Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D-LAN|FuRioN

    aktív tag

    válasz julius75 #3825 üzenetére

    Tényleg túlárazottak a kamerák, viszont a rendszer miatt baromi jók. Én ugyan nem szerelek ilyen rendszereket, de ubival oldottam meg én is. Nem azért mert ubi okvetlen no1, viszont látom mit művel egy hikvision amit általában minden szaki meredeken ajánl. Legalábbis nekem. :D Cégnél kiépítették hik kamerákkal meg nvr-el, minden alkalommal megmosolygom, hogy mennyire egy használhatatlan cucc. Legalábbis számomra. 2db nvr-van 8 kam. IP alapon elérhető az nvr, de böngésző felejtős, ilyen plugin olyan plugin kép nincs. Egyszerre nem kezelhető a 2db ahoz kell ivms program a gépen, lassú mint a tetü, 2015-ös mbp fütyül tőle mint egy f15-ös hajtómű. :D Na ekkor lett az, hogy ilyet tuti nem. Vettem egy g3 pro kamerát, vps-be felhúztam a kontrollert, 15 perc alatt belőttem, pörög mint a buszkerék, egyáltalán nem zabálja a laptopot, böngészőből szuper, telefonos app is kiváló ami külső hálózatról nem elérhető, vpn -el bemegyek a hálózatba telefonon laptopon vagy bármin és mindent elérek azonnal. Ettől független emailt küld a rendszer ha a megszerkesztett részen mozgás detekt van, vagy elérhetetlenné vált a kamera. Mozgás esetén képpel együtt jön a mail, nagyjából 3-5 másodpercen belül virít a telefonon. Ráadásul nálam a rögzítés 11km-el odébb történik, azon belül L2 az egész. Szerintem baromi jó a rendszer és én nem láttam még normális alternatívát. Tény, hogy a kamerák szerintem is túl vannak árazva, de összképet nézve már nem olyan rossz azért. Mondjuk sima g3 nem tudom milyen, g3 pro viszont szvsz baromi jó képet ad. Ha jó helyen vannak a kamok simán lespórolsz egy riasztót is akár. :DDD

    \'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés