Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma

Hozzászólások

(#401) Tom5


Tom5
addikt

Tegnap este óta szar előérzetem van. Ez mára csak erősödött...Valami nemokés. :(

(#402) Tom5 válasza Tom5 (#401) üzenetére


Tom5
addikt

Ráéreztem a dologra... :(

(#403) Tom5


Tom5
addikt

(#404) Tom5


Tom5
addikt

link
Beteg egy klipp, de a szám nagyon bejön.

I want your love and
I want your revenge
You and me could write a bad romance

(#405) Tom5


Tom5
addikt

Fasz kivan magammal de komolyan. Olyan vagyok mint egy hisztis picsa. Havi egyszer megjön... :W :W

(#406) Tom5


Tom5
addikt

Érzelmileg nemvagyok a toppon. Mondjuk fizikailag sem. Mondjuk azt, hogy odafigyelek mit eszem és ennek érzem a hatását. Magamhoz képest elég jól bírom. A héten délutános leszek. Nemgyőzöm hangsúlyozni mennyire utálok délutánra menni és pluszba még várható egy csomó év eleji hülyeség. "reformáljuk át a céget" féle okosság. Szóval előre hányok a dolgoktól. :( Még mindig érzek valamit, de nemtudom mit. Ez ráteszi a hatását a napjaimra.

(#407) Tom5


Tom5
addikt

link
Ezek szerint idén lesz Predator film. Ez lesz a 3. rész Predators címmel. Leírások alapján tetszene a film. Kíváncsi leszek mi lesz belőle. :F

[ Szerkesztve ]

(#408) Tom5


Tom5
addikt

Tegnapi munka nagyon pörgős volt. Kicsit már belelassultam a munkába így mondhatni, hogy élveztem. Estére nagyon elfáradtam. Kíváncsi leszek ma milesz. Munkaterápia jót tesz az ember lelkének. Csak az bánt, hogy valaki aki közel áll hozzám most mélyponton van és én tehetetlen vagyok. Pedig...áh inkább hagyjuk. :(

(#409) Tom5


Tom5
addikt

Ma is pörgős nap volt. Agymenés szinten pedig még a tegnapin is túltettünk. De legalább megy az idő. (és még jól is éreztem magam)

(#410) Tom5


Tom5
addikt

Lady Gaga mania on

(#411) Tom5


Tom5
addikt

Túlóra éjjel kettőig.

(#413) Tom5


Tom5
addikt

Nemvolt gáz a túlóra. Most még jól is jött. Lelkileg.

(#414) Tom5


Tom5
addikt

Még egy nap és hétvége. Várom? :F Nemtudom.

(#415) Tom5


Tom5
addikt

(#416) Tom5


Tom5
addikt

(#417) Tom5


Tom5
addikt

(#418) Tom5


Tom5
addikt

Nagyon pörgősek a délelőttök. Megy a munka ezerrel. Kicsit megfáztam tegnap. Hazaértem kajáltam, lefürödtem és befeküdtem a jó meleg ágyba. Jólesett. Nincs semmi bajom csak folyik az orrom mint a dög. Tegnap keveset gépeztem mert megjött a két könyv amit rendeltem. Predator - Szerepcsere , AvP - Háború. Az előbbit kezdtem el olvasni, de alig bírom letenni. Nagyon bejön. Eldöntöttem, hogy szép lassan beszerzem az összes Predatoros könyvet. Nem olyan drágák. Holnap elnézek az antikváriumba, ott is láttam párat.

(#419) Tom5


Tom5
addikt

(#420) Tom5


Tom5
addikt

Érdekes volt a hétvége. Péntek és szombat este is söröztem. pénteken egy munkatársammal tegnap meg a többiekkel. Nálam voltunk SOLO-t játszottunk. Nagyon jó kártyajáték. Vérremenő csatákat vívtunk. Aztán éjjel egy fele elmentünk Dream Hall-ba. Jó hely, voltam már párszor, a zene annyira nemjött be de volt annyi drink bennünk, hogy nagyon jóléreztük magunkat. Táncoltunk, nevettünk, minden ami kell. Jóvolt nah. Reggel volt egy kis félreértés de mostanra ez is elsimult. 5-után feküdtem le. Aztán 10-kor már keltem. Ettem és átmentem Renhez. Nemrég értem haza. Kajáltunk, Interspároztunk, aludtunk. Jóvolt. Végre egy vasárnap mikor nem egyedük kúródtam itthon. Jövőhéten éjjeles leszek. Végre. Holnap elmegyünk korcsolyázni. Megnézzük a tóparti sulinál a tavat. Én persze csak csúszkálok nem korizok. Sok pénzem elment a hétvégén de nembánom. Jóléreztem magam, kiengedtem a fáradt gőzt. Kellett már. Nemtudom mikor lesz megint ilyen. De a SOLO-t nyomatjuk hétvégente, az már tuti. :D

