Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Remélem igaza van... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16402) maximilian4 válasza LendvaiFeri1 (#16401) üzenetére


maximilian4
addikt

Gyerekek, én bűnbocsánatot kérek a csoporttól, a közösségtől, de megnéztem a 6. részt. Nem akarok szpójlerezni, de ennyi epic momentet még nem láttam egy részben. Iszonyat brutál epizód következik. Felkészülni rá.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#16403) LendvaiFeri1 válasza maximilian4 (#16402) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Volt rá pénz. A negyedik rész végén kívül nem nagyon volt CGI, a hét részes évadról nem is beszélve.

Basszus, hétfőig kéne várni?! :N

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16404) maximilian4 válasza LendvaiFeri1 (#16403) üzenetére


maximilian4
addikt

A hangsúly a "kéne" szavon van. :D Mindenki döntse el maga. Én biztos meg fogom nézni akkor is. Igazából a képminőség jó volt, a hang nem volt az igazi. Tehát ha elsőre 100%-os élményt akar az ember, akkor azt mondom várja ki. Nemsokára itt van már.

Maxi

(#16405) batai15 válasza maximilian4 (#16402) üzenetére


batai15
félisten

hát bele bele lestem, de inkább meg várom a hétfőt . Úgyse lesz addig rendes felirat, annyira pro még nem vagyok hogy fullra értsem az angolt. :((

(#16406) LendvaiFeri1 válasza batai15 (#16405) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Elvileg készülőben van.

szerk:

Késő este jön.

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16407) Bowser


Bowser
aktív tag

Jöjjön csak az összeesküvés elmélet :D

Volt oka az HBO-nak, hogy 4 nappal az hivatalos időpont előtt "kinyomja" a hatodik rész?
Véletlen balesetként feltüntetve?
Komolyan mondom hihetetlen :D Mintha ilyen simán megtörténhetne.

És pont addig volt elérhető amilyen hosszú maga a rész.(vagy egy pár perccel tovább)
Döbbenet :N
Ráadásként az HBO most benne is van egy komoly hackerbotrányban, és nem tartom valószinűnek, hogy ilyen előfordulhat.

KISZIVÁRGOTT RÉSZ SPOILER:

R.I.P. Pete Tong :(

[link]

[ Módosította: WOT-H-A-C ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#16408) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

S07E06
Én azt nem értettem, hogy amikor kinyírtak egy górét, akkor pár katona is szétesett. Na most ezzel az a bajom, hogy korábban is elcsomagoltak pár górét, de akkor nem esett szét egy katona sem, pedig az egyik körül volt akkor is gazdagon. Na most, ez alapján a franc se tudja, hogy, ha elkaszálnák azt a fél tucat górét,
akkor mennyi esne szét. Valszeg az éjkirály elcsomagolása minden gondjukat megoldaná. Itt jön képbe az elméletem, hogy betolják a tőrt Jon-nak és 1-1-ben lenyomja. Remélem nem az lesz, hogy addig a többiek harcolnak a zombik ellen és szarul állnak, és úgy menekülnek meg, hogy Jon lekapcsolja a droid-vezérlőt.

GoodOldTimes:
Nekem már az előző is gyanús volt, de ez tényleg nem semmi. Vagy direkt csinálják vagy akkor balf..ok, hogy azt elmondani nem lehet. Már az elsőnél is: minek van a rendezői változat internetre kapcsolt serveren tárolva? Most pedig véletlenül kinyomta egy alkalmazott, majd amikor vége lett a résznek, akkor vették észre, hogy az előző 1 órában 5x akkora a nézettség, mint ilyenkor lenni szokott, és pont a rész végén a stáblista első másodpercénél nyomták le.

[ Szerkesztve ]

(#16409) gghrtz válasza LendvaiFeri1 (#16406) üzenetére


gghrtz
őstag

Magyar?

(#16410) LendvaiFeri1 válasza gghrtz (#16409) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Igen. :K

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16411) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Random gondolat: milyen menő lett volna ha a sorozatban a Targaryeneknek a lore szerint bíbor szemszínük van? Mert a canon szerint a valyroknak mind olyan (volt)

Bár vannak akik nem bírják ezt a fajta lencsét. Babylon 5-ben Andreas Katsulas elég jól tűrte mint G'Kar, de ott is volt olyan színész/nő, aki nem bírta és nem vörös hanem kék szeme volt.

