Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  új pápa!

Hozzászólások

(#301) luciferc


luciferc
őstag

A magyar püspökök Bulányi Györgyöt eretneknek bélyegezték, és a nyolcvanas években a kommunista uralom utasítására védelmükbe vették a katonai szolgálat kötelezettségét.

Akkor ezek most igazi keresztények vagy sem?

(#302) luciferc válasza pilóta (#300) üzenetére


luciferc
őstag

lásd amit #269-ben írtam.

(#303) pilóta válasza luciferc (#302) üzenetére


pilóta
nagyúr

Jaja. Arra gondoltam én is. A következő pápa már tényleg afrikai lesz, mert csak ott lesz még nyomokban pár katolikus...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#304) BosX


BosX
aktív tag

Indexes cikk szvsz szar. Szimplán egy cikkbe van foglalva az ateisták vélt/valós félelmei és rágalmai. Én nem vagyok római katolikus, soha nem is voltam/leszek, és soha nem éreztem, hogy beleszólnának az életembe. Soha nem jött oda hozzám egy rk pap sem, hogy ne barátkozz melegekkel vagy ne húzz kotont... Ellenben támadtak már le jehovák meg a havekrisna is, de mivel stabil életképpel rendelkezek, soha nem éreztem úgy, hogy félnem/anyáznom kéne a páptól/pápát/jaehováktól....

mentality, tradition, history. these things never change.

(#305) tildy válasza BosX (#304) üzenetére


tildy
nagyúr

Melyik indexes cikk?
az hogy lelki menedéket adott valaki szvsz dícsérendő lenne:U Erre Ratzinger elítéli:(

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#306) yurop válasza tildy (#305) üzenetére


yurop
csendes tag

nyílván a másikra gondolt :U

Doom3warez-t bannoltam, igaz nem volt még hozzászólása, de erős a gyanúm, hogy készült valamire.. Bash (mod)

(#307) BosX válasza tildy (#305) üzenetére


BosX
aktív tag

Másik cikk, Bővebben: link

mentality, tradition, history. these things never change.

(#308) joey7 válasza luciferc (#297) üzenetére


joey7
őstag

így van, kemény kézre van szüksége az egyháznak.nem szabad engedni bizonyos dolgokból csak azért mert a 21. században élünk.haladni kell a korral,de vannak erkölcsi normák amiből jottányit sem szabad engedni.

(#309) luciferc válasza joey7 (#308) üzenetére


luciferc
őstag

remélem tudod, hogy én teljesen más okból örülök egy kőkonzervatív pápának...

(#310) joey7 válasza luciferc (#309) üzenetére


joey7
őstag

naná!;)

(#311) WN31RD válasza tildy (#305) üzenetére


WN31RD
addikt

Ratzinger a magyar püspöki kar álláspontjához képest lényegében felmentette Bulányit. Ratzinger és a Vatikán határozottan européer és haladó szellemű és tisztességes a magyar főpapsághoz képest (tisztelet a rendkívül kevés kivételnek).

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#312) joey7 válasza WN31RD (#311) üzenetére


joey7
őstag

én ugyanígy gondolom.:C

(#313) Alkarcsont válasza joey7 (#256) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Nem örülök ennek a Ratzinger-nek! Ez pl. a protestánsokat nyomoréknak nevezte! Milyen kapcsolatot fog így ápolni a többi egyházzal, ha lenézi őket? Ráadásul HitlerJugend volt nemtudom mi van megint visszatértünk a középkorba, ahol az lesz a pápa akinek több pénze van? :(((

[Szerkesztve]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#314) joey7 válasza Alkarcsont (#313) üzenetére


joey7
őstag

bízzunk abban,h az egyház hercegei isten sugallatára választották meg az új pápát.;) majd kiderül,h mit fog tenni,egyelőre csak találgatni lehet.az eddigi pályafutásából persze lehet következtetéseket levonni,de azért a pápai trónon nem biztos,h mindent előre ki lehet számítani a múltból,azaz ki tudja mennyi változtat rajta az,h pápa lett.s ki tudja meddig lesz az,úgy tudom az egészsége nem a legjobb.

