Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Thulcandra válasza szucsi (#650) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Mi bécsbe megyünk... a többi elmaradhat, nem érdekel :DDD
A bécsi meg nemhinném h elmarad, akkor már írták volna stadhalle oldalán (ot lesz a koncert)

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#652) szucsi válasza Thulcandra (#651) üzenetére


szucsi
őstag

Öhöm. :C jó mulatást. :)

(#653) _az


_az
senior tag

Héjj pupákok!
Megy valaki holnap SLAYERRE??? ;]

az

(#654) Drizzt válasza _az (#653) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Azaz ma? Jó bulit annak, aki megy, én nem megyek. Fáradt vagyok nagyon. Meg azt se tudom, mennyibe kerül... Mennyi?

I am having fun staying poor.

(#655) peltar


peltar
tag

Ma lessz a Napalm Death, és nem tudok elmenni, mert holnap két vizsgám is lessz. :(
Ha valaki megy, kérnék egy kis élménybeszámolót.

Peltar#21369

(#656) _az


_az
senior tag

nem mentem. tanultam.:(((

az

(#657) Thulcandra válasza szucsi (#652) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Na, hétfőn megvolt a buli!

Haverral totál kiakadtunk, h 2 előzenekar volt ráadásul a Black Label Society meg a Velvet Revolver... Mind2 naon szar volt, be sem mentünk rá a tömegbe, inkább a szélén félreálva söröztünk. A hangzásuk is szar volt.
Aztán mikor végre letakarodott a velvet, mi azonnal irány be a tömegbe! Sikerült is az első sorokban stabilizálni magunkat, 3-4 méterre a szinpadtól.
Fél óra ácsorgás után Ozzy nekiállt ordítani a szinpad mögött, és mi is nekiálltunk ordítani a hátunk mögött álló 4-5ezer emberrel együtt. Kb. 3-4 perc oda vissza ordibálás után vééégre feltéptek a színpadra, v.mi állat a hátam mögött úgy elkezdett ordítani a fülembe h majdnem megsüketültem...
A hangzás rohadt jó volt, igaz kicsit néha túl erős volt a basszus, ezt leszámítva mintha CDről ment volna. így 60év körül is nagyon jól nyomták, Ozzy nagyon vidám volt, egyfolytában locsolta magát, meg a tömeg első sorait is. Még a seggét is megmutatta, letolt gatyával persze :DDD Namegpersze kismmiliószor közölte a közönséggel h imád minket. Mi is őket!
Havernak és nekem kicsit rosszul esett h a tömeg Black Sabbath helyett egyfolytában Ozzy -t ordibált... Na de mindegy, mi jól éreztük magunkat az a lényeg! Remélem jönnek jövőre is még ugyanebben a régi felállásban a környékre, mert akkor tuti ott leszünk ismét!

Aki látni szeretné őket az június 29.-én még elcsipheti őket Csehországban @ Prága / T-Mobile arena

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#658) szucsi


szucsi
őstag

LSO/Gardiner Júli.17. :C:R:C

Beethoven 6-7

Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#659) szucsi válasza Thulcandra (#657) üzenetére


szucsi
őstag

Ja, amikor én gimnazista voltam, akkor csinálta ozzy a perry mason-os lemezét, egyébként akkor azt rohadtul szerettem, na már akkor reménytelennek tűnt, hogy ős-BS valaha összeáll, a saját lemezeit tornáztatta a lottyadt seggű :R. Esetleg DIO-n lehetett BS-t hallani, de ott meg a DIO számoktól nem vagyok elájulva, kivétel természetesen a Holy Diver :R:R.

Szóval ez nagy dolog, csak az én seggem öreg már ahhoz, hogy félnapokat autózzak, meg másféle zenéket is tolok mostanában. :) Örülök, hogy jó volt, nincs valahol egy tracklista a koncertről? Kíváncsi vagyok, h mit nyomtak. Tényleg, RJD-s BS számok voltak?

