Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma

Hozzászólások

(#703) Tom5


Tom5
addikt

Link

Amúgy köszönöm megvagyunk. :U

(#704) Tom5


Tom5
addikt

Egyedül
2 hét pihi
Xbox 360
kevés pénz
januártól új műszak :W
afaszkivan :W

(#705) Tom5


Tom5
addikt

(#706) Tom5


Tom5
addikt

2010 - munka

3D mérőgépes oktatások, kettő is. De minek? Feltételek nem adottak a
méréshez és elvárják, hogy profi szinten mérjünk. Ez a projekt év végére annyira
elment, hogy már szinte nem is mérek. Már nagyon unom a munkám, nem is végzem el
rendesen. Minek? Esztétikailag kell ottlenni nagyon és nem benézni a dolgokat. A
mérés kb semmit sem ér. Én mindig behazudom a méreteket (többiek is). Munkatársaim
jók, elvagyok velük. Egyedül a Kriszti aki zavaros...nembízom benne. Önkényüleg
kinevezte magát minőségügyi mérnöknek, holott semmi fajta/féle mérnöki végzettsége
nincs. Elszállt vele ló. Januártól új műszakban leszek, nincs hozzá humorom. Már
megszoktam ezt. Az élet furcsa fintora, hogy ezálltal lazább lesz a Kittyvel a
kapcsolatom, ami jó??? Nemtudom...Ha az eszemre hallgatok aztmondom igen, nincs
ennek semmi értelme, csak baszom el a pénzt, sajnos kikell mondjam: feleslegesen.
De mi jobb? Így "nem egyedül lenni" vagy teljesen egyedül lenni minden kedvesség
érzelem nélkül? Nemtudom...Az eszemre kellene hallgatnom. Remélem 2011 megoldja ezt
a dolgot. Viszont nagy erőkkel elkezdek új munkát keresni. Utolsó napokban
hibáztam, benéztem egy anyagot. Elismerem, én hibám. De az az undorító, hogy most
nagyon rámhúzták a vizes lepedőt. Mocskos egy cég. Januártól kapok 3 hónap
próbaidőt, bizonyítsak. 3 éve bizonyítok, mindenki hibázik. Most majd úgynéznek rám mint egy kezdő újoncra, megvonják a pénzem, kajajegyem...szánalom. Elegem van
belőlük. Munkakeresés ON. Hatalmas erőkkel. Mit várok el munka szinten 2011-től?
Normális fizetést, nyugodt körülményeket. Ez olyan nagy elvárás? Válaszom: igen.
Bízom benne találok új munkahelyet, ha nem akkor helyt kell állnom itt. Új
műszakban, Kitty nélkül...Már megint itt lyukadtam ki. :W

[ Szerkesztve ]

