Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Tuning kezdőknek (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#44101) kriszbon válasza LordDante (#44100) üzenetére


kriszbon
őstag

Szia!
Igen gyári hűtők, és örülj ha alapon elcsetteg a rézmagossal a 95W TDP-s procid.
Picit olvass visszább, mert hasonlót már kérdeztek.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44102) LordDante válasza kriszbon (#44101) üzenetére


LordDante
csendes tag

Szia!

Értem, köszönöm a gyors választ!
Sejtettem, hogy ezekkel nem lesz az igazi...
Stressz teszteltem egy picit AIDA 64-el, csúnyán felment a hőmérséklet (96 fok volt a max.) Értelemszerűen csak pár percig járattam. Játék alatt (Witcher 3, minden high vagy környéke) 75-83 fok között mozgott fél óra játék alatt/után.

Mit ajánlanátok hozzá hűtésnek?
Milyen adatokat adjak még meg ami segítene?

Elöljáróban a gép fő adatai:

alaplap: GA-P61-USB3-B3
RAM: 2x4 GB Kingston 1333 Mhz
GPU: Gigabyte GTX 960 2GB
A ház egy ThermalTake V4

Ahogy látható még elég zöldfülű vagyok a témában, ezért is kéne a részletes tanács :)
Köszönöm előre a segítséget! :)

"Ha 3 madár lennék, hátulról látnám, ahogy magam alatt repülök"

(#44103) pavicevic


pavicevic
tag

sziasztok!

még soha nem csináltam processzor húzást, de szeretném kipróbálni, így lenne néhány kérdésem:

x3 435-ös proci van a gépben, ezt mennyire érdemes felhúzni? alap, gyári hűtő van rajta.

(#44104) kriszbon válasza LordDante (#44102) üzenetére


kriszbon
őstag

Nos elég sokféle hűtő van, és kinek mi tetszik, mit enged meg a keret, mire is szeretné.
Azt tanácsolom, hogy [Itt] írd le másold át mit is szeretnél, milyen alkatrészeid vannak, mennyit szánsz rá, és szerintem ott sokkal jobban tudnak segíteni neked. :K

Mod. Azért előtte ott is olvasd el az 1 hozzászólást(vagy is összefoglalót nyisd ki), mert elég sok infót tartalmaz az is.

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44105) Martin97 válasza pavicevic (#44103) üzenetére


Martin97
aktív tag

Szia!

Gyári hűtővel semennyire. Vagy max egy alapfeszes tuning jöhet szóba.
Milyen lapod van a proci alá?

[ Szerkesztve ]

(#44106) pavicevic válasza Martin97 (#44105) üzenetére


pavicevic
tag

asrock M3A770DE

(#44107) sz.j válasza s4hu|SyD^ (#44057) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ha esetleg még mindig érdekel a giga EP45-xxx-ös alaplap + az E8400/E8500 proci tuningja, akkor a linkelt oldal közepe környékén található a MIT menü beállítási lehetőségei tuninghoz

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#44108) kriszbon válasza sz.j (#44107) üzenetére


kriszbon
őstag

Bakker, hogy én mit össze nem kerestem ezt az oldalt, mert linkelni akartam én is.
Anno le is mentettem, de a gépen sem találtam meg a sok szemét között, annyi rémlett, hogy sz betűvel kezdődött a név aki készítette. :B

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44109) sz.j válasza kriszbon (#44108) üzenetére


sz.j
nagyúr

Akkor most megtaláltad ... :D

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#44110) Martin97 válasza sz.j (#44107) üzenetére


Martin97
aktív tag

Köszönöm a kiegészítést. Ezentúl majd linkelem ezt is, hogyha lga775 tuningról van szó. :R

#44106 pavicevic: Azzal valamit már lehet kezdeni, de először is egy normális hűtőt szerezz be hozzá.

