Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Euronnal eleve az volt a baj az elozo evadban is hogy csak ugy feltunt. A konyvben legalabb kifejtik hogy elotte evekig tavoli tengereken volt, elment Sothoryosba, meg messze keleti vizekre. Sok csatlost szedett maga melle, akiknek csak kis resze volt vasember. Szoros majomemberek, ebenfekete boru harcosokat. Es meg volt pakolva sok konccsel is.

(#15902) bjergerking


bjergerking
tag

Van itt olyan, aki olvasta a kiszivárgott forgatókönyvet? Eddig minden bejött, amit abban írtak :Y

(#15903) andreas9109 válasza bjergerking (#15902) üzenetére


andreas9109
tag

most nézem és tényleg. Majdnem szóról szóra.

AMD Ryzen 1500x + ASUS Strix RX 480 8gb/SC2: zerg player

(#15904) bjergerking válasza andreas9109 (#15903) üzenetére


bjergerking
tag

Azért ez durva, ha tényleg úgy lesz vége az évadnak, mint abban, akkor asszem még egy évet várhatunk a másokra :DDD

(#15905) monti0222w válasza whitezo88 (#15901) üzenetére


monti0222w
addikt

Jó volt emberre, de ne felejtsd el, hogy egy hajóval ment el, s egy hajóval érkezett vissza a király választásra a könyv szerint. A Vasflotta sem állt ezer hajóból, most szám szerint nem tudom hány hajóból állt, de a lényeg, hogy annak egy részét odaadta öcsének Vicaryon-nak hogy hajózón el Danyhez. :K

[ Szerkesztve ]

(#15906) k-adi


k-adi
nagyúr

Hát... eddig elég szánalmas az évad....

Ez amolyan "no budget" évad lett eddig... se farkasok mutatása, se ostrom mutatása, stb....... szánalom. Már csak reménykedek, hogy azért ilyen gyengék a részek, mert mindent az utolsó epizódra tartogatnak, de van egy olyan érzésem, hogy ott is hamar elfogják intézni a dolgokat alig mutatva valamit is. :U

(#15907) k-adi


k-adi
nagyúr

(#15908) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Trónok harca 7. évad 4. rész ''A háború zsákmányai'' előzetese /Feliratot kapcsold be/

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15909) csababarca válasza bjergerking (#15902) üzenetére


csababarca
őstag

Be tudod linkelni? Mert most hirtelen nem találom.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#15910) S e t h


S e t h
nagyúr

Euron már akkora macho, hogy a lovát már a királyi palotában szaratja. Egyébként nagyon átlátszó, hogy Ramsay után akartak egy félőrültet a színpadra, aki viszont agyilag kb. Eric Cartman szintjén van.
Cersei látja, hogy Dzséminek éppen le van csatolva az ujjazzó szett, ezért eszik egy kis királyölő gyíkot, utána büfizik egyet, majd tente. Már a látszatra sem adnak, hogy testvértoszás esete forog fent, de minek is, már mindenki tud róla.
Hós Dzson egy döglött farkassal a vállán megy kirándulni a kilátóba, de a hajója messze van, döglött farkassal meg nehéz úszni. Kár érte, hogy Dzsoni arckarakterisztikája maximum annyira képes mint Steven Seagal, különben folyton tolná a watta fack kifejezést Deny ökör megnyilvánulásaira. Ennek a nőnek totál elmentek otthonról. Eddig felszabadítgatott, mindenkivel jót tett, most meg hisztizik, hogy ő a királynő és térdelj le, de akkor is térdelj le te köcsög. Kb. úgy viselkedik mint az idióta bátyja, aki aranysisakot kapott névnapjára. De ami a nonpluszultra az Tyrion viselkedése. Mintha agymosáson ment volna keresztül, vagy a sok pia végül csak érezteti hatását és tanácsadóhoz képest, annyi okosságot tol, mint Győzike fő műsoridőben.Ez a mindentudó törpe szkeptikus a walking dead teóriával szemben, de biztos nem olvasott még egy képregényt sem a kódexek között, hogy ez bizony qrva valós veszély. Szóval Dzsoni sűrű watta fák alatt álldogál és gondolkodik, hogy baxod, ezeknek van sárkányuk, vették a piacon?
Bran Stark túl sokat volt távol az emberektől, kb. Maugli szintjén kommunikál, ami nem könnyíti meg Sansa dolgát, aki amúgy is le van lassulva a hidegben.
Mormontot csekkolják a proszektúrán, Sammy boy annyit mondott, kelj fel Lázár, a többi meg már történelem. Persze a Gandalf light mester rájön a turpisságra és szembesíti Samyt, hogy ugye te játszottál Mormonttal gyroszosat? Mormont persze örül, de bizalmatlan a kinyújtott kéz miatt, aztán biztos ami biztos alapon két kézzel fog rá Samra, majd legközelebb elgondolkodsz öcsém, jótett helyében rákúrsz, most kenegesd te is magad körömvirággal.Persze a mester szerint Sam hibázott, hiszen mást is megfertőzhetett volna, az egész várat, Westerost, a sorozat nézőjét, a könyv olvasóját, jól nyomja Csernust az öreg.
A ma kulátlanok, lehet holnapra kulásak lesznek, ha rájönnek mennyi kaja maradt a várban.
Dzsémi seperc alatt lerendez egy várat. Nincs pénz cgi-re? Ugyan, azt sem mutatták, amikor a királyölő kupak szájba cuppantotta Cerseit.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15911) edari válasza S e t h (#15910) üzenetére