(#707) Tom5


Tom5
addikt

Magánélet

Nyáron lezártam egy dolgot magamban. De milyen áron? Csöbörből vödörbe áron. Hihetetlen, hogy én mindig ugyanabba a folyóba lépek (szándékosan nemakartam a durvább jelzőt leírni) Év eleje még ezzel telt, elment jó sok pénzem, amiből semmit
sem fogok viszontlátni. Mi lett a jutalmam? Fájdalom, szarkedv, stb stb...Februárban csináltattam egy nyelvpírszinget. Nembántam meg, tetszik nagyon. Az a pár csaj is eztmondja akihez közelebb kerültem. Nincs vele gondom, szinte nem is érzem, hogy van.
Tavasszal nagy erőkkel elkezdtem boxolni ami mára teljesen abbamardt. Miért? Jóvolt, jóvolt, de nemvagyok kitartó...ennyi. Mit szépítsem a dolgot. Nyaram igazán furcsa volt. Kitty hírtelen felindulásból otthagyta a pasiját (másodszor) és hozzám költözött.
Úgy volt, hogy addig lesz nálam amíg nemtalál albérletet. Jól elvoltunk. Furcsa érzés volt, hogy ittlakik velem. Akkor még neméreztem iránta semmi komolyat, még más volt bennem. Aztán ez szépen átformálódott...rossz érzés volt mikor 5 hét után hazaköltözött
anyujához. Meg is mondtam, hogy belészerettem. De neki csak az előző FASZ kell. Aki leszarja nemfoglakozik vele...hihetetlen, hogy ez kell a csajoknak. És ami még hihetetlenebb, hogy én mindig kifogom őket, aztán elbaszok rájuk egy csomó pénzt és a végén egyedülmaradok az érzelmeimmel. Nyáron jelentkezett a nővérem. Apám részéről. Tudtam én, hogy van Ő. De ennyi. Semmi konkrétum. Iwiw-en írt rám. Beszélgettünk és elmentem hozzá Balatongyörökre. Persze oda is Kittyvel. Hülye dolgokat műveltem.
Szépen bemutatkoztam neki...ez vagyok én. De nagyon örülök, hogy megismertem, egy csupaszív kedves ember olyan mint én, furcsa volt a találkozás, ezt nemtudom leírni, ezt érezni kell.Remélem sokszor találkozom még vele és megismerhetem jobban...jah és elnézi a sok hülyeségemet. Mert az van dögivel...Kitty dolog akkor mondhatni jóvolt. Pár dolgon igencsak meglepődtem. De a kezdeti jó után mindig jött a koppanás. Így telt el az ősz és most a tél is...Kiakarom úzni őt a szívemből, mert halott dolog.
Nehéz menet lesz, nemtudom, hogy alakul. Annyi segítség talán, hogy januártól ugye külön műszakban leszünk és nem látom nap mint nap Nem beszélgethetek vele...Most novemberben azthittem van remény. Megismertem egy lányt. Amilyen hírtelen jött, olyan hírtelen ment el. Dunavecsén lakik. Egyszer voltam nála. Jóvolt, aztmondta bejövök neki, kellek neki. Sokat csókolóztunk, öleltem...Aztán hajnalban hazajöttem. Úgyvol jövő hétvégén eljön. Hétközben sms áradat, telefonbeszélgetés ezerrel.
Igyszeretlek, úgyszeretlek, kellesznekem. Aztán hétvégén a néma csend. Semmi. Nemreagált, nemjött. Hétfőn meg elnézést kért szavadkozott.
Aztán kezdődött előről minden.3x játszott el velem. Utoljára én mentem el hozzá. Nemjött el a megbeszélt helyre. Akkor tettem ponot a dolog végére. Gyakran teszem fel a kérdést. Miért velem? Nemtudom...egyre nehezebb megbízni az emberekben. Nemakarok megnyílni senkinek mert mindig én sérülök. De ezt a másik fél leszarja. elegem van. Jólenne, ha lenne az ember szívén egy reset gomb amit ha megnyomok akkor törli belőle az érzelmeket és felvesz egy nulla állapotot. Mit várok 2011-től?
NYUGALMAT!!! Lelki nyugalmat. Ha már nem szeret viszont senki akkor legalább én ne szenvedjek más miatt. Ennyi. Nemkell több. Októberben rátetováltattam a bal kézfejemre az erő jelét Kinai Kanji írásjelekkel. Tetszik nagyon. Erőtad. Erősnem kell lennem 2011-ben is. Remélem a családommal nemlesz gond és nagyapám is bírja még legalább sok évig. Mert nélküle teljesen egyedülmaradok...akkor nemtudom milesz velem. akkor derül majd ki igazán, mennyire is vagyok erős.

[ Szerkesztve ]

(#708) Tom5


Tom5
addikt

Küzdjetek ne féljetek, Mi mindíg itt leszünk Veletek!!!

