD

(#106) Vikthor válasza _Gudella (#105) üzenetére


Vikthor
nagyúr

:D azt néztem én is... nem volt hely a szintinek, mi? :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#107) Vikthor


Vikthor
nagyúr

update:

Slipknot - június 12. 21:00 INGYENES! Sportsziget

Ugye kijöttök? :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#108) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Nos holnap Slipknot? Senki?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#109) peltar válasza Vikthor (#108) üzenetére


peltar
tag

Szeretnék menni, de melóznom kell.
Szóval egy élménybeszámolót majd szeretnék olvasni, ok?

Peltar#21369

(#110) Vikthor válasza peltar (#109) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ok, akkor hétfőn beszámolok, főleg ha jó idő lesz.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#111) ithomas


ithomas
őstag

Én ott leszek,de tuti hogy az egészet elmossa az eső...amilyen formám van....nálunk még az áramot is csak most kapcsolták vissza...SZERDA ÓTA :U

Real eyes realize real lies!

(#112) Vikthor válasza ithomas (#111) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Most keltem fel nemrég... :D A tegnapi szlipnót qrva jó volt, szerencsére az eső is csak szemerkélt egy fél órán át, utána el is állt. A Heretic Anthem volt a legütősebb szám sztem. Ennyit még az életben nem hedbengeltem... :DD :Y Ti hogy voltatok vele? Tetszett nektek is?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#113) ithomas


ithomas
őstag

Én inkább nem mondok semmit. :(
A végén pont Slipknotra nem mentem be.Barátnőmmel voltam kint,és pont nyomúltunk(volna)be hogy lássunk is valamit.Erre meg szembeirányból jött vagy 10 ember és mindenkit fellöktek úgy hogy elestünk a barátnőmmel meg még vagy 5 emberrel együtt.Egymásra estünk,nem tudtunk mozdulni,és nem hogy nem segitett senki,de még ránk is tapostak.Kis híja volt hogy combtörést szenvedjek.
Barátnőm dettó és nem tudtam rajta segíteni mert én a földön,rajtam 2 ember,és közbe taposnak....Megjegyzem hogy ez NEM pogóba volt,a szinpadig még el sem jutottunk...Mondjuk ezek után már nem is akartunk.Kaptam egy bakancsot a honaljamba is ami felrepedezett.Amúgy jó volt :(((
Azt szintén hozzáteszem hogy nem vagyok egy gyenge fizikumu ember,és rengeteg sokkal durvább koncerteken is voltam ,de ehhez hasonló embertelenséget és segitőkésztelenséget én még nem láttam.Látszik hogy ingyenes volt......

Real eyes realize real lies!

(#114) Dilikutya válasza ithomas (#113) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sajnos egyre inkább ez a jellemző... ilyenben ugyan nem volt részem, de azt tapasztaltam, hogy egyre kevésbé figyelnek oda egymásra koncerteken az emberek. emiatt volt, hogy idén egy blues-rock koncertet élveztem a legjobban (pedig nem az én műfajom) Hoboval, és a Takács Tamás BB-vel, mert ott az átlagéletkor jóval fölöttem volt, és nem ilyen vadbarmok voltak ott közönség címszó alatt. ezzel szemben legutóbb Beatricén keményen kellett állni a sarat az első sorban, és elkerülni a súlyos sérüléseket. a legjobb koncerteket is teljesen tönkreteszi egy-egy ilyen incidens

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115) Vikthor válasza ithomas (#113) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Hát ez szar ügy... én teljesen jó helyen voltam elöl a korlátnál középen. Mondjuk mellettünk egy szakadt csövest rúgtak és vertek szét a skinheadek! :D Én ott röhögtem azon a faszon aki volt olyan hülye, hogy egyedül nekiállt pogózni egy csoport skinheaddel... :DD

Szóval a Slipknot koncert kibaszottul jól sikerült... Mi is a következő? Cradle Of Filth? Még meggondolom, mert a jegy elég drága... :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#116) strike-force


strike-force
őstag

nemtom belefér-e, de VOLT fesztiválra jön/megy valaki?

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#117) ithomas válasza Vikthor (#115) üzenetére


ithomas
őstag

Én kint leszek COF-on!

Real eyes realize real lies!

(#118) Vikthor válasza ithomas (#117) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Én sajna nem tudok ott lenni, mert mint kiderült nincs rá keret... :( :O Viszont a zsetongyűjtés elkezdődött a szigetre... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#119) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Nos megy ma vki COF-ra? Kérünk beszámolót és képeket, ha lehet. :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#120) xuldar válasza Vikthor (#119) üzenetére


xuldar
őstag

Ugyan a Cradle nem érdekel, viszont aug. 8-án szeretnék menni a My Dying Bride-ra a Szigetre. Fasza nyaram lesz, júli 22-től aug 9-ig úton leszek: Művészetek Völgye, pesti körút, sátorozás a Bükkben, és a végén még fel kéne menni a koncertre. De nem panaszkodom :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#121) ithomas válasza Vikthor (#119) üzenetére


ithomas
őstag

Na most ébredtem fel.... :)
Rövid élménybeszámoló a COF-ról:Isten volt
Hosszabb:Kibaszott qrva jó orgazmushoz közeli állapot.
Különben szerencsém volt nagyon,mert a koncert kezdése előtt kb félórával kibaszott nagy szédülés jött rám(az a fránya vodkanarancs),de ez COF-ra szerencsére elmúlt... :P
Arra mondjuk már nem emléxem h miket játszottak...hehe...de elég vegyes volt...szóval megérte na. :)

Real eyes realize real lies!