(#315) Drizzt válasza WN31RD (#311) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A magyar főpapsághoz mérten szerintem ez nem nehéz... :DDD
Sőt. nincs is könnyebb annál.

I am having fun staying poor.

(#316) joey7 válasza Drizzt (#315) üzenetére


joey7
őstag

esetleg csere kp+ vmire?:F

(#317) pilóta válasza joey7 (#316) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mit cserélnél? A pápát?
Hát nem is tudom. 10k + 8 püspök jó lesz? :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#318) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ez volt már?

Bővebben: link

Az angol Times Online című portál összegyűjtötte a kedden pápává választott Ratzinger bíboros korábbi megjegyzéseit, többek között a kommunizmusról, a homoszexualitásról, az abortuszról és saját magáról.
A kommunizmusról: ''A kommunista kormányok, amelyek a felszabadítás nevében kerültek hatalomra, korunk legszégyenteljesebb intézményei”


A homoszexualitásról: „A megtestesült erkölcsi métely”


A rockzenéről: „A vallásellenesség melegágya”


A vallás politikából való kiszorításáról: „Nagyon súlyos perceket élünk, a radikális szekularizmus elpusztíthatja a humanizmust”


A klónozásról: „Veszélyesebb fenyegetés, mint bármelyik tömegpusztító fegyver”


A női papság tiltásáról: „Szükséges a valódi doktrína védelme, a lelki közösség, az egyház egységének megőrzése, valamint a hívők lelkiismeretének, öntudatának irányítása érdekében”


Az abortuszról és az eutanáziáról: „A megtestesült halálos bűn”


A multikulturalizmusról: „Menekülés az elől, ami az ember sajátja”


Az anglikán és a protestáns egyházról: „Nem megfelelő egyházak”


A nem latin nyelvű miséről: „Tragikus szabályszegés”


Törökország EU-tagságáról: „Óriási hiba lenne”


Relativizmusról: „Középpontjában az ember egója és az ember saját vágyai állnak”


Saját magáról, megválasztása után: „Egy egyszerű, szerény munkás az Úr szőlőskertjében”

I am having fun staying poor.

(#319) Arius


Arius
aktív tag

A topic címe ''új pápa!''

Hm... alig várom már róla a PH!-s tesztet!! Kiváncsi vagyok milyen a hangja 3000RPM-en...nameghogy mennyire hűti le az új EE P4-et. Jah az is érdekelne, hogy hány wattos táp kell hozzá, meghogy külön csatival megy vagy jó a molex? :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

bocs, de ez...áááá besokalltam már pápa témából, még a csapból is ez folyik.

[Szerkesztve]

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#320) #16741888


#16741888
törölt tag

lehet hogy már volt róla szó, akkor modnjátok és módosítom egyből.
Arról mi a véleményetek hogy 78éves:Y, ennyire szeretnek pápát választani?

vagy úgy van mint én a kártáyban, ha nagy pénz van benn, és nekem első körben nincs lapom, és valaki megbukik akkor örülök neki mert újból nagy pénz lesssz bent.
konkréten így nem kell a bíborosoknak várni, újabb 20évet a lehetőségre....

(#321) Integra


Integra
titán

sikerült egy újabb világot megosztó személyt választani, vicces lesz mikor az egyház két fele egymást fogja marni :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#322) Drizzt válasza Arius (#319) üzenetére


Drizzt
nagyúr

:R:R:R:R:R Hehehe, isten hozzászólás.

I am having fun staying poor.

(#323) joey7 válasza pilóta (#317) üzenetére


joey7
őstag

eltévesztettem a házszámot!:B:))

(#324) Drizzt válasza joey7 (#323) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én is furán bámultam... :D

I am having fun staying poor.

