Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Gretel válasza LendvaiFeri1 (#10850) üzenetére


Gretel
tag

Igen, pont ezért gondolkdotatott el, hogy miért most kellett a srácot előszedni. Kell még egy kegyetlen kivégzés a családba? xDDD Ramsay mellett nem sok esély van az életben maradására. Bár ha Sansa visszaszerzéséről letesz, belőle csinálhat egy Reek 2.0-át. :D Azt már prezentálta Ramsay, hogy remekül megy neki az idomítás. ;]

steam: ziretta

(#10852) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Áááá, már a 4. rész jön. De hamar vége lesz... :W

Trónok harca 6. évad 4. rész előzetes

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10853) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

6 szúrást kapott, de a testén 7 szúrás volt, de csak 4 embert ölt meg. Miért? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10854) jonnyjoker01 válasza LendvaiFeri1 (#10853) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

WTF ez most komoly? :Y :F Forrás?

Egyébként esküszöm spoileres az aláírásod!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#10855) LendvaiFeri1 válasza jonnyjoker01 (#10854) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Game of Thrones 5x10 - Jon Snow Death Scen ha jól számolom, akkor hatot kapott.

TEST 7 szúrással.

AKASZTÁS

Az is lehet, hogy hülyeséget beszélekírok. :DDD

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10856) jonnyjoker01 válasza LendvaiFeri1 (#10855) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát... Ez gáz :D

Üdv. Johnny

(#10857) LendvaiFeri1 válasza jonnyjoker01 (#10856) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Akkor mégis benéztem valamit... :DDD

(#10858) gyuromoj

*Jon. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10858) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na most végeztem a 6x3-al.
Jon végre nekiindul a dolgoknak. Arya végre visszakapta a látását. Szépen alakulnak mindenhol a dolgok és készülhetünk a pörgésre, legalábbis nagyon remélem.
Remélem Osha megússza, nekem bejön. Rickon nem izgat.
Jó volt látni az árulókat, hogy lógták el a műszak végét. ;]

(#10857) LendvaiFeri1
Javítva, köszi. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10859) S1M0N válasza LendvaiFeri1 (#10852) üzenetére


S1M0N
senior tag

Lol, még a végén bejön a Daarios elmélet! :DD

(#10860) #45997568 válasza S1M0N (#10859) üzenetére


#45997568
törölt tag

Melyik is?

(#10861) S1M0N válasza #45997568 (#10860) üzenetére


S1M0N
senior tag

Az, hogy ő a Hárpia Fiai vezetője.
Mert Jorah vele harcol.

[ Szerkesztve ]

(#10862) #45997568 válasza S1M0N (#10861) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ha jol belassitod akkor latod hogy az egyik Dothraki-val tollja aki kiserte a szoszit, az utolso 2 kockan Daarios van, de ott meg csak az arca, barmi lehet. Aztan meg nekem mind1 ki vezeti oket :)

(#10863) S1M0N válasza #45997568 (#10862) üzenetére


S1M0N
senior tag

Most megnézve megint párszor, lehet, hogy igazad van... :B

(#10864) #45997568 válasza S1M0N (#10863) üzenetére


#45997568
törölt tag

Kiderul, mindjart Hetfo :DDD

(#10865) jonnyjoker01 válasza #45997568 (#10864) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ne is mond :O

Üdv. Johnny

(#10866) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Lehet, hogy Bran meg tudja változtatni a múltat? A 3szemű simán továbbengedte volna, csak ugye nem véletlenül fordult meg Ned, amikor odaszólt neki.

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10867) #45997568 válasza LendvaiFeri1 (#10866) üzenetére


#45997568
törölt tag

Hat, egy picit modositasz akkor ki tudja mennyire valtozik meg a tortenelem folyasa, inkabb ne.

