Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma

Hozzászólások

(#801) Tom5


Tom5
addikt

33,59L
416,90Ft
95 Shell fuel save
14004 Ft

(#802) Tom5


Tom5
addikt

Hócipőm tele vele....és akkor még finom voltam és nőies. :W :W :W

(#803) Tom5


Tom5
addikt

36,98L
421,90Ft
95 Shell fuel save
15602 Ft

benyakannát is telenyomtam.

(#804) Tom5


Tom5
addikt

Kezd elegem lenni ebből a hidegből. A kocsi szerencsére pöccre indul minden reggel, pedig van bennem para az éjjeli -20 fokok miatt. Várom már a hétvégét jó lesz már lazítani. Szerencsére nincsen gondom/bajom (kopp kopp), maximum a hazameneteltől félek, hogy mi vár otthon...

(#805) Tom5


Tom5
addikt

A tököm kivan az állandó ugráltatásokkal. Ha hív valaki akkor rögtön ugorjak. De ha esetleg nem akkor én vagyok a szar. Hát nem, leszarom, nem ugrálok. :(((

(#806) Tom5


Tom5
addikt

37,30L - 556km - 6,65l/100km
420,90Ft
95 Shell fuel save
15700 Ft

(#807) Tom5


Tom5
addikt

Kukim ki volt a mai nappal. Munka nem volt. 8 órán át bent szenvedtem. Tudom tudom örüljek, hogy van munkám és azért is fizetnek ha éppen nincsen mit csinálni.
A héten felidegesített életem két "nője". Az egyik azzal ha nem ugrok rögtön mikor Ő szeretné akkor "sértődés" van ami abban mutatkozik meg, hogy nem keres és teljesen megváltozik a magatartása felém és ezzel rohadtul felidegesít. A másik drága állandóan hajtogatja, hogy sosem vagyok mellette mikor Ő éppen "boldog" és jól van! Nagy nehezen lerendeztem a dolgokat magamban (hozzátenném ép elméjű ember már belerokkant volna a dolgokba) erre nekem lenne szükségem rá egy szaros telefon beszélgetés közben (persze én hívom nem Ő engem ( nah jó céges telóról ) Persze semmi nem lett a dologból. Le smseztük hogy majd csörget...nem, bealudt. Vártam, Másnap annyit nem nyög oda h dögölj meg bealudtam. Semmi. Persze én vagyok a szar, mert elmondtam a véleményem. Hétfőn hajnalban mikor nem nyílt a kertkapu és lekéste a céges buszt persze jó voltam, hogy behoztam Polgárdiról hajnali 5-kor. (azt sem tudtam fiú vagyok e vagy lány csak mentem én marha). Akkor jó vagyok ha neki fáj valami vagy nincsen jól és persze konkrétan sosem kér dolgokat de úgy intéződnek a dolgok, hogy mindig teljesül minden "vágya". Persze ha ezt felhoznám mint tényt én lennék a világ legszarabb embere...

Elegem van. Elegem van abból, hogy minden csaj csak játszik velem és igen elegem van abból, hogy hagyom magam. A "kapcsolat" elején megy a sírás rívás, hogy ilyen jó vagyok meg ennyire kellek stb stb...a vége meg ez lesz. Írtózatosan nagy szopás részemről.

Elszomorodom ha belegondolok, hogy itt vagyok 31 évesen és még csak esélyem sincsen egy normális kapcsolatra. Semmit nem ér az anyagi ""jólét"" ha nincs kivel megosztani.

Az előző sorok csak kitalációk, fikció mind, ilyen az agyam ha legurul pár sör... :(

