Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) S e t h


S e t h
nagyúr

Leaked 6. rész.

Kiváncsi vagyok hány pontos lesz ez az epizód az imdb-én.
Meg arra is kiváncsi vagyok, hogy ezek a zombik hogy a picsába kommunikálnak egymással? Ez vmi közös tudat vagy mi? Fing sem hallatszik tőlük, de mindegyik úgy viselkedik mintha parancsot követnének.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16452) LendvaiFeri1 válasza S e t h (#16451) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Ha a negyedik 9.9, akkor szerintem nem kérdés. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16453) LendvaiFeri1 válasza Aventador91 (#16450) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Közel 4 órája;

Sziasztok!

Sokan írtatok nekünk üzenetet, ezért egyszerűbb itt leírnom, hogy elkezdtük a rész fordítását. Mivel ez nem hivatalosan ment le, ezért valamivel nehezebb dolgunk is van, mert általában egy már létező angol időzített feliratból dolgozunk. Most az időzítést, tehát az alapot is nekünk kell megcsinálni. Határidőt, mint általában nem tudunk megígérni, ezért szíves türelmeteket kérjük. Köszönjük!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16454) DaveNo1 válasza LendvaiFeri1 (#16453) üzenetére


DaveNo1
veterán

Amúgy elég egyszerű szövege van, én mindenféle felirat nélkül néztem és talán csak 1-2 mondatot nem értettem meg.

You are not prepared.

(#16455) S e t h


S e t h
nagyúr

Amikor eszembe jut, hogy a következő hétfőn nem tudok új részt nézni.

Viszont újra meg tudom nézni ezt az epizódot!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16456) LendvaiFeri1 válasza S e t h (#16455) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Majd a hetedik rész után:

(#16454) DaveNo1

Biztosra megyek. :DDD

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16457) Aventador91 válasza LendvaiFeri1 (#16456) üzenetére


Aventador91
őstag

utána elkezdhetitek elölről a soozatot. heti egy rész és mire végigérszbaddigra jön az uj evad :D

(#16458) Aventador91 válasza LendvaiFeri1 (#16453) üzenetére


Aventador91
őstag

holnap mar kesz lesz remelem

(#16459) Thusor válasza LendvaiFeri1 (#16453) üzenetére


Thusor
őstag

4 órája már volt időzített angol felirat. Azt felhasználva lehetett volna fordítaniuk, nem kellett volna nulláról építkezniük. Egyébként angol felirattal érthető a rész szerintem azoknak is akik nem tökéletesek angolból. Bár volt egy két hely ahol nem értettem mit mond, de nem csak én, akik csinálták az angol feliratot azok is kicsillagozták.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#16460) S e t h


S e t h
nagyúr

Aki látta a mostanit érteni fogja. :D

amikor megkérdezik tőled mi a helyzet Jonnal

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16461) jbalint18 válasza S e t h (#16460) üzenetére


jbalint18
tag

:DD :DD :DD

(#16462) Aventador91


Aventador91
őstag

egyefene megnézem angol felirattal

(#16463) LendvaiFeri1 válasza S e t h (#16460) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Nocsak, Joni fiú odavágott neki? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16464) Aventador91 válasza LendvaiFeri1 (#16463) üzenetére


Aventador91
őstag

nekikezdtem angol felirattal. hát semmit sem értek xD viszont amire ő céloz, azt pont megértettem valamennyire talán

(#16465) Aventador91


Aventador91
őstag

6. rész

fúú a jegesmedvés résznél de beszartam :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16466) raider21


raider21
aktív tag

(#16467) Aventador91 válasza LendvaiFeri1 (#16463) üzenetére


Aventador91
őstag

oda fog , olybá tűnik :D

(#16468) Aventador91


Aventador91
őstag

komly meló volt a sárkány vs. lannister sereg felvétele. megépítették az egész csatamezőt, stb.

az égő emberek is igaziak voltak, rendesen felgyújtották meg felrobbantották a kaszkadőröket :D

[link]

(#16469) Gretel


Gretel
tag

6. rész

Lehet, hogy hülyeség, de én most nagyjából teljesen biztos vagyok benne, hogy Dany teherbe fog esni Jontól. Annyit volt téma ebben a részben a gyerek kérdés, hogy kizárt, hogy ne történjen meg. Jon oda akarta adni a kardját Jorahnak, az meg mikor visszaadta mondta, hogy majd adja tovább a gyerekeinek. Dany a trónöröklésről beszélget Tyrionnal. Aztán a végén a hajóban is elmondja Jonnak, hogy a sárkányok a gyermekei és csak ők vannak neki.
És valami egészen más: ott van ugye a "only death can pay for life". Lehet, hogy Viserionnak nem is csak azért kellett meghalnia, hogy legyen zombisárkánya az Éjkirálynak, hanem hogy anyunak lehessen egy másik csemetéje.

steam: ziretta

(#16470) zolka95


zolka95
őstag

Egy másik sorozat, a Mr robot rajongói facebook oldala az fsociety szépen kirakott egy képet a 6. részről.
Úgyhogy én már ráb@sztam.
Azért nem gondoltam volna hogy így járok facebookon. Főleg egy ilyen oldalnál.
Kapják be!