(#16412) Aventador91 válasza gghrtz (#16409) üzenetére


Aventador91
őstag

ha angol jön rá egy órára már lesz magyar is. valamelyik fordító lefordítja gyorsan tuti

(#16413) gghrtz válasza Aventador91 (#16412) üzenetére


gghrtz
őstag

Igazabol sok szoveg nincs ebben a reszben.

(#16414) S e t h


S e t h
nagyúr

Angol feliratot tudna linkelni vki?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16415) Thusor válasza S e t h (#16414) üzenetére


Thusor
őstag

Én még nem láttam hozzá. Se a jól bevált feliratok.info se az opensubtitles.org oldalon. Egyedül kínai és török felirat van még csak hozzá amit láttam.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#16416) LendvaiFeri1 válasza Thusor (#16415) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Meg olasz. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16417) S e t h válasza Thusor (#16415) üzenetére


S e t h
nagyúr

Na jó, akkor hallgatom füllel. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16418) Thusor válasza LendvaiFeri1 (#16416) üzenetére


Thusor
őstag

Jó annak aki tud olaszul :D Nekem az angol, német és latin nyelvek mellé már nem fért be se időben, se kedvbe az olasz, pedig nem lehet rossz.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#16419) Thusor válasza S e t h (#16417) üzenetére


Thusor
őstag

Közben úgy néz ki lett angol felirat is. Ha van valakinek ideje akkor tesztelné mennyire jó?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#16420) Aventador91


Aventador91
őstag

ncoreon is fent van full hd-ben

ha lesz magyar felirat valaki linkelje majd be legyen szíves

[ Szerkesztve ]

(#16421) LendvaiFeri1 válasza Aventador91 (#16420) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Csodálkozom, hogy nem törölték.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16422) oxox válasza S e t h (#16417) üzenetére


oxox
addikt

hallgasd orral...úgy fun-abb :B

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#16423) Thusor válasza Thusor (#16419) üzenetére


Thusor
őstag

Gyorsan lecsekkoltam. Borzalmas ez az angol felirat amit linkeltem. Baromi sok félreírás van benne, nem azt mondja a szereplő amit ír. Aki készítette biztos nem tudott angolul, sőt szerintem a GOT részekből se látott egyet se, mert olyan félrreírás is van amiből teljesen más múltbéli történetek derülnek ki mint ami az eddigi részekben volt :D

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#16424) gghrtz válasza Thusor (#16423) üzenetére


gghrtz
őstag

En is beleporgettem, es vacak.

[ Szerkesztve ]

(#16425) whitezo88


whitezo88
nagyúr

leaked rész spoiler, képben, más sztorival :DDD

[link]

(#16426) #32256704 válasza [CS]Blade2 (#16408) üzenetére


#32256704
törölt tag

LEAKED:

Nem tudom ertetted-e, amirol beszeltek a karakterek, ha nem akkor nezd meg felirattal is.
Elhangzott a kovetkezo parbeszed (pongyolasitom):
-mitol haltak meg?
-talan mert o valtoztatta at oket

(Tehat ez a magyarazat arra, hogy 1 miert nem tort szet. Azt nem az a White Walker valtoztatta at.)
Illetve siman kimondhato az, hogy a korabbi gorek kozeleben pont nem volt altaluk atvaltoztatott zombi.

Utana pedig:
-Dany az egyetlen eselyunk
-Nem, van egy masik is...es mutat az ej kiralyra.
O valtoztatott at mindenkit, ha ot megoljuk....

[ Szerkesztve ]

(#16427) [CS]Blade2 válasza #32256704 (#16426) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

S07E06
Azért mondom, hogy valszeg az éjkirály vinné magával közel mindet, ha nem mindet. Viszont eléggé belenyúlt a csávó, hogy annó pont egy olyat nyírt ki, aki nem támasztott fel egyet sem. Nekem bűzlik a dolog. Szerintem itt belenyúltak a rendezők, és eredetileg akkor még nem akarták ezt beletenni a sorozatba. Remélem, hogy nem azért van az egész, mert így olcsóbban meg tudják csinálni a végén. Egyet kinyír, és akkor már csak azt kell megcsinálni, hogy szétessen az összes. Ha nem hozza be, akkor valahogy mindet egytől egyig harcban kellett volna kinyírni. Oké, lehet 10.000-esével nyírni a katonákat, de azért na.

(#16428) zolka95 válasza LendvaiFeri1 (#16410) üzenetére


zolka95
őstag

Azok csinálják akik eddig is?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#16429) gyurkikrisz válasza zolka95 (#16428) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Szerintem nem, a szokásos fordítók azt posztolták, hogy majd hétfő reggel lesz.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#16430) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16431) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Angol felirat.