(#660) szucsi válasza szucsi (#659) üzenetére


szucsi
őstag

Huhh, gyorsan lerántottam az Ozzmosist, most pedig headbangelek. :DDD

(#661) Thulcandra válasza szucsi (#659) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Neem neem, be is cseszett volna ha nyomnak bármit is a RJD -ós korszakból.
Se én se a Haver nem tudjuk pontosan h milyen sorrendbe meg mennyit nyomtak, de pár szám amire tutira emlékszünk: NIB -el kezdtek, utána After Forever. Aztán volt Iron man ; Black Sabbath ; Fairies Wear Boots ; War Pigs ; Wizzard ; Electric Funeral ; Dirty Woman ... de nem ebben a sorrendben, meg volt még v.mi is. Uccsó 2 szám meg a Paranoid volt ráadásként meg a Children of the Grave!
Összességében nagyon nagy volt, de az azé durva h még most sem emlékezünk mi hogyan volt pontosan, igaz tomboltunk, meg őrjöngtünk mint az állat. :DDD De berúgva meg befüvezve sem voltunk... Ebből láccik mekkora hatással volt ránk ;]

na, most találtam meg blabberen ezt:

01. NIB
02. After Forever
03. War Pigs
04. Dirty Women
05. Fairies Wear Boots
06. Symptom of the Universe / Sweet Leaf / Electric Funeral
07. Iron Man
08. Into the Void
09. Black Sabbath
10. The Wizard
11. Sabbath Bloody Sabbath
12. Paranoid

Encore
13. Children of the Grave

Az a furcsa hogy én úgy emlékszek h a Sweet Leaf -et nem nyomták le, csak belekezdtek... Meg a Sabbath Bloody Sabbath -nak is csak az elejét :F
Namindegy, leszarom mit nyomtak, ottvoltam, és ott nagyon jól éreztem magam, az a lényeg ;]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#662) Dilikutya válasza Thulcandra (#661) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elég erős slágerparádé :) Ami feltűnt, hogy a Never Say Die-ról itt sem játszottak. A Reunion lemezen sincs onnan egyetlen nóta sem. És javarészt úgy látom, az első 3-4 lemezt vették elő. Nekem személy szerint a Dio-val vagy Glenn Hughes-szal készült lemezek is nagyon tetszenek, a Heaven & Hell, vagy akár a Dehumanizer mind remekművek, hogy a többit ne is említsem. De tény, hogy hülyén jött volna ki, ha Ozzy ezekről is énekel. Ő elég nagy sztár ahhoz, hogy ne kelljen a elődei örökségével törődnie (bezzeg Dio és Hughes kénytelen volt, pedig nem kisebb énekesek). Nade mindegy. Nem ez háborít fel engem, hanem az, hogy Magyarországon nem lépnek fel. :(((

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#663) Thulcandra válasza Dilikutya (#662) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Engem nem érdekel h nem jöttek pestre, nekem bécs közelebb van ;] Igaz itt lehet olcsóbb lett volna a betépő.
Ja, hát nyomhattak volna még egy pár számot, de gondolom a Bill Ward meg Ozzy lefáradtak rendesen ezen is. Azt azért nem kivánjuk h valamelyikük a show közbe kapjon nekünk szívrohamot. Fel is akasztottuk volna magunkat ;]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#664) Dilikutya válasza Thulcandra (#663) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 98-as pesti kisstadionos koncertet Ward épp egy szívroham miatt hagyta ki.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#665) Ricso


Ricso
tag

Jún. 30.-a (csütörtök) Zöld Pardon
Belépő: 100Ft
20:30-22:30-id
Alvin és a Mókusok

„Amíg élek remélek....''(mondta Jordano Bruno), aztán felcsaptak a lángok

(#666) mityku


mityku
aktív tag

Hú látom itt nagyon komoly koncertre járó arcok vannak! :))
Én tegnap egy ennél kisebb koncerten voltam (bár nekem hatalmas élmény volt)!
Győrben 26 év után újra koncertet adott a Karthago! :) Bár én a magam 22 évével sok mindenről lemaradtam (velük kapcsolatban), de jó volt látni őket élőben!! Ja és tök ingyenes volt! :DDD

Bécsi U2 koncert volt vagy még csak lesz a közeljövőben? Kíváncsi vagyok mennyi lehet a belépő rá!

