Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma

Hozzászólások

(#351) Tom5 válasza Tom5 (#350) üzenetére


Tom5
addikt

Jóvolt. Végre kicsit kikapcsolódtam. Reggel fájt a fejem, de egy algopirin csodákra képes. Disznótoros volt ebédre. :P Hurka kolbász. Nagyonjóvolt!

(#352) Tom5


Tom5
addikt

Hányzik valami megfoghatatlan, és nemakar elmúlni ez az érzés.

(#353) Tom5


Tom5
addikt

Nemvágyom társaságra. Valami történt velem belül de nemtudom mi. Munkahelyen elvagyok, elbeszélgetek, semmi gond. De itthon nemvágyom társaságra. Becsukom a szobám ajtaját és nyomatom a Dragon Age-t, vagy éppen Innát hallgatok. Nagyon rákattantam erre a számára: link
Úgynézki december 18.-án leáll a cég két hétre. :R Kíváncsi leszek az ünnepekre. :F

(#354) Tom5


Tom5
addikt

:W :W :W

(#355) Tom5


Tom5
addikt

Pár fogyasztási adat fogyasztásmérővel.

100% prime 1,250V 2000Mhz 174W
100% prime 1,250V 3000Mhz 192W
100% prime 1,35V 3000Mhz 220W
100% prime 1,35V 3400Mhz 227W
100% prime 1,4V 3400Mhz 247W
100% prime 1,5W 3400Mhz 285W
CnQ on 0,99V 800Mhz 118W
CnQ on 0,89V 800Mhz 115W
1,35V 3000Mhz Dragon Age Denerim piacnegyed 160-230W

Konfig az adataimnál. Vga alapon.

Monitorom 35W
Nokia 6230i töltés közben 4,5W
Gép off 3,5W - táp kikapcs 0W
Mikro max fokozaton 1300W
P3 Celeron 1ghz-es konfig 50-65W

(#356) Tom5


Tom5
addikt

Ma kaptam egy gépet. Hazahoztam és nagy izgalommal néztem meg a kicsikét. Aki fizikailag elég nagy. ;] Íme. Pici tuning is volt már. ;]

(#357) Tom5


Tom5
addikt

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#358) Tom5


Tom5
addikt

P3 projekt aktiválva igen intenzíven. Mi lesz belőle? Még nemtudom. :DDD Mindig kikell találnom valami szart. :U Dec 18.án megyek utoljára dolgozni. Aztán több mint két hét pihi. Éjjelesben végzek és azzal is kezdem az újévet. Jövőhéten meg 3 napos Mitutoyo oktatás pesten. Céges kocsival. ;] Kíváncsi leszek a szülinapomra, karácsonyra és szilveszterre is. Csak jól jönnek össze a dolgok.

(#359) Tom5


Tom5
addikt

Ma a Mitutoyo-nál voltunk oktatáson. 3D-s kézi mérőgépre. 3-napos lesz aminek a végén papírt is kapunk, hogy elvégeztük eme nagyszerű tanfolyamot. Reggel céges kocsival mentünk. (én vezettem) és hála a GPS-nek oda is találtunk. Igen tömény az anyag. Ma csak elmélet volt. Holnaptól csak gyakorlat. Egy korombeli lány oktatott, nagyon vágja a témát, nem lesz egyszerű dolog. Kaptunk ebédet, üdítőt, jófejek voltak. Hazafele dugóvolt de 20-perc alatt kijutottunk az autópályára. Egész nap esett, hazafele is ömlött az eső. Nyomtam szegény Fordnak, hogy minél hamarabb érjünk haza. 5-re már itthonvoltam. Késnek a megrendelt cuccaim. :( (ház , memória) Nemtudom mivan velük. :F

(#360) Tom5


Tom5
addikt

Letöltöttem a Transformers rajzfilmsorozat első 4 évadját. Régi emlékeket ébreszt fel bennem. A hangok nagyon bejönnek.

(#361) Tom5


Tom5
addikt

Rohadt álmos vagyok...

(#362) Tom5


Tom5
addikt

A mai oktatás nagyon jó volt. Folyamatosan mértünk a gép mellett. Tetszik. Csak kicsit nehezen indultak be az agytekervényeim. Nehezen álltak rá a geometriára. Hamar elröppent a nap. 3 előtt hazaengedtek minket így már 4-re hazaértem. Reggel is fél 9-re felértünk. Nemvolt dugó, kocsit is már érzem. Holnap ezért kicsit később indulunk.
A cégemnél meg már rávannak feszülve a "nemlétező" tudásunkra. Van egy őskori gépünk és azzal kellene majd mérni. Ráadásul olyan alkatrészt amit az oktató cég CNC mérővel napokig mért...no comment. :(

(#363) Tom5


Tom5
addikt

Kúrvára nemjönnek a cuccaim amit rendeltem... :W :W

(#364) Tom5


Tom5
addikt

Faszom a postába és az egész PH-s apróhírdetésekbe. Tiltom a gecibe az egész tetves oldalt. Csak szopatják a népet. :W

(#365) Tom5


Tom5
addikt

Annyira ideges vagyok, hogy legszívesebben szétvernék valamit. :W

(#366) Tom5


Tom5
addikt

(#367) Tom5


Tom5
addikt

(#368) Tom5


Tom5
addikt

(#369) Tom5


Tom5
addikt

Lassan tellik az éjszakai műszak. Alig mennek a gépek. Mindenki mint valami élőhalott, csak csoszog és várja a reggelt. Még 3 nap és pihi...aztán összeáll a P3 project. Kíváncsileszek. :F

(#370) Tom5


Tom5
addikt

Na megtaláltad? ;] ;]

(#371) Tom5


Tom5
addikt

1 2

(#372) Tom5


Tom5
addikt

(#373) Tom5


Tom5
addikt

Tegnap éjjel dolgoztam utoljára. Azaz csak bementem de semmit sem csináltam. Egy munkatársunkat köszöntöttük nevenapja alkalmából. Ő pedig olyan finom bort hozott, hogy nembírtam ellenállni és sikerült berúgni. ;] 3 óra fele besokalltam, elegem lett és angolosan távoztam. Ennyi. 3-tól másnap délután fél kettőig aludtam. Fáradtvoltam nagyon. Délután elkezdtem a takarítást. A szekrényemmel kezdtem. Lepakoltam róla és áttörölgettem. Összeállt végre a "házimozi PC"-m. Egy P3 1,4Ghz-es tualatinos proci a szíve, egy full integrált 815 ös intel lappal. Egyelőre egy Ati Rage Fury Pro VGA-val. Teljesen néma a gép. Táp ventije és egy rendszerhűtő venti leszabályozva pörög benne, mondthatni, hogy teljesen néma. Egyelőre a 3,2GB-os vinyó visít benne. De két ünnep között kap egy 250-est ami már csendes lesz. TV-re van kötve a kicsike és egy 2.1-es hangcucc szórja a hangokat. Nagyon bejövős. :DD Jah és egy Genius vezeték nélküli billentyűzet és egér. Tegnap írt valami csaj mélt, hogy ismerkedne velem. Meglepődtem. Válaszoltam neki pár sorban. Azóta sem reagált. :DDD Még mindig esik a hó. Rég volt ekkora havazás. Ma takarítok de utána szerintem lemegyek mászkálni. Holnap moziba megyünk. Megnézzük az Avatart. Várom már nagyon.

(#374) Tom5


Tom5
addikt

Kitakarítottam az egész lakást. :R Végre rend van.

(#375) Tom5


Tom5
addikt

(#376) Tom5


Tom5
addikt

Bejövős.
A Tomi gyereket nemnagyon bírom de ez tetszik! :Y

(#377) Tom5


Tom5
addikt

Megnéztük az Avatart. Látványos és szórakoztató. A story mondjuk kiszámítható nagyon de mindenért kárpótol a lenyűgöző látványvilág. Ajánlom mindenkinek. (Mégcsak nem is a 3D-s verziót néztük) Előtte kjáltunk egyet a mekibe. Megvolt a félévre való egy kajálás. (nemvagyok oda a mekikajáért, félévente egyszer kajálok ott).

Megint beleestem saját csapdámba és emiatt más szív. Sajnálom nagyon. Megint tanultam. Nemfogadkozom újévkor, de most megfogadok egy dolgot. Szar, hogy erről szól az életem. :( Megyek tovább, dolgozom és nemfoglalkozom senkivel csak saját magammal. Nemakarok megtörni.

Elzúzok pihenni.
JÉ!

(#378) Tom5


Tom5
addikt

Ragadozó 3 - Ez valami rettenet. :DDD

(#379) Tom5


Tom5
addikt

(#380) Tom5


Tom5
addikt

(#381) Tom5


Tom5
addikt


Boldog Karajcsont!

(#382) Tom5


Tom5
addikt

Elég jól tellik a mai nap. Feldíszitettük a fát és kajáltunk. Nagyon jó kaják vannak. Anyum befőzött. Halászlé, rántotthal (ponty és sósvizi is), rántott pulykamell, marhapöri és ami új és a legjobb szarvaspörkölt!!! Hát az valami isteni finom...ezek mellé természetesen rizs, nokedli, majonézes saláta. Sütemény: feketeerdőtorta, krémes (rengeteg !!!), bejgli, sajtosrúd, mézeskalács, linzer...meg a jóég tudja még micsoda. Én anyumnak egy USB-s Divx-es DVD lejátszót vettem közösen nagyapámmal. (nem gagyit :DDD nagy filmmániás anyum mint én) Hugomnak pénzt adtunk. Én nemkértem semmit. Azaz ez így nem igaz mert ajándékot nemkaptam de kaptam cserébe szeretetet és az adás örömét. Jóérzés volt látni, hogy anyum és a hugom is örül az ajándéknak. Ami másnak lehet nem nagy dolog de nekik az. Jah és úgy megpakolt anyum kajával. Napokig elég lesz. :R
Boldog Karácsonyt mégegyszer minden kedves olvasómnak. :)

(#383) Tom5


Tom5
addikt

Anyám olyan bejglit ritttyentett, hogy betojok. :Y Tavaj nemkívántam a bejglit de az idei nagyon bejön.

(#384) Tom5


Tom5
addikt

Aki parás filmet akar látni az nézze meg a Paranormal Activity című filmet. Én most néztem meg de számomra az ilyen film mined fajta/féle horrornál rémisztőbb. Este, sötétben, egyedül tuti kikapcsoltam volna. Nagyon ráparáztam a filmre.

[ Szerkesztve ]

(#385) Tom5


Tom5
addikt

Punnyadás van ezerrel...

(#386) Tom5


Tom5
addikt

Elgondolkodtam a mai nap. Nemértek bizonyos dolgokat és mivel nemértem aztgondolom velem van a baj. Én csinálom rosszul a dolgokat és mások jól. Én is szeretnék "mások" lenni, hogy jól csináljam a dolgokat. Se egy köszönöm bazdmeg, se egy kellemes karácsonyt Te fasz...apró, jelentételennek tűnő dolgok ezek a mai anyagias világban, de lehet többet érnének mint a legdrágább ajándék. Már ezt sem kapom meg...Akkor azthiszem velem van a baj. Aztmondják szard le. Leszarom. De belülről kattog az agyam folyamatosan: miért? A szívem irányít. Nemtudom, hogyan kellene ezen változtatni, mert nemjó. Mindig én koppanok. Úgyérzem tudom mit kellene tennem de nemteszem, azaz teszem és akkor megy ideig /óráig. De hosszútávon nemmegy. Kéne egy érzelemölő injekció. Beadni és ennyi. Ellennék én a PC-k világában. Dolgoznék, keresném a pénzt, utazgatnék, edzenék és magamra költeném. Nem másra. Nemlenne fájdalom, féltékenység, félelem a magánytól, szeretethiány. Mert most mindez van. (és akkor még nem is soroltam fel mindent) Azthiszem most hagyom abba az agyalást mert megint elmentem rossz irányba. Lefekszem és alszom. Az legalább nem fáj. Reggel felkelek és remélhetőleg nem agyalok. JÉ 4 all!

