Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma

Hozzászólások

(#251) Tom5 válasza Tom5 (#250) üzenetére


Tom5
addikt

Eléggé kihalt már Siófok. Zárónak jóvolt. Most pihi mert hullavagyok.

(#252) Tom5


Tom5
addikt

39-fok a lázam...fasza. :(

(#253) Tom5


Tom5
addikt

Fáj a fejem, gyengének érzem magam és lázas vagyok. (38) Úgynézki ma go doki. :(

(#254) Tom5


Tom5
addikt

(#255) Tom5


Tom5
addikt

Voltam dokinál. Kiírt és adott gyógyszert. Remélem használ mert fáj a hasam és lázasvagyok. Eszek főtkrumplit és elzúzok pihenni...

(#256) Tom5


Tom5
addikt

Pihengettem egész nap. Már sokkal jobbanérzem magam.

(#257) Tom5


Tom5
addikt

Székesfehérváron a Rádió Garázssoron garázs kiadó! Érdeklődni priviben.

(#259) Tom5


Tom5
addikt

Nagyon bejövős a demo, várom a végleges verziót!

(#260) Tom5


Tom5
addikt

Megtudnám szokni a jót... :(
És itt nem hű de nagy dolgokról beszélek és mégis.
De majd egyszer... :(

(#261) Tom5


Tom5
addikt

Ratyi a Magyar - Protugál meccs. 0:1 eddig. Lesz ez még több is...
Megyek pihenni, holnap már meló, délután (derühellem :( )

(#262) Tom5


Tom5
addikt

Héten nemmelózom. Ma voltam fogászaton, jövőhéten lezáródik minden. 280K...Karácsonyig kezdhetem előről a gyűjtögetést. Addig igencsak össze kell húznom a nadrágszíjam.Holnap megyek anyumékkal Tescoba, utána hazaviszem őket aztán kimegyek Renhez. Csak úgy. Nemvoltam még eleget. Hétvégén elvileg passziviti lesz, bár ha jó lesz az idő elkellene menni szalonnátsütni. Nah majd alakul.

[ Szerkesztve ]

(#263) Tom5


Tom5
addikt

Vettem 2db 12cm-es ventit a gépbe. A front ventit is szabályzóra kötöttem, de most úgy, hogy kikapcsolható. Így éjjel már semmi hangja nincsen a gépnek. A hátsó 2db 9cm-es ventit is kivettem és egy 12cm-es ment a helyére. Ami nemkell a gépbe azt meg kidobáltam belőle, így most szép és letisztult lett. (képek majd később) Most este meg átjön pár haver, dumálunk meg Street Fighter-ezünk. Most nemiszok, nemkívánom az alkoholt.

(#264) Tom5


Tom5
addikt

(#265) Tom5 válasza Tom5 (#264) üzenetére


Tom5
addikt

Katt rá. :U

(#266) Tom5


Tom5
addikt

Jót SF4-eztünk tegnap éjjel. Éjjel 3-kor ment el a banda. Drinkelés most nemvolt, de nem is hiányzik. Majd tán jövőhéten. Ma 10-kor keltem, de még lepihenek majd délután. Lehet megnézek egy filmet. Jah kúrvajó volt az ebéd, sültkacsa :K

(#267) Tom5


Tom5
addikt

Délután pihentem egyet a Forma 1 alatt. Aztán játszottam a többiekkel egy kis Quake-Live-ot. Jóvolt nagyon, bohóckodtunk egyet. Mi nemvagyunk profik just for fun játszottunk. Nagyon gyorsan elment vele az idő, már este van és holnap reggel hajnalban kelek mert délelőttös vagyok. Szerencsésen megúsztam ezt a betegséget. Mondjuk erős az immunrendszerem, évente egyszer vagyok beteg, akkor is pár napig. Szerencsére. Jövőhét nagy hét lesz. Fordulópont az életemben. Kíváncsian várom.