Mas, ahogy az a Smalljon Umber beszel az valami kolosszalis, I'm not kissing your f*@king hand!", vagy "The colder it gets, the farther south those goatf*%kers will roam" Ez a csoka nagyon nagy arc, kar hogy csak most kerult elo :DDD

(#10868) qbeer666 válasza gyuromoj (#10858) üzenetére


qbeer666
tag

Reméljük nem az egész hatodik évad a pörgésre készülésről fog szólni. :D

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#10869) S e t h


S e t h
nagyúr

Aryan bealudtam.Történt valami vele azon kívül, hogy ő egy senki?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10870) LendvaiFeri1 válasza S e t h (#10869) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Nem, és valószinűleg nem is fog. Elég abszurd dolog, hogy senki legyen.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10871) attisx


attisx
addikt

Egy újabb rémfarkassal kevesebb... :O

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#10872) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Csak szerintem néz úgy ki Lord Umber, mint

:DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10873) k-adi


k-adi
nagyúr

Na innen kellett volna kezdődnie az évadnak... ehhez kellett 3 teljes rész? :( simán besűríthették volna mindeddig történteket 1 epizódba :K Jó az évad csak sok a köcsög lassú :U

(szegény stark gyerek meghal vagy Reek 2.0 lesz belőle? :DDD amúgy tuti nem fogja megkínozni, mert "gyerek" és az még az HBO-nak is sok lenne ilyet leadni.. azon is csodálkoztam, hogy Olly akasztását mutatták, mert "gyerek ölést" általában nem szokás) :F

(#10874) edari válasza k-adi (#10873) üzenetére


edari
őstag

Jofrey különb volt? De lehet még párat sorolni.

(#10875) LendvaiFeri1 válasza k-adi (#10873) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Csoda, hogy be tudták sűríteni 3 részbe. Sam szerepére csak a 3. részben került sor. A TOJ-t be sem fejezték. Kellett ennyi, hogy fel tudják fezetni a történéseket. És igen, ezek után lesz érdekes. :DDD

Olly teljes mértékben megérdemelte, ahogy a többi is. Elég sunyi módon ölték meg a férgek. Alliser legalább "becsülettel" halálozott el.

Nem hinném, hogy (SP)Rickont(/SP) megöli. (SP)Theon (/SP)esetéből szerintem tanult; túl sokat ér egy ilyen túsz, főleg most. Max. megkínozza, de nem öli meg.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10876) k-adi válasza edari (#10874) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ő "főszereplő" volt, az ő halála elkerülhetetlen volt a történet folytatása szempontjából, de a kis stark gyerek csak egy mellékszál ahogyan Olly is az... Nos, mindenesetre érdekes, mert általában gyerek halált, kínzást általában nem szívesen vetítenek le, de akkor lehet a GoT kivétel :D

(#10877) csababarca


csababarca
őstag

Nem hiszem,hogy Bran meg tudja majd változtatni a múltat. És remélem nem is megy el ilyen irányba a sorozat...az durva paradoxonokhoz vezetne, amit bazi nehéz kezelni. Képregénysorozatos klisé lenne, és konkrétan olyan eszköz,hogy nem lenne min izgulni,mert oké, ha valami gubanc van, jön Bran, és visszacsinál mindent.
Ezt kérem ne.

A ToJ jelenetet (mármint amennyit láttunk belőle), kegyetlenül élveztem,konkrétan állva néztem végig, kisdedes mosollyal az arcomon.
Arthur Dayne-ből kár hogy csak ennyit láttunk, nekem nagyon bejött, és igen, a kétkardos megoldást is teljesen elfogadom, mert ez így életszerű volt, ennyi ellenfél ellen ez a módszer.

istenem, mennyire kiált ez a sorozat egy előzményért....legalább egy film, vagy egy minisorozat Robert lázadásáról. Mondjuk a lovagi tornától a ToJ-ig/ Őrült király leszúrásáig kb... :R

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#10878) LendvaiFeri1 válasza csababarca (#10877) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Mással nem lehet magyarázni az esetet. Ha nem is megváltoztatni, de manipulálni mindenképp tudja. Már a 3szemű nézése is elég bajlós volt, és még sokat kell még tanulnia. Mi lesz akkor, ha elhadja a barlangot?

Ned eléggé "esetlen" volt. Robert viszont kegyetlen lehetett azzal a pöröllyel.

