Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58420) TeeJay válasza kabelmania27 (#58419) üzenetére


TeeJay
félisten

igen ám viszont az egyik TV nem képes kezelni a mediacard-ot tehát oda mindenképpen STB kell és pont az van úgy 20méternyi kábelre a HGW-től a ház teljesen átellenes oldalán ráadásul 1 emelettel lentebb
szóval kb. UTP-t úgy lehetne csak vezetni hogy tetőtérből HGW-től feltolni padlásra ott áthúzni 10métert és letolni még vagy 2emeletnyi kábelt, lehet a ráhagyásokkal lenne 25méter is és kösz szépen a falban csak vékony műanyag cső megy amiben van már egy 3x árnyékolású vastag merev KOAX
nem próbálkoznék mellé egy UTP-t még letolni meg szülők úgysem fogják használni a Horizon Box-ot csak TV-t néznek

király ha osztót adnak meg gondolom csatlakozókat is tol a kábelvégekre de valahogy még mindig szeretném megúszni az UTP kiépítését de szerintem a szerelő is szeretné majd mert ultra szopás lenne és nem garantált hogy a koax mellett le fog csúszni 2 emeletet amikor az UTP nem olyan merev és lehet megáll a csőben

van egy durvább verzió mert 2éve külső szigetelést tettünk a házra és gondoltam előre ott a szigetelés alatt fel lett végig csövezve a padlástérig egyenesen és az vastagabb cső már
na most teljesen a lábazattól a padlástérig fel tudnám húzni a UPC kábelt de akkor kint kellene a föld alatt bejövő fekete koaxot összekötnie a 3x árnyékolásúval és nem tudom kültéren vállalnak-e ilyet vagy csak beltérben engednek csatlakozást

ha vállalnak akkor bevállalom hogy végig tolom a padlástérig a külső csőben a 3x árnyékolású koaxot
lent lábazatnál tesz rá csatlakozót és betoljuk szépen csőbe gond nélkül azt is úgy sosem érheti eső
fent padlástéren meg amúgy is tol rá 3-as osztót és onnan gyárt nekem kábelt HGW-hez már UTP-vel együtt illetve a másik végét meg szintén KOAX-al összekötve toljuk le talán a KOAX leviszi magával 1 csőben az UTP-t is ha össze vannak kötve

baromi macera csak egy UTP miatt...

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.