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#16471) WOT-H-A-C válasza zolka95 (#16470) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szinte minden csoportban ez folyik, ami kicsit is filmekhez köthető. A GoT csoportok követését meg egyenesen ki kell kapcsolni, mert folyamat ontja a spoilereket a sok ostoba és mióta kiszivárgott a 6. azóta feszt marakodnak.. Ez a topik a béke szigete azokhoz képest.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#16472) DaveNo1 válasza zolka95 (#16470) üzenetére


DaveNo1
veterán

youtube is tele van spoilerrel szóval nehéz lesz elkerülni a következő pár napban

You are not prepared.

(#16473) S e t h válasza zolka95 (#16470) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem csoda hogy ott is erről beszélnek, hiszen annyira gyenge lett az a sorozat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16474) batai15


batai15
félisten

azé csak csak bele néztem.. mint ne mondjak veszettül epic.. csóri viserion... mondjuk drogon tisztább célpont lett volna szvsz.. amúgy durva a nájtking rendesen tápos hogy 1 lövésből leszedte ... a skorpió alig sebezte meg.. zuhanás közbe meg annyira fröcsögött a vér.. jó nagy seb lehetett.

(#16475) raider21


raider21
aktív tag

Ama bizonyos kiszivárgott 6. epizódhoz:

Game of Thrones magyar felirat S07E06

[ Szerkesztve ]

raider21

(#16476) Aventador91 válasza raider21 (#16475) üzenetére


Aventador91
őstag

:R alig varom hogy hazaerjek :D

(#16477) gghrtz válasza batai15 (#16474) üzenetére


gghrtz
őstag

Az a jegdarda specko cucc, meg a sima acelt is eltori.

(#16478) batai15


batai15
félisten

amúgy hány részes ez az évad? 7 vagy 8?

(#16479) Grave_444 válasza batai15 (#16478) üzenetére


Grave_444
nagyúr

7 részes csak.

(#16480) batai15 válasza Grave_444 (#16479) üzenetére


batai15
félisten

**csába :(( na akkor majd jövőre rendelek starkos tokot a telefonra, mostmár úgyse érkezne meg.

[ Szerkesztve ]

(#16481) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

ÚRISTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN, MI VOLT EZ A RÉSZ??????!!!

Nem találok szavakat... :C

A kövi részben tuti, hogy jön a dolog. Igaz, Dany? ;] :DDD

Dany terhes lesz Jontól. Nem lehet gyerekem szöveg, Jorah a kardos dolognál meg add tovább a kölköknek.

Gondolom az is rá fog játszani, hogy Jon is Targaryen.

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16482) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Nekem úgy tűnik hogy minél hamarabb le akarják zavarni a sorozatot, azért van 7 rész, alig van amúgy kevés dolog, bár azok minél nagyobbak... hasonlítsuk össze a korábbi évadokkal, sokkal több minden volt. Most nagyon egyszerűek az oldalak is

Mi volt ebben az évadban? Arya kinyírta a maradék Frey családot (5 perc műsoridő) Dany elfoglalta az üresen álló várat, kis tökölés után bevették a teleportáló flottával Casterly hegyet, azóta semmi hír róluk, Égikertet elfoglalta a Lannister sereg, akiket aztán kinyírtak. Mormontot meggyógyították és felteleportált északra. Aztán Jonék elmentek északra randizni az Éjkirállyal és ennyi. Pár sorban leírható 6 órányi műsor. Ja meg Arya és Sansa beszélget néha. Ja és Dorne...
azzal hogy a puccsista Ellaria csajt és lányait kinyírták, mi van ott? Hivemind alapon mindenki kikapcsolt? Olyan súlytalan volt az a szál is, könyvben imádtam azt a részt(eket) .