Hajrá Vidi!!! :R

(#709) Tom5


Tom5
addikt

(#710) Tom5


Tom5
addikt

Éjjelessel kezdek, új műszakban, "új emberekkel", minden új lesz és Ő sem lesz ott.
Sőt, Ő már utál...elkúrtam de nagyon...régmondtam ezt de: félek. :(
Nembízom magamban, ilyen még nemvolt munka téren...
Nemtudom milesz, összekell szednem magam.
Sokat veszthetek, nagyon sokat...

(#711) Tom5 válasza Tom5 (#710) üzenetére


Tom5
addikt

Túléltem az első napot, rosszabbra számítottam. Kedvesen fogadtak, nincs semmi gond. Csak furcsa. Műszakváltáskor láttam...rámnézett integetett egyet, de...ott ez a de. Mindegy, sok emlék elötört belőlem de elhessegettem őket. Az akkor volt, most más van.
:( :( :(

(#712) Tom5 válasza Tom5 (#711) üzenetére


Tom5
addikt

Lassan go home.

(#713) Tom5


Tom5
addikt

Kíváncsi leszek... :F :U

(#714) Tom5


Tom5
addikt

Jóóólvagyoook igen jólvagyooook csak ez számít béééjbeee ouuu ouu ouu

(#715) Tom5


Tom5
addikt

(#716) Tom5


Tom5
addikt

Na szóval, vasárnap ugye írtam egy állt iskolai osztálytársnőmnek Facebook-on, ha van náluk felvétel akkor szóljon már mert váltani szeretnék. Aztán másnap írta, hogy küldjem át az önéletrajzom. Átküldtem, ennyi. Kedden délelőtt aludtam ugye mert éjjeles voltam.
Volt két nem fogadott hívásom ismeretlen számról. Benyomtam a gépet és írt az Adri, hogy főnöke keresett, hogy menjek be csüt de. 10-re elbeszélgetésre. Gyorsan visszahívtam és leegyeztettük a témát. Kifaggattam az Adrit, hogy mizu és mondta, hogy kell egy ember 3D-s mérőgépre, pont amit ugye itt tanultunk csak mi nem alkalmazzuk mert nem fektetnek pénzt a mérésekbe. Szóval fellelkesedtem, hogy papírom is van meg vágom is valamennyire. Eljött a tegnap, nem is feküdtem le 9-kor elindultam Kisbérre, mivel ott van a cég (U-SHIN) aztán odaértem, bementem, jött a főnök elmondott mindent, mondta, hogy kocsival kellene bejárni fizetk a benyát és kezdésnek nettó 110ezer. Aztán volt teszt amit az Adrival csináltunk (főnök ekkor már nemvolt ott) tökjó hangulatban telt, meg mint utólag kiderül 96%-os lett :-O megmutatták a munkahelyem, munkatársaim, csináltam egy színtesztet ami szintén kimagaslóan jó lett. Aztán abba maradtunk majd szólnak. Hazakocsikáztam, ettem, lefeküdtem mert ugye estére jönni kell. Épphogy fekszem hív a főnököm, hogy akkor felvenne és úgygondolja megadja a magasabb bért + benzinpénzt. :Y

Egyelőre a felmondási időmet töltöm a régi cégemnél 19-ig (nagyon nincsen hozzá humorom)
Röviden ennyi, ma megünneplem a dolgot. :U

(#717) Tom5


Tom5
addikt

Jóvolt a szombat este. Jóléretztem magam. A dolgaim is alakulóban vannak, csak ez a felmondási idő idegesít. A héten ráadásul délutánra kell mennem, amihez semmi humorom plusz ma még egyedül is leszek. :W

(#718) Tom5


Tom5
addikt

Xbox eladva :) pozitív költséggel jöttem ki a dologból.
Majd ha összeszedtem magam anyagilag és meglesz az új kocsi akkor veszek
egy Slim verziót. Mondjuk az még nem ma lesz... :U