(#387) Tom5


Tom5
addikt

Kész a htpc. Full néma. Filmre bőven elég. :))

(#388) Tom5


Tom5
addikt

Torchlight lázban égek. Most sikerült abbahagyni. :DDD

(#389) Tom5


Tom5
addikt

P3 Tualatin 1,4Ghz + 512SD RAM + HD2400 Pro (4XAGP), ezen a gépen tökéletesen fut a 720p és az 1080p-s film is. Előtte egy Ati Rage Fury Pro volt, de szegény kártyán még a DVD filmek is akadtak. 5K-ért jó vétel volt a mozis gépembe ez a kis kari.

(#390) Tom5


Tom5
addikt

Eljött az év utolsó napja...gyorsan eltelt ez az év. :Y
Pestre megyünk Szilveszterezni. Egyik Barátunknál leszünk. Iszogatunk, beszélgetünk, kajálunk meg ilyenek. Van egy extra cucc is de azt nemírhatom le, hogy micsoda. ;] De jólesz. Buliba nemmegyünk. Ott elleszünk és majd holnap valamikor hazajövünk. Kocsival megyünk szerencsére.

(#391) Tom5


Tom5
addikt

(#392) Tom5


Tom5
addikt

Szarabb évre számítottam. Összességében megvagyok elégedve ezzel az évvel. Remélem 2010 csak jobblesz. Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!

(#393) Tom5


Tom5
addikt

Jóvolt ez a Szilveszter. Budaörsön voltunk egy barátunknál. Iszogattunk, kajáltunk, beszélgettünk és Activityztünk. Nagyon jó hangulat volt. A ház is nagyon szép és nagy volt. Más világ ez a környék mint Székesfehérvár. A múlt szilveszterem is jóvolt és az év is jól sikerült. Ha ebből indulok ki akkor tán az idei is jólesz. Bízom benne. Tavaly végre egy nagy vágyam teljesült. Remélem idén is fog egy. De ha nem az sem gond. Kíváncsian várom mit hoz ez a 2010-es év. Furcsa leírni: 2010. Szoknom kell még a dolgot.
Buék.

(#394) Tom5


Tom5
addikt

(#395) Tom5


Tom5
addikt

(#396) Tom5


Tom5
addikt

Megint bebizonyosodott amit eddig is tudtam. Mindig az artja le a babért aki leszarja az illetőt. Hmmm...miért is lepődöm meg. Noh mindegy, ez még inkább erősíti a magamban elhatározott dolgokat. Utálok ebben a cipőben járni. :D :W Leszarni a dolgokat és előre.

(#397) Tom5


Tom5
addikt

Olvasom a blogokat és figyelem az MSN kiírásokat. Mindenki marhára várta az év első munkanapját. :DDD Szerencsére én éjjeles leszek, ez ad egy kis lélekben való felkészülést a munkára. De nagyon nemkívánom ezt sem... :(
Jóvolt ez a két hét. A favágás, a sok mászkálás, dumálás a barátokkal. Mindig volt valami. Tán egy vagy két nap volt mikor nembírtam mit kezdeni magammal. De annyi kell is.

(#398) Tom5


Tom5
addikt

Valami rettenetesen lassan telt el az első éjjeles műszak. :(
Nagyon nemkívánom a munkát...

(#399) Tom5 válasza Tom5 (#398) üzenetére


Tom5
addikt

Mai egy fokkal jobbvolt. Munkamorálom talán már közelít a nulla felé...

(#400) Tom5 válasza Tom5 (#399) üzenetére


Tom5
addikt

Tegnap éjjel már elég gyorsan eltelt. Kezdem beszívni a munka szagát. Ma fizut is kaptunk. Szóval happy minden.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.