edari
őstag

Múltkori jobb volt, de ez se semmi. :DDD :C

(#15912) Aventador91


Aventador91
őstag

most komolyan ennyire buták vagytok? az évad elején várjátok a nagy csatákat? biztosak lehettek benne hogy meg fogjátok kapni, az utolsó előtti és utolsó részben. addig nagyrészt rizsa lesz. nem lehet egyből az eksönnel kezdeni.. akkor már az évad végi csata nem lenne hatásos. szerintem bőven jobb ez az évad mint a tavalyi.
szépen fel lesz vezetve, hogy mégse az egymás elleni csatározás lesz a fő gond. addig elvarrnak néhány már lényegtelen szálat(mint a greyjoy-ok, tyrellek, meg még ki tudja kik lesznek) , kialakulnak a szövetségek stb.

az előző évad annyira jelentéktelen volt, hogy csak a jon vs másik fattyú(már a nevére sem emlékszem) csatája maradt meg emlékeimben. de már alig vártam hogy az évad végére érjek.

[ Szerkesztve ]

(#15913) S e t h válasza Aventador91 (#15912) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy ilyen hosszú ideje futó sorozatnak nehéz folyamatosan a csúcson maradni, óhatatlanul vannak hullámvölgyek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15914) edari válasza Aventador91 (#15912) üzenetére


edari
őstag

Ramsay. :)

(#15915) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15916) bjergerking válasza csababarca (#15909) üzenetére


bjergerking
tag

CSAK SAJAT FELELOSSEGRE, HATALMAS SPOILEREKET TARTALMAZHAT! (Sorry, telon nem tudom spoiler tagba rakni)
http://port.hu/cikk/magazin/kiszivargott-a-tronok-harca-7-evadanak-teljes-sztorija/article-42784

Ha vegigolvasod, akkor eddig minden bejott, amit irtak :D

[ Szerkesztve ]

(#15917) zolka95


zolka95
őstag

Ellopták a Trónok harca folytatását

"Ezen kívül állítólag a Trónok harca következő, 7x04-es részének forgatókönyve is hozzájuk került, melyet ígéretük szerint hamarosan közzétesznek."

Hát ne egy rész forgatókönyve kerüljön már elő, hanem egy teljes rész szivárogjon ki. Ha már itt linkeltek olyat, ami az egész évadot leírja akkor ez a hír most mi? Kamu? Jó lenne ha kiszivárogna megint, mondjuk 4 rész ;]
Megérdemelné az HBO. Késett egy csomót a sorozat és eddig unalmas részek voltak. :P

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#15918) Aventador91 válasza zolka95 (#15917) üzenetére


Aventador91
őstag

neked a 4. es 5. rész se fog tetszeni

(#15919) DaveNo1 válasza Aventador91 (#15918) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát a trailer alapján a következő részben beindulnak a dolgok.

