Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vihar előtti csend? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) emvy


emvy
nagyúr

Skacok, kicsit leült a fórum/az oldal, nem? Szerintem parciék el vannak foglalva az új designal...legalábbis remélem.Csak olyan rossz hogy felnézek ide óránként és van olyan hogy nincs egy új hozzászólás sem. Vagy lehet hogy ahhoz a naphoz mérem a dolgokat amikor felvetült a P.K. ötlete...

while (!sleep) sheep++;

(#2) Dalai Láma válasza emvy (#1) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Én is pont ezt vettem észre. Pár órája 2 ember volt online bejelentkezve, és az egyikük én voltam. Írjatok az én topikomba, ahol egy celeront akarok eladni! :DD

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#3) andorpapa


andorpapa
őstag

Bizony, eltaláltátok, Parci turbó fokozatban nyomja az új dizájnt, meg ha jól tudom, vizsgázik is, így nem csoda, hogy kevés az ideje a dolgokra.

Nekem meg 2 napig nem volt netem (hosszú történet), ma pedig üzleti tárgyalásokat folytattam a CoolNESS színeiben, és az egész napomat a dicső fővárosban töltöttem. Tehát ez van. Amúgy meg igyekszünk, a prohardver buli és az új design majd nagyon ütős lesz!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#4) GeorgeTerror válasza andorpapa (#3) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Jól hangzik!
Parci sok hajrá a vizsgához!!!
Prohardver buli hurrá már nagyon várom
Új dizájn nagyon kíváncsi vagyok, ha még ennél is jobb lesz akkor super lesz

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#5) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Vihar lesz, ez biztos, és csend is van egy ideje, ez is igaz (sajnos). Az új design bitang lassan megy, de azért készül...

A hírekért andorpapát rugdaljátok, meg engem, de engem csak finoman, én most másra fókuszálok :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) emvy válasza Parci (#5) üzenetére


emvy
nagyúr

Ilyen flash-es őrültség lesz? :)

while (!sleep) sheep++;

(#7) karib válasza emvy (#6) üzenetére


karib
addikt

Persze, fórumozni is csak ADSL-lel lehet majd minimum :D

Szerintem korrekt lesz, bár az aktuális verziót még én sem láttam. A prohardver eddig is a gördülékenységről szólt, ezután is így lesz, sőt!

Department of Redundancy Department

(#8) KERO_SAN válasza emvy (#6) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Hehe, csinaltam en mar kisebb flashes lapot , mint amilyen htmles volt;)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#9) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Hmm, én sajnos sem a html-t, sem a flesst ne beszélem. Pedig szeretném. :(( :(

Majd megtanulom valamikor mind a kettőt.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#10) Gboy


Gboy
csendes tag

én konyítok egy kicsit mindkettőhöz. flashben írtam a szakdogámat:)

''Intel or AMD? - That is the question!''

(#11) Dalai Láma válasza Gboy (#10) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Mondjuk szakdogánál még nem tartok, nekem most a kisérettségi volt a ''nagy'' doga. Szóval talán még nem vagyok elkésve talán. De látom, hogy vannak korombeliek, akik vágják ezt a dolgot. Én meg csak basicben tudok programozni, még a 3 éves koromig visszanyúló commodore-os múltam miatt.

amúgy meg már megint kihat a prohardver, 3 regisztrált fórumtag van itt.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#12) Yutani válasza Dalai Láma (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na most jól itt vagyok én is, de tényleg, mostanában (úgy néhány napja) hullacsönd és kriptaszag uralkodik errefele... :)

#tarcsad

(#13) Egon válasza Dalai Láma (#9) üzenetére


Egon
nagyúr

Én is szívesen tanulnék html-ül és flash-ül... Ha beindul a PK (Prohardver Klub), javasolni is fogok egy ilyen témájú előadást(sorozatot)...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#14) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Ja. Most viszont látom, hogy már öten vagyunk! Hát ez elég gyér az átlagos 12hüöz, vagy mégtöbbhöz képest!

Persze mostanában nincsenek új hírek sem. Andorpapa is írhatna már. De ha kibírjuk 10-éig, akkor jó lesz, meg örömöünnep. Mert tuti lesz hír a thoroughbredről!

Meg 15.-e is kőnig lesz!!!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#15) andorpapa válasza Dalai Láma (#14) üzenetére


andorpapa
őstag

Drága barátaim az Úrban, testvéreim, haverok, PK tagok és anarchisták! Tényleg bocsánat a csendért, de június előtt pár nappal muszáj tanulnom, mint az állat, és ha jól tudom, Parci is erre a sorsra van kárhoztatva.

Ráadásul én szombaton elutazok, szóval megint csak sanyi nekem, de ma igyexem pár hírrel megdobni titeket.

Amúgy az új design nagyon fejlődik, szerintem már itt az ideje egy bulinak is, ugye akkor június 15. a megbeszélt időpont?

Kitartás emberek, a türelem prohardvert terem, és hamarosan újabb meglepetésekkel lesztek meglepve :D, és a végén mindenki elégedetten dől hátra a monitor előtt!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#16) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Na most sincs az a nagy nyűzsgés. Miért? Szidjuk érte a M****-ot?

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#17) andorpapa válasza Dalai Láma (#16) üzenetére


andorpapa
őstag

Mit szídjunk???

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#18) Dalai Láma válasza andorpapa (#17) üzenetére


Dalai Láma
őstag

MATÁV! Ne mondd, hogy neked nem szűnt meg a Mindenkinek csomagod! Jó, tudom, rendes a Matáv, mert a 150HUF-ot aug 1.-ig igénybe lehet venni. De akkor is!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#19) andorpapa válasza Dalai Láma (#18) üzenetére


andorpapa
őstag

Hát bazze, nekem mindegy, hogy 4000 vagy 4500. Ezen ne múljék a prohardver boldogulása! :)

Amúgy már kezdtem megijedni, hogy a Microsoftról van szó! Na mindegy, kicsit lassan kapcsolok. SZerintem sokan nem is értesültek a kedvezmény folytatásáról, ezért nem jönnek netre. Vajon mit csinálnak ilyenkor? És mi lett a modemmel? Kiakasztották dísznek?

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#20) launcser


launcser
senior tag

ja de 4k-s átalánynál lehetett menet közben restartolni, fagyni, esni
150 ftnak ez a hátránya, meg hogy éjfél után lesz akcios a net, visszajön '97-'98 filing..

tütüü

(#21) Dalai Láma válasza andorpapa (#19) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Úgy ismersz te engem, hogy a Microszoftot szidnám? Ugyan! Hiszen BillGates poszterek díszítik a falaimat! Microsoft oprendszerem van, és az is lesz ezután is!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vihar előtti csend? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.