- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- zebra_hun: Hűthető-e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kean_Sorbo
őstag
válasz
nadorantal #45216 üzenetére
Az AGP frekvenciát ne állítsd, mert VGA instabilitást okozhat. Ráadásul a teljesítményén sem fog javítani.
Az alaplap User Manual-jában világosan le van írva, hogy BIOS függően az Onboard PCI Device vagy OnChip PCI Device menüpontokban a Serial ATA Controller-t ENABLED-re kell állítani, akkor tudsz ilyen eszközt rácsatlakoztatni. Manual.
Az FSB az alaplap működési frekvenciája. A processzor ebből számolja ki a szorzója (multiplier) segítségével a működési frekvenciáját. Tehát 233 MHz FSB x 10-es szorzó az 2330MHz. Tehát ha ezt emeled akkor nőni fog a működési frekvencia.
A memória sebessége szintén összefüggésben van az FSB-vel, amit a BIOS-ban láthatsz is. A memóriák sebességét nem érdemes nagyon emelni, így azt a CPU FSB/DRAM ratio menüben az eredetihez legközelebbi értékre vissza kell állítani.
A CPU feszültséget pedig megtudod nézni, alapbeállítások mellett, majd azt manuálisan fixálod. Amint haladsz felfelé a tuninggal egyre több feszültséget fog kérni a processzor, ezzel pedig addig mehetsz amíg hűteni bírod.
-
customer114
őstag
válasz
nadorantal #45216 üzenetére
De azért kiadtad magadból.
A lelket is gyógyítja ez a fórum.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Csere-Beszámítás! Lenovo Legion 5 White ! R5 5600H / RTX 3050Ti / 16GB / 500GB SSD
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone SE (2016), Apple iPhone SE2 (2020), Apple iPhone SE3 (2022)
- Bomba ár! Dell Inspiron 15 5578 2in1: i7-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- LG OLED Televíziók: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 32/64GB RAM RTX 5060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest