Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) Gretel válasza customer114 (#10697) üzenetére


Gretel
tag

Nem azért várom a halálát, mert azt teszi, amit (ilyen lépések várhatóak voltak tőle, a színészt meg kifejezetten hiányolni fogom), hanem mert nem mondható éppen mesteri taktikusnak. Szerintem borítékolható, hogy előbb vagy utóbb visszaüt majd rá valamelyik tette.
Legtöbbször főleg ösztönből cselekszik, mert épp... azt élvezi, amit tenni készül.

Apu és az új féltesó hidegre tétele mondjuk "szükségszerű" lépés volt részéről, máskülönben aligha maradhatott volna sokáig képben. Viszont apu volt az, aki gondolkodott is a családban, nélküle tényleg "szabad a pálya" Ramsay előtt, aminek ő nyilván örül, de hogy lesznek hülye lépései, az is fix.
A Frey támogatást is elbukta. Még ha nem is jut a család fülébe, milyen véget ért a lány, valószínűleg akkor is újragondolásra kerül ez a dolog.

steam: ziretta

(#10702) brownus válasza LendvaiFeri1 (#10652) üzenetére


brownus
veterán

0:14-nél, kit hozhattak? sansát?? vagy valamelyik stark gyereket??

amúgy a 2. rész annyira nem adta nekem, de voltak fergetegesen szuper jó pillanatai :)

(#10703) jonnyjoker01 válasza brownus (#10702) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is így vagyok vele, sok király pillanata volt, de szerintem túl sok a szál jelenleg.

Üdv. Johnny

(#10704) LendvaiFeri1 válasza brownus (#10702) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Először Theonra gondoltam, de Rickon lesz az.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10705) brownus válasza LendvaiFeri1 (#10704) üzenetére


brownus
veterán

??

őt nem láttuk már nagyon régóta, nem? vagy rosszul emlékszem? róla hitték azt, hogy theon kinyírta a tesójával együtt... aztán mégsem, mert a paraszt kölyköket ölette meg

hmm, úgy érzem, a következő részekben sokan fognak belefutni nyitott szájjal a faszerdőbe ;] :DDD

(#10706) Gretel válasza brownus (#10705) üzenetére


Gretel
tag

De a vadnő az Umberekhez indult vele, azokat meg most Bolton szövetségesként listázták. Szóval lehet, hogy tényleg őt látjuk viszont.

steam: ziretta

(#10707) batai15


batai15
félisten

Ep 02. Wtf!!! Ramsay remélem megkapja a jutalmát

[ Szerkesztve ]

(#10708) LendvaiFeri1 válasza batai15 (#10707) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Elvileg Jontól kapni fog a fenekére... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10709) Gretel válasza LendvaiFeri1 (#10708) üzenetére


Gretel
tag

Én mostantól fogva azért szurkolok, hogy Jon minimum Szellemmel tépesse szét. Egye csak meg a saját főztjét :DDD

steam: ziretta

(#10710) customer114 válasza LendvaiFeri1 (#10708) üzenetére


customer114
senior tag

Ezt honnan veszed? De most komolyan. :D

(#10711) Gretel válasza customer114 (#10710) üzenetére


Gretel
tag

Szerintem sejthető, hogy így lesz, mert ha most már vonják össze a szálakat, logikus, hogy Északon is találkozzanak a dolgok. Sansa+Fekete Vár+Jon feltámadt+Ramsay se fog a seggén üldögélni=valamikor a közeljövőben tuti találkozni fognak. Csata és egyebek. :D

steam: ziretta

(#10712) customer114 válasza Gretel (#10711) üzenetére


customer114
senior tag

Várjuk még ki ezt a John szálat. Még csak annyit láttunk, hogy kinyitotta a szemét. ;]

(#10713) Gretel válasza customer114 (#10712) üzenetére


Gretel
tag

aztán majd kilép az ajtón és jól ledöfik, mert azt hiszik, hogy bezombult ;]

steam: ziretta

(#10714) #45997568 válasza Gretel (#10713) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nem kek a szeme, no para :)

(#10715) customer114 válasza #45997568 (#10714) üzenetére


customer114
senior tag

De lehet, hogy nem a saját lelke került vissza a testébe. ;] Várom a lehetséges javaslatokat. :D

(#10716) #45997568 válasza customer114 (#10715) üzenetére


#45997568
törölt tag

Azzal a korabbi eleszteseknel nem volt gond, a problema inkabb az hogy bizonyos dolgokat, tulajdonsagokat elveszitenek. A masik hogy amig halott volt, akkor esetleg lathatott, hallhatott dolgokat, passz, majd kiderul mi tortent vele. Remelem Baelish lebukik miutan sikerult a csata es akkor o is felkoncolasra kerul :) Kivancsi vagyok nagyon hova keveredik ez az evad.

(#10717) LendvaiFeri1 válasza customer114 (#10710) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Az egyik script szerint Ő fogja megölni Ramsayt. Eddig nagyjából úgy történtek a dolgok, ahogyan abban le volt írva.

Ja igen, Jon. Nem kötekedésből, csak na, érted. :DDD

Szerencsére nem ölik meg rögtön, mert beszélni fog Tormundal, aki valami istennek hiszi majd. :D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10718) customer114 válasza LendvaiFeri1 (#10717) üzenetére


customer114
senior tag

Nem feliratosan nézem, érted. :D ;]

(#10719) zolka95 válasza LendvaiFeri1 (#10717) üzenetére


zolka95
őstag

Lehet a vadak is hallottak Azor Ahairól. Valószínű, hogy Jon az, már ha tényleg igaz, hogy eljön Azor Ahai, aki lángoló karddal harcol a Mások ellen.

Az 5. könyvben is azt álmodta, hogy egyedül áll a Falon égő karddal, miközben jönnek a Mások. Az álmoknak pedig fontosak ebben a könyvben. Lehet a három szemű holló akarta, hogy ezt álmodja, mert Bran álmában mondta neki, hogy menjen északra.

Viszont a barlangban azt mondta Brannek a három szemű hogy ne féljen a sötétségtől, az a barátja stb...

Melisandre pedig gonoszként gondolt erre a "faistenre" meg "álmok urára". Ő pedig ugye pont a sötétséget tartja gonosznak.

Csak engem érdekelnek ennyire az istenek? (nem vagyok vallásos :DDD)

Nem tudom eldönteni melyik a jó és gonosz. A tűzpapok tudják feltámasztani a halottakat. Ez jó. Nem tűnik gonosznak. Csak azért mégsem pontosan ugyanaz az ember tér vissza, ugye. Ez már egy kis sunyiság.

A három szemű holló eddig nem tűnt gonosznak.

Szerintem fináléban fontos szerepük lesz ezeknek az isteneknek. Főleg mert Bran lesz az utódja a három szeműnek.

A tűzpapok szerint két isten van, amelyiknek ők imádkoznak és a gonosz, a sötétség ura. Na az a Mások vezére vagy istene lehet, akit Éjkirálynak hívnak.

Csak a háromszeműt nem tudom hova rakni.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#10720) LendvaiFeri1 válasza zolka95 (#10719) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Beric Dondarrion 6x halt meg, és nem lett sokkal kevesebb. Reménykedjünk, hogy Joninál sem lesz másképp. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10721) zolka95 válasza LendvaiFeri1 (#10720) üzenetére


zolka95
őstag

De a könyvben valamit mondott erről és az nem lozitív volt, annyit tudok.
Jonnak nem lesz semmi baja, nem azért írtam. Az istenek miatt. A könyvek alcíme is az, hogy Tűz és jég világa 1, 2, 3...
Jó és gonosz. A két isten.
Meg emlegetnek proféciákat is erről. Az öreg Targaryen is aki a Falon van azt mondta Samnek, hogy mindenki azt hitte, hogy Rhaegar lesz az akiről a prófécia szól. De tévedett, mert Daenerysről. (Legalábbis ekkor már így gondolta az öreg)

És mikor Stannis megmutatta a lángoló kardját, az öreg Targaryen faggatta Samet, hogy mégis hogy világított a kard stb, mert ugye vak volt. Valamiéft fontosnak tartotta ezt a dolgot. Az olvasó/néző ugye tudja, hogy ez csak trükk csak az öreg nem, ezért akarta tudni

Quarth-ban, amikor a boszorkány palotájában volt Daenerys látta a múltat. Egy nő fogta a csecsemőjét Rhaegar énekelt neki és azt mondta ő lesz az akiről a prófécia szól.
Amikor pedig Barristan mesélt Daenerysnek Rhaegarról, akkor azt mondta, hogy gyerekkorában nem érdekelte a harc csak a könyvek és a tanulás, mígnem olvasott valamit, amitöl teljesen megváltozozz és elkezdett vívni tanulni.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#10722) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

:B :B

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10723) gyuromoj válasza LendvaiFeri1 (#10722) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ez fontos jelenet lesz? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10724) LendvaiFeri1 válasza gyuromoj (#10723) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Ha trollkodsz, akkor; neeeem, nem lesz az. :DDD

Ha pedig nem, akkor;

Ned álma.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10725) pulffy válasza Gretel (#10709) üzenetére


pulffy
őstag

Vagy Szellem széttéphetné a fattyú kutyáit.... ;]

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#10726) csababarca válasza LendvaiFeri1 (#10724) üzenetére


csababarca
őstag

Amúgy remélem nem csak a csetepaté lesz benne,hanem konkrétan a Promise me,Ned...párbeszéd is...közben meg rázoomolnak a csecsemőre, fekete fürtökkel... :DDD aztán snitt,és Jon lobogó haja a falon :)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#10727) whitezo88 válasza gyuromoj (#10723) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Anno Ned Stark bajtársaival (Howland Reed, Lord Willam Dustin, Ethan Glover, Martyn Cassel, Theo Wull, Ser Mark Ryswell) elment kiszabadítani húgát, Lyannát aki a Tower of Joy-ban volt fogoly Rhaegar által. A tornyot három legendásan erős fehér lovag, Arthur Dayne (A Hajnal Kardja), Gerold Hightower (Fehér Bika) és Oswell Whent védte, erről lesz flashback úgy néz ki Csak Ned és Howland élte túl a harcot.

