Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#412) Kakumix


Kakumix
senior tag

Sziasztok!

Problémám van. Múlt hét kedden eladtam egy HTC Touch Diamond telefont, müködő de kicsit kopott állapotban 35eFt-ért, még sok hónap kisker gar-ral. Megkötöttük az üzletet és a végén mondtam, hogy természetesen a 3 nap próbagar jár ahogy a Ph-n az szokott, majd eszembe jutott a négynapos hétvége és hogy nem leszek itthon, ezért gyorsan módosítottam hétfőre (mára). Tegnap este 22:46-kor priviben jelzi, hogy 2 bibi van:

1. Vételnél rezonál a hangszórónyílás, és emiatt nem lehet jól érteni a másikat.
Ugyanebben az üzenetben jelzi, hogy lecserélte a ROM-ot amivel adtam. És igen az ehhez a telefonhoz készített nem hivatalos ROM-ok egy részében hangosítanak a telefonon és ez rossz hangminőséget eredményez. Ezt a válaszlevelemben is írtam, és még azt hogy ugyanott ahol átadtam megejthetjük a visszavételt is.

2. A kijelző két szélén gyengén érzékeli a nyomást, ott ahol az elszineződés is látszott mikor próbáltam
Az elszíneződést valóban mutatta is eladáskor (a képernyő két hosszabb szélén középen megnyomva, szivárványos lett). Nekem még nem tűnt fel korábban, valószínűleg már a kezdetektől ilyen volt, gyári állapotában is. TFT a kijelzője és ott a rossz tervezés miatt gyengébb lehet az érintőpanel távtartója. Passz.

Ma jött egy újabb PM ebben újabb hibát ír:

GPS is süket, bár ez lehet hogy Budapest hibája, lát műholdakat de egyik se fixál
A telefon vezetett el múlt hét kedden is a találkozóra, ez biztos nem volt hibás.

Mit tehetek, hiszen én ajánlottam fel a 3 (6) napos cserét, de honnan lehetek biztos benne, hogy a készülék a több féle ROM és rádió ROM felrakása után/közben nem nála hibásodott meg. Illetve hogy tényleg hibás-e és nem csak talált egy olcsóbbat, jobbat? Ebben az esetben igazi madár lennék, ha visszaadnám a pénzt vagy rosszul gondolom?

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.