(#325) luciferc válasza Integra (#321) üzenetére


luciferc
őstag

én már nagyon várom. éljen a keresztényi szeretet...;]

(#326) Integra válasza Drizzt (#318) üzenetére


Integra
titán

ennek az pápának az arcára van írva a palpatine császár féle ambíció....
csak elég a szemeibe nézni.
na mindegy, sith pápánk még úgysem vót, ámen rá.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#327) WN31RD válasza Integra (#321) üzenetére


WN31RD
addikt

Előre röhögök már ezen én is, bár inkább kisebb léptékben gondolkodva: Ratzinger kiváló alapot szolgáltat némi csipkelődéshez és gonoszkodáshoz a vallásos ismerőseim körében... ;]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#328) pilóta válasza Integra (#326) üzenetére


pilóta
nagyúr

De azok mindíg ketten vannak... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#329) Integra válasza pilóta (#328) üzenetére


Integra
titán

feltételezem az itteni helyzetből, hogy a tanítványát Mo-n kell keresni... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#330) Ck.


Ck.
addikt

Nah ez a 78 éves csóka vajon meddig lesz pápa?:F

(#331) anaqer válasza WN31RD (#327) üzenetére


anaqer
veterán

Valami ilyesmire gondolsz - Bővebben: link ? ;] (szkroll)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#332) Integra válasza anaqer (#331) üzenetére


Integra
titán

látom, nem csak nekem tűnt fel azonnal a hasonlóság.....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#333) szucsi válasza anaqer (#331) üzenetére


szucsi
őstag

Hogy lehetsz ilyen tiszteletlen, egy ilyen bölcs, tapasztalt és legfőképpen idős emberrel?:DDD:DDD

Hát te semmit nem tisztelsz? :DD:DD:DD

(#334) anaqer válasza szucsi (#333) üzenetére


anaqer
veterán

:)
Egyébként biztos nagy ember... nem tudok róla semmit, szóval véleményem sincs róla. Ha XYZ vallási vezetőről / politikusról / tudomisénkiről írták volna, valószínűleg ugyanannyira találnám viccesnek vagy unalmasnak... én az ilyen gúnyokban általában a megvalósítást értékelem, a tárgy maga majdnem közömbös.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#335) WN31RD válasza anaqer (#331) üzenetére


WN31RD
addikt

Ez is jópofa, de én nem ehhez hasonló csipkelődésre gondoltam. Palpatine-hoz hasonlítani Ratzingert vicces dolog, mi jót mosolyoghatunk rajta, de ez igazából komolytalan szórakozás.
Sokkal érdekesebb, amikor a pápává választása miatt önmagukkal, egyházukkal részben meghasonlott és morális dilemmákkal küszködő hívő katolikusok főnek a saját levükben, és szidják Ratzingert (kevésbé szélsőséges formában de sokkal komolyabban).

Egyébként az egyik linket (Bővebben: link) követve ezt találtam:
''There may be a legitimate diversity of opinion even among Catholics about waging war and applying the death penalty, but not however with regard to abortion and euthanasia.'' (Joseph Ratzinger)
Tessék figyelmesen elolvasni, és szóról szóra értelmezni. Rendkívül tanulságos megállapítás ez.
Ratzinger persze csak egyetlen ember a sok közül (még akkor is, ha pápa lett), de amit mond, annak az alapjait nem ő fektette le. A fentiek kimondását lehetővé tevő gondolkodásmód miatt a kereszténységet, mint vallást, összességében nem tudom komolyan venni, az átlagnál tisztességesebb keresztény embereket nem tudom nem kivételként kezelni.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#336) Integra válasza WN31RD (#335) üzenetére


Integra
titán

absz igazad van, pont azok a hívők ''szívják'' meg ezt az egész egyházi nagypofájúságot és észosztást, akik csöndben, egyszerűen csak szeretnének templomba járni és a vallásukat gyakorolni...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#337) anaqer válasza WN31RD (#335) üzenetére


anaqer
veterán

''a pápává választása miatt önmagukkal, egyházukkal részben meghasonlott és morális dilemmákkal küszködő hívő katolikusok''