A rész címe Esküszegő volt. Nekem most esett le, hogy miért. :DDD

Jó lenne, ha a kövi részben befejeznék a jelenetet. :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10879) csababarca válasza LendvaiFeri1 (#10878) üzenetére


csababarca
őstag

Én értem,hogy sugalhatta ezt a jelenet.
De tegyük fel manipulálja...magyarul azért manpulálná,mert változtatni akar, de hogyan lehet ezt kordában tartani? hogy csak adott dolog változzon..?
Szerintem sehogy, ebbe nagyon bele lehetne gabalyodni szerintem.

Pl ebben az esetben, úgy manipulálná,hogy nem engedi fel Nedet a toronyba...vagy elülteti a fülébe,hogy mondja el Robertnek az igazat,mit talált ott. Had ne ecseteljem melyik hány ezer féle további bonyodalmat, és minden mást szűlne.

Én ezt nagyon nem támogatom, nekem az tetszene,hogy Bran vissza tud menni a múltba, és felhasználva azokat az ismereteket, tudna hatni a jelen eseményeire, és így a jövő alakulására.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#10880) k-adi válasza csababarca (#10879) üzenetére


k-adi
nagyúr

Bran vissza tud menni a múltba, és felhasználva azokat az ismereteket, tudna hatni a jelen eseményeire, és így a jövő alakulására. ------------ valószínűleg ez a helyzet, csak szívatják a nézőket ;]

(#10881) maximilian4


maximilian4
addikt

Én már azt várom, hogy aprítson a Hegy Ser Robert Strong. Eddig nem sok mindent csinált, de úgy érzem lesznek még szép jelenetei.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#10882) k-adi válasza maximilian4 (#10881) üzenetére


k-adi
nagyúr

szerintem eddig ő a legtöbbet fizetett statiszta az évadban :DDD

(#10883) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Remek volt az új rész.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10884) laceszgamer válasza leslieke (#10883) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én is most lestem meg egy 10 perce, alakulnak erőteljesen a dolgok.
4. rész nagyon jó lesz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10885) qbeer666 válasza laceszgamer (#10884) üzenetére


qbeer666
tag

Szerintem a 4. részben sem fog történni semmi. Tetszik ez a sorozat,meg nagyon érdekes, de ez az évad eddig nagyon lapos szerintem. Mármint rengeteg szál fut, és látom, hogy mindegyik vezet valahova, de azt érzem, hogy az összeset húzzák. Nem hiszem, hogy nincs elég kontent még 2-3 évad kitöltésére, de úgy gondolom, hogy még 5-6-ot akarnak. Sajnos. Ne legyen igazam. :(

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#10886) pulffy válasza laceszgamer (#10884) üzenetére


pulffy
őstag

Hightower mar a Rendorakademia 5-6 ba sem volt benne :DDD :W ... kar hogy nem Sean Bean jatszotta Lord Starkot... Amugy jo resz volt, de valahol unalmasnak is ereztem... :U

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#10887) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

New Stark House Words;

I did what I thought was right and I got murdered for it.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10888) laceszgamer válasza pulffy (#10886) üzenetére


laceszgamer
addikt

Dehogynem. :D Egyedül a 7-ből hiányzott. :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10889) laceszgamer válasza qbeer666 (#10885) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát azért lesznek dolgok, könnyen lehet hogy végre kiderül Jon származása és hogy kik a valódi szülei, meg most ugye azzal végződött, hogy indul ki a Fekete Várból, de onnan pontosan merre, oké, nagyjából lehet tudni, de azért gondolom lesznek érdekességek. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10890) LendvaiFeri1 válasza laceszgamer (#10889) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Ha csak a vadakkal megy, akkor füstölés. 5ezer ember jött át a falon, ebből kb. ezer olyan, aki tud harcolni. Ezek vademberek, lófa** fegyvertettel, illetve páncéllal. Kelleni fog egy kis hátszél, ha tényleg szeretne valamit a Boltonok ellen.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10891) attisx válasza qbeer666 (#10885) üzenetére


attisx
addikt

A legutóbbi hírek szerint a készítők még két további évadot terveznek, összesen 13 (7+6) epizóddal.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#10892) maximilian4 válasza LendvaiFeri1 (#10890) üzenetére


maximilian4
addikt

Páncél nélkül is lehet erősebbek. Láttuk harcolni a mások ellen őket mikor Havas átment értük és nem voltak gyengék. Igaz menekülniük kellett, de harcoltak. Valamint az elején a sorozatnak láttuk, mikor átjöttek portyázni és "szegény" olly családját és a falut felfalták. Remélem levágják Boltonékat.