(#44111) Szattila83


Szattila83
tag

Üdv mindenkinek!
Az lenne a kérdésem, hogy van itt valakinek Asus Maximus V Formula vagy Maximus V Extreme alaplapja? Pár bios beállítással kapcsolatban lenne kérdésem. Előre is köszönöm! :)

Élj a világodban... Halj meg az enyémben!

(#44112) sz.j válasza Martin97 (#44110) üzenetére


sz.j
nagyúr

Szívesen. :K

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#44113) CLAWz


CLAWz
tag

Sziasztok!

Szép kort megért 6+ éves X2/X4 B50-es AMD-ről épp ideje volt váltanom, vettem egy 4690k-s procit, egy GA-Z97X-UD3H-t és DDR3 HyperX 1866 CL9-es ramokat (meg a sallang).
Pár napja megy "out of the box" állapotban, van is kakaó mindenre de kibújt a kisördög és elkezdtem állítgatni ezt-azt (Intel Extreme Tuning Utility). Az eredmény 2/2 instant fagyás, restart.

Nem mondom, biztos bepókhálósodtak a dolgok a fejemben, de félek inkább az van, hogy ez már nem olyan szimpla ügy mint régen.

Kéne hát egy kis segítség! Nyilván nem várnám el, hogy kezemet fogva egyesével elmagyarázzátok a dolgokat... Tudok valami "tuningalapozó for dummies" olvasmányt ajánlani, ami releváns a gépemhez?

Előre is köszönöm!

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#44114) Martin97 válasza CLAWz (#44113) üzenetére


Martin97
aktív tag

Szia!

Kicsit összetettebbek a feszültségek, mint régen. Viszont itt nem kell arra ügyelni, hogy a ram-okat folyton után állítsd (nem úgy mint régebben az fsb tuningnál).

Biosból tuningolunk, nem szoftverből. Legalábbis a végső beállítást mindenképpen a biosban állítjuk be.
És az fsb (már bclk) tuningot el kell felejteni. Az esetleg a skylakenél lehet lényeges.

Itt van néhány útmutató:
[link1] [link2] [link3]

[ Szerkesztve ]

(#44115) CLAWz válasza Martin97 (#44114) üzenetére


CLAWz
tag

Köszi, olvasom!

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#44116) steeweegee


steeweegee
csendes tag

Sziasztok egy 3570k-s processzort szeretnék 4,3 ghz-en hajtani. Már rengeteg helyen jártam ezügyben de sajnos nem jutottam előrébb. Z77 EXTREME 4 van mellette ASROCK márkajelzéssel. :)
Kérlek írjátok le hogy fix volage-el vagy az offset voltage-el játszak? Merre is állítsam (le-fel)? stb stb. :)
Ha ez számít (mert nem tudom) hyper x 1866-os ramokkal rendelkezem.
:) Köszönöm előre is. Bárki is legyen ki segít. :)
:))

[ Szerkesztve ]

(#44117) kriszbon válasza steeweegee (#44116) üzenetére


kriszbon
őstag

Szia!
Visszább 2 hozzászólással van 3 link is ahol találhatók leírások, amik nagy általánosságban használhatóak, mert amúgy minden lap+proci tuningja más.

Azért szerintem felteheted a kérdésed a procid topikjában is, mert ott elég sok embernek az van [link]. :D

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44118) steeweegee válasza kriszbon (#44117) üzenetére


steeweegee
csendes tag

Szia! Köszönöm de nekem valóban szájbarágósan kellene leírni. Tipikus olyan ember vagyok aki nem ért hozzá (na azért annyira nem) de szeretné (nem szégyenlem) :D

[ Szerkesztve ]

(#44119) steeweegee válasza kriszbon (#44117) üzenetére


steeweegee
csendes tag

Megtettem köszönöm. :) Mostmár csak várok. :)

(#44120) CLAWz válasza Martin97 (#44114) üzenetére


CLAWz
tag

NAGGGGGYON jók a linkek, még egyszer köszönöm! :R

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#44121) firstman3333


firstman3333
tag

Hali! Lenne egy olyan problémám hogy a ramok órajele elmászik a helyéről az Aida szerint játékok alatt!
Valaki látott már ilyet? Én még csak nem is hallottam.
A gépen jelenleg annyi a tuning van,hogy az e5450 fsb-je fel van emelve a ramokhoz 333-ról 400-ra.