You are not prepared.

(#15920) Aventador91 válasza DaveNo1 (#15919) üzenetére


Aventador91
őstag

az előző részek trailere is ezt sugallta

(#15921) DaveNo1 válasza Aventador91 (#15920) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hátha repülő sárkányt mutatnak majd utána már csak a végeredményt, akkor elmehetnek a búsba tényleg.

You are not prepared.

(#15922) Raptor™


Raptor™
tag

:D 9gag

(#15923) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

50-es korosztályúként, nekem már a tököm tele van a transzformeres, starwarszos, szuperhősös repkedésektől, "csatáktól", autók-gépek, épületek lezúzásától.
Nekem ez a rész teljesen rendben volt.
Havas viselkedése is életszerű volt, szerepe a "nem tudsz te semmit" azt jól hozza
gyiloknak bőven elég nekem pl a lándzsával az ajtóra szegezett katona, nem hiányoltam a negyedórás kamerarángatásos csatát
és hát a legszuperebb Cersei tömlöcös jelenete volt, szerintem aberrált aki ennél szaftosabb bosszút akar

az meg, hogy most a gonoszok állnak nyerésre, olyan mint a Rocky filmek, szerintem diznis lesz a vége, de akkor is ez a legszuperebb sorozat eddig

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#15924) csabulaxi válasza csabulaxi (#15923) üzenetére


csabulaxi
senior tag

ja és már megint voltak csöcsök!

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#15925) brownus válasza S e t h (#15910) üzenetére


brownus
veterán

:d

amúgy jahh,

(#15924) csabulaxi, az test dublőr volt? mikor cersei ment ajtót nyitni? fincsi volt

[ Szerkesztve ]

(#15926) vvega30 válasza csabulaxi (#15924) üzenetére


vvega30
senior tag

voltak csöcsök? akkor LIKE! :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#15927) gyurkikrisz válasza csabulaxi (#15924) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

kár hogy nem Olenna :(((

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#15928) t_a_m_a_s válasza csabulaxi (#15924) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ne végre valaki! Már mindenki mindent kielemzett, de eddig senki nem hozta szóba Cersei cicijeit :) Nem tudom, Lena Headey volt-e, vagy testdublőr...

Holnap majd jól beletépünk...

(#15929) whitezo88 válasza t_a_m_a_s (#15928) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Dublőr valszeg, ahogy a walk of shame-n is az volt.

(#15930) laceszgamer válasza csababarca (#15899) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ugyanaz volt ami Joffrey-t is emgölte, hisz még Olenna mondja, is, hogy akkor látta először a hatását. Szóval mikor ott ül még nem halott, és a méreg sem kezdett még hatni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15931) csabulaxi válasza laceszgamer (#15930) üzenetére


csabulaxi
senior tag

pont nem,
Jamie megígérte, hogy nem olyan lesz a hatása, nem fog érezni semmit,de a végén úgy tűnt megbánta

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#15932) S e t h válasza laceszgamer (#15930) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem egy részt néztünk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15933) Aventador91 válasza laceszgamer (#15930) üzenetére


Aventador91
őstag

fájdalommentes lesz arról volt szó.

(#15934) [CS]Blade2 válasza laceszgamer (#15930) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Kérdezte, hogy mi a hatása annak a méregnek amit kap, hogy mire számítson. Aztán mondja (miután megitta), hogy amikor ő mérgezte meg a kis csávót, akkor olyan mérget használt, amit előtte sosem, és nem is tudta, hogy ilyen kék lesz tőle a kis csávó és epét fog hányni, és vörös fejjel megfullad. Egyértelműen nem azonos méregről van szó. A Jaime pedig azért volt kiakadva, hogy, ha ezt a méreg megívása előtt mondja a nagyi, akkor lehet, hogy inkább elvitte volna a hegynek, hogy az megerőszakolja párszor, aztán szétvágják, félig megsütik élve, és stb.

(#15935) xtro válasza laceszgamer (#15930) üzenetére


xtro
aktív tag

egy méreg hatását :U

(#15936) batai15


batai15
félisten

mitne mondjak , fickós ez az évad! Nagyon bejön.