(#122) ithomas válasza xuldar (#120) üzenetére


ithomas
őstag

My Dying Bridera én is ki akarok menni de nem fogok mert lesz In Flames is,és döntenem kell....Mellesleg tavaly én kint voltam MDB-on és nagyon jó volt.Nem fogod megbánni ha elmész,tényleg átlagonfelüli koncertet adtak!Meg asszem aznap lesz Sin Of Kain is,ami szintén kurvajó szvsz.

Real eyes realize real lies!

(#123) Vikthor válasza ithomas (#122) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Az In Flames-re én is kíváncsi vagyok, mondjuk kb 1-2 számot hallottam csak tőlük, de azok nem voltak rosszak. Melyik a legjobb album tőlük szerintetek?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#124) TitiRii


TitiRii
senior tag

Anyi jo koncert lesz, és már vólt is hogy az ember az egyikről a másikra rohanhatna, sport sziget -fesztergom-hegyalja-volt stb stb stb, sajna nem birom anyagilag, sok sör meg belépő is.. :D de amire csak tudok arra kimegyek :)
Szigetre sporolok már gözerővel :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#125) launcser válasza Vikthor (#123) üzenetére


launcser
senior tag

nézegetem a sziget honlapot és kicsit meglepődtem, in flames naccínpadon lesz??
az se semmi..
jól láttam?
amúgy in flmaes jóóó zene
én ajánlom a ''The Jester Race'' és a ''Whoracle'' c. albumukat
jól

tütüü

(#126) _Gudella válasza Vikthor (#123) üzenetére


_Gudella
senior tag

Nekem az új, Soundtrack to Your Escape (még) nem annyira tetszik...

Személyes kedvenvcem a Clayman, de talán nem az a legjobb albumuk... A régiek érdekesebbek

(#127) Dilikutya


Dilikutya
félisten

az újabbak (Reroute to Remain, Soundtrack to Your Escape) önmagukban jó lemezek, ha nem vesszük figyelembe, hogy egy death bandáról van szó. a Clayman a legsikeresebb lemezük, már mutat némi előreutalást erre a két lemezre. a Lunatstrain, Subterranean, Jester Race, Whoracle, és még a Colony lemezeket ajánlom mélyebb ismerkedésre. kezdetben nekemis a clayman volt a kedvencem de ahogy jobban elmerültem a death/black világába úgy nyitotni kezdtem a régebbiek felé is. régieken némi blackes hatás is felfedezhető, pl a Lunar Strain & Subterranean-on, a szöveg nemtom mennyire, de a zene + az a krákogós ének egyértelmű:)
egy biztos, megéri kimenni rá. koncerten szerintem az újabb számok is kapnak egy kis plusszt amitől rögtön máshogy festenek. jelzem, nem rossz lemezek az újabbak sem, csak olyan... túl más.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#128) Vikthor válasza launcser (#125) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Akkor ezt a két albumot feljegyeztem és takarodok a Hammerba megvenni őket... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#129) _Gudella válasza Vikthor (#128) üzenetére


_Gudella
senior tag

Azért a Colony-n is érdemes elgondolkodni :)

(#130) Vikthor válasza _Gudella (#129) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Igazából minden jó zenét meg akarok venni, csak nem merek a pénztárcámba nézni... :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#131) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Akit érdekel, július 9-10-én Kunszentmártonban rockfesztivál lesz, pontos programot fejből nem tudom, lesz Akela, Moby Dick, Auróra, Blues Company, P.Mobil, Emeretta, Erotikus Görények stb.
gondoltam hátha érdekel vkit:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#132) launcser válasza Dilikutya (#131) üzenetére


launcser
senior tag

erről jut eszembe, össze kéne gyűjteni az összes fesztivál helyét meg idejét
nézegettem neten már de azért annyira nem tűnt fel pl. ez
amiket kinéztem azok egytől egyig ütköznek más programjaimmal rendesen, esetleg teljes átfedés :)