(#421) Tom5


Tom5
addikt

Tegnapi nap is nagyon jóvolt. Munka is gyorsan eltelt. Soha rosszabbat.
Nagyon hideg van odakint. Fáztam rendesen...jah és:
Nemtudtam bejönni a lenti kapun mivel az újonnan felszerelt modern rádiós (vagy milyen) nyitószerkezet behallt és baszott ajtótnyitni. Még jó, hogy nagyapám meghallotta, hogy telefonálok neki és beengedett. Kaputelefon sem jó, meg ez a szar sem. Bosszantó. :W
Most elmegyek aludni. JÉ!

(#422) Tom5


Tom5
addikt

link :DDD aki kitalálja melyik vagyok én, annak fizetek egy jaffát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#423) Tom5


Tom5
addikt

(#424) Tom5


Tom5
addikt

Vége az éjjeles hétnek. Gyorsan eltelt. Igazából fel sem ocsúdtam és vége. Semmi értelmeset nemcsináltam a héten. Nem jó ez így. Furcsán érzem magam megint. Se jó se rossz. Olyan megmagyarázhatatlan. Jövőhéten lesz agymenés a munkahelyemen. Egyik munkatársunk felmondott. A sok mérés kollégámra és rám marad. Magas követelmények meg nem teremtett feltételek. Ez a cégünk jelmondata. Szóval orbitális szopás lesz délutános műszakban amit alapból rühellek. Lehet én is megnézem azt a másik munkahelyet. Állítolag kell az ember. Próba szerencse...

(#425) Tom5


Tom5
addikt

(#426) Tom5


Tom5
addikt

(#427) Tom5


Tom5
addikt

(#428) Tom5


Tom5
addikt

Miért van az, hogy én ráérzek ha valakinek valami gondja baja van. De fordítva ez kúrvára nemígyvan... :(

(#429) Tom5


Tom5
addikt

Gyorsan eltelt a mai délután. Szerencsére nyugi volt odabent. Jólenne ha ilyen szellemben telne az egész hét. Hétvégén beadtam az önéletrajzomat egy helyre. Kíváncsi leszek válaszolnak-e. A munkatársam oda ment és elvileg még van felvétel. Bár átkell még gondolnom a dolgot, de majd agyalok ezen ha jön válasz egyáltalán. Még mindig nemvagyok a toppon érzelmileg. Munkában nincsen gond csak itthon. Komolyan mondom a fasz kivan magammal...Társkeresőoldalmeg, pffffff...nekem nemmegy. :(

(#430) Tom5 válasza Tom5 (#410) üzenetére


Tom5
addikt

off

(#432) Tom5


Tom5
addikt

Nagyon fos nap volt. Nem is írok róla... :( :(

(#433) Tom5


Tom5
addikt

10-ből 10.
Ajánlom mindenkinek

(#435) Tom5


Tom5
addikt

esik a hav

(#436) Tom5


Tom5
addikt

nyelvpiercing on.
nemfájt
tetszik
öblögetés ezerrel
amúgy fos minden (minő meglepő) :DDD

(#437) Tom5


Tom5
addikt

(#438) Tom5


Tom5
addikt

1 nap: Nyelvem alapjáraton nemfáj. Ha mozgatom akkor maga a lyuk igen. Enni nemtudok (szilárdat). Öblögetés megy ezerrel. Corsodyl számomra az isten. Ha fáj öblögetek és utána semmi gond. Tegnap éjjel kint a mínuszban is jóvolt. A hideg jó még rá nagyon. Hétvége passziv lesz. Gebaszok vannak, de nincsen kedvem írni róla. Enni nemtudok szóval lehet éhenhalok... :DDD

(#439) Tom5


Tom5
addikt

2 nap: Alapból nemfáj a nyelvem. Kajából a leves, banán, krémtúró ami megy. Este elcsócsáltam egy kiflit. Finoman, óvatosan megtudtam enni. A lyuk érzékeny és a nyelvem vége picit ég. De abszolút nem zavaró a dolog. Öblögetek és este bevettem egy algoflexet.