(#268) Tom5


Tom5
addikt

lesz ez még ígyse... :(

(#269) Tom5


Tom5
addikt

(#270) Tom5


Tom5
addikt

Megvan az NFS Shift. Nemrossz, de számomra nagyon Racedriver Grid feeling. Kíváncsi leszek mennyit játszom vele... :U

(#271) Tom5


Tom5
addikt

R.I.P Patrick Swayze :(

(#272) Tom5


Tom5
addikt

Hócipőm tele, hogy munkában vánszorog az idő, ha itthonvagyok akkor meg szinte csak úgy repül. Már fél 9. :W crap. :(((

(#273) Tom5


Tom5
addikt

Nagyonottvan.
Nemtud szar számot csinálni ez a NŐ! :R :R

I think you wanna come over, yeah I heard it through the grapevine.

Are you drunk or you sober? Think about it, doesn’t matter
and if it makes you feel good then I say do it,
I don’t know what you’re waiting for

Feel my temperature rising
There’s too much heat I’m gonna lose control
Do you want to go higher, get closer to the fire,
I don’t know what you’re waiting for

Come join the party, yeah
Coz anybody just won’t do.
Let’s get this started, yeah
Coz everybody wants to party with you.

Boy you got a reputation, but you’re gonna have to prove it
I see a little hesitation,
Am I gonna have to show you that if it feels right, get on your marks
Step to the beat boy that’s what it’s for

Put your arms around me
When it gets too hot, we can go outside
But for now just come here, let me whisper in your ear
An invitation to the dance of life

Come join the party, it’s a celebration
Anybody just won’t do
Let’s get this started, no more hesitation
Coz everybody wants to party with you

Haven’t I seen you somewhere before?
You look familiar…
You wanna dance? …Yeah.
I guess I just don’t recognize you with your clothes on… (laughs)
What are you waiting for?

Boy you’ve got it
Coz anybody just won’t do
Let’s get it started, no more hesitation
Coz everybody wants to party with you

[ Szerkesztve ]

(#274) Tom5


Tom5
addikt

Ez milyen duma már -

Amennyiben Ön egy véletlen baleset folytán 50% mértéket elérő vagy meghaladó Maradandó Egészségkárosodást szenved vagy életét veszíti, a Biztosító egy egyszeri 1 millió forint és 5 millió forint közötti juttatásban részesíti. :F

(#275) Tom5


Tom5
addikt

Felkúr ez a rohadt Nfs Shift. Akármit teszek rajt után kifagy és kidob az asztalra. Megvolt a driver csere, játék újra telepítés, minden. Shit. :W

(#276) Tom5


Tom5
addikt

Unalmas ez a hétvége. Filmezek és gépezek. Pihenek. Most éppen a Hívatlan vendég c. fílmet nézem. Nemigazán jön be. Én most itthon moziünnepezek.

(#277) Tom5 válasza Tom5 (#276) üzenetére


Tom5
addikt

Fájdalmasan szar egy film ----> DEL

(#278) Tom5


Tom5
addikt

Frissítettem a profilomat a Love.hu-n. Régen jártam arrafele. Voltak gáz dolgok, azokat gyorsan töröltem és átírtam. Meglepetésemre írt is egy lány és fel is vett MSN-en. Kedves meg minden de nemjön be külsőre. Őszintén megírtam neki, hogy mizu. Nemsértődött meg. Megköszönte és kiléptünk. Szar alak vagyok de nekem NŐIES NŐ kell. A pici(alacsony) lányokat szeretem, bár ez nem kötelező de nálam előny. A lényeg, hogy Nőies legyen és fogjon meg benne valami. Lesz ez még így se. :K

[ Szerkesztve ]

(#279) Tom5


Tom5
addikt

(#280) Tom5


Tom5
addikt

Véglegesen kész a fogam. Ma leperkáltam érte a 280500 Ft-ot. Két hét múlva még lesz egy foghúzás + ellenőrzés. Sokak szerint jólett, furcsa, hogy szép, még szoknom kell, de örülök neki nagyon.

link

(#281) Tom5


Tom5
addikt

Ma éjjel túlórázom. Helyre kell állnom anyagilag ismét.