Maxi

(#10893) LendvaiFeri1 válasza attisx (#10891) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

10 részben nem lehet bemutatni a teljes cselekményt, nemhogy 6-ban. Mégis mit akarnak? :O

(#10892) maximilian4

Azok zombik voltak, nem mások. Amikkel ők harcoltak, azok többnyire 40 kilós csontvázak voltak. Azok meg falusi emberek, a Boltonok elég jól felszerelt harcosok.

KÉP

Ezzel mit fognak kezdeni?

Félreértés ne essék, én is Joninak szorítok, de nézzük reálisan a dolgokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10894) laceszgamer válasza LendvaiFeri1 (#10893) üzenetére


laceszgamer
addikt

Lehet csatlakoznak Jon-hoz még északon többen, azért maradtak még Starkokhoz hű emberek bőven. Vagy ha nem is Jon miatt akkor Sansa miatt. :D Mert előbb-utóbb tuti találkozik Jon és Sansa

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10895) LendvaiFeri1 válasza laceszgamer (#10894) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Az előzetesben is több háznak a lobogója van a "vadak" csapatai felett, szóval biztos, hogy több ház is csatlakozik hozzájuk. A kövi részben elvileg már ott lesznek a CB-nél.

KÉP

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10896) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Game of Thrones Season 6: Episode #4 Preview (HBO)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10897) #45997568 válasza LendvaiFeri1 (#10890) üzenetére


#45997568
törölt tag

Mindenre van ellenszer :) Amugy a 4-ik resz elozeteseben Baelish emliti, hogy Sansanak kelleni fog a segitseg, na most ha tenyleg viszik a Volgybol a lovagokat, akkor az eleg komoly fegyverteny. Kivalloan kepzett, erintetlen sereg, a korabban belinkelt esetleges csata leirasanak meg is felelhetnek majd az esemenyek, kiderul.

(#10898) Gretel válasza LendvaiFeri1 (#10895) üzenetére


Gretel
tag

Mormont? Manderly? Egy Manderly meghalt a Vörös Nászon, szóval ők biztosan nem fogadják ujjongva a Bolton bandát Észak élén.
A promóban Brinenne mellett egyszer Tully címert látni a falon. Gondolom nem magától keveredik oda, hanem új főnöknéni küldi.

steam: ziretta

(#10899) LendvaiFeri1 válasza Gretel (#10898) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

A Frey "dinasztiával" mi lesz? Sansa rühelli őket, Ramsay megölte Walder lányát, meg a gyerekét. Eléggé két tűz között van. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10900) Gretel válasza LendvaiFeri1 (#10899) üzenetére


Gretel
tag

Szerintem időszerű a pusztulásuk. :D Mondjuk ha az öreg megtudná, mi lett az unokájával, tuti erősen megneheztelne Ramsayre. Látuk, abból is mi lett, mikor Robb khm... "idegesítette fel". Azt mégsem hiszem, hogy csak emiatt nekimenne Északnak. Maximum köt valami Bolton ellenes szövetséget. Azt is legfeljebb megint a Lannisterekkel, mert a Vörös Nász után ki az, aki önként kér belőlük? :DDD Két tűz között vannak, valószínűleg nem is keverednek ki onnan többé. :DDD Ideje elővenni Fekete Halat és kinyiratni vele Walder bácsit. :DD (Megérdemelné) :DD Bár ugye a promóban Jaime is erősen a Folyóvidéken mászkál.

steam: ziretta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.