Nem vagyok szakértő, de nem igazán nevezném hívő katolikusnak azt aki pusztán a pápa személye miatt akár csak részben is meghasonlik akár az egész egyházzal, akár önmagával (<-ezt végképp nem értem). (Egyébként az idézet tényleg mókás, ha kicsit több nyelvtani bukfenc lenne benne akár bushizmusnak is elmenne...)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#338) WN31RD válasza anaqer (#337) üzenetére


WN31RD
addikt

''nem igazán nevezném hívő katolikusnak [...]''
Ez azért ennél sokkal bonyolultabb... :)

''önmagával (<-ezt végképp nem értem)''
Magyarázat: Ha az identitásának központi eleme a katolikus vallása, és amennyiben a katolikus egyházhoz való viszonyát újra kell értékelje (ami nem feltétlenül azt jelenti, hogy kilép belőle, vagy akár csak jelentősen eltávolodik tőle, hanem csupán annyit, hogy újra átgondolja, mit mennyire tart fontosnak), akkor nem értelmetlen az ''önmagával'' kifejezés használata.
Az egyházhoz fűződő viszony komoly és bonyolult morális probléma sok hívő ember számára, és egy ilyen esemény, mint Ratzinger pápává választása, csak megnehezíti a helyzetüket.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#339) Kain válasza BosX (#307) üzenetére


Kain
senior tag

Isten cikk!

(#340) anaqer válasza WN31RD (#338) üzenetére


anaqer
veterán

Igen, ez így már elfogadhatóbbnak tűnik... a ''meghasonlás'' szó volt túl erős színezetű számomra az ilyesfajta átértékelésre. :)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#341) Drizzt válasza Integra (#326) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Bővebben: link

Hehe. :D

A fene, elképstem. :D

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#342) Integra válasza Drizzt (#341) üzenetére


Integra
titán

LOL
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#343) szucsi


szucsi
őstag

Egy cikk az indexen Benedek védelmében:

Bővebben: link

Bulányiról kiderül, hogy mégis csúnya bácsi volt, és megérdemelte az Isten haragját. :U

(#344) TéKrys


TéKrys
senior tag

Hát ezért mondják hogy a mostani pápa az utolsó vagy utolsó előtti: Bővebben: link LOL;]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#345) joey7 válasza TéKrys (#344) üzenetére


joey7
őstag

már volt ez a kép.;)
érdekes,h mindenkinek van hasonmása.:)

(#346) zebrafish


zebrafish
tag

Valamiért én is egyből Palpatinra aszociáltam.. lehet, hogy ez tényleg jelent valamit :F

mondjuk azt, hogy nemsokára itt az EP III. :R :))

A mai napon kéretik minden hozzászólásomat komolytalannak tekinteni (akár az év többi napján :D )

(#347) joey7 válasza TéKrys (#344) üzenetére


joey7
őstag

én úgy hallottam,h az utolsó előtti pápa szinesbőrű lesz,-legalábbis vmi jós szerint.:U

(#348) zebrafish válasza joey7 (#347) üzenetére


zebrafish
tag

És vajon azt is mondta, hogy az utolsó előtti pápa az hanyadik fekete pápa lesz? :)) mert ez így önmagában még nem mond sokat...

A mai napon kéretik minden hozzászólásomat komolytalannak tekinteni (akár az év többi napján :D )

(#349) pilóta válasza joey7 (#347) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem azt jósolta, hogy szinesbőrű lesz, hanem azt magyarázták bele a jóslatba...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#350) Integra


Integra
titán

pápás armageddon világmegmentő egyház PR film miért nem volt még?
:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#351) pilóta válasza Integra (#350) üzenetére


pilóta
nagyúr

Olyanra gondolsz, hogy a pápa felmegy brúszvilisszel a züstökösre és megáldja a fúrótornyot? :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#352) Integra válasza pilóta (#351) üzenetére


Integra
titán

ja, vagy olyasmire, hogy a bukott lúzer constantine kenau reeves-et arrébb löki és ő maga vív meg a démonokkal, elsüt pár bfg csomagot meg kezéből gyilkos lila villámok szórnak.. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#353) BosX


BosX
aktív tag

lassan át lehetne nevezni ezt a topicot ''fikázzuk a pápát''nak :U

mentality, tradition, history. these things never change.