(#808) Tom5


Tom5
addikt

K10state -loadpstate -nowindow

(#809) Tom5


Tom5
addikt

35,46L
417,90Ft
95 Shell fuel save
14819 Ft

(#810) Tom5


Tom5
addikt

(#811) Tom5


Tom5
addikt

Na ebből mi lesz megint?!?! :F

(#812) Tom5 válasza Tom5 (#811) üzenetére


Tom5
addikt

Semmi, hülye ez.. :DDD

(#813) Tom5


Tom5
addikt

Pioneer DEH-281MP

(#814) Tom5


Tom5
addikt

Fostos napom volt... :(

Ragadós: link

(#815) Tom5


Tom5
addikt

33,11L
422,90Ft
95 Shell fuel save
14002 Ft

(#816) Tom5


Tom5
addikt

35,07L 572km 6,12L/100km
432,90Ft
95 Shell fuel save
15182 Ft

(#817) Tom5


Tom5
addikt

Ma dolgozzuk le a múltheti pénteket. Nagyon nem fűlik a fogam a bent léthez, pedig laza nap lesz de ez a hatodik napi korán kelés. :( Tegnap voltam egy autószerelő srácnál aki átnézte a kocsit. Sok apróbb "hiba" van ami idegesít. Szerencsére nagy gond nincs szépen lassan megcsinálgatja mikor lesz ideje. Most sok nem várt kiadás közbejött, nem tudom a betervezett akciókat meg merjem-e valósítani. Lehet inkább nem, nyugodtabb vagyok ha nem élem fel a havi keretet hanem inkább tudok félre rakni valamennyit. Szerencsére megemelték a fizetésemet, nem panaszkodhatom (+25% :Y ) Van megtakarításom, de növelni szeretném, be akarom biztosítani magam. Meglátjuk. Mindig bekavar valami hátráltató tényező.

Éljem túl a mai napot és ne legyen semmi gond, holnap pihenés és takarítás. Ezzel a kettővel nagyon el vagyok maradva.

(#818) Tom5


Tom5
addikt

(#819) Tom5


Tom5
addikt

(#820) Tom5


Tom5
addikt

(#821) Tom5


Tom5
addikt

(#822) Tom5


Tom5
addikt

(#823) Tom5


Tom5
addikt

Kicsit elmaradt:
35,14L - 591km - 5,92l/100km
437,90Ft
95 Shell fuel save
15388 Ft

Amúgy meg a faszom kivan a sok hisztis nővel... :W

(#824) Tom5


Tom5
addikt

Toma#2947 - Battle.net név

(#825) Tom5


Tom5
addikt

35L - 600km - 5,83l/100km
424,90Ft
95 Shell fuel save
15000 Ft

(#826) Tom5


Tom5
addikt

33L - 553km - 5,97l/100km
423,90Ft
95 Shell fuel save
14302 Ft

(#827) Tom5


Tom5
addikt

Olaj, olajszűrő, levegőszűrő csere. 2005656. 10K

(#828) Tom5


Tom5
addikt

Váltómarkolat 1500-
Csomagtartó teleszkóp 3500-
Tankolás kb egy hete 15000- (hétvégén újra esedékes)

