Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma

Hozzászólások

(#101) Tom5


Tom5
addikt

Tegnap megjelent végre PC-re is a Street Fighter 4 Nagyon bejön eddig. Gyermekkorom kedvenc játéka HD grafikával. :DD

(#102) Tom5


Tom5
addikt

KAPTAM EGY KUTYÁT!!! :Y :DD

(#103) Tom5 válasza Tom5 (#102) üzenetére


Tom5
addikt

My Brute-on. ;]

(#104) Tom5


Tom5
addikt

Utolsó munkanap...Végre, már besokalltam. Múlthéten ugye nemvolt hétvégém. Jólesz pihenni + remélem jó idő lesz szombaton és megyünk Siófokra. Ma munka után elmegyünk Osanba. Veszünk pár dolgot holnapra + nézek számítógépasztalt és vmi normális széket mert ezek már nagyon gázok. De amilyen a formám úgysem találok olyant amilyent szeretnék.

(#105) Tom5


Tom5
addikt

Kíváncsi leszek milyen eredményt értem el a PH nyereményjátékában.

(#106) Tom5


Tom5
addikt

(#107) Tom5


Tom5
addikt

Street Fighter 4 "rejtett" karaktereinek előhozása.

Want to unlock Street Fighter IV characters quickly and easily right when you get the game? It's so easy, a 7 year old could do it.

Set the number of rounds to 1.
Set the difficulty mode to "Easiest".

Defeat "Seth" in the Arcade Mode, he's the final boss in the game with:

C. Viper - unlocks Cammy
Ryu - unlocks Sakura
Sakura - unlocks Dan
Abel - unlocks Fei Long
Chun Li - unlocks Gen
M. Bison - unlocks Rose

Here's how to unlock Special Characters:
This is based on setting of 1 round.

Akuma - After unlocking Sakura, Dan, Cammy, Fei Long, Gen and Rose, Fight him on arcade mode, to do that, Get at least 1 perfect, achieve 5 first attack, no continues, defeat Seth, and Akuma will show up, then defeat him.

Gouken - After unlocking Akuma, Sakura, Dan, Cammy, Fei Long, Gen and Rose, finish the game using Akuma, then fight Gouken on arcade mode, to do that, Get at least 1 perfect and at least 3 Ultra Finishes, achieve 5 first attack and no continues. Akuma's ultra is real easy to do, just press LP, LP, Back, LK + HP. Can also be done like this, LP, LP, Back + LK + HP.

Seth - End the game with all the other characters.

(#108) Tom5


Tom5
addikt

link
A szám nagy kedvencem. A csaj gecijólnézki (kis csücsös szájú :P ) a srác "furcsa" :U

(#109) Tom5


Tom5
addikt

:(( :((( :W :W

(#110) Tom5


Tom5
addikt

go home xpt telepíteni

(#111) Tom5


Tom5
addikt

Kész a gép, haza is értem. Most pihi aztán este Siófok. :K

(#112) Tom5


Tom5
addikt

Buli: 10/10
Nagyonjóvolt... :U
Olyan csaj...ááááááááááááááááááááá
:DDD
végem
most pihi
:DD

(#113) Tom5


Tom5
addikt

Mostanra talán kipihentem magam. Nagyon jó buli volt. :DD Idén 2x voltam Siófokon de midnkettő 100%-os volt. fél 7-re értem haza. Rengeteg ember van és sajnos nagyon sok a kötekedő, magát erősnek érző ember. 2x is belénkkötöttek. Az első csak szájhős volt és el is ment. A másodiknál meg két haverom csak simán sétált és jött szembe 5 srác akik fellökték őket..szánalmasak. :(( Zenék jók, csajok mégjobbak fogyott az alkohol rendesen. :DD A Tinihelyen (mi csak így hívunk egy helyet mert nagyon fiatalok vannak) volt egy olyan kis aranyos csajszi :Y haverommal készenvoltunk, direkt kellette ott magát. :P De hát volt vagy 17...mindegy, aranyosvolt ah mosolygottránk. :DDD Sok pénzt elbasztam megint. De kellett már a kikapcsolódás. Jövőhéten délelőttös leszek. Ráadásul kedd, szerda audit. Bár én várom, nemfosok tőle. mindig akkorvan húzósabb audit mikor mi vagyunk délelőttösek. Mert ezt is múlthétre ígérték...aztán mégis most lesz.
link
Nemtudom megunni...éjjel is rengetegszer játszották. Már a csengőhangom is ez. :P Meg kiderült Pété is ez. :DD

You belong to me...
I belong to you...
Fire from my heart
Burning just for you
When you're far away
I'm in love with you
Feeling that so high
What can I do?

(#114) Tom5


Tom5
addikt

Ha elviszik a procimat akkor beújítok egy X2 250-esre. (+4K-ból meglenne)

(#115) Tom5


Tom5
addikt

Nyugis napo volt ma. Nagyon nagyon lassan telt a munkaidő. Tipikusan az a nyögvenyelős tetűlassú hétfő. Holnaptól viszont felpörögnek az események. Audit. Már riogatták az embereket, de engem nemtudnak megfélemlíteni. :DDD Munka után hazajöttem, ettem, pihentem és úgy mentem edzeni. Nemjó egyből munka után. Fáradtvok, nincs bennem elég kaja. Így viszont jóvolt. Nem is voltak sokan és erőm is volt. Megint nemvettem bérletet. :DDD Holnap mehetek kocsival. Bár talán tudni sem szeretném mennyi lett a negyedéves bérlet. :(

(#116) Tom5


Tom5
addikt

Néha már úgyérzem, hogy direkt szopat vki az apróhírdetésemben...