(#354) pilóta válasza Integra (#352) üzenetére


pilóta
nagyúr

Vagy ugrál a pásztorbottal, mint yoda a lézerkardjával. :D

Na jó, ne legyünk bunkók.

Jó lesz ez a pápa így is. Ő sem fogja tudni megállítani a katolicizmus visszaszorulását, de legalább jó szigorú lesz...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#355) Integra válasza pilóta (#354) üzenetére


Integra
titán

én is azt hiszem hogy most aztán reális a szakadás.
maradnak a buszfejű konzervatívok az őskövület tanaikkal, meg a reformerek a másik oldalon.
egyébként meg azt kell mondjam, időszerű lesz már, és tényleg csak idő kérdése, hogy ez mikor következik be.
ha megnézed, a világ két szemlélet köré szakad:
konzervatív és liberális
most tekintsünk el attól hogy melyiket melyik országban minek nevezik, nem ez a lényeg

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#356) Gambit válasza Integra (#355) üzenetére


Gambit
őstag

Abszolút igazad van szerintem.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#357) td


td
senior tag

Nem 1925-ben, hanem '27-ben született. 14 évesen kellett belépnie a HJ-be. Ez egy náci eszmékre nevelő ''szervezet'' volt. Hitler már fiatal korban bele akarta neveletetni a gyerekekbe a lenézett fajok elleni gyűlöletet, és eleve ''a jövő agresszív és uralkodó típusát'' akarta kinevelni, amely feltétlen hű a führerhez. Az ''elméleti oktatáson'' kívül a fegyverek használatát is kitanulták, a háború utolsó szakaszában, de már a partraszálló egységek ellen is, bevetettek ilyen 15-17 év körüli fiatalokat - értelemszerűen minél későbbi dátumot nézünk, annál ifjabbak is harcoltak.

Bővebben: link

Illetve a topic maga: Bővebben: link



(ui: ezt válasznak szántam a korábbiakra.)

[Szerkesztve]

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#358) Perjel válasza Integra (#355) üzenetére


Perjel
tag

Nem reális. :) Olvasd el a szucsi által belinkelt cikket. Abban teljesen igaza van a cikkírónak, hogy nem reális.
Na gy.k. ideírom mégegyszer a linket Bővebben: link

És az a bizonyos bekezdés:
A liberálisok (köztük nagyobbrészt nem katolikus hívők!) azt remélték, hogy „liberális” bíborost választanak pápává, aki majd eltörli a kötelező cölibátust, megengedőbb lesz az abortusz és a mesterséges családtervezés témájában, esetleg bevezeti a női papságot. Ezek az emberek nem gondolnak arra, hogy a teológia alapelveit a pápa sem hághatja át, az ő tévedhetetlensége nem azt jelenti, hogy bárhogy alakíthatja a teológiát, hanem azt, hogy amit az Egyház Krisztustól kapott, arról tévedhetetlenül tanúságot tud tenni. Ne gondolja senki azt, hogy akár Carlo Maria Martini bíboros (aki lelki írásai és progresszív gondolkodása miatt számomra a legszimpatikusabb jelölt volt), akár a belga Gottfried Daneels bíboros a kedvére tett volna a liberális hívőknek (és nem hívőknek).

Hát bizony, nagyon is ez a reális, és nem a vizionált egyházszakadás stb.