tütüü

(#133) Dilikutya válasza launcser (#132) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sok ilyen kisebb fesztivál van vidéken sztem, legalábbis pl. Kunszentmártonban ez idén már a 2. de itt, Szolnok megyében szokott lenni máshol is, nem beszélve a motorostalálkozókról, azokon is van mindig mit hallgatni.
neten leginkább csak a nagy fesztiváloknak lehet utánanézni.
július 9-10-11, Törökszentmiklós, motoros találkozó, a 10-ei napot tudom, hogy akkor Edda és Blues Company a fellépők.
meg ugye július 1-4, Wanted Fesztivál, Mezőtúr, de ezt már mindenki tudja :)
nekem szerencsére anyagi okok miatt nem okoz problémát az átfedés:)
most látom kecskeméti vagy, ugyhogy Kunszent neked sincs messze. nincs kiplakátolva? ilyen rusnya rózsaszin plakátja van :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#134) launcser válasza Dilikutya (#133) üzenetére


launcser
senior tag

most épp nem vagyok Kecskeméten, de amikor ottvoltam se nagyon láttam..
meg akkor nem is érek rá sajna
majd keresek rusnya plakátokat azé
Wanted fesztivált sajnálom, az frankó lenne, 2 éve amikor Kecskeméten volt az volt az igazi! :)
utazni se nagyon kellett
Tiamat miatt sajnálom, azt meglesném..
július közepén nem lesz valami efottig?

tütüü

(#135) Dilikutya válasza launcser (#134) üzenetére


Dilikutya
félisten

nem tudok róla. Hegyalja esetleg? az mikor van?
wanted már előre látom jó lesz. állitólag amugy a kecskeméti zed! volt a wanted történetében a legrosszabb:) én nem tudom, nem voltam azon.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#136) launcser válasza Dilikutya (#135) üzenetére


launcser
senior tag

legtöbben akkor voltak ott, Kecskemét mégis nagyobb mint Mezőtúr, az őslakosok így többen tudnak elmenni
botrány volt inkább, mert a közelben lakók ugattak meg egy kórház is volt a helyszín közelében, utolsó 2 napon volt ez a kis effekt
de azért többek elmondásából meg saját tapasztalatomból jó volt, csak 10 után ugye utolsó 2 napon nem volt szabadtéri koncert, csak sátorban halkan :)
terület is aránylag nagy volt, több színpad volt mint amit láttam wanted honlapján a mostanin pl..
Kéne Wantedtól külön egy Zed is, nehogymár Kecskeméten ne legyen fesztivál, mindenhol máshol van..
Hegyalja mikor van tudósok? (google lesz)

tütüü

(#137) Dilikutya válasza launcser (#136) üzenetére


Dilikutya
félisten

július 14-18 van Hegyalja. Zeddel az volt a gond, hogy a kecskeméti önkormányzat nem nagyon örült nekik. Mezőtúron viszont tavaly még a polgármester is ott élvezte a népszerűséget a nagy színpadon:) Wantedon elég nagy terület van ám.
nekem semmi kifogásom hogy Kecskeméten is legyen valami:) az sincs messze, addig gond nélkül el lehet autókázni:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#138) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Halihó!

Volt közületek koncerten az elmúlt hetekben? Hol és mikor volt? Esetleg egy rövid élménybeszámolót kaphatunk? :D

Viktor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#139) Lortech válasza launcser (#136) üzenetére


Lortech
addikt

A Hegyalja fesztivál hivatalos honlapja: Bővebben: link
Én ott leszek... bár nem a zene miatt :)

Thank you to god for making me an atheist

(#140) launcser válasza Lortech (#139) üzenetére


launcser
senior tag

kösz
csekkoltam
program jól hangzik, meg hely is, pénz és más kérdése a dolog
jó borok, zenéből is lesz azért jó, meg úgy a hangulat is

tütüü

(#141) _Gudella


_Gudella
senior tag

Nem tudja valaki, hogy most végül lesz-e Katatonia a Nightbreed-en? mert mindenki mást mond, a hivatalos honlap meg nem elérhető...

(#142) Vikthor válasza _Gudella (#141) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Katatoni koncert? Az qrva jó lehet, hol lesz?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#143) Vikthor válasza Vikthor (#142) üzenetére


Vikthor
nagyúr

:U

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#145) _Gudella válasza Vikthor (#142) üzenetére


_Gudella
senior tag

Hát, ezaz, hogy nem lesz, csak lett volna.... a Nightbreed feszten

(#146) Vikthor válasza _Gudella (#145) üzenetére


Vikthor
nagyúr

bakker!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#147) Dilikutya


Dilikutya
félisten

volt valaki Ignite-on és Tiamaton? én voltam... leirni nehéz:) ezeken ott kellett lenni :D sajnos a Death Angel elmaradt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#148) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Lehet már tudni, hogy kik jönnek a szigetre a Metal Hammer sátorba?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#149) _Gudella válasza Vikthor (#148) üzenetére


_Gudella
senior tag

Én CoB-ra ezerszázalék, és 99%, hogy az In Flames-es napon is kint leszek (Amorphis)

(#150) Vikthor válasza _Gudella (#149) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Milyen a Moonsorrow? Black vagy death?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.