(#117) Tom5


Tom5
addikt

(#118) Tom5


Tom5
addikt

Rühellem, hogy érzek és hogy szeretetre vágyom... :(

(#119) Tom5


Tom5
addikt

:DD

(#120) Tom5


Tom5
addikt

Holnap kötik a DIGI-t!!! :Y :R :C

(#121) Tom5


Tom5
addikt

Fáradok. Még egy munkanap. Remélem hamar elmegy. Aztán anyámékkal zúzok nagybevásárolni és haza is viszem őket. Ha jó idő lesz akkor holnap egy ismerősömnél medencézünk (du) szombaton strand, este pedig Siófok. :C

(#122) Tom5


Tom5
addikt

Mégsem kötik ma a Digit. Nemvezették még el a kábelt az elosztótól...majd tán jövőhéten. Pedig mikor hazaértem egy srác fúrt az ajtónk felett.

(#123) Tom5


Tom5
addikt

Anyám adott mangalicakolbászt. Vmi isteni finom!!!!
Végre hétvége! Csak fos az idő...Remélem holnapig melegszik.

(#124) Tom5


Tom5
addikt

Nagyon álmos vagyok... elteszem magam holnapra. JÉ

(#125) Tom5


Tom5
addikt

Nah lassan tali a többiekkel és go Siófok.

(#126) Tom5


Tom5
addikt

Érdekes egy hétvége volt. Pro és kontra. Emésztem még a dolgokat.
Ha jóidő lesz a héten akkor strandolok délutánonként. Csak nem kocsival kéne zúzni...drága a benzni. De rohadt kényelmes lettem. :W Vettem hétvégén egy fasza inget, megvok vele elégedve. Ritka, hogy találok inget ami méretben is jó és még tetszik is.

(#127) Tom5


Tom5
addikt

(#128) Tom5


Tom5
addikt

(#129) Tom5


Tom5
addikt

(#130) Tom5


Tom5
addikt

Kellene vagy két hét pihenő. Egy procikám sem kívánja a munkát. :(

[ Szerkesztve ]

(#131) Tom5


Tom5
addikt

(#132) Tom5


Tom5
addikt

Besokalltam. Meleg van. Elegem van. Pihenni szeretnék. Érzem, hogy valami nem oké. Hogy mi azt nemtudom. Legszívesebben elmennék két hétre nyaralni valahova, de esélytelen a dolog. 1. nincs kivel 2. nincsen miből, fasza kilátások. Jövőhéttől már előre hányok...délutános műszak. Kúrvameleg, melegtől megőrült vezetőség...áhhh...belegondolok rosszulvagyok. Nemokés valami. :W

(#133) Tom5


Tom5
addikt

Nyugis volt a mai meló. Már csak 3 nap. El is zúzok pihenni. JÉ!

(#134) Tom5


Tom5
addikt

(#135) Tom5


Tom5
addikt

Rendeltem egy Veronai pizzát. kb 15 perc alatt kihozták. :Y

(#136) Tom5


Tom5
addikt

Elvileg most jönnek kötni a digit...

(#137) Tom5


Tom5
addikt

Digi bekötve. 3,6MB/s-el töltök egy HD filmet... :Y 8GB és 50 perc múlva lentlesz. :Y

(#138) Tom5


Tom5
addikt

Az éjjel folyamán feltöltöttem 37GB-ot. :Y
Ma kb délig alszom aztán go UPC, lemondom a dolgokat. Utána meg elvileg strand. Este még meló...felidegeltek odabent. Kezd nagyon elegem lenni. Nagyon nemvárom a jövőhetet. Talán kis pozitívum, hogy kaptunk légkondit az irodába.

(#139) Tom5


Tom5
addikt

(#140) Tom5


Tom5
addikt

Vasárnap éjjel túlóra. Örülök is meg nem is. (pénz jóljön) Reggel ha végeztem hazamegyek és megyek vissza délutánra. Elegemvanmár...és ezmellé még baszogatnak is. :W

(#141) Tom5


Tom5
addikt

Kezd nagyon elegemlenni a benti szarkeverésből. Elszomorítóak a dolgok. Munkatársam már ki is készült. :( Hétfőn eldől pár dolog...hát kíváncsi leszek. :F

(#142) Tom5


Tom5
addikt

Annyira mocskos jó a Transformers 2 eredeti hanggal. :Y Dübörög itt a 4.2-es hangrendszeren. ;] Nézem is tovább!

(#143) Tom5


Tom5
addikt

Nah a mai estéből mi lesz? :F :F

(#144) Tom5


Tom5
addikt

Miért van az, hogy tudom mit nem szabad tennem és mégis azt csinálom?! :(

(#145) Tom5


Tom5
addikt

(#146) Tom5


Tom5
addikt

(#147) Tom5


Tom5
addikt

(#148) Tom5


Tom5
addikt

Lassan indulható melózni. Dögunalom lesz ez az éjjel. Nem is ezzel van bajom, hanem a holnap délutántól. Őrültekháza lesz. Remélem nyugodt tudok maradni. :( :((

(#149) Tom5


Tom5
addikt

Az éjjel folyamán felseedeltem 21 gigát. csütörtök óta. a 0,3-as arányom 0,5-ös lett. Lassan elérem a 0,6-ot köszönhetően a 30/20-as netnek. :))
Túlóra letudva. Délig aludhatok. Után munka megint. Kíváncsi leszek mi lesz...

(#150) Tom5


Tom5
addikt

Péntekre szabit kértem, nemtudok már koncentrálni. Kikell kapcsolódnom. Ezt a három napot még valahogyan kibírom.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.