[ Szerkesztve ]

(#10728) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Koszi srácok. Akkor eleg fontos lesz. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10729) fateless válasza LendvaiFeri1 (#10722) üzenetére


fateless
veterán

Ehhez a jelenethez kapcsolódva: én hiányolom Sean Bean nevét a 6/3 cast list-ból.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10730) LendvaiFeri1 válasza fateless (#10729) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Nem ő fogja játszani a karaktert. A tizenéves Nedet sem ő játszotta. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10731) whitezo88 válasza LendvaiFeri1 (#10730) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja, kicsit fura lenne 20 évvel korábbi önmagát alakítania.

[ Szerkesztve ]

(#10732) Gretel válasza #45997568 (#10716) üzenetére


Gretel
tag

De ezt mondjuk azzal simán ki lehetne kerülni/védekezni, hogy tulajdonképpen nem is volt halott, csak átmászott Szellembe és mikor Melisandre bűvészkedett, vissza.
Lehet nem véletlen adták annyira Mel szájába, hogy ő még sose csinált ilyet. Lehet, most se. Csak összefoltozta a rucit, hogy a srác haza tudjon költözni, vagy valami. xDD

steam: ziretta

(#10733) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Remélem, hogy beigazolódik... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10734) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Elnézést, de ezt nem tudtam kihagyni! :DDD :R

[/L]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#10735) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Lel, a fogával mi történt? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10736) jonnyjoker01 válasza LendvaiFeri1 (#10735) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kirohadt biztos :D

Amúgy bírom ezt a(z egyetlen) kiskutya nézést :D Lehet, hogy csak ilyen feje van :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#10737) LendvaiFeri1 válasza jonnyjoker01 (#10736) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Kicsit meg is lesz fázva szegény, annyit feküdni a hidegben, meg 'egyszálfa**ban' az asztalon... Legalább gyújtottak volna alá, vagy valami. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10738) fateless válasza LendvaiFeri1 (#10730) üzenetére


fateless
veterán

Más filmeknél a 20 évnyi fiatalítás vagy idősbítés nem szokott gondot jelenteni a sminkeseknek...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10739) LendvaiFeri1 válasza fateless (#10738) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Ez igaz, de mi van akkor, ha a színész nem vállalja?

Egyszerűbb új szereplő(ket) bevonni, mintsem milliókat fizetni egy már szerepeltetett karakternek.

Amúgy meg jobb így, hogy más személyesíti meg. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10740) attisx válasza fateless (#10738) üzenetére


attisx
addikt

Sminkmester legyen a talpán, aki egy megtermett 57 éves férfiből 18-20 éves srácot csinál... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#10741) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Zyhys oñoso jehikagon Aeksiot epi, se gis hen syndrorro jemagon. „Tűz Ura, mutasd meg fényedet, és vezess ki egy lelket a sötétségből.”

Zyhys perzys stepagon Aeksio Oño jorepi, se morghultas lys qelitsos sikagon. „Tűz Ura, oszd meg tüzedet, és gyújtsd újra a gyertyát, mely kialudt.”

Hen syndrorro, oños. Hen ñuqir, perzys. Hen morghot, glaeson. „Sötétségből fény. Hamuból tűz. Halálból élet.”

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10742) pulffy válasza LendvaiFeri1 (#10735) üzenetére


pulffy
őstag

Pont azzal foggal lett kevesebb :DDD adosag letudva... :C

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#10743) attisx válasza LendvaiFeri1 (#10741) üzenetére


attisx
addikt

Vajon hányszor vették újra a jelenetet, mire Carice-nek sikerült hibátlanul végig mondani a mondókát? :DDD

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#10744) k-adi válasza attisx (#10743) üzenetére


k-adi
nagyúr

én is ezen gondolkoztam :D meg mikor mondja 2 próba között, hogy "please" lesütött szemmel, az szerintem eredetileg nincs is benne a forgatókönyvben :DDD

(#10745) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10746) leslieke


leslieke
Jómunkásember

No sikerült megnézni az új részt, jó volt. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10747) Viper26


Viper26
nagyúr

Valaki tudja mi alapján csinálják az évadot, ha nincs még 6. kötet? :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#10748) whitezo88 válasza Viper26 (#10747) üzenetére


whitezo88
nagyúr

talán beszéltek GRRM-al? Még él :U

(#10749) leslieke válasza Viper26 (#10747) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Fejből, ötletek alapján és GRRM sugalmazására. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10750) Viper26 válasza whitezo88 (#10748) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem mondod... :U

Csak valahol mégsem ugyanaz a dolog, érted.

iPhone 14 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.