(#44122) cmd3


cmd3
tag

Sziasztok!

Van egy E0 steppinges Intel Xeon L5420-as procim amit szeretnék húzni. Nem az egekig akarom csak 3-3,2 Ghz-ig. (Ha jól tudom akkor ezt még bírja alapfeszen).

Az itt leírtak alapján elkezdtem a BIOSban az állítgatást de gondoltam mielőtt leokézom megmutatom nektek is hátha valami nem jó.
Az alaplaom Gigabyte GA-EP45-DS3, a tápom FSP HEXA500, a ramok sima mezei 800Mhz-s DDR2-es Kingstonok. A proci hűtő LC Power Cosmo Cool LC-CC-95.

Szóval én erre gondoltam:


Viszont ha 3.2-ig húzom akkor a ramok 820-on vagy 840-en mennek akármit is csinálok. Az belefér még vagy inkább hagyjam és 3.0 Ghz a vége?

Előre is köszönöm a segítségeteket. :R

[ Szerkesztve ]

Alapból alapfeszen szerettem volna használni de épp készülök az erő sötét oldalára állni :D

(#44123) Martin97 válasza cmd3 (#44122) üzenetére


Martin97
aktív tag

Szia!

Jónak tűnnek a beállításaid. A ramokat szerintem visszarakhatod cl5-be is.
Az nem baj, ha valamivel magasabb órajelen járnak, ha bírják stabilan. Ha szükséges némi feszt is emelhetsz.

#44121 firstman3333:
Mérési hiba lesz, vagy a lap visszaugrott egy pillanatra 375-ös fsb-re. Mivel az átlag 400 mhz volt ezért nem kell aggódni.

(#44124) firstman3333 válasza Martin97 (#44123) üzenetére


firstman3333
tag

Nem tudom mi lehet,de már megint volt 275 is,csak játék alatt csinálja,próbáltam a mem profilt fastra állítani a biosban,akkor is leugrott,meg fel is 468-ra.... :O
Most kikapcsoltam a ce1/2 energiagazdálkodásokat,egyenlőre 399 a legalja...

(#44125) Miles


Miles
aktív tag

Szomszédomnak sajnos elég gyenge a gépe a legújabb Black Ops 3-hoz.
Ebben kérném a segítségetek:
Gigabyte GA-EP35-DS3 alaplap:
alaplap
Q9505 processzor

Q9505 processzor

HD 6870:
VGA

Procira úgy emlékszem 3GHz körül még biztonságosan lehet tuningolni különösebb beállításokkal.
Mit javasoltok? VGA-t húzzam, ne húzzam?

(#44126) Martin97 válasza Miles (#44125) üzenetére


Martin97
aktív tag

Mehet feljebb is a proci, mint 3 ghz, ha van rajta normális hűtő. Az alaplap elég jó, azzal nem lesz gond.

Ha bírja a vga és nem melegszik fel nagyon, akkor húzd. Elvégre minden százalékot ki kell használni ami ingyen van.

Javaslom, hogy pasztázd újra a hardvereket, mert nyerhetsz vele a hőmérsékleten (nem is keveset).

#44124 firstman3333:
Az alap, hogy tuningnál kikapcsoljuk az energiatakarékos beállításokat.

(#44127) firstman3333 válasza Martin97 (#44126) üzenetére


firstman3333
tag

Igen,igazad van ha tesztelget az ember vagy extrém tuningol tényleg illik kikapcsolni,azonban én egy 24/7-es beállítást csináltam,nincsenek túlhajtva a hardverek mint az állat,tehát nem is okoznak gondot az energia csökkentett üzemmódok.Egyébként mint később kiderült nem is hozta meg a dolog a kívánt eredményt,mert valamiért pont terhelt állapotban esik le az órajel.