(#282) Tom5


Tom5
addikt

Ma kijött a Transformers 2 BluRay verzió (720p) 5.1-es DTS hanggal.
Eszméletlen... :Y :R

(#283) Tom5


Tom5
addikt

(#284) Tom5


Tom5
addikt

Lassan go home és pihi.

(#285) Tom5


Tom5
addikt

Ma csak délig aludtam, hogy az este ne legyen gond. Egyre jobban tetszik a Shift. Elég jól elvagyok vele. Forma 1 ismételten nemérdekelt.

(#286) Tom5


Tom5
addikt

R.I.P Phanda :( :(

(#287) Tom5


Tom5
addikt

Nemszeretek panaszkodni, de utálom a délutános műszakot. :W

(#288) Tom5


Tom5
addikt

Eseménytelenül telnek napjaim. Délelőtt vegetálok, délután pedig meló. Szerencsére nyugi van. Holnap délután megyünk Agárdra egy kis baráti összejövetelre. Jólesz kicsit iszogatni és kikapcsolódni.Jövőhéten hétvégén pedig a munkatársaimmal megyek Badacsonyba. Szintén ottalvós iszogatós össznépi összejövetel lesz. Kíváncsian várom. Liptai Klaudia van a Playboy-ban. Letöltöttem a képeit, nekem bejön a csaj, bár van Photoshop rendesen.

(#289) Tom5


Tom5
addikt

(#290) Tom5


Tom5
addikt

(#291) Tom5


Tom5
addikt

Jóvolt Agárdon. Nemrúgtunk be mint régen. Szépen csendesen elvoltunk. Iszogattunk, kajáltunk, Activityztünk. Nemvágyom már a behányásos öszejövetelekre. Discóba meg főleg nemvágyom. Öregszem?! :U

(#292) Tom5


Tom5
addikt

Megnéztem a G.I.Joe-t. Nemrossz film. A nano ruhák teljesen Crysis érzést keltenek.

(#293) Tom5


Tom5
addikt

Kocsival megyek dolgozni mivel nemvettem bérletet.

(#294) Tom5


Tom5
addikt

Ma sem vettem bérletet. Kb 1km-es sor állt az irodában.
Vettem viszont egy pudingport és megcsináltam. Édességrevágytam.
Jól sikerült. :)

(#295) Tom5


Tom5
addikt

Elfáradtam a héten. Ma délután is lekellett feküdnöm mert nagyon álmos voltam. Jövőhéten éjjeles leszek. Sokkal jobban szeretem mint a délelőttöt. Nyugivan és ki is tudom magam pihenni. Nemtudom lesz-e valami összejövetel a hétvégén. Ha nem akkor filmezek és pihenek. Holnap meg takarítok.

(#296) Tom5


Tom5
addikt

Ezen a hétvégén sem lesz semmi. Passzívan fog eltelni az év vége?! hmmmm :( :(

(#297) Tom5


Tom5
addikt

Egy ilyent elfogadnék.

(#298) Tom5


Tom5
addikt

Msn-en csomó ismerősömnél minimum 4db szív és szeretlek szó kb 2-xzer... :W
Majd rájönnek...

(#299) Tom5


Tom5
addikt

Éjjel 1-kor feküdtem le és ennek ellenére már 7-kor felkeltem. Kitakarítottam az egész lakást. Szép tisztaság lett. Megnéztem a Boogeyman 3 c. csodálatos filmet (--->DEL), ebédeltem és most lefekszem sziesztázni. Jövőhéten éjjeles leszek. Végre. :))

(#300) Tom5


Tom5
addikt

link :Y :R
(Sarka Kata)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.