(#829) Tom5


Tom5
addikt

Életre keltem a blogomat. Téma az alattam lévő elmebeteg öreg.
Story röviden: Egy éve költözött oda a feleségével. Mint utóbb kiderült volt két agyműtétje ami sajnos meg is látszik rajta. Fizikálisan nem tudom szebben leírni, olyan mint quasimodo. Feleség egy rettenetesen vékony békafejű asszony. Eleinte ő kezde a felkiabálást (szoba közepén megáll és üvöltözik) mikor takaritottam vagy éppen mostam. Hozzáteszem a két utóbbi esemény nálam hétvégente jön el teljesen emberi időpontban. Találkozásokkor töbször veszekedtünk, volt hogy utánamkiabált a Nő. Nem részletezem odaszólogattam én is rendesen. Hozzátászem más nem ilyen nyugodt lelkületű ember már tuti megverte volna őket. Azóta a Nő már nem háborog, teljesen lefogyott és mankóval jár, sőt én egy hónapja nem láttam nem hallottam. Faszi azóta is üvölt, Fradi indulókat kiabál (ha van meccs ha nincsen) a héten elkezdte, hogy bömbölteti a régi zenéit reggeltől délig, akkor pihen majd folytatja du. 4.ig. Tegnap 2x hívtam ki a rendőrséget, mindent elmondtam nekik, első körben nem nyitott ajtót a faszi. Este a kézilabda meccs alatt kezdett el üvölteni, de úgy hogy zengett a ház. Én nem is értem mást ez nem zavar? Mondjuk az alattuklévőkkel már beszéltem, egyetértenek mellettünk vannak, a szomszéd srác is. Sőt ismerem akitől a lakást megvették (én gyermekkorom óta itt lakom sosem volt ehhez hasonló történet) ők is. Hogy tovább menjek a közös képviselővel is beszéltem és mondta, hogy már ismeri őket mert kb 12x hívták, hogy én egész nap mosok és éjjel meg szekrényeket tologatok. Faszi volt kint náluk körbekérdezte a lakókat (mivel ők kiskorom óta ismernek gondolom nem mondtak rosszat rólam, mivel nincs is rá okuk) és elmondta mit tehetek, de igazából ez ilyen végtelen történet lenne zéró eredménnyel. Elismeri, hogy látja hogy nem nálam van a gond hanem erősen náluk, meg is mondta nekik, hogy el kell költözni ha zavaróak a panelban élés körülményei. Nekem már nagyon elegem van az öregből. Teljesen randob üvölt. Volt hogy éjjel mikor aludtunk, akor fel is jött dörömbölni, eligazitottam. Ha a házban bárhol fúrnak akkor az csak én lehetek, üvölt. Rendőröket 3x hívta rám, ebből egyszer éjjel mikor aludtam, majd mikor nem voltam otthon és mikor barátaimmal szombaton meccset néztünk és beszélgettünk. Jofejek voltak a rendőrök mindig látták, hogy nincs gond. De mind ez rohadt idegesítő. napi 10 órát dolgozom és ez vár otthon, hétvégén meg már nehogy oda kelljen figyelnem, ha pár barátom átjön és kultúrált körülmények között beszélgetünk. Szóval napról napra feljegyzem az öreg ténykedéseit. Jah tegnap utolsó körben egy nyomozó jött ki 4 kis rendőrrel, nekik már ajtót nyitott és persze hözöngött meg engem mocskolt. Leállították de érdemben semmit nem tudnak tenni. folyt köv....sajnos :W

(#830) Tom5


Tom5
addikt

Tegnap Pesten voltam egész nap, hazaértünk, este 7-re. Fürdés készülődés mert páran átjöttek iszogatni. 8 fele elkezdett üvölteni a faszi, álmot láthatott megint. Szidott, üvöltött, stb stb...a vége az lett, hogy rendőröket hívtam. Megint két új fiatal srác jött ki, de ők most elég jól lerendezték az öreget. Utána még visszajöttek és mondták, hogy látszik, hogy nem normális, nem tudnak mit tenni. Mondtam nekik nekem már ez elég ha kicsit beijed. Ahogy üvöltés lesz hívom az 107-et. :(((

(#831) Tom5


Tom5
addikt

Egy órányi zenehallgatás full hangerőn. Walk of life és ehhez hasonlók...közben egy egy Hajrá Fehérvár üvöltés. Beteg, semmi kétség. :((( :W