(#359) Integra válasza Perjel (#358) üzenetére


Integra
titán

kiderül
különben is, magasról teszek erre az egyházra...
de inkább nem minősítem őket

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#360) joey7 válasza pilóta (#349) üzenetére


joey7
őstag

hja,persze,ífy mindent mindenbe belemagyarázhatnak.ehh,hülyeség az egész.:))

(#361) pilóta válasza Perjel (#358) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát konkrétan a cölibárusnak nem sok köze van a szentíráshoz (éppenséggel semmi), az csak szigorúan gazdasági megfontolásból került bevezetése (az egyházi vagyon ne legyen örökölhető). Manapság már semmi nem indokolja...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#362) joey7


joey7
őstag

Beiktatták XVI. Benedek pápát a mai napon hivatalába.
A keresztények egységére szólított fel vasárnapi beiktatási miséjén XVI. Benedek pápa. A pápa szentbeszédében emlékeztetett arra, hogy a pásztor és a halász az egységet jelképezi, de sajnos a ''halász hálója szétszakadt''. ''Add, Uram, hogy csak egy pásztorunk legyen és egy nyáj legyünk. Ne engedd, hogy hálód elszakadjon és segíts, hogy az egység szolgái lehessünk'' - imádkozott XVI. Benedek.
Az új katolikus egyházfő megismételte II. János Pál pápa beavatási szertartásán elhangzott mondatát: ''Ne féljetek, tárjátok szélesre kapuitokat Krisztus előtt''. Az elhunyt pápáról megemlékezve XVI.Benedek kijelentette: ''II.János Pál otthon van, a szentek között a mennyekben''.
Elődjéhez hasonlóan Ő is a fiatalokat helyezte előtérbe.Nagyon szimpatikusan nyilatkozott.Érdekes viszont,h a ''világi konkrét,vagy aktuálpolitikai dolgokról'' nem tett említést.Mindössze a korrupció,a kizsákmányolás,és az erőszak ellen emelt szót.Beszédében kérte,h imádkozzanak érte a hívők.
Szimpatikus volt az egész szertartás egyszerűsége,a pápa közvetlensége,korát meghazudtoló frissessége.
Érdekekes,talán jelzésértékű momentum,h magyarok is feltűntek a misén; ők is közreműködtek az ajándékok átadásában.Szintén érdekes volt,h a Credo-t követő könyörgéseknél kihagyták az angol nyelvet.
Kiderült,h továbbra is fontos a Vatikán száma Kína,illetve a keleti világ,ugyanis szép számmal vettek részt a szertartásban kínaiak.Afrika szintén szerepet kapott több ízben.
Kíváncsian várom,h a ''páncélbírosnak '' titulált J. Ratzinger milyen pápa lesz.
Mindenesetre sok sikert, erőt egészséget,bölcsességet kívánok neki a Főpásztori megbízatásához.

(#363) Integra válasza joey7 (#362) üzenetére


Integra
titán

''Mindössze a korrupció,a kizsákmányolás,és az erőszak ellen emelt szót.''
de előtte őméltósága még felhúzta a vaskos, fél kilós arangyűrűt.... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#364) joey7 válasza Integra (#363) üzenetére


joey7
őstag

kétlem,h félkilós lenne..de,hogy jön ez az idézethez?:Y

(#365) Integra válasza joey7 (#364) üzenetére


Integra
titán

ugroj neki mégegyszer :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#366) joey7 válasza Integra (#365) üzenetére


joey7
őstag

passz:F

(#367) Kain válasza pilóta (#354) üzenetére


Kain
senior tag

Sirvaröhögős :DD !

(#368) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Pont ez a kép még nem volt, igaz?
Bővebben: link
LOL LOL LOL

I am having fun staying poor.

(#369) luciferc válasza Drizzt (#368) üzenetére


luciferc
őstag

ROTFLOL

(#370) Integra válasza Drizzt (#368) üzenetére


Integra
titán

haha, szvsz lesz ez még durvább képben is megcsinálva :)
színesben, csukjával etc...
a filmből egy retusált jelenetben, de azon se csodálkoznék ha kijönne egy teljes video rész, mint anno a mádl ferencről alias yoda mester :)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#371) Drizzt válasza Integra (#370) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Igen, de mentségemre nem én csináltam. :D

I am having fun staying poor.

(#372) joey7 válasza Integra (#370) üzenetére


joey7
őstag

szilikatalin meg Leia hercegnő lesz?:D:Y

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  új pápa!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.