(#44128) cmd3 válasza Martin97 (#44123) üzenetére


cmd3
tag

Köszönöm a segítséget. Beállítottam és működik is.

Viszont amit nem próbáltam csak néztem, hogy ha 430 ra állítom az FSB-t akkor kapok ugye 3.22 Ghz-t akkor a ramok 860 Mhz-n mennek. Nem sok ez egy kicsit? 1.8V volton mennek most a ramok emeljek rajta egy kicsit? ( de mennyi legyen a kicsi? :D )

Alapból alapfeszen szerettem volna használni de épp készülök az erő sötét oldalára állni :D

(#44129) Martin97 válasza cmd3 (#44128) üzenetére


Martin97
aktív tag

Az még nem sok. Szerintem még alap feszen is elbírják, de ha nem akkor +0,05-0,15 voltot nyugodtan emelhetsz a ramokon. (A saját low budget 800-as ramjaim 1000 mhz-ig mennek c5-ben némi fesszel, és az előző 667-es modulom is ment 850 mhz felett c6 ban.)
Szóval amég bírják addig lehet emelni az órajelet. Annak a procinak úgyis kell, ha egy normálisabb vga-t akarsz vele hajtani.

#44127 firstman3333: Nem is extrém tuningra gondoltam, csak magamból indultam ki. Tégy belátásod szerint, és nyugodtan kapcsold vissza ha gondolod. (Megjegyzem, hogy az a néhány watt nem oszt nem szoroz, de mind1.)
Szerintem nagy gond biztosan nincs, hogyha stabil a gép.
Valószínű hogy csak egy pillanatra vesz vissza amikor a proci átkapcsol alacsonyabb szorzóról. Szóval nemigen foglalkoznék vele a helyedben.

[ Szerkesztve ]

(#44130) cmd3 válasza Martin97 (#44129) üzenetére


cmd3
tag

Köszönöm akkor megpróbálom 3,22ig húzni és 0,10et emelek a ramokat feszültségén tehát 1.9 Voltot adok nekik.

Te mit javasolsz milyen programmal nézzek stabilitás tesztet?

Egyébként egy 2Gb DDR5ös GTX750et (sima nem Ti) kellene meghajtania a procinak.

Alapból alapfeszen szerettem volna használni de épp készülök az erő sötét oldalára állni :D

(#44131) Martin97 válasza cmd3 (#44130) üzenetére


Martin97
aktív tag

Ne emelj, először próbáld meg alapon. Valószínűleg bírni fogja úgy is.

prime95, linx, intel burn test nevű programokat ajánlom elsősorban. (Egy modi legyen szíves írja be az összefoglalóba, hogy ott is látható legyen és csak hivatkozni kelljen rá.)

A 750-hez legtöbb játékban elég a 3,2, de multinál lehet hogy jó a több, de ez általánosan is igaz.

[ Szerkesztve ]

(#44132) cmd3 válasza Martin97 (#44131) üzenetére


cmd3
tag

Köszönöm akkor nekivágok :) :R

Alapból alapfeszen szerettem volna használni de épp készülök az erő sötét oldalára állni :D

(#44133) cmd3 válasza Martin97 (#44131) üzenetére


cmd3
tag

Na hát nem akarok összejönni. 430as fsb-n ugye 860 a ramok órajele. A Dram voltaget 1.8 on hagyva el sem indul a Windows. 1.96ig mentem el mire egyáltalán elindult. Prime95 indítás után 2 másodperccel kékhalál. Tovább nem mertem emelni.

Amit viszont észrevettem, hogy a CPU-Z illetve az Aida64 a Procinak a Core voltegenek 1.040 V-ot ír. A BIOSban ugye minden normalon van. De ez nem lehet a baj?