(#719) Tom5


Tom5
addikt

Holnap kezdek az új munkahelyemen...Van bennem para rendesen. Az utazás, a munkatársak, minden. Régen éreztem ilyent, de váltanom kellett. Érzem, hogy jólesz itt és helytállok. Most sok mindenen agyalok, de holnap ilyenkor már jobb lesz. huhhhh
Belegondolok.... :DDD áááááááááááááá FOSOK MINT ÁLLAT!!!!! :U ;] :C

(#720) Tom5 válasza Tom5 (#719) üzenetére


Tom5
addikt

Nem aludtam túl jól. Kattogtam mindenféle hülyeségen. Már le kellett magamat állítani. Fél óra és indulok. Gépcsoda remélem bírja két hétig mert addig még nem lesz új autó. Jáááááj apám, mint szűzlány az első dugás előtt... :DDD :U

(#721) Tom5 válasza Tom5 (#720) üzenetére


Tom5
addikt

Tetszik. Nem is kicsit! Munkatársak jó fejek! Közvetlen munkatársam ráadásul nagyon jól néz ki! :Y Munka is megy szépen, beletanulok majd, nem lesz gond. Hétvégén úgynézki kocsivásárlás. Holnap felhívok 3 címet. Kíváncsi leszek...

(#722) Tom5


Tom5
addikt

(#723) Tom5 válasza Tom5 (#722) üzenetére


Tom5
addikt

volt... :Y El is vitték!
Utód: Skoda Felicia 1,3 Bioetanolos üzemód. :C

(#724) Tom5


Tom5
addikt

Nagyon bejön az új autó! Öröm vele munkába járni. Tudom nem egy nagy szám, de nekem az!!! Örül a fejem ezerrel. Az meg csak hab a tortán, hogy a munka is jó! Kicsit hihetetlen most minden, furcsa, szokatlan. Hirtelen változott minden. Tetszik nagyon de közben meg félek is. Helytállok, nem lesz gond! :)

(#725) Tom5


Tom5
addikt

újkocsi - bejön
újmunkahely - bejön
drinkvan- bejön
ennyi
;] ;]

(#726) Tom5


Tom5
addikt

(#728) Tom5


Tom5
addikt

- hajnali közös TESCO-zás
- Polgárdi
- Hazatérés
- mosás + főzés
- pici takarítás
- ebéd után egy NAGY alvás
- este party (elvileg)

Mai napra ennyi.
Tegnap megküldték a kötelező biztosításról az első csekkem.
Gyorsak voltak, de legalább ez is le van rendezve!
A0 negyedévente 6000HUF :U
Lada ugye nagyapám nevén volt :U

(#730) Tom5


Tom5
addikt

(#731) Tom5


Tom5
addikt

márc 1. kedd, 10:00 Lakcímkártya megújítás.

(#732) Tom5


Tom5
addikt

Töröltem magam Facebook-ról. Elegem van. Ennyi.

(#733) Tom5


Tom5
addikt

Jegyezni fogom mennyit tankolok havonta munkába járás miatt.

2011.03.02 - E85; 265Ft; 26,9L - 7129 FT

(#734) Tom5


Tom5
addikt

(#735) Tom5


Tom5
addikt

Megjött a fizetésem. Kb sokk ként ért. (jó értelemben) :Y
Videoton ehhez képest....pffffffffffff
De ami a dúrva, hogy tetszik a munka és a bejárás (kocsikázás is)
Szóval ilyen téren nagyon rendben vagyok.
A többi meg sodródás ezerrel.
Jah, vasárnap új tetkó. ;]

(#737) Tom5


Tom5
addikt

Kész az új tetoválásom. Abszolút nem fájt. Inkább az előző újra"színezése".
Az most picit érzékeny. Jövőhéten délelőttös vagyok. Kíváncsi leszek...
Megint elrepült ez a hétvége. Vegyes érzelmekkel vagyok tele, amiket nem írok le nagyon hosszú és sok lenne. Sodródom, majd rendeződnek a dolgaim.