[ Szerkesztve ]

(#16483) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16484) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16485) fateless válasza whitezo88 (#16482) üzenetére


fateless
veterán

Teljességgel érezhető a könyv hiánya. Ez van, amikor a pénz diktál.
Megmondom őszintén, díjaztam volna, ha inkább jobban feldolgozzák a könyveket, akkor most fejeznénk be kb a 4. kötetet, és a hatodik kötet elkészült volna, mire ahhoz ér a filmsorozat.
Így a könyvekből is sok elveszett, és a filmsorozat is sokkal összecsapottabb, kidolgozatlanabb lett.
Persze, megértem, hogy sokkal többen nézik, mint olvassák, és - bocsánat a kritikáért - általában igénytelenebbek vagyunk egy film vagy sorozat esetén, mint egy könyvnél, mert ott nem szánunk annyi időt az ízlelgetésre, emésztgetésre (no nem olyan Tarr Bélásan gondolom), ezért megelégszünk ennyivel is.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16486) inferno88


inferno88
őstag

Hú basszus, most aztán nem merek egyetlen GoT-os oldalra sem felmenni. :DDD
Az itteni totyikban is látom az ipari mennyiségű spoiler jelzőt.

Semper fi!

(#16487) LendvaiFeri1 válasza inferno88 (#16486) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Jútyubra is életveszélyes. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16488) vvega30


vvega30
senior tag

Valaki, valahol, valamikor írt valami jégsárkányról ami a fal altt alszik(?). Ezt ki tudná valaki fejteni bővebben? Nem emlékszem ilynre a könyvekből, bár már régen olvastam.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#16489) Thusor válasza Gretel (#16469) üzenetére


Thusor
őstag

7x06. rész spoiler

Ahogy előttem mások is írták már, biztos hogy azért is kellett meghalnia Dany egyik sárkányának, hogy ezzel helyébe léphessen egy gyermek. És nagy valószínűséggel Jon lesz az apa. Targaryen családban amúgy is volt már ilyen hogy rokonokkal kötöttek házasságot, ezzel fenntartva a tökéletes vérvonalat.

A másik, ami az Éjkirály várakozását illeti. Valószínűleg mivel mágia hozta őt is létre, lehetséges látja a jövőt. Tudta, hogy Jonék megmentésére jön Dany 3 sárkánnyal amiből 1-2-őt bezsbel magának. Így nem véletlen, hogy fel volt készülve dárdákkal, láncokkal amikkel kihúzták.

Engem inkább az a kérdéskör izgat, hogy hogyan fogják legyűrni az Éjkirályt, Másokat és a Tábornokokat. Hiszen az Éjkirály simán feltámasztja a holtakat. Egy csatamezőn elég sok hulla van, akik azonnal az ő oldalukra állnak. Egyetlen egy esélyt látok, ha a csata közben egy nagy harcos (akár Jon) kiiktatja az Éjkirályt. Hiszen akkor az összes Más, Tábornokok elporladnak, mivel ő hozta őket létre. Erre ment ki ez a 6. rész is, hogy ha az Éjkirályt legyőzik, mindet legyőzik. Már csak az a kérdés, hogyan tesz Jon olyan erőre, vagy lehetőségre szert, hogy legyőzhesse az Éjkirályt. Mint láttuk Dany sárkányai nem sokat érnek az Éjkirály ellen.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#16490) pulffy


pulffy
őstag

Magyar felirat van a 7/6-hoz?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#16491) Aventador91 válasza pulffy (#16490) üzenetére


Aventador91
őstag

csak kinai orosz meg arab

(#16492) Laraxior válasza pulffy (#16490) üzenetére


Laraxior
titán

Van.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16493) LendvaiFeri1 válasza Thusor (#16489) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Azért, mert ledobta, nem jelenti azt, hogy nem érnek semmit. 1v1-ben Jon levágná a picsába azt is, pluszba ha megüli Rhaegalt, a NK meg Viseriont, abból komoly kis parádé lehet a következő részekben.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16494) LendvaiFeri1 válasza pulffy (#16490) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

[link]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16495) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Srácok, valaki dobjon már meg valami 6.rész megnézési lehetőséggel. Az irodából mindent tudok, csak torrentezni nem, de mostmár b@ssza a csőröm nagyon...

Holnap majd jól beletépünk...

(#16496) Laraxior válasza t_a_m_a_s (#16495) üzenetére


Laraxior
titán

SorozatBarát.
(Most néztem meg, ittkint én sem szívesen torrentezem.)

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16497) batai15


batai15
félisten

én se bírtam meg néztem. Mit ne mondjak, fickós epizód volt.
ha igaz hogy a falba is van egy sárkány, akkor meg van a 2.v2 dragon párbaly is.

(#16498) LendvaiFeri1 válasza batai15 (#16497) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Muszáj volt megnézni. Hétfőig akaratlanul elszpojlerezi az internet.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16499) batai15 válasza LendvaiFeri1 (#16498) üzenetére


batai15
félisten

nem azért csak nem bírtam ki :DDD elvonási tüneteim voltak..

(#16500) edari válasza batai15 (#16497) üzenetére


edari
őstag

Amúgy ez honnan jött hogy a fal alatt is van 1?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.