Alapból alapfeszen szerettem volna használni de épp készülök az erő sötét oldalára állni :D

(#44134) steeweegee


steeweegee
csendes tag

:R Sziasztok!
Felteszem újra a kérdésem hátha valaki tud segíteni. :)
Egy 3570k-s processzort szeretnék 4,3 ghz-en hajtani. Már rengeteg helyen jártam ezügyben de sajnos nem jutottam előrébb. Z77 EXTREME 4 van mellette. :)
Kérlek írjátok le hogy fix volage-el vagy az offset voltage-el játszak? Merre is állítsam (le-fel)? stb stb. :)
Ha ez számít (mert nem tudom) hyper x 1866-os ramokkal rendelkezem.
:) Köszönöm előre is. Bárki is legyen ki segít.

[ Szerkesztve ]

(#44135) Martin97 válasza cmd3 (#44133) üzenetére


Martin97
aktív tag

A ramokat vedd vissza, és a procin emelj, mert az lesz a szűk keresztmetszet.

#44134 steeweegee:
Először fix feszültséggel nézd meg mennyit kér a proci, és utána az offsettel hangold be, nyilván ha tuningolsz akkor emelsz a feszültségen és nem csökkentesz. A 4,3 ghz-et 43-as szorzón éred el. Fontos, hogy tudd hűteni és ne melegedjen túl.

(#44136) steeweegee válasza Martin97 (#44135) üzenetére


steeweegee
csendes tag

Köszönöm! Egy kiindulási pontot tudnál adni mit állítsak mennyire első körben.
Mármint a biosban. http://www.anandtech.com/show/5793/intel-z77-motherboard-review-with-ivy-bridge-asrock-asus-gigabyte-and-msi/2
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#44137) kriszbon válasza cmd3 (#44133) üzenetére


kriszbon
őstag

Kevés annak a procinak a fesz, szerintem azon is kellene emelni mert már 700MHz van rajta pluszba.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44138) cmd3 válasza kriszbon (#44137) üzenetére


cmd3
tag

Köszönöm a segítséget.

És szerintetek mennyi feszt adjak neki? (alapból alapfeszen szerettem volna használni de épp készülök az erő sötét oldalára állni :D )

Alapból alapfeszen szerettem volna használni de épp készülök az erő sötét oldalára állni :D

(#44139) Martin97 válasza steeweegee (#44136) üzenetére


Martin97
aktív tag

Szorzó: 43
proci fesz: 1,15-1,2 volt. Ha bootol akkor fesszel haladj visszafelé, utána offsettel, és llc-vel hangold be.

#44138 cmd3:
1,1-1,15 nyugodtan mehet neki. Ha tudod hűteni, és szeretnél feljebb menni órajelben, akkor elmehetsz akár 1,35 voltig is.
Az utolsó mondatod akár aláírás is lehetne. :D

[ Szerkesztve ]

(#44140) steeweegee válasza Martin97 (#44139) üzenetére


steeweegee
csendes tag

Az létezik hogy én próbáltam anno de 1.3-nál is kék halál volt egy idő után 4.3 ghz alatt? :(

[ Szerkesztve ]

(#44141) Martin97 válasza steeweegee (#44140) üzenetére


Martin97
aktív tag

Simán létezik, hogy egy antituning darabot fogtál ki. De az is lehet, hogy valami egyéb beállítás nem volt jó.
Azért megpróbálhatod. Ha nem megy akkor megpróbálunk kitalálni valamit.

Boldog új évet minden topiklakónak.

