Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1636) Szabi® válasza Remus389 (#1635) üzenetére


Szabi®
addikt

Igen, tényleg impozáns, ha jobban megnézzük, ez a makett 50 papír mezítlábasan, és akkor még hol vannak a maratások, amiket az ipse beleépített . . . Én egyébként nem mondtam hogy nincs kivétel a revellből, kivétel mindenből van, csak mennyisége a kivételeknek, nah az a kérdés. A harcjárműves, figura/dioráma építős makattezők revellhez nem nyúlnak, mert abban a leggyengébb versenyző, a festékei megint csak hátulról verik a sort, a legrosszabban terítődik, és a legnagyobb pigmentekkel rendelkezik+ saját higítójával sokszor olyan állagot ad, hogy használhatatlan. Azt kell megérteni (nyilván nem rád értve), amit itt pár megrögzött régi beszorult emberke nem akar, hogy az idő elment, és szinte kivétel nélkül csak jobb makett gyártók nőttek ki a földből, amik újabb eljárásokkal jobb, minőségibb, több kiegészítővel megpakolt set-et adnak sokszor olcsóbban. Mondjuk nekem ahhoz nem lenne képem, hogy úgy védjek egy gyártót, hogy egy saját építést nem tudok róla mutatni . . . De az egy másik sztori, és nem ide tartozik, csak áthallásban.
Egyébként igazad van hogy az Airfix is gyengébb minőséget képvisel. Csak bontottam belőlük pár dobozt hogy mégis mi fán terem, de már az öntökretek látványa elriasztott, pedig építettem már hitvány kit-eket. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.