[link]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16432) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16433) [CS]Blade2 válasza LendvaiFeri1 (#16383) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Erről a történetről két dolgot tudok elképzelni:
- Vagy úgy volt, ahogy mondta, de akkor abból kiindulva, hogy mennyire gyűlölte a tagot, rendesen megadta neki, valszeg még az után is percig ütötte, amikor már halott volt.
- A másik variáció, hogy egész máshogy volt, talán nem is ő ölte meg, csak akkoriban úgy voltak vele, hogy a kutya nem látta, és szerettek nagyot mondani. Ned is azt mondta, hogy legyőzte Arthur Dayne-t... aha...

Sajnos mióta kitalálták, hogy pár részbe kell mindent besűríteni... kicsi az esély, hogy akár látomásba megkapjuk, hogy hogy is volt.

(#16434) Aventador91


Aventador91
őstag

nincs még magyar felirat? :DDD

(#16435) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Melyik részben alapították meg a főverebet?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16436) S e t h


S e t h
nagyúr

Te jószagú atya úristen. Még a makkom is libabőrös lett.
Erre a részre várok az első epizód óta.
Csak hét évadot kellett rá várni.
Ha tartja a szokásos mintát a sorozat, akkor a következő rész már csak a levezetés lesz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16437) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Új rucija van? :DDD

S07E06

Beyond the Wall.

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16438) Aventador91 válasza LendvaiFeri1 (#16437) üzenetére


Aventador91
őstag

szpójleer

(#16439) LendvaiFeri1 válasza Aventador91 (#16438) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Most rakta fel a HBO. :DDD

Inkább szpojlerbe teszem, mert megint jönnek a kommentek, hogy mekkora szar ez a lendva gyerek.

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16440) batai15 válasza LendvaiFeri1 (#16439) üzenetére


batai15
félisten

Ismerek egy Levendát na az tényleg az :D ;]

(#16441) jbalint18


jbalint18
tag

Magyar felírat csak hétfőn lesz vagy lehetséges hogy előbb is lesz ?

(#16442) LendvaiFeri1 válasza jbalint18 (#16441) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Szerintem még ma elkészül.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16443) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Leaked episode 6

OH MY GOD, minden idők legjobb része talán. Végre megkaptuk amire vártunk. Éjkirály durván kilőtte Viseriont, mondjuk arra kíváncsi lennék végén azokat a rohadt nagy láncokat honnan szerezték amivel kihúzták.

Úgy látszik amúgy Westeroson a hollók is sugárhajtóművel közlekednek ;]

You are not prepared.

(#16444) gghrtz válasza DaveNo1 (#16443) üzenetére


gghrtz
őstag

Épp most akartam megkérdezni, hogy azokat a láncokat honnan a francból szerezték. :D Vajon az utolsó részben leomlik a fal?

(#16445) DaveNo1 válasza gghrtz (#16444) üzenetére


DaveNo1
veterán

Gondolom ja. Az a jégsárkány elég durva pusztítást fog szerintem csinálni.

Tyrionnak igaza volt, hogy nem kellett volna Danynek mennie. Ezzel max akkor nyertek ha tényleg Jon a megjövendölt herceg.

You are not prepared.

(#16446) oxox


oxox
addikt

megnéztük

Nejem: "csak egy dolgot nem értek..az első egy két évadban ezek heteket mentek, most meg fél óra alatt ott vannak egyik pontból a másikon. Megértem, hogy a sárkányok gyorsan repülnek de a hollóknak nincs sugárhajtóművel"

A sugárhajtómű szakmai ártalom (mindketten reptéren dolgozunk :) )

mindenesetre jót mosolyogtam rajta :))

amúgy oda.baszó rész...10/10
és amit már régen mondtam, megjósoltam, és mint irtam olajat vizelek a gyönyörtől ZOMBI SÁRKÁNY!!!!!

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#16447) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#16445) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kevered a döglött sárkányt a jégsárkánnyal. Ez nagy hiba.
A jégsárkány alszik a fal alatt. Akkora, hogy 3 sima sárkánnyal felér.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16448) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16449) fateless


fateless
veterán

Ebből a részből megértettem, hogy az Éjkirály egy MLM-es csóka volt régen, aki beszervez maga alá másokat, és abból van neki minden, hogy mások még kit szerveznek be.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16450) Aventador91


Aventador91
őstag

nincs hír még magyar feliratról?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.