Én meg most jöttem rá, hogy egy idióta vagyok hogy az ünnepeket a koliban rohadva a gép előtt töltöttem, és nem ittam szét az agyam, mint a legtöbb normális egyetemista. :DDD

(#44142) steeweegee


steeweegee
csendes tag

4,2 ghz cpuz 2,48 voltage fixen
prime 95 alatt 80 fok sok?
Game alatt (pl mkx max 72 )
BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#44143) firstman3333 válasza steeweegee (#44142) üzenetére


firstman3333
tag

Ahhoz képest hogy nem ártana 67 alatt tartanod,igen sok. :)

(#44144) Martin97 válasza steeweegee (#44142) üzenetére


Martin97
aktív tag

Ha stabil, akkor jó lesz, de a feszzel jó volna lejjebb menni, mert picit soknak tűnik ehhez az órajelhez. De ha nem bírja alacsonyabb fesszel akkor így is hagyhatod.

Tesztek alatt szerintem elfogadható a 80 fok. De a biztonság kedvéért pasztázd újra, hogy azon is nyerj valamennyit.

#44143 firstman3333:
Ha 67 volna a max amit bír az ivy architektúra, akkor a laposomnak már rég be kellett volna szarnia. Illetve afelett throttlingolnia kéne a procinak, de az csak 90 felett jön. :)

(#44145) #42706048


#42706048
törölt tag

Helló!!

Kérdezném, hogy lehet- e olyat (4690k) processzorról van szó, hogy kikapcsolni a turbo boostot és fixen a 4 magot beállítani 3800 mhz re? Alap intel hűtő van még csak. Alaplap : GA-H81M-S (rev. 1.0)
Aki tud írjon. köszi

(#44146) kriszbon válasza steeweegee (#44142) üzenetére


kriszbon
őstag

Lehet írtad már és én nem vettem észre, de milyen hűtőt használsz hozzá?
Esetleg nem ártana kicsit jobbat beszerezni, vagy a ház szellőzésén javítani.

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44147) Apollo_21 válasza steeweegee (#44142) üzenetére


Apollo_21
addikt

Benéztem..és teis elírtad:D
De hőfokba lejebb kéne vidd..a 4.2 nekem anno Z77 Extreme4-el 1,256V kellett ugyanilyen procihoz..
Ha vhogy jobban tudnád hűteni.....

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#44148) Apollo_21 válasza Apollo_21 (#44147) üzenetére


Apollo_21
addikt

Ilyen hőfokok nekem a mostanival sikerültek csak alap procival..kb volt 5napos a drága..tehát delid elötti..ahogy a 3570K-m is:D egy ideig az volt...

Lapot és ram-ot is váltottam+most készül erre is az épített víz..remélem feszben is tudok majd a mostanival lejebb menni.

Levágtam a nemideillő részeket.
Jelenleg ezen ügyködöm hogy menjen az új lapommal is...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#44149) steeweegee


steeweegee
csendes tag

A helyzet az hogy a haz oldala levéve és így mértem ezt a hőmérsékletet. Nem merném rá tenni. Újra pásztázva 3 hónapja volt bár nem egy minőségi pasztával. Megnézem 2.55-megy e stabilan azt tudom hogy 2.5-el nem. 212evoval hutom. De lehet elkellene egy másik hűtő valahogy én csalódtam benne 10.000 forintért.
Ha meneztem tolok egy képet prime alatt. Winx vagy mi a másik program neve azzal egyszer rá álltam 4 giga rammal 101 fokon ment vagy 5 10 másodpercig durva volt de nincs baja szerencsére.

Lehet hogy delidelni kéne?

Megéri el lehet cseszni? Valaki vállalná?

[ Szerkesztve ]

(#44150) Apollo_21 válasza steeweegee (#44149) üzenetére


Apollo_21
addikt

Nem figyeltem hogy milyen hütésed van..de ha jól dereng sztem a K2....
mx2 vagy mx4 el újrakenném és mérnék rá még1et pár játékkal...aztán ha utánna jobban muzsikál..akkor mehetsz lentebb fesszel kicsit. Ha marad game közbe a 70 így télnek idején..akkor én levenném azt a kupakot róla...

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Tuning kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.