(#738) Tom5


Tom5
addikt

2011.03.08 - E85; 265Ft; 30,19L - 8000 FT

(#739) Tom5


Tom5
addikt

(#740) Tom5 válasza Tom5 (#738) üzenetére


Tom5
addikt

2011.03.14 - E85; 265Ft; 30,19L - 8000 FT

(#741) Tom5


Tom5
addikt

(#742) Tom5


Tom5
addikt

(#743) Tom5


Tom5
addikt

Mostanság nincsen kedvem rendszeresen blogolni. Most is csak úgy hírtelen jött a dolog, hogy írjak ide valamit. Munkám megy ezerrel, elvagyok, jó lérzem magam. 3-hónap hamar elrepült, csak nézek mint a luki nyúl. Már itt a nyár. Kocsi immáron benzines üzemmódban tökéletesen szuperál. Ezen a téren sincsen gond. Magánélet ügyileg ugyanott vagyok ahol eddig. Nagy nulla. Ráadásul elvesztettem egy számomra fontos embert, akivel egy éve ilyenkor együtt éltem. Most akármit teszek nem enyhül...hibásnak érzem magam, de úgy gondolom mindig kettőn áll a vásár. Hibáztam mert "csúnyát" írtam sms-ben. De már ezerszer bocsánatot kértem, megalázkodtam....mégsincs változás. De igazából nem is tudom mit akarok. Legyen-e változás. Szivem vadul dobogja igen az eszem pedig irtózik a gondolattól. Ők vívják most a harcot bennem. Mikor a szívem győz akkor jön az email írás. Őrjítő ez a kettősség, de az bosszant, hogy nem tanulok a saját hibáimból. Erről szól az életem. Mindig ugyanazokat a köröket játszom le. Dühítő, nem tudok ellene tenni. Mondjuk legalább annyi előnyöm van ,hogy tudom mi után mi következik. Élek egyedül a lakásomban, dolgozom. Hétközben kúrva magányosnak érzem magam. Hétvégék jók. Mindig van valami és lesz is. De a hét ezen 5 napja. Rossz...Nem tudok pozitív és bizakodó lenni. Már már kezdek a dolgokba beletörődni. Aztán néha előjön, ha a munka bejött akkor miért ne lehetne a magánéletben is szerencsém?! Kíváncsian várom, hogy mit hoz a nyár...most nem tudom megjósolni, egyszerűen nem érzem mi lesz/lehet. Ez megrémiszt. Egyet tudok. Dúl bennem a kettősség. Szeretet/gyűlölet/tehetetlenség. Pedig annyira egyszerűnek tűnik ez a befejezés...és mégsincs befejezés. Vagy csak én generálom magamnak a dolgokat? Befejezem az agyalást mert csak befordulok. Azt meg nemakarok.

Hardver ügyileg is visszafogtam magam. Mondjuk vettem egy jóárasított 5850 Extreme-et. Eladtam az előző karim 23K-ért ezt meg helyben megvettem 33K-ért. Jó vétel volt. Most agyba főbe AvP-zek. Nem szoktam mostanság játszani. Meg is lepődtem magamon, hogy ezzel egyre többet nyomulok. Net, film, zene...erre van a gép, erre kell az 5850. :DDD

Jövőhéten délelőttös leszek. Rühellek 4:30-kor kelni. Mire hazaérek olyan álmos vok mint a dög. Nem tudom megszokni. El is teszem magam holnapra. Úgyis én vagyok a soros, az én kocsimmal megyünk.

JÉ 4 all !