(#834) Tom5 válasza Tom5 (#829) üzenetére


Tom5
addikt

Elköltöztek....Öröm és boldogság. Remélem SOHA nem lesz hasonlóban részem. :W :R

(#841) Tom5


Tom5
addikt

Egyenlőre úgy néz ki szépen vissza a régi idők lelki nyomorába*. Pedig mennyire nem hiányzott. Ha az év elején elmondják, hogy ez lesz velem év végén, akkor tuti kinevetem az illetőt. Egy éve ilyenkor egyedül, teljesen nyugodt lélekkel éltem az életem. Nyomultam a Feliciával nap mint nap, munkahelyemre nem panaszkodom, akkor sem, most sem. Legalább ez egy állandóság. Szeretek itt dolgozni. Nyugodt hely, fizetés relative jó. Főnökömmel baráti a viszony. (nagy PC-s ő is). Teljes nyugalommal járok be napról napra. Amit pályafutásom elején el sem tudtam képzelni, annyira kijutott a "jobbnál jobb" munkákból. AMD régi konfigom zakatolt, edzettem, lelkileg masszív és erős voltam. Erre év végére minden megváltozott. Alapvetően jó dolgok történtek, kivéve, hogy lelkileg bebaszódtam és megint ott vagyok amit soha nem akartam újra átélni.
Kezdődött, hogy gondoltam egy nagyot és lecseréltem a kocsit. Pedig megfogadtam, a biztosat bizonytalanra én ugyan tuti nem. Szerencsére nem ez történt. Teszi a dolgát a Renault és egy fokkal kényelmesebb mint a Skoda. Utána jött, hogy az AMD konfigom leváltottam Intelre. Elvégre kell a lóerő a Hearthstonera és a Prohardverre. :DDD Sosem birtam a valagamon megmaradni. Mindig kell, hogy keverjek valamit...Telefon, konyha, bejárati ajtó...Így visszaolvasva ez mind szép és jó, felvetődhet, hogy mi a rákot panaszkodom. Igen. Teljesen igaz. De az ami év végére történt arra álmomban nem számítottam volna. Fene nagy szivem van és ennek estem sokadjára áldozatául. Plusz a hülye fejem (szívem) ismételten elkezdett reménykedni. Tökfeleslegesen. Ami régen nem jött össze, sokadszorra sem, az most sem jön össze nagyon sokadszorra sem. De talán így ötödszörre, hatodszorra már megtanulom. (nagy lof@szt :DDD ). Úgyhogy megint itt vannak a gyomor görcsös esték, a folyamatos agyalás, önmarcangolás. De nem hiányzott...Hiányzik az a Save/Load opció ebből az aplikációból. Bíztató jellegű, hogy már sokszor kimásztam ebből a ganyéból, viszont nem tölt el nyugalommal, hogy nem kevés idő alatt....Fórumon/ismerettségi körömben sok példa van erre, hogy sokaknak sikerült a "nagy" változás. Nekem sajnos úgynézki nem akar összejönni, akaraterő hiányában. Kíváncsian várom mit hoz 2017. Vannak terveim, vajon megvalósítom őket? Ha ebből a lelki nyomorból* ismételten kilépek akkor igen.
Csak a december teljen nyugalomban... :(

* lelki nyomor - NŐ

(#842) Tom5


Tom5
addikt

Egyre szarabb a helyzet... :(

(#843) Tom5


Tom5
addikt

Az évem.
Ez tökéletesen kifejezi.
Átgondoltam pár dolgot. Nem fogadok meg semmit, de kellenek a változások.
B.U.É.K

(#844) Tom5


Tom5
addikt

Méréstechnikai munkatársat keresünk.
3D koordináta mérőgépes tapasztalattal. (legfőképpen Mitutoyo)
Napi és egyedi mérésekre.
Munkábajáráshoz gépkocsi szükséges!
Akit érdekel privizzen!

(#845) Tom5


Tom5
addikt

197 000 km

-ELF EVOLUTION 900 SXR 5W40 5 Liter: 7100 Ft
-ELF TRANSELF NFJ 75W80 Váltóolaj 4 Liter: 7600 Ft
-MANN FILTER W75/3 olajszűrő: 1290 Ft
-MANN FILTER WK6002 üzemanyagszűrő: 3190 Ft
-Filtron levegőszűrő (volt otthon) :DDD
-Osram H4 Cool Blue Intense halogén izzó készlet, 12V, 55W: 2490Ft
-Izzókészlet: 2000 Ft
-Ablakmosó spricni ebayről: 1200 Ft/szett

munkadíj: 6K

Jobb hátsó lengéscsillapító cserés.

(#846) Tom5


Tom5
addikt

200 000 km
Ma megjöttek a Sachs hátsó csillapítók. 13500/db
Eddig egy 10Ks beszerelési ajánlatom van.
Még körbe érdeklődöm.

[ Szerkesztve ]

(#847) Tom5 válasza Tom5 (#842) üzenetére


Tom5
addikt

Szerencsére ebből a fosból igen hamar kijöttem. Úgyhogy szuper minden. :D

(#848) Tom5


Tom5
addikt

210000 km

-ELF EVOLUTION 900 SXR 5W40 5 Liter: 7100 Ft
-PURFLUX LS932 olajszűrő: 1540Ft
-PURFLUX A1231 levegőszűrő: 2937Ft
-VALEO FIRST 55/50 cm ablaktörlő lapát: 5000Ft
-SPURI motortiszító üzemanyag adalék 125 ml: 1250Ft

(#849) Tom5


Tom5
addikt

(#850) Tom5


Tom5
addikt

215000km

2db hátsó kerékcsapágy
2db hátsó fékpofa
+munkadíj

30K

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.