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#667) Esmein


Esmein
nagyúr

Ajándék screenshot a kollégának :
[kép]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#668) lorcsi válasza peltar (#638) üzenetére


lorcsi
veterán

óóó!! de jó volt :R :R

(#669) Mennyi? válasza Ricso (#665) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Végre! :D

(#670) Thulcandra válasza mityku (#666) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Július másodikán lesz, de már minden jegy elkelt pár hete, h mennyibe került azt nem tudom...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#671) mityku válasza Thulcandra (#670) üzenetére


mityku
aktív tag

Köszi az infót! Valszeg úgyse tudtam volna elmenni, csak kíváncsi voltam! :)

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#672) Vikthor válasza Esmein (#667) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Yeah!!!!

Ez király!!! Muhahahaaaa... :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#673) peltar válasza lorcsi (#668) üzenetére


peltar
tag

Kicsit részletesebben?

Peltar#21369

(#674) Mennyi? válasza Ricso (#665) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Iszonyat nagy sorok voltak! :((( Hihetetlen szarul van megoldva a bejutás, hogy ilyen lassan halad a sor! :(

(#675) Ricso válasza Mennyi? (#674) üzenetére


Ricso
tag

De ha van ismerősöd a sorban, akkor királyság van.
Amúgy meg hatalmas volt a koncert, hihetetlenül jól éreztük magunkat.
Szeptember 1.-jén ismét ott :)

„Amíg élek remélek....''(mondta Jordano Bruno), aztán felcsaptak a lángok

(#676) Mennyi? válasza Ricso (#675) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Hát igen! Úgy könnyű! :))

A felénél megpróbáltuk mi is még1x és akkor már leapadt az alsó sor és bejutottunk. Tényleg jó volt a koncert már rég el akartam menni egy Alvinra mióta igazán rákattantam. Bár mondjuk most csak öregesen, hátsó sorosan élveztem a koncertet, mert ''pogó eltiltáson'' vagyok! :DDD

(#677) launcser


launcser
senior tag

Volt-ra jön valaki?
én holnap megyek :)
remek lesz, csütörtök estig egyedül leszek, majd megismerek jóarcokat remélem, legyen kivel inni
innen jön valaki?

tütüü

(#678) DoubleD válasza launcser (#677) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Aham :)

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#679) launcser válasza DoubleD (#678) üzenetére


launcser
senior tag

ügyesgyerek vagy :)

tütüü

(#680) birka1337


birka1337
tag

November 6., Sportaréna,

COLDPLAY


koncert!!!:DD:C:DD:R:R:P:))

remélem el tudok menni...

-

(#681) LJoE


LJoE
senior tag

2005. szeptember 21. Petőfi csarnok
STEVE VAI
and the breed
Real Illusions – EUROPEAN TOUR 2005
:R
(7900 HUF)

Steve Vai – gitár, ének
Billy Sheehan – basszusgitár, ének
Tony MacAlpine – gitár, billentyű
Jeremy Colson – dobok
Dave Weiner – ritmusgitár, akusztikus gitár, szitár

aki volt G3-mon annak nem kell ecsetelni mit tudnak ezek a figurák :R

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#682) szucsi válasza LJoE (#681) üzenetére


szucsi
őstag

Ha MacAlpine saját koncerttel jönne, kimennék. Miért Pista billentyűseként elég elszomorító látvány. MacAlpine nagyon-nagyon-nagyon jó gitáros. (volt?) :O

(#683) LJoE válasza szucsi (#682) üzenetére


LJoE
senior tag

hát monnyuk van benne valami
de azért gitározgatott G3-mon is (nem is akárhogy)

akkor is azt beszéltük öcsémmel, hogy úgy lett volna állat a G3, hogy Vai, MacAlpine, Satriani

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#684) szucsi válasza LJoE (#683) üzenetére


szucsi
őstag

Ja. :R

ps: a King Crimsonos faszi volt itt velük, ugye? Nem voltam kint.

[Szerkesztve]

(#685) LJoE válasza szucsi (#684) üzenetére


LJoE
senior tag

igen
Robert Fripp
jó hogy egy élő legenda az az ember, de valahogy nem illett a képbe, a csendes visszahúzódó játékával, a 2 egomán, őrült gitárzsonglőr mellé :D
azért nem volt gyenge amit tolt az öreg, de inkább ilyen crimsonos pszichedelikus belassult mutatvány volt

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#686) perempe


perempe
addikt

Joey DeFrancesco trió lépett fel szerdán léptek fel az A38-on. Byron Landham (dob) és Jake Langley (gitár) kísérték a világ legjobb orgonistáját.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#687) Drizzt


Drizzt
nagyúr

[kép]

A második napot tessék nem kihagyni!!! Istenkirály zene a darkesthour...