(#744) Tom5


Tom5
addikt

(#745) Tom5


Tom5
addikt

(#746) Tom5


Tom5
addikt

Csak hogy meg legyen.
link
link

(#747) Tom5


Tom5
addikt

(#748) Tom5


Tom5
addikt

Helyzetjelentés.
Elkapott engem is a szomszédok láz. Ma kezdem el az első évadot. :DDD
Két hét leállás van amiből egy hét már eltelt. Ez a felújítás címében zajlott.
Immáron sokadszor kibékültem az illetővel akivel legutóbb összevesztem. Ő keresett meg ami meglepő. Azóta voltak kisebb súrlódások de megint vagyunk egymásnak. Természetesen mint barát...Én azt hittem megváltoztathatom őt de nem. És nem igaz a mondás, hogy többször nem lép az ember ugyanabba a szarba. Nekem sikerült. Harmadszor is. Vele csináltuk a felújítást. 8 napig együtt éltünk...nagyon jó volt. Hiányzik, nem bonyolódom részletekbe, túl hosszú lenne. Lényeg, megint kaparom magam a padlóról és jó pofát vágok a barátságunkhoz, ami persze nagyon fontos és sokat jelent, csak bennem van az az érzés aminek nem lenne szabad. De legalább tud róla és öszintén meg tudjuk beszélni a dolgot, nem ráz le és dob ki mint egy kivert kutyát. Ez is több a semminél. Minka ügyileg (lekopogom) minden okés. Szeptember elején megyek "mérőeszköz felügyelői" tanfolyamra. Ez után már hivatalosan én is kalibrálhatok mérőeszközöket. Ami nagyon nagy előny. Remélem ez a fizetésemen is meglátszik majd. Anyagilag (lekopogom ezt is) most minden rendben. Fizetem a lakás fenntartás csekkjeit és a kocsiét is. Mellette marad kajára, és gép fejlesztésre is. :DDD No nem mintha nagyon belendültem volna, de most kell a lelkemnek egy kis fejlesztés, hogy kiheverjem az elmúlt napok fájdalmait. Gépház csere lesz. nagyon régóta szemezek ezzel a házzal és most a Fehérváron újonnan nyílt Restart shop jó áron megszerezte nekem. Ez után már csak egy SSD lesz az idei befektetés. Most néztem, hogy az alaplapom már több mint két éves. De nem érzem, hogy fejlesztenem kellene. Elvagyok ezzel az alulfeszelt X6-ossal. Nem játszom semmivel. Diablo 3-at várom. Net, film, Facebook, szomszédok...ennyi.

Rohadt magányosnak érzem magam. Hullanak ki mellőlem az emberek. Persze magamat hibáztatom, pedig tudom, hogy nem csak rajtam múlnak a dolgok. Gondolkodtam, hogy felkeresem egyik nagyon jó barétomat akivel rég nem beszélek de...áhh...
Jó lenne egy társ. Buli sem vonz már. Siófokon is párszor voltam csak. Nyüg már a hajnali hazavonatozás. Sokkal jobb volt vele...mikor itt volt, felújítottunk, jól éreztük magunkat, meg minden ami "történt"

Nah, back to reality.
Holnap nagy házalakítás (remélem)

JÉ 4 all!

(#749) Tom5


Tom5
addikt

Kemény héten vagyok túl. Néha már magam sem tudom, hogyan bírom. Egyelőre semmi tünet nincsen...csak belül érzem, hogy kivagyok, nagyon kivagyok...

Holnaptól megint meló, lejárt a két hét szünet. Kíváncsian várom. Sok minden történt ez alatt a két hét alatt, de gyorsan elrepült. Bízom, hogy most már jól alakulnak a dolgaim. Én pozitívan állok mindenhez még ha irtózatosan nehéz is...

(#750) Tom5


Tom5
addikt

A kegyetlenség az, amikor közel enged valaki, majd eltaszít. Amikor megmutatja neked, milyen jó is lehetne, aztán újra ellök, te pedig ott maradsz összetörve a porban, teljesen kiszolgáltatva neki. Neki, aki szeret. De nem szeret annyira, hogy igazán az élete részévé válhass.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.