(#15937) csabulaxi válasza whitezo88 (#15929) üzenetére


csabulaxi
senior tag

?

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#15938) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Sansa mekkora egy fíreg. Bran deresben, aztán már hirtelen Észak ura, Jon meg mehet a levesbe? Ezek után remélem, hogy Bélis ármánykodása sikeres lesz vele szemben.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15939) edari válasza LendvaiFeri1 (#15938) üzenetére


edari
őstag

Jon csak kikiáltott, nem törvényes király. Ha nem Bran nem élne, akkor valóban Joné lenne a királyi cím.

(#15940) batai15


batai15
félisten

Amúgy annyit vártam hogy jonh és dany találkozáskor ezért valami ilyesmit vártam volna :
Mikor mondta dany hogy nem hisz a masokban ,akkor jonh mondhatta volna hogy ha léteznek sárkányok miért ne lehetne hogy a mások is akkor ? Meg nyugodtan elmondhatta volna hogy megölték és feltámadt,dany meg hogy hogy is van a tűzben született dany nevét miért kapta.
Amúgy csak ezután a beszélgetés után esett le hogy valóban olyanok mint a ying és yang vagy valóban tűz és jég.
Érdekes de mindketten újra születtek már egyszer .

(#15941) LendvaiFeri1 válasza batai15 (#15940) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Jon el fogja mondani, hogy meghalt. Dany rákérdezett Tyrionnál, hogy mégis mit jelenthet. Szerintem nem véletlenül. Az is lehet, hogy ezért mennek majd a falon túlra. Nem hiszed el? Akkor gyere, megmutatom.

Amikor mennek fel, Jon mondja, hogy "Én nem vagyok Stark", abban a pillanatban jön egy sárkány. Érdekes.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15942) batai15 válasza LendvaiFeri1 (#15941) üzenetére


batai15
félisten

Valaki linkelte a forgató könyvet durva dolgokat olvastam

(#15943) Gyuri27 válasza LendvaiFeri1 (#15941) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jöhetett volna egy farkas is. Vagy sárkány háton egy farkas. Mert ugye félig ez félig az.

Amd - Radeon - Ryzen

(#15944) Gretel válasza LendvaiFeri1 (#15938) üzenetére


Gretel
tag

Oké, hogy Bran törvényes fiúgyermek, de eléggé alkalmatlan arra, hogy bárminek is az ura legyen. Ha Sansának nem is, de az uraknak (vagy legalább Lady Mormontnak) csak van annyi esze, hogy ezt belássák. Bár Sansa simán játszhat arra, hogy mivel Brannek úgysem lehetnek gyerekei, majd öcsi halála után az ő csemetéi lesz Winterfell (jobb híján).

steam: ziretta

(#15945) LendvaiFeri1 válasza Gretel (#15944) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

A Remzis kaland után érdekes lenne.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15946) Gretel válasza LendvaiFeri1 (#15945) üzenetére


Gretel
tag

Na igen, ott a pont. Viszont én még mindig remélem, hogy végül nem kezdi el kavarni a szart. Komolyan nem akarok északra egy Cersei 2.0.-át csak azért, hogy még ezzel is az időt húzzák.

steam: ziretta

(#15947) oxox válasza Gretel (#15944) üzenetére


oxox
addikt

miért is nem lehet gyereke? olyat ne tegyünk a sorozatba amire mégcsak utalás sem volt.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#15948) Gretel válasza oxox (#15947) üzenetére


Gretel
tag

A sorozatban nem beszéltek ugyan róla, de a könyvben Ned (arra már nem emlékszem, kivel beszélgetett, talán a lányaival) mondott valami olyat, hogy Bran (a sérülése után) sosem lehet nővel és nem tarthatja majd karjában a saját gyermekét. Oké, hogy a könyv nem a sorozat, de ugyanúgy sérült meg a srác, szóval én kétlem, hogy a sérülése jellegén változtattak volna.

steam: ziretta

(#15949) xtro válasza Gretel (#15948) üzenetére


xtro
aktív tag

igen mert kiakarna egy nyomorékkal összejönni,tudja használni a ding-dongot

(#15950) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.