(#440) Tom5


Tom5
addikt

3 nap: Fájni már nemfáj a nyelvem, viszont a vége mintha hámlana. Kicsit zavaró. Érdekes milyen jól viselem a dolgot. Ismerősöm belázasodott meg kidőlt két napra. Neten is utánaolvastam és elég sokan szenvedtek a dologgal. Remélem nálam már nem lesz gond.

Éjjeles leszek a héten. Estére tervbevettem valamit. Véghez kell vinnem!!!

[ Szerkesztve ]

(#441) Tom5


Tom5
addikt

4 nap: Mintha hámlana a nyelvem vége, eléggé ég. Éjjel már fájt a nyelvem mivel éjjeles vagyok és sokat kellett beszélnem. Úgynézki még nembírja a kiképzést. Amúgy alapállapotban nincsen gond vele. De még nehezenmegy az evés. :(

(#442) Tom5


Tom5
addikt

Előrendeltem az AvP-t külföldről. Az én bankkártyámmal nemsikerült de nagyapáméval igen. OTP rullz.

(#443) Tom5


Tom5
addikt

Az Aliens vs Predator-sorozat harmadik darabjában újra összecsap a filmvilág két leghíresebb gyilkosa. A történet szerint egy emberi bányászkolónián veszélyes leletre -- feltehetőleg egy alien-tojásra -- bukkantak az ott dolgozók, a mindig kotnyeleskedő Weyland Yutani Corporation pedig rögtön neki is látott a bolygó tüzetesebb feltérképezésének, ám ekkor elszabadult a pokol: mindenhol alienek és predatorok kezdtek lébecolni egymás öldökölve, a szegény katonák életben maradási esélye pedig drasztikusan csökkent.

A sorozathoz híven a folytatásban is három történetszálat kapunk, egyet-egyet minden frakciónak. A feleknek kő-papír-olló módjára megvan a maguk erőssége és gyengesége, ezek pedig nemcsak a szóló módban, de a multiplayer csatákban is megmutatkoznak.

:C :R :Y

[ Szerkesztve ]

(#444) Tom5


Tom5
addikt

5-6 nap: A nyelvem egyre jobban van. Kajálni már tudok bár oda kell figyelnem mivel annyira nem dagadt de ugye még a nagyobb csap van benne és zavaró tud lenni. Most így munka után kicsit ég (a sok beszélés miatt) de abszolút nem gáz. AvP lázban égek. Kicsit játszom vele aztán lefekszem. Délután megintcsak nyomatom. Dolgaim alakulnak, elhatároztam valamit és így állok hozzá. Nehéz lesz de magam érdekében kell így tennem.
Munka elment gyorsan, szerencsére nincsen gond. Nempanaszkodom. Még két nap.
JÉ 4 all.

(#445) Tom5


Tom5
addikt

7 nap: nyelvem teljesen oké. Nagyon picit ég maga a lyuk de ennyi. Már nem is dagadt, viszont ebből adódóan zavar, hogy nagyon hosszú benne a pírszing és folyton elakadok vele kajálás közben. Hétfőn betetetem a véglegest. Meló lazavolt viszont nehezen telt. Álmosvagyok nagyon.

(#446) Tom5


Tom5
addikt

(#447) Tom5


Tom5
addikt

AvP single player része végigjátszva.
Ajánlom mindenkinek.

(#448) Tom5


Tom5
addikt

Tegnap este elmentem vizért nagyapámnak, utánna beugrottam a kisTESCO-ba és vettem pár dolgot majd elmentem a barátaimért és elhoztam őket. Egyik barátomnak felvágták a lábát mert benőtt rajta a köröm. Ezért kocsikáztattam őket. Jót beszélgettünk és SOLO-ztunk. Hamar elment az idő. Ma nemcsináltam semmi hasznosat. Filmezek. Most is megy egy film, nemnagyon köt le. Agyalok megint. Fasz kivan. :W

(#449) Tom5 válasza Tom5 (#448) üzenetére


Tom5
addikt

Jah, nyelvem jólvan. Holnap elmegyek megmutatom a srácnak és ha lehet betetetem a véglegest.

(#450) Tom5


Tom5
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.