Bővebben: link

I am having fun staying poor.

(#688) bebean


bebean
aktív tag

üdv!
nem biztos, hogy jó helyen kerdezem...
megy valaki Paco de Luciara? aki megy az jelentkezzen be! kerdesem volna... :DDD
thx

...

(#689) Drizzt válasza Drizzt (#687) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nah! Ma este őrület metálság!!! Mindenki jöjjön!!!

I am having fun staying poor.

(#690) Drizzt válasza Drizzt (#689) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Bővebben: link

Itt lehet meghallgatni 4 számot, bár rosszabb minőségben, mint a lemezen van...

I am having fun staying poor.

(#691) anulu


anulu
félisten

nem láttam kiírva itt a topicon:

szept 17: Sonata Arctica - Powerwolf @ WigWam
szept 26: Gamma Ray - Nocturnal Rites @ PeCsa
dec 1: Stratovarius - HammerFall @ PeCsa

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#692) Dilikutya


Dilikutya
félisten

V. Tiszaliget Fesztivál, Szolnok, Olaj Csarnok: Bővebben: link
Jó lesz :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#693) _Gudella


_Gudella
senior tag

Szeptember 10 Vörös Yuk

Nepenthes
Children of Balaton (Bodom tribute :) )
Smoking Hills
Crystallite (ebben meg én gitározok, mindenféle metal feldolgozások)

Gyertekcsak :)

(#694) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

RAPÜLŐK KONCERT! ;););)
Nem tudja valaki hogy pontosan mikor és hol lesz?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#695) Dilikutya válasza GombócArtúr (#694) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyenlőre csak ennyit tudni: Bővebben: link. Ezt is a Blikk írta meg, szal mérget se vegyen rá senki ;] Az nagy jó lenne, ha lenne RAPülők konci :)
Sőt, ezt is tudom már: Bővebben: link :)

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#696) GombócArtúr válasza Dilikutya (#695) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

ja... akkor lehet elírták, az újságban, nem szeptember, hanem csak január 21 :(
Sportaréna meg ááááááárgh! Jó drágába fog kerülni. Persze gondoltam, hogyha már ilyet csinálnak akkor nem ingyenkoncertet tartanak, nademégis....

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#697) Dilikutya válasza GombócArtúr (#696) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Blikk.hu szerint szeptemberben csak sajtótájékoztató lesz.

Ugyanaz a nő lesz gyermekeid anyja,
Aki anyósod lánya, és eljön a napja,
Hogy nem érted – nem ezt kérted –,
Hát miért tett veled ilyet ez az élet?


Mekkora szöveg ez.... :) De rég hallottam már RAPülőket, most beleolvastam pár szövegbe, régről csak az rémlett, hogy viccesek, de ahogy olvasom, inkább ironizálnak, de rendesen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#698) GombócArtúr válasza Dilikutya (#697) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

A fele meló, sem olyan felemelő, mint a bahamaszigeten egy fekete nő. :) Ez úgy spontán, valamelyk nap jutott eszembe. A szövegek nagyon álatok! :D
Kár hogy ilyen profitorientáltak voltak akkor is, meg a jezz+az idelyében is. Hogy két lemez után gyorsan le is léptek. Pedig tudtak volna még baromságokat írni.

Nekem van ám (kölcsönbemaradt) Rapülők kazim ííís! beee :)
Bővebben: link (a két kép)
Ápropó ilyen idétlen napszemüveget hol lehet vásárolni? Nagyon baró!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#699) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Szolnok, Rock Parking Klub, szeptember 17.
Kellemes death metal est az alábbi résztvevőkkel:

WATCH MY DYING
DIM VISION
EMPYEMA
MALGATUM


Beugró: 600Ft

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#700) vaddesz


vaddesz
csendes tag

Sziasztok!

A 2006.03.21-i Depeche Mode koncertre lehet még valahol jegyet rendelni/foglalni? Kezd olyan érzésem lenni, mintha már elfogytak volna a jegyek. :((
(Amúgy nem nekem kellene, csak próbálok segíteni egy kedves barátnőmnek ;) )


Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.